На головну

П О С Т А Н О В А
ПРЕЗИДІЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
Про деякі заходи по захисту державного суверенітету Української РСР

( Відомості Верховної Ради УРСР, 1991, N 9, ст. 96 )

Приймаючи до уваги загострення політичної ситуації в СРСР, враховуючи розвиток подій в різних регіонах СРСР, які свідчать про можливість реальної загрози суверенітету Української РСР, виходячи із Декларації про державний суверенітет України, Президія Верховної Ради Української РСР п о с т а н о в л я є:

1. До 1 березня 1991 року винести на сесію питання про обрання голови та складу Комісії Верховної Ради Української РСР з питань зовнішньої і внутрішньої безпеки.

2. Раді Міністрів Української РСР до 24 лютого 1991 року доповісти про хід виконання постанов Верховної Ради Української РСР;

- від 10 жовтня 1990 року "Про стан виконання Постанови Верховної Ради Української РСР від 30 липня 1990 року в питанні проходження військової служби громадян республіки" в частині утворення на республіканському, обласному, міському і районному рівнях при органах виконавчої влади структури з покладенням на них обов'язків по організації призову;

- від 29 листопада 1990 року "Про невідкладні заходи по зміцненню законності і правопорядку в республіці" в частині підпорядкування внутрішніх військ МВС СРСР, які розташовані на території Української РСР, найвищим органам державної влади і управління республіки.

Голова Верховної Ради Української РСР Л.КРАВЧУК
м. Київ, 8 лютого 1991 року
N 702-XII