На головну


Дурдинець Василь Васильович


Кіровоградська область
Бобринецький виборчий округ N 230

Дата прийняття депутатських повноважень: 15.05.1990р.
Дата припинення депутатських повноважень: 10.05.1994р.
Народився 27.09.1937 року, в с. Ромачевиця, Мукачівського р-ону, Закарпатської обл., в сім'ї селян, освіта вища, юрист, Львівський державний університет імені І.Франка.
1955 Студент Львівського державного університету.
1959 Другий секретар МК, Другий, Перший секретар Львівського ОК ЛКСМУ.
1966 зав. від. ЦК ВЛКСМ.
1970 Зав відділом адміністративних органів Львівського ОК КПУ; Заст. завідуючого відділом адміністративних органів ЦК КПУ.
1978 Заступник, Перший заступник міністра внутрішніх справ УРСР.
1986 Учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, керівник оперативного штабу забезпечення правопорядку в зоні аварії.
1994 Перший заст. голови координаційного комітету з боротьби з корупцією і організованою злочинністю при Президенті України, підкомітет з координації діяльності правоохоронних та інших державних органів з питань зміцнення правопорядку.
1995 Віце-прем'єр міністр України з питань державної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Член КПРС з 1959 року; член Президії Ради Національної безпеки при Президенті України; голова міжвідомчої комісії з питань проведення паспортизації громадян; голова Національної ради боротьби з наркоманією при КМ України; голова міжвідомчої комісії з питань врегулювання кризових ситуацій у разі вчинення актів незаконного втручання в діяльність цивільної авіації; голова комісії з питань повернення в Україну валютних цінностей, що незаконно знаходяться за її межами.
Висунутий кандидатом у народні депутати трудовими колективами установи ВК 305/37 управління внутрішніх справ Кіровоградського облвиконкому та Долинського районного ремонтно-транспортного підприємства ім. М.І.Сичова.
04.03.1990 обраний Народним депутатом України, 1-й тур 64.36% голосів, 4 претендентів.
До груп, фракцій не входив.
Член Комісії ВР з питань правопорядку та боротьби з злочинністю; голова Комісії ВР України з питань оборони і державної безпеки; Перший заступник Голови Верховної Ради України.
04.1994 Обраний Народним депутатом України, Верховної Ради XIII скликання, 2-й тур, 53.27% голосів, 9 претендентів.
Нагороджений орденами Трудового Червоного Прапора, "Знак Пошани", "За особисту мужність", чотирма медалями.
Одружений, має дитину.