Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

11 - 15 листопада 2002 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

12 листопада

Про обрання суддів.

Про звільнення суддів.

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус суддів” (р.№1271, н.д.С.Іванов).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус суддів” (р.№1354, н.д.М.Добкін, н.д.Д.Святаш).

Про проект Закону про прийняття Кодексу професійної етики судді (р.№1353, н.д.М.Добкін, н.д.Д.Святаш).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про судоустрій України” (щодо структури апарату судів) (р.№2278, н.д.М.Оніщук).

Про проект Закону про внесення змін до Господарського процесуального кодексу (р.№1351, н.д.М.Добкін, н.д.Д.Святаш).

Про проект Закону про парламентську більшість та парламентську опозицію (р.№2214, н.д.Р.Зварич).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Грецькою Республікою про правову допомогу в цивільних справах (р.№0050, Президент України).

Про доручення Голови Верховної Ради України від 29.10.2002 р. по заяві народного депутата України Шибка В.Я.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ___________________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн.310, о 14.30)

12 листопада

Про концептуальні засади проекту Закону про місцеве самоврядування в Україні (нова редакція).

Про проект Закону про внесення змін до законів України “Про місцеве самоврядування в Україні” та “Про місцеві державні адміністрації” (р.№2004, КМУ).

Про лист Міністерства юстиції України щодо питання про проведення виборів народних депутатів України та органів місцевого самоврядування у різні строки.

Про проект Постанови про предмети відання комітетів Верховної Ради України (р.№2156, н.д.В.Матвєєв та ін.).

Про питання адміністративно-територіального устрою.

Про позаштатних консультантів Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я,

МАТЕРИНСТВА ТА ДИТИНСТВА

_____________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 512, о 16.00)

 

12 листопада

 

Про проект Закону про Державний бюджет України на 2003 рік (друге читання) (р.№2000).

Про звернення трудових колективів системи Укрзалізниці щодо недоцільності перепідпорядкування медичної служби на залізничному транспорті Міністерству охорони здоров`я та місцевим органам управління охороною здоров`я.

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державну допомогу сім’ям з дітьми” (р.№2261, н.д.С.Гавриш).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до деяких законів України (щодо розвитку освіти та медичного обслуговування на селі) (р.№2108, н.д.С.Гавриш).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо надання земельних ділянок працівникам культури, освіти та охорони здоров`я, що проживають у сільській місцевості) (р.№2352, н.д.Б.Губський, н.д.К.Поліщук та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.525)

12 листопада, о 15.00

Про проект Закону про забезпечення рівності прав жінок та чоловіків (р.№2219, н.д.Р.Зварич).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до деяких законів України (щодо розвитку освіти та медичного обслуговування на селі) (р.№2108, н.д.С.Гавриш).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про спеціальний режим інвестиційної та інноваційної діяльності технологічних парків” (щодо створення технологічного парку “Яворів” Львівської області) (р.№2183, н.д.І.Юхновський).

Про проект Постанови про увічнення пам`яті колишнього Голови Верховної Ради Української РСР В.А.Івашка та встановлення іменних стипендій Верховної Ради України (р.№2295, н.д.С.Гуренко, н.д.О.Мороз та ін.).

Про проекти постанов про заходи у зв`язку з 70-ми роковинами голодомору в Україні (р.№2324, н.д.М.Жулинський; р.№2324-1, н.д.В.Литвин; р.№2324-2, н.д.О.Білорус).

14 листопада, об 11.00

(м. Черкаси - виїзне засідання)

Про хід виконання статей 24-28 Закону України “Про загальну середню освіту” в частині забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів кадрами та удосконалення кадрової політики у Черкаській області.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(пл. Лесі Українки, 1, кімн. 501, о 10.00-18.00)

13 - 15 листопада

Робота в підкомітетах і робочих групах над законопроектами:

Про хід виконання Постанови Верховної Ради України “Про інформацію Кабінету Міністрів України про здійснення державної політики щодо виконання законів України “Про природно-заповідний фонд України” і “Про охорону культурної спадщини” та про дотримання посадовими особами вимог чинного законодавства стосовно Національного заповідника “Хортиця” й інших історико-культурних заповідників і об`єктів природно-заповідного фонду”.

Про проект Постанови про недопущення розпалювання релігійної ворожнечі та застосування сили у міжрелігійних стосунках (р.№2212, н.д.П.Мовчан).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, УПРАВЛІННЯ НАРОДНИМ ГОСПОДАРСТВОМ,

ВЛАСНОСТІ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

______________________________________________

(вул. Садова, 3, кімн. 412, о 15.00)

12 листопада

Про проект Закону про державні цільові програми (р.№2036, КМУ).

Про проект Закону про Державний бюджет України на 2003 рік (друге читання) (р.№2000).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо застави майна боржника) (р.№2225, н.д.Е.Галієв та ін.).

Про проект Закону про внесення зміни до Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (щодо процедури розгляду справ про банкрутство боржника) (р.№2259, н.д.Л.Черновецький).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів стосовно дії виконавчих документів (р.№2267, н.д.М.Катеринчук).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо механізму примусової реалізації майна) (р.№2273, КМУ).

Про пропозиції Президента України до Закону “Про внесення зміни до статті 21 Закону України “Про оренду державного і комунального майна” (р.№0917).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань ліцензування (р.№1050, н.д.О.Бандурка, н.д.В.Бартків).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо узгодження норм базових законів про приватизацію з нормами Закону України “Про Державну програму приватизації”) (р.№1059, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо принципу відбору покупців об`єктів приватизації) (р.№1136, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо впорядкування процесу розв`язання спорів за позовами фізичних осіб з питань приватизації) (р.№1019, КМУ).

Про проект Закону про перелік підприємств Міністерства оборони України, що можуть бути приватизовані (р.№1100, КМУ).

Про проект Закону про визнання таким, що втратив чинність, Закону України “Про введення мораторію на примусову реалізацію майна” (р.№2216, НБУ).

Про проект Закону про внесення зміни до статті 6 Закону України “Про угоди про розподіл продукції” (щодо переліку ділянок надр, що становлять особливу цінність) (р.№1168, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України “Про зовнішньоекономічну діяльність” (р.№1066, КМУ).

Про проект Закону про спеціальну економічну зону “Інтерпорт Ковель” (друге читання) (р.№0956).

Про проект Закону про внесення доповнень до деяких законів України з питань оподаткування у зв`язку із створенням спеціальної економічної зони “Інтерпорт Ковель” (друге читання) (р.№0956-1).

Про проект Закону про спеціальний режим інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку в Чернігівській області (друге читання) (р.№0957).

Про проект Закону про спеціальний режим інвестиційної діяльності на території міста Шостки Сумської області (друге читання) (р.№0958).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти” (друге читання) (р.№1138).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Національну депозитарну систему та особливості електронного обігу цінних паперів в Україні (р.№2103, КМУ).

Про проект Кодексу України про відходи (р.№2042, КМУ).

Про проект Закону про внесення зміни до Закону України “Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні” (р.№1102, КМУ).

Про проект Постанови про порядок придбання та встановлення лічильників обліку води, газу і теплової енергії для населення (р.№2066, н.д.В.Балога).

Про проект Постанови про тарифи на електроенергію та газ для підприємств теплоенергетики та водопостачання (р.№2063, н.д.В.Балога).

Про проект Закону про внесення змін до статті 12 Закону України “Про спеціальні економічні зони та спеціальний режим інвестиційної діяльності в Донецькій області” (р.№2362, н.д.В.Ландик).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 637, о 12.00)

11 - 15 листопада

Про проект Закону про Державний бюджет України на 2003 рік (друге читання) (р.№2000).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

________________________________________________________

(вул.Липська, 3, конференц-зал)

12 листопада, о 14.00

Про проект Закону про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) надходжень, одержаних злочинним шляхом (повторне друге читання) (р.№1156-1).

13 листопада, об 11.00

Про проекти законів про недержавне пенсійне забезпечення (р.№2064, н.д.Д.Сандлер; р.№2064-1, КМУ).

Про проект Закону про деякі питання сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування (р.№2343, КМУ).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди про надання гранту в розмірі 48 млн. шведських крон між Урядом Швеції, представленим Шведським агентством міжнародного розвитку, та Урядом України (Кабінетом Міністрів України), представленим Міністерством фінансів України, містом Львів та Львівським міським комунальним підприємством “Львівводоканал” (р.№0055, КМУ).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Російської Федерації про надання державного кредиту для фінансування добудови атомних електростанцій на території України (р.№0054, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України “Про порядок погашення зобов`язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” (щодо податкового компромісу) (р.№2344, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України “Про державне мито” (щодо звільнення від сплати державного мита нотаріусів виконавчих написів) (р.№1054, КМУ).

Про проекти законів про внесення змін до статті 4 Декрету Кабінету Міністрів України “Про державне мито” (р.№1145, КМУ; р.№1145-1, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України “Про державне мито” (щодо збирання державного мита з іноземців) (р.№2080, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування (щодо операцій, які виконуються за кошти міжнародної технічної допомоги) (р.№2244, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України “Про місцеві податки і збори” (щодо готельного збору) (р.№2286, н.д.О.Немировський).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

____________________________________________

(вул.Садова,3, кімн. 321, о 10.00)

13 листопада

Про хід виконання Державної програми підтримки молодіжного підприємництва на 2002-2005 роки.

Про проект Закону про внесення змін до статті 3 Закону України “Про державне оборонне замовлення” (щодо правових засад обмеження монополізму в господарській діяльності) (р.№1101, КМУ).

Про проект Закону про внесення зміни до статті 14 Закону України “Про захист прав споживачів” (щодо механізму взаємовідносин між продавцями та споживачами) (р.№1214, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України від 8 квітня 1993 року №30-93 “Про державний нагляд за додержанням стандартів, норм і правил та відповідальність за їх порушення” (у зв`язку з прийняттям Закону України “Про страховий фонд документації України”) (р.№1169, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_______________________________________________________

12 листопада

(вул.Липська,3, робота в підкомітетах, о 15.00)

Про проект Закону про Державний бюджет України на 2003 рік (друге читання) (р.№2000).

13-14 листопада

(Донецька область - виїзне засідання)

Про хід виконання Програми “Українське вугілля”.

Про проект Закону про Державний бюджет України на 2003 рік (друге читання) (стосовно бюджетного фінансування вугільної промисловості на 2003 рік).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________

(вул. Шовковична, 2, зал засідань, о 14.30)

13 листопада

Про проект Постанови про проведення парламентських слухань щодо наслідків реформування на селі (р.№2356, н.д.В.Лещенко, н.д.К.Самойлик).

Про заяву народного депутата України В.Борщевського щодо необхідності створення спеціальної комісії Верховної Ради України для вивчення наслідків дії Указу Президента України від 3 грудня 1999 року №1529 “Про невідкладні заходи щодо прискорення реформування аграрного сектора економіки”.

Про проект Закону про державну землевпорядну експертизу (р.№2210, н.д.І.Томич, н.д.Р.Ткач).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про плату за землю” (р.№1373, н.д.В.Хара).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про плату за землю” (р.№2074, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про плату за землю” (р.№2074-1, н.д.О.Кузьмук).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про плату за землю” (р.№2222, н.д.С.Гуренко).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо пестицидів і агрохімікатів (р.№2070, КМУ).

Про проект Закону про деякі питання плати збору на обов`язкове пенсійне страхування (р.№2343, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2002 рік” (р.№2293, КМУ).

Про проект Закону про внесення зміни до статті 48 Закону України “Про Державний бюджет України на 2002 рік” (р.№2308, КМУ).

Про проект Закону про Державну програму економічного і соціального розвитку України на 2003 рік (р.№2203, КМУ).

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.308, о 10.30)

 

13 листопада

Про проект Закону про Державний бюджет України на 2003 рік (друге читання) та проект Постанови про прийняття у другому читанні проекту Закону про Державний бюджет України на 2003 рік (р.№2000, р.№2000/П, КМУ).

Про проект Закону про пільги з оподаткування для юридичних осіб (р.№1361, н.д.М.Добкін).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди про надання гранту в розмірі 48 млн. шведських крон між Урядом Швеції, представленим Шведським агентством міжнародного розвитку, та Урядом України (Кабінетом Міністрів України), представленим Міністерством фінансів України, містом Львів та Львівським міським комунальним підприємством “Львівводоканал” (р.№0055, КМУ).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Російської Федерації про надання державного кредиту для фінансування добудови атомних електростанцій на території України (р.№0054, КМУ).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Союзної Республіки Югославія про науково-технічне співробітництво (р.№0052, КМУ).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди про науково-технічне співробітництво між Україною і Іспанією (р.№0053, Президент України).

Про проект Закону про ратифікацію Європейської хартії регіональних мов або мов меншин (р.№0056, Президент України).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди про створення зони вільної торгівлі між державами-учасницями ГУУАМ (р.№0057, Президент України).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди про виконання положень Конвенції Організації Об`єднаних Націй з морського права від 10 грудня 1982 року, які стосуються збереження транскордонних рибних запасів та запасів далеко мігруючих риб і управління ними (р.№0051, Президент України).

Про проект Постанови про заходи у зв`язку з 70-ми роковинами голодомору в Україні (р.№2324, н.д.М.Жулинський).

Про проект Постанови про 70-ті роковини голодомору в Україні (р.№2324-1, н.д.В.Литвин).

Про проект Постанови про 70-ті роковини голодомору в Україні (р.№2324-2, н.д.О.Білорус).

 

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична,4, кімн.207, о 14.30)

 

12 листопада

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв`язку з прийняттям Закону України “Про фізичний захист ядерних установок, ядерних матеріалів, радіоактивних відходів, інших джерел іонізуючого випромінювання” (р.№1118, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (р.№1318, н.д.П.Порошенко).

Про проект Постанови про проведення парламентських слухань про дотримання вимог природоохоронного законодавства України (25 грудня 2002 року) (р.№2354, н.д.І.Заєць).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань мисливського господарства та полювання, охорони, використання і відтворення тваринного світу (р.№2121, н.д.М.Шершун, н.д.В.Самоплавський).

Про проект Закону про Державний бюджет України на 2003 рік (друге читання) (р.№2000).

 

13 листопада

(Чорнобильська АЕС - виїзне засідання)

Про стан виконання Закону України “Про загальні засади подальшої експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення зруйнованого четвертого енергоблоку цієї АЕС в екологічно безпечну систему”.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ____________________________________________________

(вул. Банкова,5-7, кімн.418, о 15.00)

12 листопада

Про проект Закону про Державний бюджет України на 2003 рік (друге читання) (р.№2000).

Про проект Закону про боротьбу з економічною злочинністю (р.№2013, КМУ).

Про проект Закону про зброю (р.№1171, н.д.Ю.Кармазін).

Про проект Закону про зброю (р.№1171-1, н.д.Л.Черновецький).

Про проект Кримінально-виконавчого кодексу України (р.№1284, н.д.Ю.Кармазін).

Про проект Закону про протидію політичному екстремізму (р.№1154, н.д.О.Волков).

Про проект Закону про цивільний демократичний контроль над воєнною організацією і правоохоронними органами держави (р.№2115, н.д.Г.Крючков, н.д.Б.Андресюк).

Про проект Закону про працівників органів досудового слідства та їх соціальний захист (р.№1230, н.д.С.Ківалов).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2002 рік” (р.№2288, КМУ).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

І ОБОРОНИ

________________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.510, о 16.00)

12 листопада

Про проект Закону про демократичний цивільний контроль за військовими формуваннями та правоохоронними органами (р.№2115-1, КМУ).

Про проект Закону про Державну прикордонну службу України (р.№2196, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв`язку з утворенням Державної прикордонної служби України (р.№2197, КМУ).

Про проект Постанови про внесення змін до Воєнної доктрини України (р.№2127, н.д.В.Кириленко).

Про проект Постанови про заснування стипендії Верховної Ради України для курсантів Харківського гвардійського ордена Червоної Зірки інституту танкових військ імені Верховної Ради України при національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” (р.№2164, н.д.К.Самойлик).

Про проект Закону про внесення змін до статті 3 Закону України “Про ліцензування певних видів господарської діяльності” (щодо впорядкування системи ліцензування) (р.№1053, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про правовий статус іноземців” (щодо видворення нелегальних мігрантів) (р.№2290,КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_______________________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.409)

 

12 листопада, о 15.00

Про проекти законів про Регламент Верховної Ради України (р.№1039, н.д.В.Коновалюк; р.№1039-1, н.д.В.Асадчев; р.№1039-2, С.Сас).

 

13 - 14 листопада

Про проекти законів про Регламент Верховної Ради України (р.№1039, н.д.В.Коновалюк; р.№1039-1, н.д.В.Асадчев; р.№1039-2, С.Сас).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 305, о 10.00)

13 листопада

Про проект Закону про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України (стаття 10. Гласність судового розгляду).

Про проекти законів: про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо державної підтримки книговидавничої справи) (р.№2205-1, н.д.П.Мовчан) та про державну підтримку книговидавничої справи в Україні (р.№2205-2, н.д.О.Царьов, н.д.Л.Полякова).

Про організаційні заходи щодо проведення парламентських слухань “Суспільство, засоби масової інформації, влада: свобода слова та цензура в Україні”.

Про нову редакцію Закону України “Про телебачення і радіомовлення”.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.512-а)

12 листопада, о 16.00

Про проект Закону про Державний бюджет України на 2003 рік (друге читання) (р.№2000).

13 листопада, о 10.00

Про проект Закону про порядок організації і проведення мирних масових заходів та акцій в Україні (друге читання) (р.№0991).

14 листопада, о 10.00

Про проект Закону про порядок організації і проведення мирних масових заходів та акцій в Україні (друге читання) (р.№0991).

Про проект Закону про забезпечення рівності прав жінок та чоловіків (р.№2219, н.д.Р.Зварич).

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 300, о 15.00)

12 листопада

Про проект Закону про внесення змін до статті 22 Закону України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні (друге читання) (р.№1160).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (стосовно виплати одноразової допомоги дружині (чоловіку) і дітям в разі смерті (загибелі) осіб, які мали особливі заслуги перед Батьківщиною (друге читання) (р.№1068).

Про проект Закону про соціальне обслуговування громадян похилого віку та інвалідів (р.№1339, н.д.О.Волков).

13-16 листопада

(Пуща-Водиця, засідання робочої групи)

Про проект Закону про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування (друге читання) (р.№0993).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

13 листопада

Про проект Закону про Державний бюджет України на 2003 рік (друге читання) (р.№2000).

Про проект Закону про Концепцію Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу (друге читання) (р.№1191).

Про хід підготовки до парламентських слухань з порядком денним: “Про взаємовідносини та співробітництво України з Європейським Союзом” (20 листопада 2002 року).

Про проект Постанови про рекомендації за підсумками парламентських слухань з порядком денним: “Про взаємовідносини та співробітництво України з Європейським Союзом”.

Про проект Постанови про рекомендації за підсумками парламентських слухань з порядком денним: “Про взаємовідносини та співробітництво України з НАТО”.

Про Європейську хартію регіональних мов або мов меншин (Інформація).

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ

ПРИВАТИЗАЦІЇ

______________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн. 214, о 10.00)

15 листопада

Про звіт Фонду державного майна України за 2001 рік.

Головне організаційне управління