Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

13 – 17 січня 2003 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

14 січня

Про проект Закону про державний реєстр фізичних осіб (р.№2206, н.д.О.Задорожній).

Про проект Закону про порядок реєстрації фізичних осіб за місцем проживання (р.№2206-1, н.д.О.Бандурка, н.д.В.Мойсик).

Про проект Закону про інформацію персонального характеру (р.№2016, н.д.О.Задорожній).

Про проекти Адміністративного процесуального кодексу України (р.№1331, н.д.В.Мусіяка та ін.; р.№1331-1, н.д.В.Онопенко та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (р.№2492, н.д.В.Онопенко).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про судову експертизу” (друге читання) (р.№1144).

Про проект Закону про внесення змін до законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про боротьбу з тероризмом” (р.№2360-1, Президент України).

Про пропозиції Президента України до Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення виконання судових рішень” (р.№0898).

Про проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (р.№2073, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про попереднє ув’язнення” та до Кримінально-процесуального кодексу України (р.№1352, н.д.В.Онопенко та ін.).

Про проект Закону про внесення зміни до Кримінально-процесуального кодексу України (р.№2034, КМУ).

Про план роботи Комітету на третю сесію Верховної Ради України четвертого скликання (лютий-липень 2003 року).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ___________________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн.310, о 15.00)

 

15 січня

 

Про пропозиції Комітету до переліку законопроектів для включення до порядку денного третьої сесії Верховної Ради України четвертого скликання.

Про проект Закону про канцелярію Президента України, консультативні, дорадчі та інші допоміжні органи та служби, що забезпечують здійснення повноважень Президентом України (р.№2297, н.д.Ю.Кармазін, н.д.М.Кравченко).

Про проект Положення про Громадську раду при Комітеті.

Питання адміністративно-територіального устрою:

а) про присвоєння найменування населеному пункту Прилуцького району Чернігівської області;

б) про присвоєння найменування населеному пункту Золотоношського району Черкаської області;

в) про віднесення міста Чоп Ужгородського району Закарпатської області до категорії міст обласного значення.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

_____________________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.507, о 14.30)

15 січня

Про пропозиції Президента України до Закону “Про списання та реструктуризацію заборгованості з квартирної плати, плати за житлово-комунальні послуги, спожиті газ та електроенергію” (р.№0907).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про страхові тарифи на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності” (щодо розміру страхового тарифу) (р.№2536, КМУ).

Про проект Закону про внесення доповнень до Закону України “Про державну службу” (третє читання) (р.№1295).

Про проект Закону про соціальне партнерство (р.№2173, н.д.С.Косінов).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про відпустки” (р.№2233, н.д.С.Косінов).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про відпустки” (щодо відпусток для участі у спортивних заходах) (р.№2270, н.д.Ю.Артеменко).

Про проект Закону про іноземних робітників в Україні (р.№2249, н.д.А.Деркач).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до статті 2 Закону України “Про зайнятість населення” (щодо безробітних, які мають пай землі та отримують з нього прибуток) (р.№2223, н.д.М.Добкін).

Про проект Закону про бідних (р.№1359, н.д.А.Деркач).

Про проект Закону про джерела фінансування соціальних виплат та пов’язаних з ними адміністративних витрат (р.№2329, н.д.В.Надрага).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про оплату праці” (щодо натуральної оплати та строків її виплати) (р.№2298, н.д.О.Фельдман).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про прожитковий мінімум” (щодо методів формування) (р.№2462, н.д.О.Стоян, н.д.В.Хара).

Про виконання Закону України “Про обов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням” та ефективність діяльності Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Про проект Закону про недержавне пенсійне забезпечення (р.№2064-1, КМУ).

Про проект Закону про недержавне пенсійне забезпечення (р.№2064, н.д.Д.Сандлер).

Про проект Закону про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Конституції України (р.№2535, КМУ).

Про проект Постанови про тимчасове обмеження стягнень з комунальних підприємств заборгованості за енергоспоживання (р.№2380, н.д.І.Плющ).

Про проект Закону про податок на доходи фізичних осіб (р.№2358-1, КМУ).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я,

МАТЕРИНСТВА ТА ДИТИНСТВА

_____________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 512, о 15.00)

15 січня

Про план роботи Комітету на лютий-липень 2003 року.

Про пропозиції Комітету до проекту порядку денного третьої сесії Верховної Ради України четвертого скликання.

Про проект Закону про внесення змін до статті 21 Закону України “Про обіг в Україні наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів” (р.№2427, н.д.О.Волков, н.д.О.Біловол).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державну допомогу сім’ям з дітьми” (р.№2430, н.д.Б.Губський).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.202, о 15.00)

15 січня

Про проект Закону про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (р.№2333, н.д.О.Фельдман).

Про проект Закону про державні гарантії соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (р.№2165, н.д.О.Волков).

Про проект Постанови про премію Верховної Ради України за внесок молоді у становлення демократичної, соціальної, правової держави (р.№2553, н.д.К.Самойлик та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(пл. Лесі Українки, 1, кімн. 501, о 15.00)

15 січня

Про місіонерську діяльність зарубіжних проповідників в Україні (інформація Голови Державного комітету України у справах релігій).

Про діяльність Комітету за період другої сесії Верховної Ради України четвертого скликання (вересень 2002 р. – січень 2003 р.).

Про пропозиції Комітету до переліку питань порядку денного третьої сесії Верховної Ради України четвертого скликання.

Про план роботи Комітету на період третьої сесії Верховної Ради України (лютий – липень 2003 року).

Про звернення профспілкового комітету Львівської державної музичної академії імені М.В.Лисенка щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2001 р. №1571.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, УПРАВЛІННЯ НАРОДНИМ ГОСПОДАРСТВОМ,

ВЛАСНОСТІ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

______________________________________________

(вул. Садова, 3, кімн. 412, о 14.30)

14 січня

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо ліцензування та контролю за експортом, імпортом дисків для лазерних систем зчитування) (р.№2292, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти” (друге читання) (р.№1138).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні” (щодо обов’язкової оцінки) (р.№2374, н.д.Б.Беспалий, н.д.Ю.Єхануров).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо регулювання всіх правових відносин, які виникають під час здійснення оцінки майна) (р.№2033, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до статті 7 Закону України “Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні” (щодо оцінки предмета застави) (р.№1113-1, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про застосування спеціальних заходів щодо імпорту в Україну” (друге читання) (р.№1025).

Про проект Закону про внесення зміни до статті 15 Закону України “Про товарну біржу” (щодо укладання угод з нерухомим майном) (р.№2089, КМУ).

Про проект Закону про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності (р.№2048, н.д.Ю.Єхануров, н.д.В.Хомутинник).

Про проект Закону про стабільний розвиток сільського господарства України (р.№2442, н.д.І.Томич).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Хашимітського Королівства Йорданія про торговельно-економічне співробітництво (р.№0063, КМУ).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Сирійської Арабської Республіки про торговельне, економічне і технічне співробітництво (р.№0064, КМУ).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Сирійської Арабської Республіки про сприяння та взаємний захист інвестицій (р.№0066, КМУ).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Держави Кувейт про сприяння та взаємний захист інвестицій (р.№0067, КМУ).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Султанату Оман про сприяння та взаємний захист інвестицій (р.№0068, КМУ).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди про економічне, торговельне і технічне співробітництво між Урядом України та Урядом Держави Катар (р.№0069,КМУ).

Про план роботи Комітету на третю сесію Верховної Ради України (лютий – липень 2003 року).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 637, о 14.00)

15 січня

Про підведення підсумків роботи Комітету за період другої сесії Верховної Ради України четвертого скликання (вересень 2002 р. – січень 2003 р.).

Про план роботи Комітету на період третьої сесії Верховної Ради України четвертого скликання (лютий – липень 2003 року).

Про проекти законів, розгляд яких передбачено відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України для надання висновків щодо їх впливу на доходну та/або видаткову частину бюджету:

- про внесення змін та доповнень до законів України “Про виконавче провадження” та “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (р.№2392, н.д.С.Соболєв та ін.);

- про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань приватизації державного майна (р.№2355, КМУ);

- про амністію (р.№2287, КМУ; р.№2287-1, н.д.А.Шкіль);

- про внесення змін до Кримінального, Кримінально-процесуального і Виправно-трудового кодексів України (р.№2361, н.д.С.Ківалов);

- про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України (р.№2208, н.д.О.Лукашук);

- про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України щодо визначення строку затримання (р.№2370, н.д.М.Катеринчук);

- про внесення змін до статті 23 Закону України “Про захист прав споживачів” (р.№2528, КМУ);

- про концепцію (основи) національної безпеки України (р.№2062-1, н.д.Г.Манчуленко);

- про внесення змін та доповнень до Митного кодексу України (р.№2227, н.д.М.Добкін).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

________________________________________________________

(вул.Липська, 3, конференц-зал, о 14.00)

14 січня

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про податок на додану вартість” (розробляється в Комітеті).

Про проект Закону “Про іпотеку” (р.№2555, н.д.Д.Святаш та ін.).

Про пропозиції Президента України до Закону “Про державну підтримку книговидавничої справи в Україні” (р.№2205).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування (щодо продовження пільгового режиму для видавничої галузі) (р.№2114, н.д.О.Турчинов).

Про проект Закону про податок на доходи фізичних осіб (друге читання) (р.№1111-д).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про податок на додану вартість” (р.№2596, н.д.В.Авраменко та ін.).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

____________________________________________

(вул.Садова,3, кімн. 321, о 15.00)

15 січня

Про проект Закону про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності (р.№2048, н.д.Ю.Єхануров, н.д.В.Хомутинник).

Про виконання Закону України “Про Національну програму сприяння розвитку малого підприємництва”.

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р.№2405-2, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо ліцензування та контроль за експортом, імпортом дисків для лазерних систем зчитування) (р.№2292, КМУ).

Про хід виконання плану роботи Комітету за період другої сесії Верховної Ради України четвертого скликання.

Про план роботи Комітету на третю сесію Верховної Ради України четвертого скликання (лютий – липень 2003 року).

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.308, о 15.00)

15 січня

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про зовнішньоекономічну діяльність” (щодо ліцензування експортно-імпортних операцій) (р.№2417, КМУ).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Польща про співробітництво та взаємну допомогу в галузі попередження катастроф, стихійних лих, інших надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків (р.№0060, КМУ).

Про проект Закону про державну міграційну службу в Україні (р.№2446, н.д.О.Бандурка та ін.).

Про проект Закону про іноземних робітників в Україні (р.№2249, н.д.А.Деркач).

Про проект Закону про джерела фінансування соціальних виплат та пов’язаних з ними адміністративних витрат (р.№2329, н.д.В.Надрага).

Про орієнтовний план роботи Комітету на лютий-липень 2003 року.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ____________________________________________________

(вул. Банкова,5-7, кімн.418, о 15.00)

15 січня

Про план роботи Комітету на лютий-липень 2003 року.

Про проект Закону про внесення змін до законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про боротьбу з тероризмом” (р.№2360-1, Президент України).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З

ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

____________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 209, о 15.00)

15 січня

Про проект Закону про внесення змін до Кримінального, Кримінально-процесуального кодексів України (р.№2577, н.д.С.Гавриш).

Про проект Постанови про чисельні порушення в Апараті Верховної Ради України конституційних прав громадян на участь у професійних спілках, їх прав та гарантії діяльності (р.№2579, н.д.Ю.Кармазін та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 305, о 15.00)

15 січня

Про проект Постанови за підсумками парламентських слухань “Суспільство, засоби масової інформації, влада: свобода слова і цензура в Україні”.

Про проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з розслідування звинувачень народного депутата України Засухи Т.В., наведених у статті С.Колесника “Тече річка Роставиця...”, надрукованої у газеті “Сільські вісті” 6 грудня 2002 року (р.№2524, н.д.Р.Богатирьова та ін.).

Про проекти законів про внесення змін до Закону України “Про рекламу” (р.№2476, н.д.Ю.Артеменко; р.№2378, н.д.О.Турчинов; р.№2382, н.д.М.Баграєв; р.№2383, н.д.Л.Черновецький; р.№2383-1, н.д.О.Омельченко).

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.300, о 15.00)

15 січня

Про проект Закону про соціальне обслуговування (р.№2337, н.д.С.Косінов).

Про стан виконання відповідних нормативних актів щодо створення мережі центрів профреабілітації інвалідів та деякі питання діяльності Всеукраїнського центру професійної реабілітації інвалідів (разом з Мінпраці).

Про концепцію проекту Закону про фіксований розмір державної соціальної допомоги непрацездатним громадянам (на звернення Мінпраці).

Про план роботи Комітету на лютий-липень 2003 року.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

14 січня

Проект Закону про упаковку та відходи упаковки (р.№2433, н.д.Є.Червоненко та ін).

Про пропозиції Президента України до Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України” (р.№1058).

Про проект Закону про підприємства, що здійснюють посередництво у працевлаштуванні громадян за кордоном (р.№2501, н.д.В.Шибко).

Про стан проходження проекту Закону про ратифікацію Європейської хартії регіональних мов або мов меншин.

 

Головне організаційне управління