Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

23-27 грудня 2002 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

25 грудня

Про пропозиції Президента України до Цивільного та Господарського кодексів України (р.№0890; р.№0891).

Про звільнення суддів.

Про проект Закону про визнання Верховною Радою України засад внутрішньої і зовнішньої політики України (р.№1249, н.д.О.Мороз).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо впровадження примусової реалізації майна) (р.№2273, КМУ).

Про проект Постанови про забезпечення дотримання статей 131 Конституції України та Закону України “Про Вищу раду юстиції” при призначенні членів Вищої ради юстиції від з’їзду суддів України та складання ними присяги (р.№2443, н.д.Ю.Кармазін).

Про проект Закону про внесення змін до Кримінального, Кримінально-процесуального і Виправно-трудового кодексів України (щодо осіб, які сприяли розкриттю організованої злочинності) (р.№2361, н.д.С.Ківалов).

Про проект Постанови про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України по опрацюванню проектів законів України про внесення змін до Конституції України (р.№09991, н.д.С.Довгий, н.д.О.Задорожній).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

___________________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн.310, о 15.00)

25 грудня

Про проект Виборчого кодексу (р.№2174, н.д.Є.Жовтяк).

Про хід виконання державно-правового експерименту розвитку місцевого самоврядування у місті Ірпені, селищах Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинське Київської області (звіт Координаційно-наглядової ради Ірпінського регіону).

Про питання адміністративно-територіального устрою.

Про стан законопроектної роботи у Комітеті (інформація).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

_____________________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.507, о 14.30)

25 грудня

Про пропозиції Президента України до Закону “Про встановлення розміру мінімальної заробітної плати на 2003 рік” (р.№1305-д).

Про проект Закону про внесення доповнень до Закону України “Про державну службу” (друге читання) (р.№1295).

Про проект Закону про соціальне партнерство (р.№2173, н.д.С.Косінов).

Про проект Закону про соціальне обслуговування (р.№2337, н.д.С.Косінов).

Про проект Закону про упорядкування надання пільг з квартирної плати, плати за комунальні послуги та паливо (р.№2414, КМУ).

Про проект Закону про бідних (р.№1359, н.д.А.Деркач).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Сімейного кодексу України (р.№2420, КМУ).

Про проект Закону про іноземних робітників в Україні (р.№2249, н.д.А.Деркач).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до статті 2 Закону України “Про зайнятість населення” (щодо безробітних, які мають пай землі та отримують з нього прибуток) (р.№2223, н.д.М.Добкін).

Про проект закону про внесення змін до Закону України “Про відпустки” (щодо відпусток для участі у спортивних заходах) (р.№2270, н.д.Ю.Артеменко).

Про проект Закону про джерела фінансування соціальних виплат та пов’язаних з ними адміністративних витрат (р.№2329, н.д.В.Надрага).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про відпустки” (р.№2233, н.д.С.Косінов).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про оплату праці” (щодо натуральної оплати та строків її виплати) (р.№2298, н.д.О.Фельдман).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про прожитковий мінімум” (щодо методів формування) (р.№2462, н.д.О.Стоян, н.д. В.Хара).

Про виконання Закону України “Про обов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням” та ефективності діяльності Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Про проект Закону про недержавне пенсійне забезпечення (р.№2064-1, КМУ).

Про проект Закону про недержавне пенсійне забезпечення (р.№2064, н.д.Д.Сандлер).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.525, о 15.00)

25 грудня

Про проект Закону про використання Відкритих форматів та Вільного програмного забезпечення в державних установах та державному секторі господарства (р.№2065, н.д.Б.Олійник).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про захист інформації в автоматизованих системах” (р.№2191, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про спеціальний режим інвестиційної та інноваційної діяльності технологічних парків” (щодо створення екологічного технопарку “ЕКО-Україна”) (р.№2513, н.д.І.Юхновський та ін.).

Про проект Закону про екологічну освіту (р.№2309, н.д.О.Волков).

Про проект Закону про упорядкування надання пільг з квартирної плати, плати за комунальні послуги та паливо (р.№2414, КМУ).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про наукове і технологічне співробітництво (р.№0058, Президент України).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Сімейного кодексу України (р.№2420, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, УПРАВЛІННЯ НАРОДНИМ ГОСПОДАРСТВОМ,

ВЛАСНОСТІ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

______________________________________________

(вул. Садова, 3, кімн. 412, о 15.00)

25 грудня

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до Митного кодексу України (щодо митного оформлення товару) (р.№2227, н.д.М.Добкін).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні” (щодо обов’язкової оцінки) (р.№2374, н.д.Б.Беспалий, н.д.Ю.Єхануров).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо регулювання всіх правових відносин, які виникають під час здійснення оцінки майна) (р.№2033, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до статті 7 Закону України “Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні” (щодо оцінки предмета застави) (р.№1113-1, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про застосування спеціальних заходів щодо імпорту в Україну” (друге читання) (р.№1025).

Про проект Закону про внесення зміни до статті 15 Закону України “Про товарну біржу” (щодо укладання угод з нерухомим майном) (р.№2089, КМУ).

Про проект Закону про стабільний розвиток сільського господарства України (р.№2442, н.д.І.Томич).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 637, о 14.00)

24 грудня

Про проект Закону про Державний бюджет України на 2003 рік.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

________________________________________________________

(вул.Липська, 3, конференц-зал, о 14.00)

24 грудня

Про проект Закону про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів (р.№2054, н.д.М.Добкін).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів одержаних злочинним шляхом” (р.№2556, н.д.С.Осика, н.д.Г.Калетнік).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про єдиний збір, який справляється у пунктах пропуску через державний кордон України” (щодо спеціального талону міжнародного значення) (р.№2129, н.д.М.Оніщук).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед державними цільовими фондами” (р.№1127-1, н.д.В.Горбачов).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо збору за проїзд автотранспорту по території прикордонних областей). (р.№2242, на заміну, н.д.А.Льовін, н.д.О.Климпуш та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

____________________________________________

(вул.Садова,3, кімн. 321, о 15.00)

25 грудня

Про виконання Закону України “Про Національну програму сприяння розвитку малого підприємництва”.

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо ліцензування та контролю за експортом, імпортом дисків для лазерних систем зчитування) (р.№2292, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо приведення у відповідність діючих законодавчих актів у сфері ліцензування) (р.№2419, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_______________________________________________________

(вул.Липська,3, конференц-зал, о 15.00)

25 грудня

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо банкрутства гірничих підприємств та підприємств паливно-енергетичного комплексу) (друге читання) (р.№1049).

Про проект Закону про упорядкування надання пільг з квартирної плати, плати за комунальні послуги та паливо (р.№2414,КМУ).

Про проект Постанови про тимчасове обмеження стягнень з комунальних підприємств заборгованості за енергоспоживання (р.№2380, н.д.І.Плющ).

Про проект Закону про списання вартості несплачених обсягів природного газу” (р.№2413, н.д.В.Литвин).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ

І ЗВ`ЯЗКУ

___________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 430, о 14.30)

24 грудня

Про проект Закону про автомобільні дороги (р.№2023, КМУ).

Про проект Закону про державні цільові програми (р.№2036, КМУ).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Македонія про міжнародні автомобільні перевезення пасажирів і вантажів (р.№0061, КМУ).

Про проект Постанови про тимчасове обмеження стягнень з комунальних підприємств заборгованості за енергоспоживання (р.№2380, н.д.І.Плющ).

Про проект Закону про упорядкування надання пільг з квартирної плати, плати за комунальні послуги та паливо (р.№2414, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо ліцензування) (р.№2419, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________

(вул. Шовковична, 2, зал засідань, о 15.00)

25 грудня

Про проект Закону про стабільний розвиток сільського господарства (р.№2442, н.д.І.Томич).

Про проект Закону про розмежування земель державної та комунальної власності (р.№2098, КМУ).

Про проект Закону про розмежування земель державної та комунальної власності (р.№2098-1, н.д.С.Сташевський, н.д.К.Ващук).

Про проект Постанови про погодження місць розташування об’єктів.

Про створення робочої групи з підготовки матеріалів для розгляду на парламентських слуханнях з питання: “Про хід реформування та заходи щодо поліпшення ситуації на селі”.

Про скасування рішення Верховної Ради України про прийняття за основу проекту Закону про основи державної фінансової та бюджетної підтримки агропромислової галузі України (р.№0975).

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.308, о 15.00)

25 грудня

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про зовнішньоекономічну діяльність” (щодо ліцензування експортно-імпортних операцій) (р.№2417, КМУ).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Польща про співробітництво та взаємну допомогу в галузі попередження катастроф, стихійних лих, інших надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків (р.№0060, КМУ).

Про проект Закону про державну міграційну службу в Україні (р.№2446, н.д.О.Бандурка та ін.).

Про проект Закону про іноземних робітників в Україні (р.№2249, н.д.А.Деркач).

Про проект Закону про джерела фінансування соціальних виплат та пов’язаних з ними адміністративних витрат (р.№2329, н.д.В.Надрага).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична,4, кімн.207, о 14.30)

24 грудня

Про підготовку до проведення 25 грудня 2002 року парламентських слухань щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства (інформація).

Про постанову Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2000 р. №339” (№1853 від 12.12.2002 р.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ____________________________________________________

(вул. Банкова,5-7, кімн.418, о 15.00)

25 грудня

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності водіїв транспортних засобів (р.№2398, н.д.В.Пустовойтенко, н.д.А.Толстоухов).

Про проект Постанови про внесення доповнень до “Положення про паспорт громадянина України” (р.№2282, н.д.І.Гайдош).

Про проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо визначення строку затримання) (р.2370, н.д.М.Катеринчук).

Про проект Закону про внесення змін до Кримінального, Кримінально-процесуального і Виправно-трудового кодексів України (р.№2361, н.д.С.Ківалов).

Про проект Закону про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок терористичного акту або диверсії (р.№2402, н.д.О.Гінзбург).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З

ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

____________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 209, о 15.00)

25 грудня

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (р.№2419, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

І ОБОРОНИ

________________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.510, о 15.00)

25 грудня

Про проект Закону про перелік підприємств Міністерства оборони України, що можуть бути приватизовані (р.№1100, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про боротьбу з тероризмом” (р.№2360-1, Президент України).

Про проект Закону про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання (друге читання) (р.№1085).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про пенсійне забезпечення військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та деяких інших осіб” (р.№2436, н.д.В.Дубицький).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 305, о 15.00)

25 грудня

Про проект Постанови про порядок висвітлення роботи третьої сесії Верховної Ради України четвертого скликання.

Про концепцію газети “Голос України”.

Про проекти законів про внесення змін до Закону України “Про рекламу” (р.№2476, н.д.Ю.Артеменко; р.№2378, н.д.О.Турчинов; р.№2382, н.д.М.Баграєв; р.№2383/host/pls/zweb_n/webproc4_2?id=&pf3516=&skl=5н.д.Л.Черновецький; р.№2383-1, н.д.О.Омельченко).

Про проект Закону про внесення змін до статті 21 Закону України “Про обіг в Україні наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів” (щодо заборони поширення інформації) (р.№2427, н.д.О.Волков, н.д.О.Біловол).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.512-а, о 16.00)

25 грудня

Про проект Закону про порядок організації і проведення мирних масових заходів та акцій в Україні (друге читання) (р.№0991).

Про план роботи Комітету та секретаріату на лютий-липень 2003 року.

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_______________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 300, о 15.00)

25 грудня

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України “Про пенсійне забезпечення” (щодо працівників інфекційних та психіатричних лікувальних закладів) (р.№2440, н.д.О.Фельдман).

Про проект Закону про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок терористичного акту або диверсії (р.№2402, н.д.О.Гінзбург).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань пенсійного забезпечення (р.№2410, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” (р.№1055-2, н.д.І.Іванчо).

Про проект Закону про упорядкування надання пільг з квартирної плати, плати за комунальні послуги та паливо (р.№2414, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

25 грудня

Про Орієнтовний план міжнародних обмінів Верховної Ради України на 2003 рік (Управління забезпечення міжпарламентських зв’язків Апарату Верховної Ради України).

Про результати саміту НАТО і засідання Комісії Україна-НАТО (Прага, 21-22 листопада 2002 р.) і саміту Європейського Союзу (Копенгаген, 12-13 грудня 2002 р.) (інформація Міністерства закордонних справ України).

Про проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України (щодо іграшкової продукції) (р.№2256-1, н.д.О.Зарубінський).

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

____________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 14.00)

25 грудня

Про заподіяння фінансових збитків державі та порушення державних інтересів у результаті відчуження будівлі ВАТ “Український науково-дослідний інститут паперу” за рішенням спостережної ради в рахунок оплати акцій новоствореного ЗАТ “Інститут паперу”.

Про стан збереження та використання спортивних будівель і споруд колишнього заводу “Червоний екскаватор”, які в 1991 році при приватизації заводу були безоплатно передані в господарське управління ЗАТ “АТЕК”, створеному на базі його трудового колективу.

Головне організаційне управління