Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

1-4 липня 2003 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12)

1 липня, об 11.00

Про обрання суддів апеляційних судів безстроково.

Про проект Закону про порядок обрання та звільнення з посади професійного судді Верховною Радою України (р.№2560, друге читання).

2 липня, о 15.00

Про обрання суддів безстроково.

Про проекти законів про внесення змін до Закону України “Про судоустрій України” (р.№2509, 2510, друге читання).

Про проекти законів: про порядок усунення з поста Президента України (імпічмент) (р.№1327, н.д.Г.Буйко, В.Сіренко); про процедуру усунення Президента України з поста в порядку імпічменту (р.№1327-1, н.д.М.Рудьковський).

Про проект Закону про основні засади парламентського контролю в Україні (р.№3201, н.д.С.Ківалов).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ___________________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн.310, о 15.00)

2 липня

Про питання адміністративно-територіального устрою.

Про проект Закону про транскордонне співробітництво (р.№3472, КМУ).

Про пропозиції Президента України до Закону “Про забезпечення додержання вимог щодо несумісності службової діяльності посадових осіб місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади” (р.№0904) та проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (стосовно визначення механізму несумісності посад у місцевих органах влади) (р.№0940).

Про проект Закону про внесення доповнень до Закону України “Про статус народного депутата України” (щодо дострокового припинення повноважень) (р.№3243, н.д.В.Щербань).

Про проект Закону про Загальнодержавну програму адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу (р.№3581, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до Конституції України (р.№3395, н.д.А.Матвієнко).

Про проект Постанови про відзначення 700-річчя Галицької митрополії та 750-річчя коронування Данила Галицького (р.№3496, н.д.Р.Ткача та ін.).

Про проект Постанови про відзначення 750-річчя коронації короля України – Русі Данила Романовича Галицького (р.№3496-1, н.д.А.Матвієнко та ін.).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

_____________________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.507, о 14.30)

2 липня

Про практику застосування Закону України “Про загальнообов’язкове соціальне страхування на випадок безробіття”.

Про стан виконання Закону України “Про зайнятість населення” та Закону України “Про затвердження Державної програми зайнятості населення на 2001 – 2004 роки”.

Про проект Закону про внесення змін до статті 34 Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності” (р.№3415, н.д.В.Ландик).

Про проект Закону про внесення зміни до Кодексу законів про працю України та скасування Закону України “Про визначення розміру збитків, завданих підприємству, установі, організації розкраданням, знищенням (псуванням), недостачею або втратою дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння та валютних цінностей” (р.№3570, н.д.Л.Черновецький).

Про проект Закону про Концепцію державної кадрової політики України (р.№3607, н.д.В.Олуйко).

Про проект Закону про фінансування охорони здоров’я (р.№3370, н.д.М.Поліщук та ін.).

Про проект Закону про соціальне житло (р.№3386, н.д.В.Коваль, О.Римарук).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (р.№3444, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про реабілітацію жертв політичних репресій в Україні” (р.№2040-2, н.д.С.Сташевський).

Про план роботи Комітету на четверту сесію Верховної Ради України четвертого скликання.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я,

МАТЕРИНСТВА ТА ДИТИНСТВА

_____________________________________________

(вул. Садова, 3, кімн. 412, о 15.00)

2 липня

Про проект Закону про загальнообов’язкове державне соціальне медичне страхування (р.№0944, третє читання).

Про Перелік лікарських засобів вітчизняного та іноземного виробництва, які можуть закуповувати заклади й установи охорони здоров’я, що повністю або частково фінансуються з державного та місцевих бюджетів, затверджений наказом Міністерства охорони здоров’я України від 14 квітня 2003 року №169.

Про заяву народного депутата України Сятині М.Л. стосовно можливих негативних наслідків прийняття постанови Кабінету Міністрів України від 2 червня 2003 року №789 “Про утворення Державної служби лікарських засобів і виробів медичного призначення”.

Про стан використання бюджетних коштів на закупівлю лікарських засобів та виробів медичного призначення для потреб закладів охорони здоров’я системи Академії медичних наук України.

Про склад робочої групи Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства з підготовки до розгляду у другому читанні проекту Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про лікарські засоби” (р.№0945).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 5, кулуари, третій поверх, о 12.00)

1 липня

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про альтернативну (невійськову) службу” (щодо застосування праці “альтернативників”) (р.№3608, КМУ).

Про проект Постанови про проведення “Дня Уряду України” у Верховній Раді України з питання: “Про стан дотримання вимог законодавства та його вдосконалення щодо забезпечення розвитку спорту вищих досягнень та підготовки національних збірних команд до літніх ХХVІІІ Олімпійських та ХІІ Параолімпійських ігор в 2004 році”.

Про проект Постанови про проведення парламентських слухань про становище молоді в Україні “Формування здорового способу життя української молоді: стан, проблеми та перспективи”.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.525, о 15.00)

1 липня

(спільне засідання Комітету та Консультативної Ради з питань інформатизації при Верховній Раді України)

Про хід виконання законів України про інформатизацію.

2 липня

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про спеціальний режим інвестиційної та інноваційної діяльності технологічних парків” (щодо організаційних основ діяльності технопарків) (р.№3609, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про спеціальний режим інвестиційної та інноваційної діяльності технологічних парків” (щодо створення технопарку “Ресурси Донбасу”) (р.№3612, н.д.В.Рибак та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю” (щодо науково-методичного забезпечення боротьби з комп’ютерною злочинністю) (р.№3577, н.д.В.Кириллов).

Про проект Закону про мови (нова редакція) (р.№3410, н.д.П.Мовчан, К.Ситник).

Про проект Закону про застосування російської мови в Україні (р.№2457, н.д.В.Мироненко та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оренди, концесії чи приватизації комунального майна (р.№3476, н.д.Б.Беспалий та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань освіти (р.№3557, н.д.Б.Беспалий та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про загальний військовий обов’язок і військову службу” (щодо виконавців військових оркестрів) (р.№3585, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про вищу освіту” (щодо посади керівника вищого учбового закладу) (р.№3578, н.д.Є.Гірник, Л.Григорович).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(виїзне засідання, м. Київ, вул. Госпітальна, 24-а,

історико-архітектурна пам’ятка-музей “Київська фортеця”)

2липня, о 14.00

Про стан дотримання пам’яткоохоронного законодавства: історико-архітектурна пам’ятка-музей “Київська фортеця”.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, УПРАВЛІННЯ НАРОДНИМ ГОСПОДАРСТВОМ,

ВЛАСНОСТІ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

______________________________________________

(вул. Садова, 3, кімн. 412, о 14.15)

1 липня

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (у зв’язку з прийняттям Закону України “Про захист економічної конкуренції”) (р.№1080, повторне друге читання).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання діяльності в спеціальних (вільних) економічних зонах та на територіях пріоритетного розвитку (щодо м’яса птиці) (р.№3375, н.д.К.Ващук, Є.Сігал).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Митного кодексу України (р.№3507, КМУ).

Про пропозиції Комітету до порядку денного четвертої сесії Верховної Ради України четвертого скликання.

Про доручення Голови Верховної Ради України Литвина В.М. до заяви народного депутата України Семенюк В.П. щодо ситуації, яка склалася із сплатою малозабезпеченими громадянами комунальних платежів, та причин, що її зумовлюють.

Про доручення Верховної Ради України щодо заяви народного депутата України Миговича І.І. стосовно незадовільної ситуації, яка склалася у галузі статистики.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 637, о 15.00)

2 липня

Про проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України та деяких інших законів України (р.№2139-д, друге читання).

Про виконання статті 14 Закону України “Про Державний бюджет України на 2003 рік” (організаційно-правові засади проведення операцій з державним боргом з метою економії бюджетних коштів та напрямків використання її результатів).

Про розподіл по регіонах коштів на здійснення фінансової підтримки суб’єктів агропромислового комплексу всіх форм власності та господарювання через механізм здешевлення кредитів.

Про проект постанови Кабінету Міністрів України про затвердження Порядку розподілу та перерахування обсягу додаткової дотації з Державного бюджету України на забезпечення виконання норм Закону України “Про встановлення розміру мінімальної заробітної плати на 2003 рік” (Міністерство фінансів України на виконання частин п’ятої та шостої статті 40 Закону України “Про Державний бюджет України на 2003 рік”).

Про погодження проекту постанови Кабінету Міністрів України про затвердження Порядку погашення заборгованості з пільг населенню за надані послуги зв’язку, а також заборгованості і поточних платежів за послуги зв’язку, що надаються бюджетним установам.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

________________________________________________________

(вул.Липська, 3, конференц-зал, о 12.00)

1 липня

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування (оподаткування прибутку підприємств, ПДВ, з метою наповнення доходної частини бюджету на 2004 рік, розробляється Урядом).

Про проект Закону про єдиний соціальний податок (р.№2122, н.д.С.Буряк, В.Хомутинник).

Про проект Закону про недержавне пенсійне забезпечення (р.№2064-1, повторне друге читання).

Про пропозиції Президента України до Закону “Про внесення змін до статті 18 Закону України “Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” (р.№2284).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні” (р.№0969, друге читання).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання ринку автомобілів в Україні” (щодо екологічних норм ЄВРО-2) (р.№2445-1, друге читання).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

____________________________________________

(вул.Садова,3, кімн. 321, о 15.00)

1 липня

Про проект Закону про внесення змін до Конституції України (р.№3207, Президент України).

Про проект Закону про Національну програму розвитку та реформування гірничо-металургійного комплексу України до 2010 року (р.№1081, КМУ).

Про проекти законів про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р.№2405-9, н.д.О.Гудима, Ю.Костенко; р.№2405-10, н.д.В.Горбатов; р.№2405-11, н.д.В.Пустовойтенко та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про підприємства в Україні” (р.№3286, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про підприємства в Україні” (р.№3030, н.д.В.Пинзеник).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_______________________________________________________

(вул.Липська,3, малий зал, о 14.15)

1 липня

Про проект Закону про фінансове оздоровлення підприємств вугільної промисловості (р.№3412, друге читання).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про нафту і газ” (щодо працевлаштування інвалідів в нафтогазовій галузі) (р.№3339, н.д.М.Гапочка та ін.).

Про проект Закону про особливості приватизації пакета акцій, що належать державі у статутному фонді закритого акціонерного товариства “Укртатнафта” (р.№3594, н.д.В.Гаврилюк та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до статті 40 Гірничого Закону України (щодо квоти створення робочих місць для інвалідів) (р.№3549, н.д.Ю.Звягільський).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ЗВ`ЯЗКУ ___________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 430, о 15.00)

2 липня

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні” (щодо соціально-побутового, медичного та технічного обслуговування) (р.№3526, н.д.В.Сушкевич та ін.).

Про інформацію Кабінету Міністрів України про виконання Постанови Верховної Ради України від 26 грудня 2002 року “Про продовження терміну виконання Постанови Верховної Ради України “Про заходи щодо забезпечення теплом жилих будинків, закладів освіти, охорони здоров’я, культури та інших об’єктів соціальної сфери, що опалюються від централізованих мереж теплопостачання” та стан формування тарифів на комунальні послуги, а також хід підготовки до опалювального сезону 2003-2004 років.

Про проект Закону про транспортно-експедиторську діяльність (р.№2474, на заміну, н.д.С.Стребко).

Про проект Закону про транскордонне співробітництво (р.№3472, КМУ).

Про проект Закону про Загальнодержавну програму адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу (р.№3581, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до статті 46 Закону України “Про охорону навколишнього природного середовища” (щодо розподілу зборів за заподіяну шкоду) (р.№2209-2, н.д.Л.Байсаров).

Про проект Закону про внесення змін до статті 6 Закону України “Про транзит вантажів” (щодо декларування) (р.№3166-1, КМУ).

Про стратегію допомоги Україні на 2004-2007 роки з боку Світового банку (за дорученням Голови Верховної Ради України Литвина В.М.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________

(вул. Шовковична, 2, зал засідань)

1 липня, о 14.30

Про проект Закону про розмежування земель державної і комунальної власності (р.№2098-1, друге читання).

Про проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо вилучення та надання земельних ділянок) (р.№2422, друге читання).

Про проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо права власності на землю спільних підприємств) (р.№3164, друге читання).

Про проект Постанови про встановлення меж міст Іллічівськ та Білгород-Дністровський Одеської області.

2 липня, о 15.00

Інформація Міністерства аграрної політики України щодо порядку бюджетного фінансування в поточному році цільових програм селекції в рослинництві, передбачених Законом України “Про Державний бюджет України на 2003 рік”.

Інформація Міністра економіки та з питань європейської інтеграції Хорошковського В.І. та Голови державного департаменту ветеринарної медицини Міністерства аграрної політики України Вербицького П.І. щодо домовленості із Сполученими Штатами Америки про зняття обмеження на ввезення м’яса птиці на митну територію України в поточному році.

Інформація Міністерства аграрної політики України щодо оподаткування сільськогосподарських виробників: “Спеціальний режим оподаткування діяльності у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства”.

Про проект Закону про державний земельний кадастр (р.№2613, КМУ).

Про проект Закону про державний земельний кадастр (р.№2613-1, н.д.І.Томич та ін.).

Про проект Закону про затвердження Загальнодержавної програми селекції у тваринництві на період до 2010 року (р.№3447, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо експорту шкіряної сировини) (р.№3483, н.д.І.Васюнник).

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.308, о 16.00)

2 липня

Про проект Закону про внесення змін до Конституції України (р.№3207, Президент України).

Про пропозиції Президента України до Закону “Про міжнародні договори України” (р.№0924).

Про проект Закону про транскордонне співробітництво (р.№3472, КМУ).

Про проект Заяви Верховної Ради України та Сейму Республіки Польща у зв’язку з 60-ю річницею волинської трагедії.

Про утворення депутатських груп Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з парламентами зарубіжних країн.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична,4, кімн.207, о 14.30)

 

2 липня

 

Про проект Закону про внесення змін до Кодексу України про надра (щодо плати за користування надрами) (р.№3520, н.д.М.Рудьковський).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо проведення небезпечних заходів в присутності населення) (р.№3517, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про мисливське господарство та полювання” (щодо боротьби з браконьєрством) (р.№2439, друге читання) та про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань мисливського господарства та полювання, охорони, використання і відтворення тваринного світу (р.№2121, друге читання).

Про проект Закону про державний земельний кадастр (р.№2613-1, н.д. І.Томич та ін.).

Про проект Закону про внутрішні води, територіальне море та прилеглу зону України (р.№2605, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України “Про ліцензування певних видів господарської діяльності” (р.№3366, н.д.Ю.Соломатін) та про проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України “Про ліцензування певних видів господарської діяльності” (р.№3318, н.д.П.Буждиган).

Про проект Постанови про створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з перевірки додержання вимог законодавства України Міністерством екології та природних ресурсів України при видачі спеціальних дозволів (ліцензій) на користування надрами (р.№3634, н.д.В.Пустовойтенко та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ____________________________________________________

(вул. Банкова,5-7, кімн.418, о 15.00)

2 липня

Про проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№1227, н.д.В.Горбачов, М.Маркуш).

Про пропозиції Президента України до Кримінально-виконавчого кодексу України (р.№1284).

Про проект Закону про внесення змін до Конституції України (р.№3207, Президент України).

Про пропозиції Президента України до Закону “Про амністію” (р.№2287-д).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо порядку підпорядкування Державного департаменту пожежної безпеки) (р.№3516, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення і Кримінального кодексу України (р.№3624, н.д.В.Мойсик, М.Круць).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до Цивільного процесуального кодексу України (р.№3450, н.д.А.Шкіль).

Про проект Кримінально-процесуального кодексу України (р.№3456-1, друге читання).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З

ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

____________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 209, о 15.00)

2 липня

Про ефективність заходів, прийнятих правоохоронними органами, по розшуку колишнього заступника Голови правління АК АПБ “Україна” Полєтухи О.В.

Про проект Закону про внесення змін до статті 8 Закону України “Про оперативно-розшукову діяльність” (р.№3548, н.д.О.Пеклушенко).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю” (щодо науково-методичного забезпечення боротьби з комп’ютерною злочинністю) (р.№3577, н.д.В.Кириллов).

Про план проведення 09.07.2003 р. виїзного засідання Комітету щодо стану дотримання вимог чинного законодавства у сфері боротьби з організованою злочинністю і корупцією у м. Києві.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

І ОБОРОНИ

________________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.510, о 15.00)

2 липня

Про проект Закону про ратифікацію Положення про демаркацію державного кордону між Україною і Республікою Молдова (р.№0114, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запобігання пропаганді терористичних актів) (р.№2360-2, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про загальний військовий обов’язок і військову службу” (р.№3585, КМУ).

Про звернення народного депутата України О.Баранівського стосовно Житомирського військового інституту.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_______________________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.409, о 15.00)

2 липня

Про звіт про роботу Комітету за період третьої сесії Верховної Ради України четвертого скликання.

Про проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності за порушення строків розгляду депутатських звернень) (р.№1227, н.д.В.Горбачов та ін.).

Про звернення керівника фракції політичних партій Промисловців і підприємців та “Трудова Україна” Шарова І.Ф. щодо включення народного депутата України Чеботарьової Ю.С. до складу Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації.

Про звернення народного депутата України Соломатіна Ю.П. стосовно внесення пропозицій до Регламенту Верховної Ради України.

Про проект Закону про Регламент Верховної Ради України (р.№1039-2, н.д.С.Сас).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 305, о 15.00)

2 липня

Про необхідність доопрацювання проекту Закону про Концепцію розвитку телерадіоінформаційного простору України (р.№2009, н.д.Є.Жовтяк) у зв’язку з поданням на розгляд парламенту рамкових законопроектів “Про телебачення і радіомовлення” (нова редакція) і “Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення” (нова редакція).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань регулювання порядку відшкодування моральної (немайнової) шкоди, завданої поширенням недостовірної інформації засобами масової інформації (р.№3631, н.д.С.Правденко, Ю.Павленко).

Про проект Закону про збір на розвиток національної кінематографії (р.№3623, н.д.Л.Танюк та ін.).

Про план роботи Комітету на вересень 2003 р. – січень 2004 р.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.512-а, о 16.00)

2 липня

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення гарантій права громадян України на свободу пересування (р.№3218, н.д.Д.Жванія).

Про проект Закону про внесення доповнень до Декрету Кабінету Міністрів України “Про державне мито” (щодо зменшення розміру ставки державного мита за видачу паспортів громадянам України для виїзду за кордон (або продовження строку дії цього паспорту) на території України громадянам України, що зазнали примусового виселення з території Польщі до України 1944 – 1946 рр. та членів їхньої сім’ї) (р.№2396, н.д.Ю.Тимошенко та ін.).

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 300)

 

1 липня, о 14.30

Про проект Закону про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування (р.№0993, третє читання).

 

2 липня, о 15.00

Про проект Закону про внесення змін до статті 14 Закону України “Про пенсійне забезпечення” (р.№2641, друге читання).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України “Про пенсійне забезпечення” (р.№2440, друге читання).

Про проект Закону про внесення змін до статті 12 Закону України “Про загальні засади подальшої експлуатації і зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення зруйнованого четвертого енергоблока цієї АЕС на екологічно безпечну систему” (р.№3439, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України “Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам” (щодо виплат за минулий час) (р.№2471, друге читання).

Про проект Закону про продовольчі банки (р.№3259, на заміну, н.д.В.Сушкевич та ін.).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (щодо відновлення пільг) (р.№3297, н.д.М.Рудьковський).

Про пропозиції Комітету до переліку питань порядку денного четвертої сесії Верховної Ради України четвертого скликання.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.111, о 15.00)

2 липня

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про зовнішньоекономічну діяльність” (щодо встановлення терміну дії спеціальних санкцій) (р.№3300, н.д.І.Васюник).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів” (щодо визначення окремих положень) (р.№3004, н.д.В.Цушко та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо державного контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів) (р.№3291, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо приведення норм Закону у відповідність до чинних міжнародних договорів України) (р.№3250, н.д.П.Жебрівський).

Про проект Закону про мови (нова редакція) (р.№3410, н.д.П.Мовчан, К.Ситник).

Про проект Закону про внесення доповнень до Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за порушення міжнародних зобов’язань) (р.№3521, н.д.М.Рудьковський).

Про проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адмінстративні правопорушення (щодо прокурорського нагляду) (р.№3495, н.д. Б.Беспалий, В.Бондаренко).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус суддів” (щодо забезпечення умов для здійснення правосуддя) (р.№2491-д, н.д.В.Онопенко).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р.№2405-11, н.д.В.Пустовойтенко та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про обіг в Україні наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів” (р.№3491, н.д.М.Поліщук та ін.).

Про проект Закону про продовольчі банки (р.№3259, н.д.В.Сушкевич та ін.).

Про внесення змін до складу Української частини Комітету з парламентського співробітництва між Україною та Європейським Союзом.

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІї

______________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн. 214, о 14.15)

2 липня

Про проект Закону про Фонд державного майна України (р.3582, КМУ).

Про проекти законів про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р.№2405-9, н.д.О.Гудима; р.№2405-10, н.д.В.Горбатов; р.№2405-11, н.д.В.Пустовйтенко та ін.).

Про стан виконання Фондом державного майна України та державними органами виконавчої влади рішень Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації.

Про затвердження рекомендацій “круглого столу”, який відбувся 10 червня 2003 року на тему: “Проблемні питання в ході приватизації житла та післяприватизаційний період”.

Головне організаційне управління