Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

2 - 6 червня 2003 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

4 червня

Про обрання суддів апеляційних та місцевих судів Полтавської, Житомирської, Донецької, Миколаївської, Одеської, Черкаської областей, міст Києва та Севастополя.

Про обрання суддів Верховного Суду України безстроково.

Про проект Закону про парламентську опозицію (р.№2214-2, н.д.С.Правденко).

Про проект Закону про парламентську більшість та парламентську опозицію (р.№2214-1, н.д.О.Карпов та ін.).

Про проекти законів про Державний трибунал України та про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв‘язку з прийняттям Закону України "Про Державний трибунал України" (р.№3361, 3362, н.д.В.Сівкович).

Про проект Закону про внесення зміни до Сімейного кодексу України (р.№3438, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ___________________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн.310, о 15.00)

4 червня

Про питання адміністративно-територіального устрою.

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо управління охороною праці) (р.№2092, друге читання).

Про пропозиції Президента України до Закону "Про внесення зміни до статті 21 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" (р.№1055-1).

Про проект Закону про розмежування земель державної та комунальної власності (р.№2098-1, н.д.С.Сташевський, К.Ващук).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

_____________________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.507, о 14.30)

4 червня

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про реструктуризацію заборгованості з квартирної плати, плати за житлово-комунальні послуги, спожиті газ та електроенергію" (р.№3233, н.д.В.Мироненко).

Про проект Закону про реформування системи компенсацій знецінених грошових заощаджень громадян України по вкладах до Ощадного банку України та Укрдержстраху (р.№2409, н.д.С.Гавриш).

Про проект Закону про прийняття Кодексу поведінки державного службовця України (р.№3332, н.д.Г.Самофалов, В.Потапов).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону праці" (щодо праці інвалідів) (р.№3465, н.д.Р.Зварич).

Про проект Закону про Дисциплінарний статут митної служби України (р.№3379, КМУ).

Про проект Закону про захист прав користувачів телекомунікацій (р.№3299, н.д.М.Рудьковський).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" (р.№3127, н.д.Г.Астров-Шумілов).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я,

МАТЕРИНСТВА ТА ДИТИНСТВА

_____________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 512, о 15.00)

4 червня

Про проект Постанови про рекомендації парламентських слухань на тему: "Епідемія туберкульозу в Україні та шляхи її подолання" (н.д.М.Поліщук, М.Лобода та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо збільшення розміру одноразової допомоги при народженні дитини) (р.№2430, друге читання).

Про проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про психіатричну допомогу" (р.№3279, н.д.М.Поліщук, Р.Богатирьова).

Про проект Закону про обмеження споживання тютюнових виробів і зменшення їхнього шкідливого впливу на здоров‘я (р.№3237, н.д.М.Рудьковський) та проект Закону про охорону здоров‘я населення від шкідливих наслідків вживання тютюнових виробів (р.№3237-1, н.д.М.Поліщук, Р.Богатирьова).

Про проект Закону про внесення зміни до Сімейного кодексу України (р.№3438, КМУ).

Про проект Постанови про рекомендації парламентських слухань "Демографічна криза в Україні: її причини та наслідки" (р.№3543, н.д.Г.Крючков та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.525, о 15.00)

4 червня

Про проекти законів про внесення змін до статті 24 Закону України "Про наукову та науково-технічну діяльність" (щодо пенсій) (р.№1258, н.д.Б.Беспалий, В.Кафарський; р.№1258-1, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про спеціальний режим інвестиційної та інноваційної діяльності технологічних парків" (щодо створення технологічного парку "Агротехнопарк") (р.№3357, н.д.В.Калінчук та ін.).

Про проект Закону про антарктичну діяльність (р.№3411, н.д.С.Ніколаєнко та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту моралі та утвердження гуманістичних цінностей у суспільстві (р.№3453, н.д.Г.Васильєв).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні нагороди України" (щодо встановлення почесного звання "Народний вчитель України") (р.№3475, н.д.С.Ніколаєнко та ін.).

Про проект Закону про внесення зміни до Сімейного кодексу України (щодо усиновлення дітей) (р.№3438, КМУ).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди про торговельно-економічне, інвестиційне та наукове-технічне співробітництво між Україною та Королівством Саудівська Аравія (р.№0102, Президент України).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(пл. Лесі Українки, 1, кімн. 501, о 15.00)

4 червня

Про проект Постанови про звіт про виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2002 рік" (р.№3441, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до законів України "Про пенсійне забезпечення" та "Про свободу совісті та релігійні організації" (щодо трудової пенсії працівникам релігійних організацій) (р.№3436, н.д.В.Кафарський).

Про проект Закону про внесення змін до статті 8 Закону України "Про вищу освіту" (р.№3397, н.д.Л.Танюк).

Про проект Закону про організацію гастрольної діяльності в Україні (р.№0950, В.Заклунна-Мироненко).

Про проект Постанови про відзначення 100-річчя видання Біблії українською мовою (р.№3454, н.д.Л.Танюк).

Про проект Постанови про відзначення 700-річчя Галицької митрополії та 750-річчя коронування Данила Галицького (р.№3496, н.д.Р.Ткач та ін.).

Про участь у парламентських слуханнях "Українсько-російські відносини: сучасний стан та перспективи".

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, УПРАВЛІННЯ НАРОДНИМ ГОСПОДАРСТВОМ, ВЛАСНОСТІ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

______________________________________________

(вул. Садова, 3, кімн. 412, о 14.15)

 

3 червня

Про проект Закону про внесення зміни до статті 15 Закону України "Про товарну біржу" (щодо укладання угоди з нерухомим майном) (р.№2089, КМУ).

Про проект Закону про товарну біржу (р.№2582, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про товарну біржу" (нова редакція) (р.№2582-1, н.д.М.Сятиня та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про розповсюдження примірників аудіовізуальних творів та фонограм" (р.№1297, друге читання).

Про проект Постанови щодо розгляду на Дні Уряду питання: "Особливості правового режиму та ефективність функціонування спеціальних економічних зон і територій пріоритетного розвитку в Україні".

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 637, о 14.00)

2 червня

Про проект Постанови про звіт про виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2002 рік" (р.№3441, КМУ).

Про зміни до Бюджетного кодексу України.

Про перерозподіл бюджетних призначень.

Розгляд проектів законів відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

________________________________________________________

(вул.Липська, 3, конференц-зал, о 12.00)

3 червня

Про проект Закону про недержавне пенсійне забезпечення (р.№2064-1, друге читання).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законів України з питань оподаткування (щодо операцій фінансового лізингу) (р.№3342, н.д.В.Шпак, В.Хомутинник).

Про проект Закону про іпотеку (р.н.№2555-д, третє читання).

Про проект Закону про ратифікацію Конвенції між Кабінетом Міністрів України і Урядом Алжирської Народної Демократичної Республіки про уникнення подвійного оподаткування доходів і майна та попередження податкових ухилень ( р.№0106, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про порядок погашення зобов‘язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" (щодо методів визначення податкових зобов‘язань) (р.№1127-1, друге читання).

Про проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо поширення касового способу нарахування податку у підприємств ПЕК) (р.№2006, друге читання).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про цінні папери і фондову біржу" (щодо випуску облігацій акціонерними товариствами) (р.№3431, н.д.С.Кіроянц).

Про проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про порядок погашення зобов‘язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" (щодо податкового компромісу) (р.№2344, КМУ).

Про проект Закону про єдиний соціальний податок (р.№2122, н.д.Л.Кириченко, С.Царьов).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про банки і банківську діяльність" (щодо учасників комерційних банків) (р.№3031, н.д.В.Пинзенник).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення незалежності суб‘єктів фінансового моніторингу) (р.№3278, н.д.Р.Зварич).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про Національний банк України" (щодо уточнення окремих положень) (р.№3174, н.д.В.Горбаль).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про банки і банківську діяльність" (щодо розкриття інформації про зовнішьоекономічні операції клієнтів) (р.№3231, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національний банк України" (щодо зміни термінів розробки та подання до Верховної Ради України основних засад грошово-кредитної політики) (р.№3084, н.д.Л.Супрун).

Про проект Закону про внесення змін до статті 26 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" (щодо повноважень органів державної податкової служби України) (р.№3206, н.д.Г.Васильєв та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про банки і банківську діяльність" (щодо охорони його майна та майна клієнтів) (р.№3223, НБУ).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

____________________________________________

(вул.Садова,3, кімн. 321, о 15.00)

4 червня

Про законопроекти, що визначені Президентом України як невідкладні, для позачергового розгляду Верховною Радою України.

Про стан законодавчого врегулювання процесу реструктуризації промислових підприємств на прикладі ВАТ "Рівненський завод "Газотрон" (затвердження рішення виїзного засідання Комітету).

Про проект Закону про товарну біржу (р.№2582, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо ставок ввізного мита) (р.№3284, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до законів України (щодо захисту інтелектуальної власності підприємств) (р.№2620, н.д.М.Павловський).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_______________________________________________________

(вул.Липська,3, конференц-зал, о 15.00)

 

4 червня

 

Про проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо порушення правил і норм ядерної та радіаційної безпеки) (р.№1365, КМУ).

Про проект Закону про рентні платежі на нафту і природний газ (р.№2306, н.д.В.Бартків, В.Литвин).

Про проект Закону про списання вартості несплачених обсягів природного газу (р.№2413-1, н.д.М.Гапочка та ін.).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ЗВ`ЯЗКУ ___________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 430, о 15.00)

4 червня

Про проекти законів про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів України у зв‘язку із запровадженням обов‘язкового страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів (р.№2557, н.д.В.Литвин; р.№2557-1, н.д.Т.Васадзе).

Про проект Закону про внесення доповнень до Закону України "Про автомобільний транспорт" (р.№3156, н.д.Л.Миримський).

Про проект Закону про транспортно-експедиторську діяльність (р.№2474, н.д.С.Стребко).

Про проект Закону про захист прав користувачів телекомунікацій (р.№3299, н.д.М.Рудьковський).

Про проект Закону про внесення змін до статті 13 Закону України "Про поштовий зв‘язок" (р.№3167, н.д.В.Яворівський).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні"(р.№3094, н.д.В.Пєхота).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту ветеранів війни і жертв нацистських переслідувань (р.№3383, н.д.В.Надрага).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (р.№3297, н.д.М.Рудьковський).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________

(вул. Шовковична, 2, зал засідань)

3 червня, о 14.30

Інформація Міністра економіки та з питань Європейської інтеграції Хорошковського В.І. та Головного державного інспектора ветеринарної медицини України Вербицького П.І. щодо домовленості із Сполученими Штатами Америки про зняття обмеження на ввезення м'яса птиці на митну територію України в поточному році.

Інформація Міністра аграрної політики України Рижука С.М. щодо порядку бюджетного фінансування в поточному році цільових програм селекції в рослинництві і тваринництві, передбачених Законом України "Про Державний бюджет України на 2003 рік".

4 червня, о 15.00

Про проект Закону про затвердження Загальнодержавної програми селекції у тваринництві на період до 2010 року (р.№3447, КМУ).
Про проект Закону про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв) (р.№
2026, друге читання).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо експорту шкіряної сировини) (р.№3483, н.д.І.Васюник).

Про проект Закону про викуп та примусове відчуження земельних ділянок права приватної власності (р.№2120-1, н.д.І.Томич та ін.).

Про проект Закону про товарну біржу (р.№2582, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про товарну біржу" (р.№2582-1, н.д.М.Сятиня та ін.).

Про проект Закону про визнання такими, що втратили чинність, деяких актів законодавства України (р.№3448, КМУ).

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.308, о 16.00)

 

4 червня

 

Про проект Закону про театри та театральну справу (р.№3189, н.д.В.Заклунна-Мироненко).

Про проект Закону про ратифікацію Договору про дружбу і співробітництво між Україною і Республікою Хорватія (р.№0101, Президент України).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди про торговельно-економічне, інвестиційне та науково-технічне співробітництво між Україною та Королівством Саудівська Аравія (р.№0102, Президент України).

Про проект Закону про ратифікацію Торговельної Угоди між Урядом України та Урядом Ісламської Республіки Іран (р.№0105, КМУ).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Вірменія про взаємну охорону секретної інформації (р.№0100, КМУ).

Про проект Закону про внесення зміни до Сімейного кодексу України (щодо усиновлення дітей) (р.№3438, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична,4, кімн.207, о 14.30)

4 червня

Про положення про Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та підкомітети.

Про стан виконання законодавства України у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Міністерством України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи та Державною воєнізованою гірничорятувальною (аварійно-рятувальною) службою Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Про проект Закону про Загальнодержавну програму технічного переоснащення, перспективного та соціального розвитку Державної воєнізованої гірничорятувальної (аварійно-рятувальної) служби Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильскої катастрофи (р.№2477, друге читання).

Про пропозицію Президента України до Закону "Про Державний комітет ядерного регулювання України" (р.№0985).

Про проект Закону про внесення доповнень до Кодексу України про надра (щодо лікування дітей мінеральною та морською водою) (р.№2008, н.д.А.Раханський).

Про проект Закону про внесення зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо реалізації нафтопродуктів) (р.№3005, КМУ).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ____________________________________________________

(вул. Банкова,5-7, кімн.418, о 15.00)

4 червня

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№2398, н.д.А.Толстоухов, В.Пустовойтенко).

Про проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№3131, н.д.Г.Астров-Шумілов).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо незаконного накладення штрафів на платника податків) (р.№1128, н.д.В.Горбачов).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до Кримінального кодексу України (щодо строку покарання у вигляді арешту для неповнолітніх) (р.№2500, н.д.Ю.Оробець).

Про проект Закону про застосування штрафних санкцій за порушення норм з регулювання обігу готівки (р.№2104, н.д.М.Катеринчук).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оперативно-розшукової діяльності (р.№3049, н.д.В.Сівкович).

Про інформацію Комітету на ім'я Президента України Л.Д.Кучми (щодо незадовільного фінансування системи МВС України).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З

ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

____________________________________________________

(виїзне засідання, м. Львів, вул. Винниченка, 18, об 11.00)

 

4 червня

 

Про стан дотримання законодавства про боротьбу з організованою злочинністю і корупцією правоохоронними та державними органами в Львівській області.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

І ОБОРОНИ

________________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.510, о 15.00)

4 червня

Про проект Закону про доповнення до статті 8 Закону України "Про порядок направлення підрозділів Збройних Сил України до інших держав" (р.№3416, н.д.Г.Крючков та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до законодавчих актів України у зв‘язку з прийняттям Закону України "Про боротьбу з тероризмом" (р.№2360-1, Президент України).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Вірменія про взаємну охорону секретної інформації (р.№0100, КМУ).

Про проект Закону про Дисциплінарний статут митної служби України (р.№3379, КМУ).

Про проект Постанови про рекомендації парламентських слухань "Демографічна криза в Україні: її причини та наслідки" (р.№3543, н.д.Г.Крючков).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_______________________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.409, о 15.00)

4 червня

Про роботу Управління справами Апарату Верховної Ради України щодо організації обслуговування народних депутатів України транспортом.

Про депутатський запит народного депутата України Ситника К.М. щодо суміщення посад народним депутатом України Стояном О.М.

Про проект Закону про парламентську більшість і парламентську опозицію у Верховній Раді України (р.№2214-1, н.д.О.Карпов).

Про проект Закону про парламентську опозицію (р.№2214-2, н.д.С.Правденко).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо депутатського запиту) (р.№3423, н.д.О.Зарубінський).

Про проект Постанови про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (щодо процедури розгляду та прийняття законопроектів) (р.№3260, н.д.П.Порошенко, В.Асадчев).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення гарантій права громадян України на свободу пересування (р.№3218, н.д.Д.Жванія).

Про проект Постанови про внесення змін до статті 3.3.1 Регламенту Верховної Ради України (щодо тривалості виступу при обговоренні) (р.№3029-1, н.д.І.Заєць, П.Мовчан).

Про проект Постанови про вдосконалення механізму проходження депутатських запитів у Верховній Раді України (р.№3183, н.д.Г.Руденко).

Про заяву народного депутата України Чечеля М.Й. щодо обрання його членом Комітету з питань бюджету.

Про проект Постанови про утворення Спеціальної тимчасової комісії Верховної Ради України для контролю за дотриманням законності при проведенні проміжних виборів народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі №206 (Чернігівської області) 8 червня 2003 року (р.№3474, н.д.В.Лещенко, М.Рудьковський).

Про порушення Костенком Є.Г., помічником-консультантом народного депутата України Кармазіна Ю.А., загальних правил поведінки державного службовця.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 305, о 14.00)

2 червня

Про проект Закону про внесення змін до Цивільного та Цивільно-процесуального кодексів України (щодо права на інформацію) (р.№3547, н.д.М.Томенко та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до статті 12 Закону України "Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів" (щодо зарахування військової служби до стажу роботи журналіста) (р.№3537, н.д.Л.Григорович, П.Ющенко).

Про проект Закону про внесення змін до статті 13 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо прав на заснування телерадіоорганізацій) (р.№3505, КМУ).

Про проект Закону про внесення зміни до статті 3 Закону України "Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів" (р.№3445, н.д.М.Томенко).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.512-а, о 16.00)

4 червня

Про хід підготовки до Світового Конгресу Українців.

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій в Україні" (р.№2040-2, н.д.С.Сташевський та ін.).

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 300, о 14.30)

3 червня

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення" (щодо розміру мінімальних трудових пенсій за віком та їх індексації) (р.№1016, друге читання).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну соціальну допомогу дітям-інвалідам та інвалідам з дитинства" (щодо матеріального забезпечення) (р.№3221, на заміну, н.д.В.Сушкевич, М.Нощенко).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до статті 9 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо осіб, які після 1944 року були переселені на територію України) (р.№2397-2, н.д.П.Качур).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо осіб, які після 9 вересня 1944 року були переселені на територію України) (р.№2397-3, н.д.І.Стойко).

Про клопотання Українського національного фонду "Взаєморозуміння і примирення" щодо нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України працівників Фонду з нагоди 10-ї річниці з дня його створення.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 13.00)

2 червня

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо створення та функціонування спеціальних (вільних) економічних зон та запровадження спеціальних режимів інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку (р.№2569, н.д.Є.Сігал та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до частини другої статті 3 Закону України "Про спеціальний режим інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку в Луганській області" (р.№2566-1, н.д.М.Песоцький).

Про проект спільної Заяви парламентів України та Республіки Польща з нагоди 60-річчя трагічних подій на Волині.

Про заяву Комітету Верховної Ради України з питань Європейської інтеграції щодо Постанови "Про Заяву Верховної Ради України про підготовку до формування єдиного економічного простору України, Республіки Білорусь, Російської Федерації, Республіки Казахстан".

Про звіт про роботу Комітету за період 2002-2003 рр.

4 червня

(вул. Грушевського, 18/2, кімн. 12, о 15.30)

Семінар на тему: "Питання політики Світової організації торгівлі (СОТ) для парламентарів".

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

________________________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн. 214, о 14.15)

4 червня

Про проект Закону про Державну програму приватизації на 2003-2008 роки (р.№3172, КМУ).

Про проекти законів про внесення змін до Закону України "Про перелік об‘єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (р.№2405-7, н.д.А.Раханський; р.№2505-8, КМУ) та про звернення Верховної Ради Автономної Республіки Крим від 11.04.03р. №28-41/273.

Про стан дотримання законодавства України в ході відчуження орендованих нежилих приміщень, які відносяться до військового майна.

Головне організаційне управління