Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

3 – 7 березня 2003 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

5 березня

Про обрання безстроково суддів місцевих судів Автономної Республіки Крим, Дніпропетровської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Харківської, Херсонської областей, міста Києва.

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів України у зв’язку із запровадженням державного фінансування політичних партій (р.№2097, н.д.І.Гринів).

Про проект Закону про застосування російської мови в Україні (р.№2457, н.д.В.Мироненко).

Про проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо відповідальності за злочини в сфері використання комп’ютерів) (р.№3039, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо вікового цензу осіб, до яких застосовується взяття під варту) (р.№3095, н.д.А.Семинога).

Про проект Закону про політичну опозицію (р.№2007, н.д.С.Гуренко, н.д. Г.Крючков).

Про проект Закону про матеріальну відповідальність військовослужбовців за шкоду, заподіяну державі (р.№2624, н.д.В.Олуйко).

Про проект Закону про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Конституції України (р.№2535, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ___________________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн.310, о 15.00)

5 березня

Про питання адміністративно-територіального устрою щодо:

зміни меж Вінницького і Жмеринського районів Вінницької області;

перейменування міста Слов’яногірська Слов’янської міськради Донецької області.

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” (щодо повноважень органів місцевого самоврядування на видачу свідоцтв про право власності) (р.№2252, н.д.О.Лукашук).

Про проект Закону про проведення експериментів з розвитку місцевого самоврядування (р.№2607, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про вибори народних депутатів України” (друге читання) (р.№1287).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України з питань оподаткування органів самоорганізації населення (р.№2622, н.д.А.Матвієнко, н.д.К.Ситник).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус гірських населених пунктів в Україні” (щодо критеріїв віднесення населених пунктів до гірських) (р.№2385, н.д.В.Бартків).

Про проект Закону про стимулювання розвитку депресивних територій (р.№2521, н.д.О.Волков, н.д.О.Біловол).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері поводження з відходами (р.№2659, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо збору за проїзд автотранспорту по території прикордонних областей) (р.№2242, н.д.О.Климпуш та ін.).

Про склад робочої групи та порядок підготовки до парламентських слухань 16 квітня 2003 року з питань “Регіональна політика та місцеве самоврядування в Україні: законодавчі аспекти”.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

_____________________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.507, о 14.30)

5 березня

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про встановлення розміру мінімальної заробітної плати на 2003 рік” (р.№3090, н.д.С.Гавриш).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до Кодексу законів про працю України (щодо розгляду трудових спорів) (р.№2598, н.д.О.Грачев).

Про проект Закону про підприємства, що здійснюють посередництво у працевлаштуванні громадян за кордоном (р.№2501, н.д.В.Шибко).

Про проект Закону про внесення зміни до статті 23 Закону України “Про захист прав споживачів” (р.№2528, КМУ).

Про проект Закону про ратифікацію Конвенції Міжнародної організації праці №159 про професійну реабілітацію та зайнятість інвалідів (р.№0074, КМУ).

Про проект Закону про внесення зміни до деяких законів України (щодо страхування персоналу ядерних установок) (р.№3042, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Виправно-трудового кодексу України (щодо страхових внесків) (р.№2530, н.д.О.Пеклушенко).

Про проект Закону про соціальну адаптацію осіб, які відбували покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк (р.№3001, КМУ).

Про проект Закону про Загальнодержавну програму технічного переоснащення, перспективного та соціального розвитку Державної воєнізованої гірничорятувальної (аварійно-рятувальної) служби Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи на 2004-2008 роки (р.№2477, н.д.В.Бойко та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я,

МАТЕРИНСТВА ТА ДИТИНСТВА

_____________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 512, о 15.00)

5 березня

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державну допомогу сім’ям з дітьми” (щодо допомоги по догляду за хворою дитиною) (р.№3071, н.д.О.Волков, н.д.О.Біловол).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям” (щодо неповнолітніх дітей у сім’ях інвалідів) (р.№3053, н.д.С.Гавриш).

Про проект Закону про прийняття зміни до Конвенції про права дитини (р.№0078, Президент України).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до Кримінального кодексу України (р.№2500, н.д.Ю.Оробець).

Про проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: “Демографічна криза: її причини та наслідки” (р.№3144, н.д.П.Симоненко та ін.).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.202, о 15.00)

5 березня

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про органи і служби у справах неповнолітніх та спеціальні установи для неповнолітніх” (друге читання) (р.№2093).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про підтримку олімпійського, параолімпійського руху та спорту вищих досягнень в Україні” (друге читання) (р.№1372).

Про проект закону про Товариство сприяння обороні України (нова редакція) (р.№3099, н.д.К.Самойлик та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.525, о 15.00)

5 березня

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань наукової діяльності (щодо граничного віку перебування на керівних посадах) (р.№2552, н.д.М.Поліщук).

Про проект Закону про захист персональних даних (р.№2618, н.д.М.Родіонов, н.д.С.Ніколаєнко та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до законів України (щодо захисту інтелектуальної власності підприємств) (р.№2620, н.д.М.Павловський).

Про проект Постанови про парламентські слухання “Про стан розвитку української мови в Україні” (9 квітня 2003 року) (р.№3046, н.д.С.Гавриш).

Про проект Закону про соціальну адаптацію осіб, які відбували покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк (р.№3001, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________________

(вул. Грушевського, 5, кулуари, третій поверх, о 12.00)

4 березня

Про проекти законів про Державну прикордонну службу України (друге читання) (р.№2196) та про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з утворенням Державної прикордонної служби (друге читання) (р.№2197).

Про проект Закону про зброю (р.№1171, н.д.Ю.Кармазін та ін.).

Про проект Закону про захист суспільної моралі від продукції, що пропагує порнографію (р.№2384, н.д.Л.Черновецький).

Про підготовку парламентських слухань на тему: “Про функціонування української мови в Україні”.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, УПРАВЛІННЯ НАРОДНИМ ГОСПОДАРСТВОМ,

ВЛАСНОСТІ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

______________________________________________

(вул. Садова, 3, кімн. 412, о 14.15)

4 березня

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо приведення у відповідність діючих законодавчих актів у сфері ліцензування) (р.№2419, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо ліцензування видів господарської діяльності) (р.№2532, КМУ).

Про проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: “Проблемні питання розвитку підприємництва в Україні: регуляторна політика держави та заходи щодо підтримки малого та середнього бізнесу” (14 травня 2003 року) (р.№3082, н.д.П.Порошенко та ін.).

Про проекти законів про внесення змін до Закону України “Про патентування деяких видів підприємницької діяльності” (р.№2416, КМУ; р.№2160, н.д.Р.Богатирьова, н.д.Ю.Павленко).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про оренду державного та комунального майна” (щодо орендних відносин) (р.№2041-1, н.д.В.Семенюк).

Про проект Постанови про “День Уряду України” у липні 2003 року (р.№3141, н.д.І.Тарасюк та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до статті 7 Закону України “Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні” (щодо обов’язкового проведення незалежної оцінки майна) (повторне перше читання) (р.№1113).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про підприємства в Україні” (щодо створення та діяльності комунальних підприємств) (р.№2581, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою забезпечення врахування екологічних вимог у процесі приватизації (р.№1224, Президент України).

Про проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: “Демографічна криза в Україні: її причини та наслідки” (21 травня 2003 року) (р.№3144, н.д.П.Симоненко та ін.).

Про проект Закону про ринок земель (р.№2600, КМУ).

Про проект Закону про державний контроль за використанням та охороною земель (р.№2601, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про оренду землі” (р.№2606, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо узгодження норм земельного законодавства) (р.№2608, КМУ).

Про проект Закону про оцінку земель (р.№2609, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування” (щодо повноважень органів місцевого самоврядування на видачу свідоцтв про право власності) (р.№2252, н.д.О.Лукашук).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 637, о 15.00)

5 березня

Про проекти законів, розгляд яких передбачено статтею 27 Бюджетного кодексу України для надання висновків щодо їх впливу на доходну та/або видаткову частину бюджету (р.№2232-1, н.д.М.Мельничук; р.№2491, н.д.В.Онопенко та ін.; р.№1055-1, н.д.С.Чичканов; р.№1055-2, н.д.І.Іванчо; р.№2389, н.д.В.Кириленко; р.№2576, н.д.М.Комар та ін.; р.№2043, КМУ; р.№1092-1, Президент України; р.№1092, н.д.О.Карпов та ін.; р.№3061, н.д.С.Соболєв; р.№3123, н.д.С.Іванов; р.№3119, н.д.М.Оніщук; р.№1081, КМУ; р.№2495, н.д.Ю.Кармазін).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

________________________________________________________

(вул.Липська, 3, конференц-зал, о 14.00)

4 березня

Про проект Закону про податок на доходи фізичних осіб (друге читання) (р.№1111-д).

Про проекти законів про внесення змін до деяких законів України (щодо регулювання ринку автомобілів в Україні) (р.№2445, н.д.Е.Галієв, н.д.Д.Святаш; р.№2445-1-д, н.д.О.Климпуш).

Про проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України (щодо ставок ввізного мита) (р.№1027, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (р.№2289, КМУ).

Про проекти законів про акцизний збір (р.№3017-д, н.д.В.Цушко та ін.; р.№3017-1, н.д.О.Римарук, н.д.В.Капустін).

Про проект Закону про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів (р.№2054, н.д.М.Добкін).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо права на здійснення окремих видів підприємницької діяльності з використанням голографічного захисту) (р.№3093, н.д.В.Цушко та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про податок на додану вартість” (щодо підприємств водопостачання та водовідведення) (р.№1377, н.д.С.Гавриш).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

____________________________________________

(вул.Садова,3, кімн. 321, о 15.00)

5 березня

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про приєднання України до Протоколу до Мадридської угоди про міжнародну реєстрацію знаків” (р.№0073, Президент України).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про охорону навколишнього природного середовища” (щодо розподілу зборів за заподіяну шкоду) (р.№2209-1, н.д.Л.Клімов).

Про проект Закону про міжнародну технічну допомогу (р.№2651, КМУ).

Про проект Закону про упаковку та відходи упаковки (р.№2433, н.д.Є.Червоненко та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_______________________________________________________

(вул.Липська,3, конференц-зал, о 15.00)

5 березня

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р.№2405-2, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності за порушення вимог реалізації нафтопродуктів) (р.№3005, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про охорону навколишнього природного середовища” (р.№2209-1, н.д.Л.Клімов).

Про проект Постанови про звіт Міністра палива та енергетики України Єрмілова С.Ф. щодо соціально-економічних наслідків запровадженої Міністерством реорганізації вугільної промисловості (р.№3111, н.д.М.Кравченко).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

І ЗВ`ЯЗКУ

___________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 430, о 14.00)

5 березня

Про проект Закону про морські порти України (р.№1358-дП, н.д.В.Пустовойтенко, н.д.Ю.Крук, н.д.О.Климпуш та ін.).

Про проект Закону про затвердження Загальнодержавної програми розвитку малих міст (р.№1044, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування (р.№2193, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (в частині Украероруху) (р.№2405-2, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо боротьби з незаконним втручанням у роботу мереж електрозв’язку (друге читання) (р.№1031).

Про проект Закону про ратифікацію Протоколу про внесення змін і доповнень до Угоди про міждержавний обмін відправленнями спеціального зв’язку від 23 грудня 1993 року та затвердженого нею Положення про міждержавний обмін відправленнями спеціального зв’язку (р.№0077, КМУ).

(вул. Лейпцігська, 15, о 15.00)

Про проект Закону про телекомунікації (питання регулювання діяльності у сфері телекомунікацій на базі компанії UMC).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________

(вул. Шовковична, 2, зал засідань, о 15.00)

5 березня

Про проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо врегулювання земельних відносин недержавних сільськогосподарських підприємств) (друге читання) (р.№2391).

Про проект Закону про внесення зміни до статті 12 Закону України “Про плату за землю” (щодо звільнення від плати за землю Збройних Сил України та Прикордонних військ) (друге читання) (р.№2074).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про плату за землю” (щодо звільнення від плати за землю дитячих санаторно-курортних та оздоровчих закладів) (друге читання) (р.№1373).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про оренду землі” (нова редакція) (р.№2606, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо надання земельних ділянок працівникам культури, освіти та охорони здоров’я, які проживають в сільській місцевості) (р.№2352, н.д.Б.Губський).

Про затвердження складу робочих груп для підготовки до другого читання законопроектів про землеустрій та охорону земель.

Про проект Закону про викуп та примусове відчуження земельних ділянок права приватної власності (р.№2120-1, н.д.І.Томич, н.д.П.Сулковський).

Про проект Закону про доповнення до Закону України “Про ставки акцизного збору і ввізного мита на спирт етиловий та алкогольні напої” (щодо мита на коньячні виноматеріали) (р.№2523, н.д.В.Фіалковський та ін.).

Про проект Закону про ввезення в Україну цукру-сирцю тростинного в 2003 році (р.№2616, н.д.М.Сокирко, н.д.М.Одайник).

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.308, о 15.00)

5 березня

Про пропозиції Президента України до Закону “Про міжнародні договори України” (р.№0924).

Про проект Закону про ратифікацію Тимчасового положення про Інформаційний офіс ГУУАМ у Києві (р.№0079, Президент України).

Про проект Закону про внесення змін до статті 6 Закону України “Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті” (р.№3089, НБУ).

Про проект Закону про ратифікацію Додаткового протоколу до Конвенції про передачу засуджених осіб (р.№0080, Президент України).

Про проект Закону про іноземних робітників в Україні (р.№2249, н.д.А.Деркач).

Про проект Закону про визначення статусу українців, примусово переселених у 1944-1946 р.р. з території Польщі в Україну (р.№2395, н.д.Ю.Тимошенко та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична,4, кімн.207, о 14.30)

5 березня

Про підготовку до проведення спільного засідання Комітету та Колегії Державного комітету ядерного регулювання України на базі атомної станції в м.Нетішині Хмельницької області.

Про проект Постанови про рекомендації парламентських слухань “Підтоплення земель в Україні: проблема та шляхи подолання” (р.№3106, н.д.І.Заєць та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо узгодження норм земельного законодавства) (р.№2608, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про охорону навколишнього природного середовища” (щодо розподілу зборів за заподіяну шкоду) (р.№2209-1, н.д.Л.Клімов).

Про проект Закону про упорядкування надання пільг з квартирної плати, плати за комунальні послуги та паливо (р.№2414, КМУ).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ____________________________________________________

(вул. Банкова,5-7, кімн.418, о 15.00)

 

5 березня

 

Про проект Закону про зброю (р.№1171-2, н.д.Й.Вінський та ін.).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення захисту населення від шумових впливів) (р.№2177, н.д.М.Павлюк).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань мисливського господарства та полювання, охорони, використання і відтворення тваринного світу (р.№2121, н.д.М.Шершун, н.д.В.Самоплавський).

Про проект Закону про ратифікацію Додаткового протоколу до Конвенції про передачу засуджених осіб (р.№0080, Президент України).

Про проект Закону про соціальну адаптацію осіб, які відбували покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк (р.№3001, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері поводження з відходами (р.№2659, КМУ).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

І ОБОРОНИ

________________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.510, о 15.00)

5 березня

Про діяльність Управління державної охорони України у 2002 році та напрямки співпраці з Комітетом на 2003 рік (інформація).

Про проект Закону про внесення змін до статті 3 Закону України “Про державне оборонне замовлення” (щодо правових засад обмеження монополізму в господарській діяльності) (друге читання) (р.№1101).

Про проект Закону про Загальнодержавну програму технічного переоснащення, перспективного та соціального розвитку Державної воєнізованої гірничорятувальної (аварійно-рятувальної) служби Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи на 2004-2008 роки (р.№2477, н.д.В.Бойко).

Про проект Закону про внесення зміни до статті 17 Закону України “Про загальний військовий обов’язок і військову службу” (щодо відстрочки від призову) (р.№1261-3, н.д.Ю.Бойко).

Про проект Закону про внутрішні води, територіальне море та прилеглу зону України (р.№2605, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оперативно-розшукової діяльності (р.№3049, н.д.В.Сівкович).

Про проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№3033, КМУ).

Про проект Постанови про виконання посадовими особами і працівниками правоохоронних органів вимог Конституції України та Закону України “Про статус народного депутата України” щодо забезпечення умов для здійснення народними депутатами України своїх повноважень (р.№3122, н.д.І.Бокий).

Про проект Постанови про виконання посадовими особами і працівниками правоохоронних органів вимог Конституції України та Закону України “Про статус народного депутата України” щодо забезпечення умов для здійснення народними депутатами України своїх повноважень (р.№3122-2, н.д.К.Ващук).

Про проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: “Демографічна криза в Україні: її причини та наслідки” (21 травня 2003 року) ( р.№3144, н.д.П.Симоненко та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_______________________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.409, о 15.00)

5 березня

Про проект Закону про Регламент Верховної Ради України (р.№1039-2, н.д.С.Сас).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 305, о 15.00)

5 березня

Про звіт Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за 2002 рік.

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України за результатами парламентських слухань “Суспільство, засоби масової інформації, влада: свобода слова та цензура в Україні” (р.№3048, н.д.М.Томенко).

Про проект Закону про політичну рекламу (р.№3143, н.д.В.Мішура).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запобігання пропаганді терористичних актів) (р.№2360-2, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.512-а, о 16.00)

5 березня

Про проект Закону про порядок організації і проведення мирних масових заходів та акцій в Україні (друге читання) (р.№0991).

Про проект Закону про реабілітацію жертв політичних репресій в Україні (р.№2040-1, н.д.Л.Танюк).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності водіїв за незаконне перевезення нелегальних мігрантів) (р.№2612, н.д.М.Карнаух).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (р.№2646, н.д.Б.Беспалий, н.д.В.Альошин).

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 300, о 15.00)

 

5 березня

 

Про проект Закону про визначення статусу українців, примусово переселених у 1944-1946 р.р. з території Польщі в Україну (р.№2395, н.д.Ю.Тимошенко та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до пункту 2 статті 9 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (щодо осіб, які після 1944 року були переселені на територію України) (р.№2397, н.д.Ю.Тимошенко та ін.).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (щодо осіб, які після 1943 року були переселені на територію України) (р.№2397-1, н.д.Я.Джоджик).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною” (р.№3011, н.д.В.Анастасієв, н.д.І.Герасимов).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям” (щодо неповнолітніх дітей у сім’ях інвалідів) (р.№3053, н.д.С.Гавриш).

Про проект Постанови Верховної Ради України про відзначення 60-річчя Перемоги та звільнення України від фашистських загарбників (друге читання) (р.№3092, 3112).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214)

3 березня, о 14.00

Про проект Закону про викуп та примусове відчуження земельних ділянок права приватної власності (р.№2120-1, н.д.І.Томич, н.д.П.Сулковський).

Про проект Закону про телекомунікації (р.№2058-д, н.д.В.Пустовойтенко та ін.).

Про проект Закону про іпотеку (р.№2555-д, н.д.С.Буряк).

Про проект Закону про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України “Про місцеві податки і збори” (щодо готельного збору) (р.№2286, н.д.О.Немировський).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо збору за проїзд автотранспорту по території прикордонних областей) (р.№2242, н.д.О.Климпуш та ін.).

Про пропозиції Комітету до проекту Закону про Регламент Верховної Ради України (р.№1039-2, н.д.С.Сас).

5 березня, о 15.00

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про туризм” (щодо врегулювання туроператорської і турагентської діяльності та діяльності засобів розміщення) (р.№2482, н.д.К.Самойлик).

Про проект Закону про внесення змін до статті 6 Закону України “Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті” (р.№3089, НБУ).

Про програму діяльності Кабінету Міністрів України.

Про вдосконалення організації співробітництва Комітету з Міністерством економіки та з питань європейської інтеграції.

Головне організаційне управління