Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

4-7 лютого 2003 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

5 лютого

Про обрання суддів місцевих судів міста Києва.

Про проект Закону про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України (друге читання) (р.№1351).

Про призначення членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Про проект Закону про внесення змін до статті 57 Закону України “Про Конституційний Суд України” (р.№1021, н.д.О.Ткаченко та ін.).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України “Про Конституційний Суд України” (р.№2055, н.д.М.Рудьковський).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України “Про Конституційний Суд України” (р.№2051, н.д.М.Рудьковський).

Про проект Постанови про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (р.№2429, н.д.С.Головатий).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо уточнення окремих положень у зв’язку з адміністративною реформою) (р.№1077, КМУ).

Про проекти Законів про внесення змін до Закону України “Про виконавче провадження” (р.№2002, КМУ).

Про проекти законів про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2003 рік” (р.№2627, КМУ; р.№2615, н.д.Ю.Тимошенко та ін.).

Про проект Закону про кримінологічну експертизу (р.№1106, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про судоустрій України” (щодо повноважень кваліфікаційних комісій суддів) (р.№2510, н.д.М.Оніщук).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про судоустрій України” (р.№2509, н.д.М.Оніщук).

Про проект Закону про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про визнання і виконання в Україні рішень іноземних судів” (друге читання) (р.№1030).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ___________________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн.310, о 15.00)

5 лютого

Про проект Постанови про проведення парламентських слухань “Регіональна політика в Україні: реалії і перспективи розвитку” (12 березня) (р.№2592, н.д.Р.Богатирьова та ін.).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України “Про органи самоорганізації населення” (щодо статусу добровільного об’єднання) (р.№2438, н.д.В.Хомунник).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про місцеві державні адміністрації” (щодо земель державної власності) (р.№2576, н.д.М.Комар та ін.).

Про пропозиції народного депутата України Семенюк В.П. до проекту Закону про внесення змін до Закону України “Про податок на додану вартість” (щодо удосконалення чинного механізму справляння ПДВ) (друге читання) (р.№1277-1).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

_____________________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.507, о 14.30)

5 лютого

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про колективні договори і угоди” (друге читання) (р.№1042).

Про проект Закону про поширення дії Закону України “Про державну службу” на сфери охорони здоров’я та освіти (р.№2496, н.д.М.Катеринчук).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про Військову службу правопорядку в Збройних Силах України” (р.№2444, КМУ).

Про проект Закону про упорядкування надання пільг з квартирної плати, плати за комунальні послуги та паливо (р.№2414, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Сімейного кодексу України (р.№2420, КМУ).

Про проект Закону про єдиний соціальний податок (р.№2122, н.д.Л.Кириченко, н.д.О.Царьов).

Про проект Закону про реформування системи компенсацій знецінених грошових заощаджень громадян України по вкладах до Ощадного банку України та Укрдержстраху (р.№2409, н.д.С.Гавриш).

Про виконання Закону України “Про обов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням” та ефективність діяльності Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення працевлаштування молоді (р.№2172, н.д.С.Косінов).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, робота в підкомітетах)

4-6 лютого

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про підтримку олімпійського, параолімпійського руху та спорту вищих досягнень в Україні (друге читання) (р.№1372).

Про проект Закону про Товариство сприяння обороні України.

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про фізичну культуру і спорт” (щодо статусу тренерів дитячо-юнацьких спортивних шкіл).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про органи і служби у справах неповнолітніх та спеціальні установи для неповнолітніх (друге читання) (р.№2093).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.525, о 15.00)

5 лютого

Про проекти законів про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2003 рік” (р.№2627, КМУ; р.№2614, н.д.Н.Шуфрич; р.№2615, н.д.Ю.Тимошенко та ін.; р.№2636, н.д.С.Ніколаєнко).

Про проект Закону про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Конституції України (р.№2535, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань наукової діяльності (щодо граничного віку перебування на керівних посадах) (р.№2552, н.д.М.Поліщук).

Про проекти законів про внесення доповнень до статті 17 Закону України “Про загальний військовий обов’язок і військову службу” (щодо відстрочки від призову) (р.№1261-2, н.д.І.Гайдош; р.№1261-3, н.д.Ю.Бойко).

Про пропозиції Президента України до Закону “Про охорону прав на породи тварин” (р.№0978).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про приєднання України до Протоколу до Мадридської угоди про міжнародну реєстрацію знаків” (р.№0073, Президент України).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди про економічне, торговельне і технічне співробітництво між Урядом України та Урядом Держави Катар (р.№0069, КМУ).

Про стан підготовки до слухань у Комітеті “Про проблеми розвитку професійно-технічної освіти та удосконалення законодавства” та Дня Уряду України з порядком денним: “Про стан і перспективи розвитку професійно-технічної освіти в Україні”.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(пл. Лесі Українки, 1, кімн. 501, о 15.00)

5 лютого

Про проект Закону про охорону археологічної спадщини (р.№0951, н.д.П.Толочко).

Про хід виконання Постанови Верховної Ради України від 12 вересня 2002 року №140-ІV “Про інформацію Кабінету Міністрів України про здійснення державної політики щодо виконання законів України “Про природно-заповідний фонд України” і “Про охорону культурної спадщини” та про дотримання посадовими особами вимог чинного законодавства стосовно Національного заповідника “Хортиця” й інших історико-культурних заповідників і об’єктів природно-заповідного фонду”.

Про проект Закону про внесення доповнень до статті 7 Закону України “Про свободу совісті та релігійні організації” (щодо термінів “конфесії” та “релігійні організації”) (р.№2637, н.д.О.Турчинов).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про колективні договори і угоди” (р.№1042, КМУ).

Про створення громадської Консультативної Ради при Комітеті.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, УПРАВЛІННЯ НАРОДНИМ ГОСПОДАРСТВОМ,

ВЛАСНОСТІ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

______________________________________________

(вул. Садова, 3, кімн. 412, о 14.30)

4 лютого

Про проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: “Наслідки і перспективи приватизації в Україні”.

Про пропозиції Кабінету Міністрів України стосовно проведення парламентських слухань з питань вступу України до СОТ.

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування” (щодо повноважень органів місцевого самоврядування на видачу свідоцтв про право власності) (р.№2252, КМУ).

Про проект Закону про проведення експериментів з розвитку місцевого самоврядування (р.№2607, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України з метою стимулювання концесійної діяльності (р.№2277, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про інвестиційну діяльність” (щодо комплексної державної експертизи проектів будівництва) (р.№2345, н.д.О.Немировський).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 637, о 15.00)

3 лютого

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2003 рік”.

Про план роботи Комітету на період третьої сесії Верховної Ради України четвертого скликання (лютий-липень 2003 року).

Про проекти законів, розгляд яких передбачено відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України для надання висновків щодо їх впливу на доходну та/або видаткову частину бюджету:

- про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань приватизації державного майна (р.№2355, КМУ);

- про внесення змін та доповнень до Митного кодексу України (р.№2227, н.д.М.Добкін);

- про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України (р.№2208, н.д.О.Лукашук);

- про внесення зміни до статті 23 Закону України “Про захист прав споживачів” (р.№2528, КМУ);

- про амністію (р.№2287, КМУ; р.№2287-1, н.д.А.Шкіль);

- про концепцію (основи) національної безпеки України (р.№2062-1, н.д. Г.Манчуленко);

- про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України щодо визначення строку затримання (р.№2370, н.д.М.Катеринчук);

- про внесення змін та доповнень до законів України “Про виконавче провадження” та “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (р.№2392, н.д.С.Соболєв та ін.);

- про внесення змін до Кримінального, Кримінально-процесуального і Виправно-трудового кодексів України (р.№2361, н.д.С.Ківалов);

- про внесення змін до статті 57 Закону України “Про Конституційний Суд України” (р.№1021, н.д.О.Ткаченко та ін.);

- про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Сирійської Арабської Республіки про сприяння та взаємний захист інвестицій (р.№0066, КМУ);

- про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Держави Кувейт про сприяння та взаємний захист інвестицій (р.№0067, КМУ);

- про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Султанату Оман про сприяння та взаємний захист інвестицій (р.№0068, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

________________________________________________________

(вул.Липська, 3, конференц-зал, о 14.00)

4 лютого

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань запобігання використанню банків та інших фінансових установ з метою легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом (друге читання) (р.2640).

Про пропозиції Президента України до Закону “Про внесення змін до Закону України “Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” (р.№1266).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законів України (щодо захисту прав кредиторів) (р.№2447, н.д.Л.Черновецький).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до Декрету Кабінету Міністрів України “Про систему валютного регулювання і валютного контролю” та Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” (щодо обігу банківських металів) (р.№2258, н.д.Л.Черновецький).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України “Про банки і банківську діяльність” (щодо врегулювання діяльності банків) (р.№2367, н.д.Л.Черновецький).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до статей 6 та 11 Закону України “Про податок на додану вартість” (щодо зменшення ставки податку) (р.№2312, н.д.Л.Черновецький).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

____________________________________________

(вул.Садова,3, кімн. 321, о 15.00)

5 лютого

Про проект Закону про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності (р.№1161-1, н.д.Ю.Єхануров та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Декрету Кабінету Міністрів України “Про стандартизацію та сертифікацію” (щодо адміністративної відповідальності за введення в обіг продукції) (друге читання) (р.№1217).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо усунення дублювання функцій контролю центральними органами виконавчої влади) (друге читання) (р.№1218).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ветеринарно-санітарної експертизи (р.№2587, н.д.В.Акопян та ін.).

Про хід виконання доручення Голови Верховної Ради України щодо звернення членів трудового колективу ВАТ “Більшовик”.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_______________________________________________________

(вул.Липська,3,конференц- зал, о 15.00)

5 лютого

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо приведення у відповідність діючих законодавчих актів у сфері ліцензування) (р.№2419, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про охорону навколишнього природного середовища” (р.№2209-1, н.д.Л.Клімов).

Про пропозиції Президента України до Закону “Про альтернативні джерела енергії” (р.№0923).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ

І ЗВ`ЯЗКУ

___________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 430, о 15.00)

5 лютого

Про проект Закону про телекомунікації (повторне перше читання) (р.№2059, н.д.В.Пустовойтенко, н.д.Ю.Луценко).

Про проект Закону про морські порти України (повторне перше читання) (р.№1358, н.д.Ю.Крук та ін.).

Про проект Закону про Державну програму авіаційної безпеки цивільної авіації (друге читання) (р.№1121).

Про проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України “Про податок на додану вартість” (щодо встановлення та виникнення податкових зобов’язань) (р.№1323, н.д.О.Немировський).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про податок на додану вартість” (щодо удосконалення чинного механізму справляння ПДВ) (друге читання) (р.№1277-1).

Про проект Закону про похоронну справу (р.№1052, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про поштовий зв’язок” (р.№1152, КМУ).

Про проект Постанови про внесення зміни до Постанови Верховної Ради України “Про перелік комітетів Верховної Ради України четвертого скликання” (р.№2272, н.д.В.Пустовойтенко та ін.).

Про план роботи Комітету на період третьої сесії Верховної Ради України четвертого скликання.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________

(вул. Шовковична, 2, зал засідань, о 15.00)

5 лютого

Про проект Постанови стосовно парламентських слухань “Про хід реформування та заходи щодо поліпшення ситуації на селі”.

Про проект Закону про стабільний розвиток сільського господарства (р.№2442, н.д.І.Томич).

Про проекти законів про розмежування земель державної та комунальної власності, (р.№2098, КМУ; р.№2098-1, н.д.Н.Сташевський, н.д.К.Ващук).

Про проект Постанови про погодження місць розташування об’єктів.

Про підсумки роботи Комітету за другу сесію Верховної Ради України четвертого скликання та план роботи на лютий-липень 2003 року.

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.308, о 15.00)

5 лютого

Про проект Закону про підприємства, що здійснюють посередництво у працевлаштуванні громадян за кордоном (р.№2501, н.д.В.Шибко).

Про проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Президента України Л.Д.Кучми щодо входження України до Євроазійського економічного співтовариства (р.№1210, н.д.В.Мироненко).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про участь України в міжнародних миротворчих операціях” (р.№2588, КМУ).

Про проект Закону про внутрішні води, територіальне море та прилеглу зону України (р.№2606, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична,4, кімн.207, о 14.30)

4 лютого

Про проект Постанови про рекомендації парламентських слухань щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства в Україні (р.№3023, н.д.І.Заєць).

Про проект Постанови про заходи Кабінету Міністрів України щодо виконання законодавства про мінімізацію збитків від руйнівної дії паводків та повеней, захист населених пунктів, народногосподарських об’єктів і земель від шкідливої дії вод (р.№2625, н.д.І.Заєць, н.д.А.Толстоухов).

Про підготовку до проведення 19 лютого 2003 року парламентських слухань “Підтоплення земель в Україні: проблема та шляхи подолання”.

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про мисливське господарство та полювання” (р.№2439, н.д.В.Олуйко).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ____________________________________________________

(вул. Банкова,5-7, кімн.418, о 15.00)

5 лютого

Про проект Закону про внесення доповнення в Кримінальний кодекс України (р.№2366, н.д.Л.Черновецький).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про пенсійне забезпечення військовослужбовців та осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та деяких інших осіб” (р.№2497, н.д.Л.Черновецький).

Про проект Закону про демократичний цивільний контроль над Воєнною організацією і правоохоронними органами держави (р.№2115, н.д.Г.Крючков, н.д.Б.Андресюк).

Про проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності за порушення правил дорожнього руху) (р.№2072-2, н.д.Л.Клімов).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус суддів” (р.№2491, н.д.В.Онопенко та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо утримання під вартою) (р.№2493, н.д.В.Онопенко та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо розмірів адміністративних штрафів за порушення порядку проведення розрахунків (друге читання) (р.№1076).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

І ОБОРОНИ

________________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.510, о 15.00)

5 лютого

Про проект Закону про боротьбу з тероризмом (друге читання) (р.№2360).

Про проект Закону про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок терористичного акту або диверсії (р.№2402, н.д.О.Гінзбург).

Інформація щодо впливу статей 59, 60 Закону України “Про Державний бюджет України на 2003 рік” на виконання окремих норм Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” та інших законодавчих актів, які передбачають надання пільг, гарантій та компенсацій військовослужбовцям та членам їх сімей.

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про пенсійне забезпечення військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та деяких інших осіб” (р.№2436, н.д.В.Дубицький).

Про проект Закону про внесення зміни до Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” (щодо додаткових гарантій) (р.№2467, н.д.Я.Сухий).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про пенсійне забезпечення військовослужбовців та осіб начальницького та рядового складу органів внутрішніх справ та деяких інших осіб” (щодо виплати пенсії банківськими установами) (р.№2497, н.д.Л.Черновецький).

Про Пропозиції Президента України до Закону “Про внесення змін до Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” (р.№0930).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_______________________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.409, о 15.00)

5 лютого

Про заяву народного депутата України Касьянова С.П.

Про заяву народного депутата України Хмельницького В.І.

Про проект Постанови про внесення доповнень до Регламенту Верховної Ради України (р.№2571, н.д.М.Добкін).

Про проект Постанови про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з моніторингу виконання рекомендацій парламентських слухань “Про взаємовідносини та співробітництво України з НАТО” та Цільового плану дій “Ураїна-НАТО” на 2003 рік (р.№2648, н.д.Б.Тарасюк та ін.).

Про проект Постанови про чисельні порушення в Апараті Верховної Ради України конституційних прав громадян на участь у професійних спілках, їх прав та гарантій діяльності (р.№2579, н.д.Ю.Кармазін та ін.).

Про проект Положення про помічника-консультанта народного депутата України.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 305, о 15.00)

5 лютого

Про пропозиції Президента України до Закону “Про рекламу” (щодо заборони реклами під час показу кіно- та телефільмів) (р.№1117).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні” (щодо порядку надсилання обов’язкових примірників) (р.№2660, КМУ).

Про проект Закону про захист суспільної моралі від продукції, що пропагує порнографію (р.№2384, н.д.Л.Черновецький).

Про виконання Постанови Верховної Ради України про висвітлення роботи третьої сесії парламенту редакцією газети “Голос України”.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.512-а, о 16.00)

5 лютого

Про хід підготовки до проведення парламентських слухань щодо вшанування пам’яті жертв голодомору 1932-1933 року.

Про проект Закону про порядок організації і проведення мирних масових заходів та акцій в Україні (друге читання) (р.№0991).

Про проект Закону про визначення статусу українців, примусово переселених в 1944-1946 роках з території Польщі в Україну (р.№2395, н.д.Ю.Тимошенко та ін.).

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 300, о 15.00)

5 лютого

Про стан підготовки до проведення 11 лютого 2003 року “Дня Уряду України” у Верховній Раді України.

Про проект Закону про державну соціальну допомогу інвалідам І групи по зору (р.№2351, н.д.М.Волинець).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України “Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам” (щодо виплат за минулий час) (р.№2471, н.д.О.Фельдман).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (щодо осіб, які народилися до 31 грудня 1932 року) (р.№2407, н.д.Я.Джоджик).

Про інформацію Українського національного фонду “Взаєморозуміння і примирення” щодо стану з компенсаційними виплатами жертвам нацистських переслідувань.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

5 лютого

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про участь України в міжнародних миротворчих операціях” (р.№2588, КМУ).

Про проект Постанови про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з моніторингу виконання рекомендацій парламентських слухань “Про взаємовідносини та співробітництво України з НАТО” та Цільового плану дій “Україна-НАТО” на 2003 рік (р.№2648, н.д.Б.Тарасюк та ін.).

Про перелік законопроектів порядку денного третьої сесії Верховної Ради України, які потребують дослідження на відповідність нормам і принципам СОТ та УПС.

Головне організаційне управління