Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

7 - 11 квітня 2003 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

8 квітня

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

Про обрання суддів апеляційних судів Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Тернопільської, Херсонської, Чернігівської областей.

Про проект Закону про внесення доповнень до Закону України “Про виконавче провадження” (щодо доповнення Переліку видів майна громадян, на яке не може бути звернено стягнення за виконавчими документами) (р.№2507, н.д.Ю.Тимошенко та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо стягнення державного мита) (р.№2534, КМУ).

9 квітня

(вул. Садова, 3, кімн. 412, об 11.00)

Про обрання суддів апеляційних судів Кіровоградської, Херсонської, Чернівецької областей та місцевих районних Автономної Республіки Крим, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Івано-Франківської, Миколаївської, Одеської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Чернівецької, Чернігівської областей та міських судів міст Запоріжжя, Київ, Миколаїв, Сімферополь.

Про проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (друге читання) (р.№1207-1).

Про проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо порядку апеляційного оскарження) (р.№2508, н.д.М.Оніщук).

Про проект Закону про внесення змін до статті 44 Кримінально-процесуального кодексу України (р.№1329, н.д.В.Онопенко).

 

 

10 квітня

(вул. Грушевського, 18/2, кімн. 12, об 11.00)

Про обрання суддів місцевих районних та міських судів Автономної Республіки Крим, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Одеської, Херсонської, Чернівецької областей та міст Одеса і Чернівці.

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Кримінального кодексу і Кримінально-процесуального кодексу України (щодо правового захисту працівників Державної виконавчої служби та їх близьких родичів) (р.№3069, н.д.М.Катеринчук).

Про проект Закону про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України “Про державне мито” (щодо мита за розгляд справ у судах) (р.№2559, н.д.М.Мельничук).

Про проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо членства в масонській організації) (р.№3088, н.д.Т.Чорновіл).

Про звернення депутатської фракції Соціалістичної партії України щодо вивчення відповідності Указу Президента України “Про положення про Державне управління справами” від 17.12.2002 р. Конституції України та законам України.

Про пропозиції Президента України до Закону “Про закони і законодавчу діяльність” (р.№0894).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Сімейного кодексу України (р.№2420, КМУ).

Про проект Закону про політичну опозицію (р.№2007, н.д.С.Гуренко, Г.Крючков).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ___________________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн.310, о 15.00)

9 квітня

Про розгляд звернень щодо ситуації, яка склалася у Кіровоградській міській раді.

Про віднесення селища міського типу Олевськ Олевського району Житомирської області до категорії міст районного значення.

Про передачу до складу Кіцманського району Чернівецької області частини житлового масиву міста Чернівці та присвоєння йому найменування.

Про проект Закону про парламентську більшість і парламентську опозицію у Верховній Раді України (р.№2214-1, н.д. О.Карпов та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я,

МАТЕРИНСТВА ТА ДИТИНСТВА

_____________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 512, об 11.00)

9 квітня

Про проект Закону про податок на доходи фізичних осіб (третє читання) (р.№1111-д).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 12.00)

9 квітня

“Круглий стіл”: “Органи самоорганізації населення як механізм захисту прав громадян” (спільно з Всеукраїнською асоціацією МЖК “Укрмолодьжитло” за підтримки проекту “Мережа громадянської дії в Україні”).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

(виїзне засідання, м.Полтава, вул.Жовтнева, 45,

обласна державна адміністрація)

9 квітня, об 11.00

Про хід виконання статей 38, 39 Закону України “Про освіту” щодо забезпечення розвитку системи позашкільної освіти на базі Полтавської області.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ

__________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, конференц-зал, о 13.00)

Спільне засідання з комітетами Верховної Ради України

з питань науки та освіти і з питань охорони здоров’я,

материнства та дитинства

7 квітня

Про дотримання законодавства щодо оплати праці працівників освіти, науки, охорони здоров’я та культури.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

УПРАВЛІННЯ НАРОДНИМ ГОСПОДАРСТВОМ,

ВЛАСНОСТІ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

______________________________________________

(вул.Грушевського, 5, конференц-зал, о 14.15)

8 квітня

Про проект Постанови про Програму діяльності Кабінету Міністрів України “Відкритість, дієвість, результативність” (р.№3240, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності” (щодо розмежування видатків між державним та місцевим бюджетом) (р.№2529, КМУ).

Про проект Закону про спеціальну економічну зону “Інтерпорт Ковель” (друге читання) (р.№0956).

Про проект Закону про внесення доповнень до деяких законів України з питань оподаткування у зв’язку із створенням спеціальної економічної зони “Інтерпорт Ковель” (друге читання) (р.№0956-1).

Про проект Закону про деякі заходи дерегулювання підприємницької діяльності (друге читання) (р.№0953).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 637)

8 квітня, о 14.00

Про проект Постанови про Програму діяльності Кабінету Міністрів України (р.№3240, КМУ).

Про процедуру заслуховування звітів головних розпорядників коштів Державного бюджету України щодо використання бюджетних коштів у 2002 році.

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2003 рік”(щодо внесення змін до статті 55, звільнення від сплати за земельні ділянки, закріплені за підприємствами НАН України) (р.№3194, н.д.К.Ситник та ін.).

Про проекти законів про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2003 рік” (р.№3047, н.д.М.Гапочка та ін.; р.№3041-1, н.д.В.Литвин).

Про виконання статті 14 Закону України “Про Державний бюджет України на 2003 рік” та організаційно-правові засади проведення операцій з державним боргом з метою економії бюджетних коштів та напрямків використання їх результатів.

Про виконання статті 17 Закону України “Про Державний бюджет України на 2003 рік” (щодо продажу на відкритих аукціонах права вимоги за простроченою більше ніж три роки заборгованості перед державою за кредити, залучені державою або під державні гарантії).

Про надання роз’яснення щодо застосування пунктів 22, 23 статті 10 та пунктів 18, 19, 20 статті 36 Закону України “Про Державний бюджет України на 2003 рік” (Лист Мінфіну №31-031-2-4/825 від 26.02.03 р.).

Інформація щодо виконання статті 52 Закону України “Про Державний бюджет України на 2003 рік”.

Про проект Закону про внесення змін до статті 75 Кодексу законів про працю України (щодо переліку святкових днів) (р.№3199, н.д.Г.Удовенко).

Про проекти законів, розгляд яких передбачено статтею 27 Бюджетного кодексу України (р.№2482, н.д.К.Самойлик; р.№3117, н.д.Л.Черновецький; р.№3223, н.д.С.Тігіпко; р.№2296, КМУ).

11 квітня, о 10.00

Про пропозиції щодо діяльності Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

Про організацію, процедуру та порядок розгляду проектів законів України відповідно до вимог статті 27 Бюджетного кодексу України.

Про стан фінансування судової адміністрації.

Про проект Закону про внесення змін до статті 75 Кодексу законів про працю України (щодо переліку святкових днів) (р.№3199, н.д.Г.Удовенко).

Про проекти законів, розгляд яких передбачено статтею 27 Бюджетного кодексу України (р.№2346, КМУ; р.№2600, КМУ; р.№2613, КМУ; р.№2349, КМУ; р.№2596, н.д.В.Авраменко та ін.; р.№3169, н.д.Д.Жванія; р.№2089, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

________________________________________________________

(вул.Липська, 3, конференц-зал, о 12.00)

8 квітня

Про проект Постанови про Програму діяльності Кабінету Міністрів України (р.№3240, КМУ).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною і Республікою Таджикистан про уникнення подвійного оподаткування та попередження ухилення від сплати податків на доходи і капітал (р.№0092, Президент України).

Про проект Закону про запровадження тимчасового спеціального порядку повернення фізичними особами в Україну коштів (р.№3203, н.д.Л.Черновецький) та про проект Закону про легалізацію доходів і майна, з яких не сплачено податки (р.№3228, н.д.С.Бондарчук).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо врегулювання у чинному законодавстві питань, пов’язаних із заставою майна) (р.№3085, н.д.П.Порошенко, Л.Черновецький).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” (щодо методів визначення податкових зобов’язань) (р.№1127-1, н.д.В.Горбачов) (на заміну).

Про проекти законів про екологічне страхування (р.№1046, КМУ; р.№1046-1, н.д.Г.Руденко).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (для приведення у відповідність з прийнятим Законом України “Про Митний тариф України) (р.№1036, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання ринку автомобілів в Україні” (щодо заборони реалізації автомобілів, не обладнаних каталізатором) (р.№2445, н.д.Е.Галієв, Д.Святаш) та про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання ринку автомобілів в Україні” (щодо екологічних норм ЄВРО-2) (р.№2445-1, н.д.О.Климпуш, Т.Васадзе).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про податок на додану вартість” (щодо робіт (послуг), спожитих за межами України) (р.№2323, н.д.В.Мироненко).

Про проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України “Про податок на додану вартість” (щодо поширення касового способу нарахування податку у підприємств ПЕК) (р.№2006, н.д.В.Литвин та ін.).

Про проект Закону про основні засади державного контролю (нагляду) за господарською діяльністю в Україні (р.№3154, н.д.К.Ващук).

Про проект Закону про податок на доходи фізичних осіб (третє читання) (р.№1111-д).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

____________________________________________

(виїзне засідання, м. Дніпропетровськ)

10-11 квітня

Про хід виконання Закону України “Про державну підтримку космічної діяльності” від 16 березня 2000 року №159-ІІІ та Закону України “Про загальнодержавну (Національну) космічну програму України на 2003-2007 роки” від 24 жовтня 2002 року №203-IV.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО

КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_______________________________________________________

(вул.Липська,3, конференц-зал, о 10.00)

9 квітня

Про забезпечення державних інтересів в процесі приватизації об’єктів паливно-енергетичного комплексу (проект Закону про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р. №2405-2, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо порушення правил і норм ядерної та радіаційної безпеки) (р.№1365, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про дозвільну діяльність у сфері використання ядерної енергії” (р.№2204, КМУ).

Про проект Закону про комбіноване виробництво теплової та електричної енергії та використання скидного енергопотенціалу (р.№2583, н.д. П.Сабашук).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про загальні засади подальшої експлуатації і зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення зруйнованого четвертого енергоблока цієї АЕС на екологічно безпечну систему” (щодо фінансування програм) (р.№3253, н.д. В.Бойко та ін).

Про проект Закону про внесення зміни до статті 43 Гірничого закону України (стосовно спрощення процедури надання пільг) (друге читання) (р.№1197).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про оподаткування прибутку підприємств” (щодо категорій осіб, яким вуглебудівні підприємства безкоштовно надають паливо на побутові нестатки) (р.№3127, н.д. Г.Астров-Шумілов).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ,

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ЗВ`ЯЗКУ ___________________________________________________

 

8 квітня

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 430, о 15.00)

Про проекти законів про морські порти України (р.№1358, н.д.Ю.Крук та ін.; р.№1358-1, н.д.О.Климпуш та ін.).

(виїзне засідання Комітету спільно з Колегією Держкомзв’язку України

м. Київ, вул. Хрещатик, 22, о 15.30)

Про проекти законів про телекомунікації (підготовлений Комітетом до повторного першого читання та р.№2059-2, н.д.Ю.Кармазін, О.Єдін).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________

(вул. Шовковична, 2, зал засідань, о 15.00)

9 квітня

Про проект Закону про державний земельний кадастр (р.№2613, КМУ).

Про проект Постанови про “День Уряду”, що відбудеться 11 квітня 2003 року з порядком денним “Про стан дотримання законодавства України щодо видачі державних актів на право приватної власності на землю, сертифікатів на земельну частку (пай) та їх обігу; про дотримання законодавства України щодо виділення в натурі, використання та обігу земельних ділянок сільськогосподарського призначення”.

Про проект Закону про внесення змін до статті 92 Земельного кодексу України (щодо бюджетних установ) (р.№3158, н.д. Р.Сафіуллін, С.Бубка). Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про стимулювання розвитку сільського господарства на період 2001-2004 років” (р.№3044, н.д. О.Парубок).

Про проект Закону про Державну програму приватизації (р.№3172, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.308, о 16.00)

 

9 квітня

Про проект Постанови про врегулювання питання щодо предметів відання комітетів Верховної Ради України у закордонних справах та з питань Європейської інтеграції (р.№2595, н.д. І.Тарасюк, О.Зарубінський, Р.Зварич).

Про проект Закону про театри і театральну справу (р.№3189, н.д. В.Заклунна-Мироненко).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення гарантій права громадян України на свободу пересування (р.№3218, н.д. Д.Жванія).

Про проект Закону про ратифікацію Шостого протоколу до Генеральної Угоди про привілеї та імунітети Ради Європи (р.№0090, Президент України).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Індія про торговельне судноплавство (р.№0084, КМУ).

Про проект Закону про ратифікацію Договору про основи взаємовідносин і принципи співробітництва між Україною та Ісламською Республікою Іран (р.№0093, Президент України).

Про проект Закону про ратифікацію Конвенції Міжнародної організації праці №135 про захист прав представників працівників на підприємстві і можливості, що їм надаються (р.№0085, КМУ).

Про проект Закону про приєднання України до Угоди про збереження китоподібних Чорного моря, Середземного моря та прилеглої акваторії Атлантичного океану (р.№0094, Президент України).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична,4, кімн.207, о 14.30)

8 квітня

Про проект Постанови про рекомендації парламентських слухань: “17 річниця Чорнобильської катастрофи. Досвід подолання”.

Про звернення народного депутата України Ситника К.М. щодо реорганізації Державного спеціалізованого науково-виробничого підприємства “Чорнобильський радіологічний центр”.

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про загальні засади подальшої експлуатації і зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення зруйнованого четвертого енергоблока цієї АЕС на екологічно безпечну систему” (щодо фінансування програм) (р.№3253, н.д. В.Бойко та ін.).

Про проект Закону про екологічну освіту (р.№2309, н.д. О.Волков).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди про привілеї та імунітети Комісії із захисту Чорного моря від забруднення (р.№0087, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ____________________________________________________

(вул. Банкова,5-7, кімн.418, о 15.00)

8 квітня

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань мисливського господарства та полювання, охорони, використання і відтворення тваринного світу (р.№2121, н.д.М.Шершун, В.Самоплавський).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері охорони навколишнього природного середовища, забезпечення раціонального використання лісових ресурсів (р.№3157, н.д.Ю.Оробець).

Про проект Кримінально-виконавчого кодексу України (друге читання) (р.№1284).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (друге читання) (р.№2003).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З

ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

____________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 209, о 15.00)

8 квітня

Про проект Закону про запровадження тимчасового спеціального порядку повернення фізичними особами в Україну коштів (р.№3203, н.д. Л.Черновецький).

Про проект Закону про охоронну діяльність (р.№1241, н.д. О.Бандурка та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про банки і банківську діяльність” (щодо розкриття інформації за зовнішньоекономічні операції клієнтів) (р.№3231, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Конституції України (р.№3207, Президент України).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

І ОБОРОНИ

________________________________________________

(виїзне засідання, Одеська область)

8 - 11 квітня

Про хід здійснення заходів щодо реформування Збройних Сил України у Південному оперативному командуванні (Постанова Верховної Ради України від 28.11.2002 р. №277-ІV).

Про хід виконання вимог законодавства України щодо дотримання режиму державного кордону на ділянці українсько-румунського кордону в Одеській області.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_______________________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.409, об 11.00)

9 квітня

Про проект Постанови про вдосконалення механізму проходження депутатських запитів у Верховній Раді України (р.№3183, н.д. Г.Руденко).

Про проект Закону про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Конституції України (р.№2535, КМУ).

Про звернення групи народних депутатів України щодо порушення статусу народного депутата Демьохіна В.А. та його прав і свобод, як громадянина, з боку прокуратури Полтавської області (№06-36/7-163 від 26.12.2002р.).

Про лист Голови Всеукраїнської професійної спілки народних депутатів України Л.І.Гармаша від 25.02.2003 р. щодо надання пропозицій до проекту Колективного договору.

Про проект Постанови про проведення голосувань під час пленарних засідань Верховної Ради України 15, 16 та 17 квітня 2003 року (р.№3317, н.д. В.Пустовойтенко, А.Толстоухов).

Про проект Постанови про звіти та упорядкування діяльності тимчасових спеціальних комісій Верховної Ради України.

Про проект Закону про Регламент Верховної Ради України (р.№1039-2, н.д.С.Сас).

10 квітня

Про проект Закону про Регламент Верховної Ради України (р.№1039-2, н.д. С.Сас).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.512-а)

8 квітня, о 16.00

Про проект Закону про внесення змін до Конституції України (р.№3207, Президент України).

10 квітня, о 10.00

Про проект Закону про реабілітацію жертв політичних репресій в Україні (р.№2040-1, н.д.Л.Танюк).

Про проект Закону про реабілітацію жертв політичних репресій (р.№2040, н.д.Л.Лук’яненко).

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 300, о 14.30)

8 квітня

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань пенсійного забезпечення (щодо порядку пенсійного забезпечення службовців та виборних посадових осіб органів місцевого самоврядування) (друге читання) (р.№2410).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про пенсійне забезпечення” (щодо обчислення пенсій та надбавок за роботу після досягнення пенсійного віку) (друге читання) (р.№1375).

Про проект Закону про соціальні послуги (друге читання) (р.№1065).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (щодо осіб, які належать до інвалідів війни) (р.№3078, н.д. Ф.Шпиг).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення осіб льотних екіпажів повітряних суден авіації Товариства Сприяння Обороні України (колишнього ДТСААФ) (р.№3125, н.д. Ю.Артеменко та ін.).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

10 квітня

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про загальні засади подальшої експлуатації і зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення зруйнованого четвертого енергоблока цієї АЕС на екологічно безпечну систему” (щодо фінансування програм) (р.№3253, н.д.В.Бойко та ін.).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення адміністративної відповідальності за порушення правил перебування іноземців та осіб без громадянства в Україні (р.№2081-1, н.д.М.Маркуш).

Про проект Закону про ратифікацію Шостого протоколу до Генеральної Угоди про привілеї та імунітети Ради Європи (р.№0090, Президент України).

Про проект Закону про ратифікацію Конвенції Міжнародної організації праці №135 про захист прав представників працівників на підприємстві і можливості, що їм надаються (р.№0085, КМУ).

Про проект Постанови про проведення парламентських слухань “Проблеми законодавчого врегулювання та реалізації державної політики щодо забезпечення прав українців, які були вислані з Лемківщини, Надсяння, Підляшшя та Холмщини за Угодою від 9 вересня 1944 року між Урядом УРСР та Польським Комітетом національного визволення” (4 червня 2003 року) (р.№2394, н.д.Ю.Тимошенко та ін.).

Головне організаційне управління