Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

10 - 14 лютого 2003 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

11 лютого

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Кримінально-процесуального кодексу України (р.№2493-1, н.д.О.Царьов).

Про проект Закону про третейські суди (арбітраж) (друге читання) (р.№1347).

Про проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (друге читання) (р.№2454).

Про проект Закону про внесення змін до статті 57 Закону України “Про Конституційний Суд України” (р.№1021, н.д.О.Ткаченко та ін.).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України “Про Конституційний Суд України (р.№2055, н.д.М.Рудьковський).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України “Про Конституційний Суд України” (р.№2051, н.д.М.Рудьковський).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо уточнення окремих положень у зв’язку з адміністративною реформою) (р.№1077, КМУ).

Про проекти законів про внесення змін до Закону України “Про судоустрій України” (щодо повноважень кваліфікаційних комісій суддів) (р.№2510, н.д.М.Оніщук); (щодо удосконалення судової системи) (р.№2537, н.д.М.Мельничук).

Про проект Закону про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок терористичного акту або диверсії (р.№2402, н.д.О.Гінзбург).

Про проведення слухань у Комітеті про стан виконання Закону України “Про судоустрій” та напрямки подальшого вдосконалення системи правосуддя в Україні.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ___________________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн.310, о 14.00)

11 лютого

Про проекти законів про вибори народних депутатів України (р.№2525, н.д.М.Рудьковський, н.д.В.Мельничук; р.№2525-1, н.д.С.Гавриш та ін.).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я,

МАТЕРИНСТВА ТА ДИТИНСТВА

_____________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 512, об 11.00)

12 лютого

Про проект Постанови про проведення парламентських слухань “Проблеми подолання соціально небезпечних хвороб” (р.№3007, н.д.В.Пустовойтенко та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо ветеринарно-санітарної експертизи) (р.№2587, н.д.В.Акопян та ін.).

Про проект Закону про поширення дії Закону України “Про державну службу” на сфери охорони здоров’я та освіти (р.№2496, н.д.М.Катеринчук).

Про проекти законів про внесення змін до законів України “Про захист населення від інфекційних хвороб” та “Про ветеринарну медицину” (щодо захисту населення від хвороб, спільних для людей і тварин) (р.№2656, 2657, н.д.М.Комар та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про рекламу” (нова редакція) (р.№2476, н.д.Ю.Артеменко).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про страхові тарифи на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності” (щодо розміру страхового тарифу) (р.№2536, КМУ).

Про проект Закону про ратифікацію Факультативного протоколу до Конвенції про права дитини щодо торгівлі дітьми, дитячої проституції і дитячої порнографії (р.№0072, Президент України).

Про проект Закону про соціальну адаптацію осіб, які відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк (р.№3001, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за вчинення насильства в сім’ї або невиконання захисного припису (р.№2201-1, н.д.В.Мазуренко).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________

(виїзне засідання мм. Сімферополь, Євпаторія,

Автономна Республіка Крим)

12-14 лютого

Про організацію оздоровлення дітей влітку 2003 року (до Дня Уряду України).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.525)

11 лютого, о 15.00

Про проект Закону про використання Відкритого (Вільного) програмного забезпечення в державних установах та державному секторі господарства (р.№2065, н.д.Б.Олійник).

Про проект Закону про національний заклад (установу) України (повторне друге читання) (р.№0939).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про охорону дитинства” (щодо дітей-інвалідів) (р.№2522, н.д.О.Волков, н.д.О.Біловол).

Про проект Закону про застосування російської мови в Україні (р.№2457, н.д.В.Мироненко).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про оподаткування прибутку підприємств” (щодо закладів професійно-технічної освіти) (р.№2602, н.д.В.Кафарський, н.д.М.Круць).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань наукової діяльності (щодо граничного віку перебування на керівних посадах) (р.№2552, н.д.М.Поліщук).

13 лютого, об 11.00

(виїзне засідання, Інститут електрозварювання

ім. Є.О.Патона, м. Київ, вул. Боженка, 11)

Про стан виконання Закону України “Про спеціальний режим інвестиційної та інноваційної діяльності технологічних парків”.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, УПРАВЛІННЯ НАРОДНИМ ГОСПОДАРСТВОМ,

ВЛАСНОСТІ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

______________________________________________

(вул. Садова, 3, кімн. 412, об 11.00)

12 лютого

Про проект Закону про державну реєстрацію прав на об’єкти нерухомого майна (р.№0954, н.д.І.Ткаленко, н.д.А.Хмельовий).

Про проект Закону про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень (р.№2336, н.д.С.Буряк та ін.).

Про проект Закону про державну реєстрацію прав на нерухоме майно (р.№2580, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про патентування деяких видів підприємницької діяльності” (р.№2416, КМУ).

Про проект Закону про державний земельний кадастр (р.№2613, КМУ).

Про проект Закону про ринок земель (р.№2600, КМУ).

Про проект Закону про державний контроль за використанням та охороною земель (р.№2601, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про оренду землі” (щодо договорів оренди) (р.№2603, н.д.О.Салмін).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про оренду землі” (р.№2606, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо узгодження норм земельного законодавства) (р.№2608, КМУ).

Про проект Закону про оцінку земель (р.№2609, КМУ).

Про проект Закону про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності (р.№1161-1, н.д.Ю.Єхануров та ін.).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

________________________________________________________

(вул.Липська, 3, конференц-зал, об 11.00)

11 лютого

Про проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України (щодо ставок ввізного мита) (р.№1027, КМУ).

Про пропозиції Президента України до Закону “Про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування” (р.№2114, н.д.О.Турчинов).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Монголії про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи і капітал (р.№0065, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо збору за проїзд по території прикордонних областей автотранспорту) (р.№2242, н.д.А.Льовін та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування (щодо бухгалтерської звітності) (друге читання) (р.№2531).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

____________________________________________

(вул.Садова,3, кімн. 321, о 15.00)

11 лютого

Про проект Закону про внесення змін до статті 14 Закону України “Про пенсійне забезпечення” (щодо пільгових пенсій працівникам металургійних підприємств) (р.№2641, н.д.Є.Цкітішвілі, н.д.В.Кирилов).

Про проект Закону про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України “Про державний нагляд за додержанням стандартів, норм і правил та відповідальність за їх порушення” (щодо впровадження норм) (р.№1063, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо приведення у відповідність діючих законодавчих актів у сфері ліцензування) (р.№2419, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України (щодо іграшкової продукції) (р.№2256-1, н.д.О.Зурбінський).

Про проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України (щодо збільшення розміру ставок на різні товари і вироби) (р.№2448, н.д.М.Катеринчук).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_______________________________________________________

(виїзне засідання, м. Лисичанськ)

13 лютого

Про наслідки та перспективи приватизації державного майна підприємств паливно-енергетичного комплексу України.

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р.№2405-2, КМУ).

Про приватизацію ВАТ “Лисичанськнафтооргсинтез”: досвід та перспективи, уроки для підприємств ПЕК.

Про наслідки заборони приватизації теплоектроцентралей, перспективи ТЕЦ.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ

І ЗВ`ЯЗКУ

___________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 430, о 15.00)

11 лютого

Про проект Закону про телекомунікації (повторне перше читання) (р.№2059).

Про проект Закону про морські порти України (повторне перше читання) (р.№1358).

Про проект Закону про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів (р.№2054, н.д.М.Добкін).

Про проект Закону про внутрішні води, територіальне море та прилеглу зону України (р.№2605, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Конституції України (р.№2535, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо ліцензування перевезень на таксі (р.№2532, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до пункту 22.3 статті 22 Закону України “Про оподаткування прибутку підприємств” (р.№2400-1, КМУ).

Про проект Закону про житлове кредитування громадян України (р.№1285, н.д.К.Самойлик, н.д.О.Петров).

Про проект Закону про внесення змін до частини першої пункту 22.3 статті 22 Закону України “Про оподаткування прибутку підприємств” (р.№2400, н.д.З.Катушева).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р.№2405-2, КМУ).

12 лютого

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, об 11.00)

“Круглий стіл” з питань реформування житлово-комунального господарства України.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________

(вул. Шовковична, 2, зал засідань, об 11.00)

11-12 лютого

Про скасування рішення Верховної Ради України про прийняття за основу проекту Закону про основи державної фінансової та бюджетної підтримки агропромислової галузі України (р.№0975).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про фіксований сільськогосподарський податок” (щодо земель водного фонду та вилучення натуроплати (друге читання) (р.№2022).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про фіксований сільськогосподарський податок” (щодо відшкодувань пільгових пенсій (друге читання) (р.№1192).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про плату за землю” (щодо маломірних човнів) (р.№2490, н.д.В.Демьохін).

Про зміну меж міст Маловисківського і Новоукраїнського районів Кіровоградської області та зміну меж міста Бар Вінницької області.

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус гірських населених пунктів в Україні” (р.№2385, н.д.В.Бартків).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до деяких законів України (р.№2108, н.д.С.Гавриш).

Про проект Закону про упорядкування пільг з квартирної плати, плати за комунальні послуги та паливо (р.№2414, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до статті 2 Закону України “Про зайнятість населення” (р.№2223, н.д.М.Добкін).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про ветеринарну медицину” (щодо норм, якості продукції) (р.№2586, н.д.В.Акопян та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про ветеринарну медицину” (щодо захисту населення від хвороб, спільних для людей і тварин) (р.№2697, н.д.М.Комар та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ветеринарно-санітарної експертизи (р.№2587, н.д.В.Акопян та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо ліцензування видів господарської діяльності) (р.№2532, КМУ).

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.308, о 15.00)

11 лютого

Про проект Закону про підприємства, що здійснюють посередництво у працевлаштуванні громадян за кордоном (р.№2501, н.д.В.Шибко).

Про проект Закону про внутрішні води, територіальне море та прилеглу зону України (р.№2605, КМУ).

Про проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Президента України Л.Д.Кучми щодо входження України до Євразійського економічного співтовариства (р.№1210, н.д.В.Мироненко).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про участь України в міжнародних миротворчих операціях” (р.№2588, КМУ).

Про проект Закону про прийняття Статуту Гаазької конференції з міжнародного приватного права (р.№0075, Президент України).

Про проект Закону про ратифікацію договору між Україною та Республікою Індія про взаємну правову допомогу в кримінальних справах (р.№0070, Президент України).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про приєднання України до Протоколу до Мадридської угоди про міжнародну реєстрацію знаків” (р.№0073, Президент України).

Про проект Закону про міжнародну технічну допомогу (р.№2651, КМУ).

Про проект Закону про ратифікацію Факультативного протоколу до Конвенції про права дитини щодо торгівлі дітьми, дитячої проституції і дитячої порнографії (р.№0072, Президент України).

Про проект Закону про реабілітацію жертв політичних репресій в Україні (р.№2040-1, н.д.Л.Танюк).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична,4, кімн.207, о 14.00)

 

11 лютого

 

Про проект Постанови про рекомендації парламентських слухань щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства в Україні (р.№3023, н.д.І.Заєць).

Про проект Постанови про рекомендації парламентських слухань: “Підтоплення земель в Україні: проблема та шляхи подолання”.

Про проект Кодексу України про відходи (р.№2042, КМУ).

Про проект Постанови про неприйнятність проекту Кодексу України про відходи (р.№2042/П, н.д.С.Червоненко та ін.).

Про проект Закону про упаковку та відходи упаковки (р.№2433, н.д.С.Червоненко та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про спеціальний режим інвестиційної ті інноваційної діяльності технологічних парків” (щодо створення екологічного технопарку “ЕКО-Україна”).

Про затвердження складу робочої Комісії щодо опрацювання Національної програми мінімізації наслідків Чорнобильської катастрофи на 2002-2005 роки та на період до 2010 року.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ______________________________________________
______

(вул. Банкова,5-7, кімн.418, о 15.00)

11 лютого

Про проект Закону про внесення доповнення в Кримінальний кодекс України (р.№2366, н.д.Л.Черновецький).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про пенсійне забезпечення військовослужбовців та осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та деяких інших осіб” (р.№2497, н.д.Л.Черновецький).

Про проект Закону про внесення змін до Виправно-трудового кодексу України (щодо страхових внесків) (р.№2530, н.д.О.Пеклушенко).

Про проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адмінстративні правопорушення (щодо відповідальності за порушення правил дорожнього руху) (р.№2072-2, н.д.Л.Клімов).

Про проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо порушення кримінальної справи) (р.№2492, н.д.В.Онопенко та ін.).

Про проект Закону про амністію (повторне перше читання) (р.№2287-1).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

І ОБОРОНИ

________________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.510, о 10.00)

12 лютого

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про Військову службу правопорядку у Збройних Силах України” (р.№2444, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про участь України в міжнародних миротворчих операціях” (р.№2588, КМУ).

Про проект Закону про встановлення почесного звання “Льотчик-космонавт України” (р.№2546, н.д.В.Пустовойтенко).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про прокуратуру” (р.№2585, н.д.М.Потебенько).

Про проект Закону про внесення зміни до Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” (щодо додаткових гарантій) (р.№2467, н.д.Я.Сухий).

Інформація про стан підготовки льотного складу для ВПС Збройних Сил України.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

12 лютого, о 16.00

Парламентські слухання “Щодо вшанування пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років”.

13 лютого

(вул. Банкова, 5-7, кімн.512а, о 10.00)

Про проект Закону про статус українців, які проживають за межами держави (р.№1306-1, н.д.Є.Гірник, н.д.Є.Жовтяк).

Про проект Постанови про внесення доповнень до “Положення про паспорт громадянина України”, затвердженого Постановою Верховної Ради України “Про затвердження положень про паспорт громадянина України та свідоцтво про народження” від 02.09.93 №3423-ХІІ (р.№2282, н.д.І.Гайдош).

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 300, о 10.00)

12 лютого

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною” (щодо встановлення пенсій депутатам сільських та селищних рад) (р.№2435, н.д.В.Дубицький).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною” (р.№3011, н.д.В.Анастасієв).

Про клопотання Державного комітету України у справах ветеранів щодо нагородження Грамотою Верховної Ради України активістів Української спілки ветеранів Афганістану.

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про охорону дитинства” (щодо дітей-інвалідів) (р.№2522, н.д.О.Волков, н.д.О.Біловол).

Про проект Закону про ратифікацію Конвенції Міжнародної організації праці №159 про професійну реабілітацію та зайнятість інвалідів (р.№0074, КМУ).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 14.00)

12 лютого

Про проект Постанови про проведення парламентських слухань “Українсько-російські відносини: сучасний стан та перспективи” (12 березня 2003 року) (р.№3067, н.д.В.Ющенко та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до статті 49 Цивільного кодексу Української РСР (р.№3065, н.д.Л.Черновецький).

Про проект Закону про єдину систему державної реєстрації суб’єктів господарської діяльності (р.№2048-1, н.д.О.Колоніарі, н.д.В.Наконечний).

Про проект Закону про прийняття зміни до Конвенції про права дитини (р.№0078, Президент України).

Про актуальні фактори впливу на європейську інтеграцію України.

Головне організаційне управління