Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

9 - 13 червня 2003 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

10 червня

Про обрання суддів на посади безстроково.

Про проект Закону про парламентську опозицію (р.№2214-2, н.д.С.Правденко).

Про проект Закону про парламентську більшість та парламентську опозицію (р.№2214-1, н.д.О.Карпов та ін.).

Про проекти законів: про порядок усунення з поста Президента України (імпічмент) (р.№1327, н.д.Г.Буйко, В.Сіренко); про процедуру усунення Президента України з поста в порядку імпічменту (р.№1327-1, н.д.М.Рудьковський).

Про проект Закону про внесення зміни до Сімейного кодексу України (р.№3438, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я,

МАТЕРИНСТВА ТА ДИТИНСТВА

_____________________________________________

10 червня, об 11.00

(м. Житомир, вул. Червоного Хреста, 3)

Участь у роботі засідання Колегії Міністерства охорони здоров’я України (Житомирська обласна клінічна лікарня).

11 – 12 червня, об 11.00

(виїзне засідання, с. Дениші, Житомирська обл.,

Житомирський обласний лікувально-санаторний центр радіаційного захисту для дитячого та дорослого населення, постраждалого від аварії на ЧАЕС)

Про стан підготовки та можливість винесення на розгляд Верховної Ради України у третьому читанні проекту Закону про загальнообов’язкове державне соціальне медичне страхування.

Про досвід роботи лікарняної каси Житомирської області.

Про організацію роботи санаторно-курортної служби в умовах центральної частини України (на прикладі санаторію “Дениші”).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.201, о 14.00)

12 червня

Про проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (р.№3563, КМУ).

Про перелік програм, розроблених громадськими організаціями стосовно дітей, молоді, що визнані переможцями конкурсу проектів програм у 2003 році.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.525, о 10.00)

10 червня

Про проекти законів про внесення змін до статті 24 Закону України “Про наукову та науково-технічну діяльність” (щодо пенсій) (р.№1258, н.д.Б.Беспалий, В.Кафарський; р.№1258-1, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування” (щодо платників збору) (р.№3400, н.д.В.Заплатинський).

Про проект Закону про кредитування на здобуття вищої освіти (р.№3146, н.д.Т.Прошкуратова).

11 – 12 червня

(виїзне засідання, м. Дніпропетровськ, просп. Карла Маркса, 19,

Національна гірнича академія України)

Про проекти законів про внесення змін до Закону України “Про вищу освіту”: щодо уточнення окремих положень (р.№2650, н.д.В.Кафарський); щодо співвідношення прийому студентів, навчання яких фінансується з різних джерел (р.№2650-1, н.д.О.Єдін); щодо підготовки кадрів (р.№3323, КМУ); щодо магістрів мистецтв (р.№3397, н.д.Л.Танюк); щодо призначення керівників (р.№3401, н.д.Ю.Артеменко).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(вул. Липська, 3, конференц-зал, о 16.00)

10 червня

Круглий стіл на тему: “Проект концепції розвитку культури (робочий варіант)”.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, УПРАВЛІННЯ НАРОДНИМ ГОСПОДАРСТВОМ,

ВЛАСНОСТІ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

______________________________________________

(вул. Садова, 3, кімн. 412, о 14.15)

10 червня

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо ліцензування та контролю за експортом, імпортом дисків для лазерних систем зчитування) (р.№2292, друге читання).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про ліцензування певних видів господарської діяльності” (щодо впорядкування системи ліцензування) (р.№1053, друге читання).

Про проект Закону про внесення зміни до статті 15 Закону України “Про товарну біржу” (щодо укладання угод з нерухомим майном) (р.№2089, КМУ).

Про проект Закону про товарну біржу (р.№2582, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про товарну біржу” (р.№2582-1, нова редакція, н.д.М.Сятиня та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про розповсюдження примірників аудіовізуальних творів та фонограм” (р.№1297, друге читання).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (у зв’язку з прийняттям Закону України “Про захист економічної конкуренції”) (р.№1080, друге читання).

Про проект Закону про міжнародну технічну допомогу (р.№2651, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування (щодо міжнародної технічної допомоги) (р.№3160, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 637, о 14.00)

11 червня

Про проект Постанови про звіт про виконання Закону України “Про Державний бюджет України на 2002 рік” (р.№3441, доопрацьований).

Про Основні напрями бюджетної політики на 2004 рік.

Розгляд проектів законів відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України.

Про пропозиції щодо діяльності та організації роботи Комітету.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

________________________________________________________

(вул.Липська, 3, конференц-зал, о 12.00)

10 червня

Про пропозиції Президента України до Закону “Про фінансово-кредитні механізми будівництва нерухомості та операцій з нерухомістю” (р.№0918).

Про пропозиції Президента України до Закону “Про іпотечне кредитування та факторингові операції з консолідованим іпотечним боргом” (р.№0919).

Про пропозиції Президента України до Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України” (р.№0919-1).

Про проект Закону про ратифікацію Конвенції між Україною і Ліванською Республікою про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи і капітал (р.№0109, Президент України).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про банки і банківську діяльність” (щодо учасників комерційних банків) (р.№3031, н.д.В.Пинзеник).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення незалежності суб’єктів фінансового моніторингу) (р.№3278, н.д.Р.Зварич).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про Національний банк України” (щодо уточнення окремих положень) (р.№3174, н.д.В.Горбаль).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про банки і банківську діяльність” (щодо розкриття інформації про зовнішньоекономічні операції клієнтів) (р.№3231, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Національний банк України” (щодо зміни термінів розробки та подання до Верховної Ради України основних засад грошово-кредитної політики) (р.№3084, н.д.Л.Супрун).

Про проект Закону про внесення змін до статті 26 Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” (щодо повноважень органів державної податкової служби України) (р.№3206, н.д.Г.Васильєв та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про банки і банківську діяльність” (щодо охорони його майна та майна клієнтів) (р.№3223, НБУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про банки і банківську діяльність” (щодо включення нематеріальних активів до основного капіталу банків) (р.№3117, н.д.Л.Черновецький).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_______________________________________________________

(виїзне засідання, м. Кузнецовськ, Рівненська АЕС, о 13.00)

11 червня

Про проблеми добудови і введення в експлуатацію енергоблоків на Рівненській та Хмельницькій АЕС.

Про розвиток територій розташування АЕС, створення інфраструктури та гарантування безпеки населення, яке на них проживає.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ЗВ`ЯЗКУ ___________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 430, о 15.00)

10 червня

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту ветеранів війни і жертв нацистських переслідувань (р.№3383, н.д.В.Надрага).

Про проект Закону про затвердження Загальнодержавної програми розвитку малих міст (р.№1044, друге читання).

Про проект Закону про внесення змін до Кодексу торговельного мореплавства України (р.№2195, КМУ).

Про проект Закону про автомобільні дороги (р.№2023, повторне перше читання).

Про звіт Кабінету Міністрів України за 2002 рік про хід виконання Комплексної програми утвердження України як транзитної держави у 2002-2010 роках.

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про страхування” (р.№3034, н.д.В.Пинзеник).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів” (щодо транспортних засобів, знятих з реєстрації) (р.№3213, н.д.О.Козаченко).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про перелік об‘єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (щодо залізничного транспорту) (р.№2405-9, н.д.О.Гудима, Ю.Костенко).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про електроенергетику” (р.№3335, н.д.О.Єдін та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________

(вул. Шовковична, 2, зал засідань)

10 червня, о 14.30

Інформація Міністра економіки та з питань Європейської інтеграції Хорошковського В.І. та Головного державного інспектора ветеринарної медицини України Вербицького П.І. щодо домовленості із Сполученими Штатами Америки про зняття обмеження на ввезення м‘яса птиці на митну територію України в поточному році.

Інформація Міністра аграрної політики України Рижука С.М. щодо порядку бюджетного фінансування в поточному році цільових програм селекції в рослинництві і тваринництві, передбачених Законом України “Про Державний бюджет України на 2003 рік”.

11 червня, об 11.00

Про проект Закону про охорону земель (р.№1219, друге читання).

Про проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо об’єктів нафтогазового комплексу) (р.№2304, н.д.В.Литвин).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання діяльності в аграрному секторі економіки (р.№3021, друге читання).

Про проект Закону про державну землевпорядну експертизу (р.№2210, н.д.І.Томич, Р.Ткач).

Про проект Закону про державну землевпорядну експертизу (р.№2210-1, н.д.О.Козаченко).

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.308, о 15.30)

10 червня

Про проект Закону про театри та театральну справу (р.№3189, н.д.В.Заклунна-Мироненко).

Про проект Закону про внесення доповнень до Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за порушення міжнародних зобов’язань) (р.№3521, н.д.М.Рудьковський).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди (у формі обміну нотами) між Кабінетом Міністрів України та Урядом Японії про надання японського культурного гранту на постачання музичних інструментів, аудіо, - та відеообладнання Київській дитячій Академії мистецтв (р.№0107, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична,4, кімн.207, о 14.30)

10 червня

Про затвердження рішення щодо стану виконання законодавства України у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Міністерством України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи та Державною воєнізованою гірничорятувальною (аварійно-рятувальною) службою Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Про проект Закону про ратифікацію Протоколу про воду та здоров’я до Конвенції про охорону та використання транскордонних водостоків та міжнародних озер (р.№0091, Президент України).

Про проект Закону про приєднання України до Угоди про збереження китоподібних Чорного моря, Середземного моря та прилеглої акваторії Атлантичного океану (р.№0094, Президент України).

Про проекти законів про внесення змін до:

Закону України “Про охорону навколишнього природного середовища” (щодо використання коштів збору за забруднення) (р.№2209, н.д.С.Матвієнков та ін.);

Закону України “Про охорону навколишнього природного середовища” (щодо розподілу зборів за заподіяну шкоду) (р.№2209-1, н.д.Л.Клімов);

статті 46 Закону України “Про охорону навколишнього природного середовища” (щодо розподілу зборів за заподіяну шкоду) (р.№2209-2, н.д.Л.Байсаров).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (щодо пільг) (р.№2373, н.д.С.Косінов).

Про пропозиції до проекту Постанови про Основні напрями бюджетної політики на 2004 рік.

11 червня

(виїзне засідання Комітету та Держкомлісгоспу України,

м. Малин, Житомирська обл.)

Про стан ведення лісового господарства України, виконання Рішення Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи від 6 липня 2000 р. №94/1 “Про стан лісокористування в Україні” та подальшу взаємодію з Комітетом (інформація Голови Держкомлісгоспу України Колісниченка М.В.).

12 – 13 червня

(виїзне засідання, м. Одеса)

Про забруднення оточуючого середовища Біляєвського району Одеської області відходами виробництва Молдавської ДРЕС та про шляхи вирішення зазначеної проблеми.

Про фінансування робіт по спорудженню захисних систем, протидіючих підтопленню с.Яски Біляєвського району Одеської області.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ____________________________________________________

(вул. Банкова,5-7, кімн.418, о 15.00)

11 червня

Про проект Закону про державний контроль за дотриманням бюджетного законодавства та відповідальність за бюджетні порушення (р.№3242, КМУ).

Про проект Закону про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України (р.№3301, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо ліцензування та контролю за експортом, імпортом дисків для лазерних систем зчитування) (р.№2292, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Кримінального, Кримінально-процесуального і Виправно-трудового кодексів України (щодо звільнення від кримінальної відповідальності осіб, які сприяли розкриттю організованої злочинності) (р.№2361, н.д.С.Ківалов).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З

ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

____________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 209, о 15.00)

11червня

Про проект Закону про амністію капіталу (р.№3404, н.д.М.Добкін).

Про стан дотримання законодавства про боротьбу з організованою злочинністю і корупцією правоохоронними та державними органами у Львівській області (прийняття рішення виїзного засідання Комітету у місто Львів).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_______________________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.409, о 15.00)

10 червня

Про календарний план проведення четвертої сесії Верховної Ради України четвертого скликання.

Про порушення Костенком Є.Г., помічником-консультантом народного депутата України Кармазіна Ю.А., загальних правил поведінки державного службовця.

Про депутатський запит народного депутата України Ситника К.М. щодо суміщення посад народним депутатом України Стояном О.М.

Про проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: “Держава та Церква: об’єднання зусиль для відродження духовності нації та подолання негативних соціальних явищ у суспільстві” (р.№3506, н.д.І.Рішняк).

Про проект Закону про Регламент Верховної Ради України (р.№1039-2, н.д.С.Сас).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.512-а)

10 червня, о 16.00

Про доручення Голови Верховної Ради України В.М.Литвина щодо кандидатур на посаду Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

11 червня

(вул. Банкова, 5-7, кімн. 214, о 10.00)

Круглий стіл на тему: “Стан дотримання прав людини в Україні – міжнародна оцінка”.

12 червня, о 10.00

Про проект Закону про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні (р.№1089, друге читання).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 300, о 15.00)

10 червня

Про проекти законів: про соціальні послуги (р.№1065, друге читання); про соціальне обслуговування громадян похилого віку та інвалідів (р.№1339, н.д.О.Волков); про соціальне обслуговування (р.№2337, н.д.С.Косінов).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (щодо виплати разової грошової допомоги) (р.№3027, друге читання).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (р.№3402, н.д.М.Комар та ін.).

Про проекти законів про внесення змін до Закону України “Про донорство крові та її компонентів” (р.№2578, н.д.М.Добкін; р.№2578-1, н.д.В.Атрошенко).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.111, о 15.00)

11 червня

Про проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Вірменія про взаємну охорону секретної інформації (р.№0100, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення гарантій права громадян України на свободу пересування (р.№3218, н.д.Д.Жванія).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо приведення норм Закону у відповідність до чинних міжнародних договорів України) (р.№3250, н.д.П.Жебрівський).

Про проект Закону про адвокатську діяльність і адвокатуру в Україні (р.№3061, н.д.С.Соболєв).

Про проект Закону про адвокатуру (р.№3061-1, н.д.В.Демьохін).

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІї

___________________________________________________

(вул. Грушевського, 5, конференц-зал, о 15.00)

10 червня

Круглий стіл з проблемних питань, що виникають у ході приватизації житла та післяприватизаційний період.

Головне організаційне управління