Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

11 - 14 березня 2003 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12)

11 березня, о 15.00

Про обрання безстроково суддів апеляційних судів Автономної Республіки Крим, Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької, Вінницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської, Сумської, Миколаївської, Луганської, Кіровоградської областей.

12 березня, об 11.00

Про обрання безстроково суддів місцевих судів Вінницької, Житомирської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Одеської, Рівненської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ___________________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн.310, о 15.00)

12 березня

Про відновлення селу Міжгір‘я Перемишлянського району Львівської області колишнього найменування.

Про проект Закону про вибори народних депутатів України (повторне перше читання) (р.№2525).

Про проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону про вибори народних депутатів України (р.№2525-1П, н.д.С.Гавриш та ін.).

Про проекти законів про внесення змін до Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” (щодо відкликання депутатів) (друге читання) (р.№2176); (щодо звільнення з посад та територіального проїзду) (друге читання) (р.№2184).

Про проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо порушення законів про вибори та референдуми) (р.№2018, н.д.О.Задорожній).

Про проект Закону про міліцію місцевого самоврядування (р.№2364, н.д.В.Бондаренко та ін.).

Про проект Закону про віднесення деяких населених пунктів Волинської та Рівненської областей до зони гарантованого добровільного відселення (р.№3081, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я,

МАТЕРИНСТВА ТА ДИТИНСТВА

_____________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 512, о 12.00)

13 березня

Про проект Постанови про проведення парламентських слухань “Проблеми подолання соціально небезпечних хвороб” (р.№3007, н.д.В.Пустовойтенко та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державну допомогу сім‘ям з дітьми” (щодо допомоги по догляду за хворою дитиною) (р.№3071, н.д.О.Волков, н.д.О.Біловол).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до статей 3, 7, 18 Основ законодавства України про охорону здоров‘я (щодо надання медичної допомоги) (р.№2564, н.д.Р.Богатирьова).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до статей 15, 24 Основ законодавства України про охорону здоров‘я (щодо повноважень асоціації фахівців) (р.№2565, н.д.Р.Богатирьова).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.201, об 11.00)

12 березня

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення працевлаштування молоді (р.№2172, н.д.С.Косінов).

Про Національну програму забезпечення молоді житлом на 2003-2012 роки (р.№3098, н.д.В.Хомутинник та ін.).

Про встановлення квоти розподілу соціальних стипендій між міністерствами і відомствами, яким підпорядковані вищі навчальні заклади.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.525)

11 березня, о 15.00

Про проект Закону про внесення змін до законів України (щодо захисту інтелектуальної власності підприємств) (р.№2620, н.д.М.Павловський).

Про проект Постанови про відзначення 150-річчя з дня народження видатного оперного співака О.П.Мішуги (р.№3152, н.д.Т.Чорновіл).

12 березня, об 11.00

(виїзне засідання, Національний аграрний університет,

м. Київ, вул. Героїв оборони, 15)

Про хід виконання Закону України “Про вищу освіту” щодо демократизації управління вищим навчальним закладом.

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про вищу освіту” (щодо уточнення окремих положень) (р.№2650, н.д.В.Кафарський).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про вищу освіту” (щодо студентського самоврядування) (р.№2599, н.д.В.Кириленко).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про вищу освіту” (щодо співвідношення прийому студентів, навчання яких фінансується з різних джерел) (р.№2650-1, н.д.О.Єдін).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(вул. Грушевського, 5, сесійний зал, о 15.00)

12 березня

Парламентські слухання: “Про функціонування української мови в Україні”.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, УПРАВЛІННЯ НАРОДНИМ ГОСПОДАРСТВОМ, ВЛАСНОСТІ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

______________________________________________

(вул. Садова, 3, кімн. 412, о 15.00)

11 березня

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (щодо ліквідаційної процедури) (друге читання) (р.№2060).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про передачу об‘єктів права державної та комунальної власності” (щодо підприємств теплопостачання) (р.№3070, н.д.В.Мовчан).

Про проект Закону про внесення зміни до статті 3 Закону України “Про концесії” (щодо транспортування нафти) (р.№3043, КМУ).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 637, о 15.00)

12 березня

Про погодження Порядку передачі бюджетних призначень від одного головного розпорядника коштів державного бюджету іншому головному розпоряднику коштів державного бюджету, підготовленого на виконання статті 25 Закону України “Про Державний бюджет України на 2003 рік”.

Про виконання статті 14 Закону України “Про Державний бюджет України на 2003 рік” та організаційно-правові засади проведення операцій з державним боргом з метою економії бюджетних коштів та напрямків використання їх результатів.

Про проекти законів, розгляд яких передбачено статтею 27 Бюджетного Кодексу України для надання висновків щодо їх впливу на доходну та/або видаткову частину бюджету (р.№1171-2, н.д.Й.Вінський та ін.; р.№2347, КМУ; р.№2318, н.д.Ю.Артеменко; р.№1064, КМУ; р.№1179, н.д.О.Турчинов).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

________________________________________________________

(вул.Липська, 3, конференц-зал, об 11.00)

12 березня

Про проект Закону про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України “Про систему валютного регулювання і валютного контролю” (щодо уповноважених банків) (р.№2539, НБУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань відкриття та функціонування банківських рахунків (р.№2428, НБУ).

Про проект Закону про внесення змін до статті 6 Закону України “Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті” (р.№3089, НБУ).

Про проект Закону про внесення зміни до статті 1 Закону України “Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті” (щодо граничних термінів) (р.№2468, н.д.Я.Сухий).

Про проект Закону про внесення змін до частини другої статті 1 Закону України “Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті” (щодо граничних термінів) (р.№1357, н.д.А.Кукоба).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про банки і банківську діяльність” (шодо правового статусу спостережної ради) (р.№2386, н.д.О.Буряк).

Про проект Закону про внесення зміни до статті 62 Закону України “Про банки і банківську діяльність” (щодо розкриття банківської таємниці) (р.№1364, КМУ).

Про проект Закону про внесення доповнень до статей 62, 96 Закону України “Про банки і банківську діяльність” (щодо перевірки відповідними слідчими комісіями) (р.№2570, н.д.В.Король).

Про проекти законів про внесення змін до Закону України “Про Національний банк України” (р.№1051, н.д.О.Бандурка, н.д.В.Бартків; р.№1051-1, КМУ).

Про проект Закону про електронну торгівлю (р.№3114, н.д.С.Буряк та ін.).

Про проект Закону про внесення доповнень до Закону України “Про платіжні системи та переказ грошей в Україні” (щодо безпеки карткового ринку) (р.№3120, н.д.С.Буряк та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо пільгового оподаткування торгових карткових операцій) (р.№3121, н.д.В.Цушко та ін.).

Про проекти законів про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування (щодо операцій, які виконуються за кошти міжнародної технічної допомоги) (р.№2244, КМУ; р.№2244-1, н.д.С.Осика та ін.).

Про проект Закону про податок на доходи фізичних осіб (р.№1111-д, н.д.С.Буряк та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

____________________________________________

(вул.Садова,3, кімн. 321, о 15.00)

11 березня

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України “Про металобрухт” (щодо приведення у відповідність дії Закону на території Автономної Республіки Крим) (р.№3145, н.д.О.Зімін).

Про проект Закону про спеціальний режим оподаткування, обліку та звітності суб‘єктів малого підприємництва в Україні (р.№2109, н.д.С.Гавриш).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про страхові тарифи на загальнообов‘язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності” (щодо групування підприємств за класами професійного ризику) (р.№3035, н.д.В.Пинзеник).

Про проект Закону про молоко та молочні продукти (р.№3076, КМУ).

Про проект Закону про м‘ясо та м‘ясні продукти (р.№3077, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_______________________________________________________

(вул.Липська,3, конференц-зал, о 15.00)

11 березня

Про проект Закону про внесення зміни до статті 18 Закону України “Про електроенергетику” (щодо тендерних засад) (друге читання) (р.№2105).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про перелік об‘єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р.№2405-2, КМУ).

Про проект Закону про порядок погашення заборгованості за електричну енергію (р.№2511, н.д.В.Литвин).

Про проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України “Про податок на додану вартість” (щодо поширення касового способу нарахування податку на підприємствах ПЕК) (р.№2006, н.д.В.Литвин).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ,

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ЗВ`ЯЗКУ ___________________________________________________

 

11 березня

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 430, о 14.00)

 

Про проект Закону про похоронну справу (друге читання) (р.№1052).

Про проект Закону про основи житлової політики України у сфері регулювання плати за утримання житла та надання комунальних послуг (р.№2460, н.д.О.Римарук, н.д.В.Коваль).

Про проект Закону про Концепцію національної інформаційної політики (р.№2526, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (р.№2604, н.д.О.Салмін).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (у зв‘язку з прийняттям Земельного кодексу України) (р.№2608, КМУ).

( виїзне засідання спільно з колегією Мінтрансу України,

Міністерство транспорту України,

м.Київ, вул. Щорса 7/9, о 16.00)

 

Про вдосконалення законодавчого забезпечення діяльності траспортно-дорожнього комплексу України та поліпшення співпраці профільного Комітету Верховної Ради України та Міністерства транспорту України.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________

(вул. Шовковична, 2, зал засідань, о 15.00)

12 березня

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо надання земельних ділянок працівникам культури, освіти та охорони здоров‘я, які проживають в сільській місцевості) (р.№2352, н.д.Б.Губський).

Про проект Закону про внесення зміни до статті 12 Закону України “Про плату за землю” (щодо звільнення від плати за землю Збройних Сил України та Прикордонних військ) (друге читання (р.№2074).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про плату за землю” (щодо звільнення від плати за землю дитячих санаторно-курортних та оздоровчих закладів) (друге читання) (р.№1373).

Про затвердження складу робочих груп для підготовки до другого читання законопроектів про землеустрій та охорону земель.

Про проект Закону про молоко та молочні продукти (р.№3076, КМУ).

Про проект Закону про м‘ясо та м‘ясні продукти (р.№3077, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання діяльності в аграрному секторі економіки (р.№3021, н.д.К.Ващук).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про фіксований сільськогосподарський податок” (р.№2207, н.д.О.Шевченко).

Про проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України “Про фіксований сільськогосподарський податок” (щодо продовження терміну дії) (р.№3060, н.д.І.Бокий).

Про проекти законів про внесення змін до статті 55 Закону України “Про Державний бюджет України на 2003 рік” (р.№3055, н.д.О.Стоян; р.№3055-1, н.д.М.Добкін).

Про проект Закону про внесення доповнень до Закону України “Про податок на додану вартість” (щодо продажу земель комунальної власності та передачі в оренду земельних ділянок несільськогосподарського призначення) (р.№2547, н.д.С.Матвієнков).

Про проект Закону про внесення змін до пункту 3.2 статті 3 Закону України “Про податок на додану вартість” (щодо передачі об‘єктів соціальної сфери у комунальну власність) (р.№2638, н.д.І.Томич).

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.308, о 15.00)

12 березня

Про проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Індія про сприяння та взаємний захист інвестицій (р.№0081, КМУ).

Про проект Закону про ратифікацію Рішення Ради глав урядів СНД про Міждержавну програму створення мережі інформаційно-маркетингових центрів для просування товарів і послуг на національні ринки держав-учасниць СНД на період до 2005 року (р.№0082, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(виїзне засідання, Хмельницька АЕС, м. Нетішин)

12-13 березня

Про дотримання вимог безпеки на етапі завершення будівництва 2-го енергоблоку Хмельницької АЕС та 4-го енергоблоку Рівненської АЕС.

Про стан розгляду законопроектів з питань ядерної та радіаційної безпеки (організація взаємодії між Держатомрегулювання та Комітетом).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ____________________________________________________

(вул. Банкова,5-7, кімн.418, о 15.00)

11 березня

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оперативно-розшукової діяльності (р.№3049, н.д.В.Сівкович).

Про проект Закону про захист суспільної моралі від продукції, що пропагує порнографію (р.№2384, н.д.Л.Черновецький).

Про проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№2081, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення правил перебування іноземців та осіб без громадянства в Україні (р.№2081-1, н.д.М.Маркуш).

Про проект Закону про ратифікацію Додаткового протоколу до Конвенції про передачу засуджених осіб (р.№0080, Президент України).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо проведення судових експертиз (р.№3016, н.д.А.Александровська).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

І ОБОРОНИ

________________________________________________

(виїзне засідання, Служба безпеки України,

м. Київ, вул. Володимирська, 33, о 13.00)

12 березня

Про хід виконання Закону України “Про розвідувальні органи України”.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_______________________________________________________

12 березня

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 409, об 11.00)

Про проведення 19 березня 2003 року “круглого столу” по обговоренню проекту Закону про Регламент Верховної Ради України.

Про проект Закону про Регламент Верховної Ради України (р.№1039-2, н.д.С.Сас).

(вул. Грушевського, 18/2, кімн. 12, о 15.00)

Спільне засідання з Комітетом з питань правової політики

за участю Голови Верховної Ради України В.Литвина

Про депутатський запит народного депутата України С.Хмари від 17 лютого 2003 року №11/10-12 стосовно розгляду питання про ситуацію, що склалася у Вищий раді юстиції внаслідок незаконного перебування на посаді Голови Вищої ради юстиції народного депутата України С.Ківалова.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.512-а)

11 березня, о 16.00

Про проект Закону про порядок надання притулку в Україні іноземцям та особам без громадянства (друге читання) (р.№0992).

12 березня, об 11.00

Про проект Закону про реабілітацію жертв політичних репресій в Україні (р.№2040-1, н.д.Л.Танюк).

13 березня, о 10.00

Про проект Закону про застосування російської мови в Україні (р.№2457, н.д.В.Мироненко).

Про проект Закону про внесення змін до статті 38 Конституції України (р.№2549, н.д.Л.Грач та ін.).

14 березня, о 10.00

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (щодо осіб, які після 1943 року були переселені на територію України) (р.№2397-1. н.д.Я.Джоджик).

Про проект Закону про ратифікацію Факультативного протоколу до Конвенції про права дитини щодо торгівлі дітьми, дитячої проституції і дитячої порнографії (р.№0072, Президент України).

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_______________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн. 12)

11 березня, о 14.30

Про проект Закону про загальнообов‘язкове державне пенсійне страхування (друге читання) (р.№0993).

12 березня, о 10.00

Про проект Закону про загальнообов‘язкове державне пенсійне страхування (друге читання) (р.№0993).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

13 березня

Про проект Закону про дипломатичний та службовий паспорти України (р.№3100, н.д.І.Гринів, н.д.Д.Табачник).

Про вдосконалення організації співробітництва Комітету з Міністерством економіки та з питань європейської інтеграції.

Про програму діяльності Кабінету Міністрів України.

Про проект Колективного договору між Верховною Радою України та Всеукраїнською спілкою народних депутатів України у Верховній Раді України.

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІї

______________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн. 214, о 10.00)

13 березня

Про проект Постанови про рекомендації за підсумками парламентських слухань на тему “Наслідки і перспективи приватизації в Україні”.

Про ситуацію, що склалася навколо приватизації комплексу громадського харчування “Полісся”, м. Чернігів.

Про проект Закону про внесення змін до статті 6 Закону України “Про правовий режим майна у Збройних Силах України”.

Про ситуацію, що склалася на ВАТ “Вінницький підшипниковий завод”.

Про стан справ на ВАТ “Рівнеазот” (інформація).

Головне організаційне управління