Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

12 – 16 травня 2003 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

14 травня

Про проекти законів про порядок усунення з поста Президента України (імпічмент) (р.№1327, н.д.Г.Буйко, В.Сіренко) та про процедуру усунення Президента України з поста в порядку імпічменту (р.№1327-1, н.д.М.Рудьковський).

Про проект Закону про соціальні і правові гарантії Президенту України, що припинив виконання повноважень (р.№3050, н.д.С.Ківалов).

Про проект Закону про надання гарантій Президенту України, що припинив здійснення своїх повноважень, а також членам його сім’ї (р.№3050-1, н.д.С.Терьохін).

Про проект Закону про міжнародне приватне право (р.№2274, н.д.В.Мусіяка та ін.).

Про проект Закону про адвокатську діяльність і адвокатуру в Україні (р.№3061, н.д.С.Соболєв).

Про проект Закону про внесення доповнень до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (р.№3148, н.д.Л.Черновецький).

Про проект Закону про внесення змін до Кримінального і Кримінально-процесуального кодексів України (р.№3123, н.д.С.Іванов).

Про проект Закону про внесення зміни до Кримінально-процесуального кодексу України (р.№2034, друге читання).

Про пропозиції Президента України до Закону “Про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України та Кодексу законів про працю України” (р.№0898).

Про звернення депутатської фракції СПУ щодо відповідності Указу Президента України від 17 грудня 2002 року Конституції та законам України.

Про пропозиції Президента України до Закону “Про закони і законодавчу діяльність” (р.№0894).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ___________________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн.310, о 15.00)

14 травня

Про проект Постанови про рекомендації парламентських слухань щодо законодавчих аспектів регіональної політики та місцевого самоврядування.

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” (щодо управління охороною праці) (р.№2092, друге читання).

Про проект Закону про внесення змін до законів України “Про місцеве самоврядування в Україні" та “Про місцеві державні адміністрації” (щодо призначення членів місцевої держадміністрації) (р.№3319, н.д.С.Ратушняк).

Про проект Закону про внесення змін до статті 36 Закону України “Про місцеві державні адміністрації” (щодо посад на умовах конкурсу) (р.№3321, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до статті 8 Закону України “Про місцеві державні адміністрації” (щодо порядку обрання голів місцевих державних адміністрацій) (р.№3142, н.д.В.Балога та ін.).

Про проект Закону про парламентську більшість і парламентську опозицію у Верховній Раді України (р.№2214-1, н.д.О.Карпов та ін.).

Про порядок розгляду питання щодо заслуховування інформації Координаційно-наглядової ради державно-правового експерименту в Ірпінському регіоні про хід виконання Закону України “Про державно-правовий експеримент розвитку місцевого самоврядування в місті Ірпені, селищах Буча, Ворзель, Гостомель, Коцюбинське Київської області”.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

_____________________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.507, о 14.30)

14 травня

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо прав профспілок) (р.№2192, друге читання).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності” (р.№2563, друге читання).

Про проект Постанови про перенесення парламентських слухань про проблему бездомних громадян та безпритульних дітей та шляхи її подолання (р.№3420, н.д.В.Хара).

Про проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо тривалості відпустки без збереження зарплати) (р.№3275, н.д.В.Майстришин та ін.).

Про проект Закону про повернення заощаджень населенню України (р.№2629, н.д.М.Павловський, Ю.Тимошенко).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про оподаткування прибутку підприємств” (р.№3127, н.д.Г.Астров-Шумілов).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я,

МАТЕРИНСТВА ТА ДИТИНСТВА

_____________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 512, о 15.00)

14 травня

Про хід підготовки до парламентських слухань на тему: “Епідемія туберкульозу в Україні та шляхи її подолання”.

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Основи законодавства України про охорону здоров’я” (щодо встановлення медичним працівникам додаткової відпустки) (р.№3270, н.д.Т.Бахтеєва).

Про пропозиції до проекту Закону про внесення змін до Закону України “Про обіг в Україні наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів”.

Про проект Закону про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (р.№2333, н.д.О.Фельдман).

Про проект Закону про ратифікацію Факультативного протоколу до Конвенції про ліквідацію усіх форм дискримінації щодо жінок (р.№0098, Президент України).

Про проекти законів про внесення змін до Закону України “Про донорство крові та її компонентів” (р.№2578, н.д.М.Добкін; р.№2578-1, н.д.В.Атрошенко).

Про проект Закону про продовольчі банки (р.№3259, н.д.В.Сушкевич та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.201, о 14.30)

14 травня

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України “Про альтернативну (невійськову) службу” (р.№1369, н.д.В.Онопенко).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” (р.№1370, н.д.В.Онопенко).

Про проект Постанови про 85-ту річницю ВЛКСМ та державну підтримку молодіжного руху (р.№3449, н.д.А.Полііт).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.525, о 15.00)

14 травня

Про проект Закону про атестацію наукових і науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації (р.№2112, н.д.С.Дорогунцов) та про проект Закону про підготовку та атестацію наукових і науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації (р.№2112-1, н.д.К.Ситник та ін.).

Про проект Постанови про звіт про виконання Закону України “Про Державний бюджет України на 2002 рік” (р.№3441, КМУ).

Про проекти законів про внесення змін до статті 24 Закону України “Про наукову та науково-технічну діяльність” (щодо пенсій) (р.№1258, н.д.Б.Беспалий, В.Кафарський; р.№1258-1, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про освіту” (щодо приведення у відповідність до Закону України “Про вищу освіту”) (р.№3322, КМУ).

Про проекти законів про внесення змін до Закону України “Про вищу освіту: щодо уточнення окремих положень (р.№2650, н.д.В.Кафарський); щодо співвідношення прийому студентів, навчання яких фінансується з різних джерел (р.№2650-1, н.д.О.Єдін); щодо підготовки кадрів (р.№3323, КМУ).

Про проект Закону про кредитування на здобуття вищої освіти (р.№3146, н.д.Т.Прошкуратова).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(пл. Лесі Українки, 1, кімн. 501, о 15.00)

14 травня

Про проект Закону про передачу колекції образотворчого мистецтва у державну власність (р.№3224, НБУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про охорону культурної спадщини” (щодо участі громадськості) (р.№2469, н.д.В.Яворівський).

Про ситуацію, що склалася навколо передачі Національного музею-заповідника українського гончарства (смт. Опішня, Полтавська область) у державну власність (за зверненням Спеціалізованої художньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів “Колегіум мистецтв у Опішному”).

Про проект Закону про внесення доповнень до пункту 5 статті 12 Закону України “Про плату за землю” (щодо релігійних організацій) (р.№3010, н.д.О.Турчинов).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо ставок ввізного мита) (р.№3284, КМУ).

Про пропозиції до проекту Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України, що готуються Комітетом з питань бюджету.

Про проект Закону про збір на розвиток національної кінематографії, поданий до Комітету Міністерством культури і мистецтв України.

Про організацію та підготовку виїзного засідання до м. Донецька.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, УПРАВЛІННЯ НАРОДНИМ ГОСПОДАРСТВОМ,

ВЛАСНОСТІ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

______________________________________________

12 травня

(виїзне засідання, м. Донецьк)

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо створення та функціонування спеціальних (вільних) економічних зон і запровадження спеціальних режимів інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку (р.№3162, КМУ).

 

 

 

 

13 травня

(вул. Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.15)

 

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р.№2405-2, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р.№2405-5, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не піддягають приватизації” (р.№2405-6, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р.№2405-7, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р.№2405-8, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності” (щодо оцінки майна) (р.№3185, КМУ).

Про проект Закону про Дисциплінарний статут митної служби України (р.№3379, КМУ).

Про проект Закону про прості і подвійні складські свідоцтва (р.№2527, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державне регулювання видобутку, виробництва і використання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння та контроль за операціями з ними” (щодо стандартів) (р.№2107, друге читання).

Про проект Закону про міжнародну технічну допомогу (р.№2651, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування (щодо міжнародної технічної допомоги) (р.№3160, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні” (р.№2661, КМУ).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 637, о 15.00)

14 травня

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2003 рік” (Кабінет Міністрів України) .

Про проекти законів, розгляд яких передбачено статтею 27 Бюджетного кодексу України щодо їх впливу на доходи та видатки бюджету: р.№2091, КМУ; р.№3169, н.д.Д.Жванія; р.№2587, н.д.В.Акопян; р.№2560, н.д.О.Бандурка; р.№3091, н.д.Г.Крючков; р.№3096, н.д.В.Левцун; р.№3250, н.д.П.Жебрівський; р.№3269, КМУ; р.№3049, н.д.В.Сівкович; р.№3145, н.д.О.Зімін; р.№2581, КМУ; р.№3223, НБУ; р.№3060, н.д.І.Бокий; р.№3253, н.д.В.Бойко та ін.; р.№2600, КМУ; р.№2296, КМУ; р.№2613, КМУ; р.№2596, н.д.В.Гаврилюк та ін.; р.№2349, КМУ; р.№3186, н.д.М.Маркуш; р.№3069, н.д.М.Катеринчук; р.№3039-1, н.д.В.Мойсик; р.№3158, н.д.Р.Сафіуллін; р.№3231, КМУ; р.№2306, н.д.В.Бартків та ін.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

________________________________________________________

(вул.Липська, 3, конференц-зал, о 12.00)

13 травня

Про проект Закону про єдиний соціальний податок (р.№2122, н.д.Л.Кириченко, О.Царьов).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про систему оподаткування” (щодо вилучення готельного збору) (р.№3394, н.д.В.Хомутинник).

Про проекти законів про екологічне страхування (р.№1046, КМУ; р.№1046-1, н.д.Г.Руденко).

Про проект Закону про внесення зміни до статті 62 Закону України “Про банки і банківську діяльність” (щодо розкриття банківської таємниці) (р.№1364, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України (щодо ставок ввізного мита) (р.№1027, друге читання).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (р.№2289, друге читання).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_______________________________________________________

(вул.Липська,3, конференц-зал, о 14.00)

12 травня

Про проект Закону про фінансове оздоровлення підприємств вугільної промисловості (р.№3412, н.д.Л.Байсаров).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про оподаткування прибутку підприємств” (щодо оподаткування прибутку оптового постачальника електричної енергії) (р.№3418, н.д.П.Димінський, О.Царьов).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (з питань професійно-технічної освіти) (р.№3216, н.д.С.Ніколаєнко та ін.).

Про проект Закону про рентні платежі на нафту і природний газ (р.№2306, н.д.В.Бартків, В.Литвин).

Про проект Закону про списання вартості несплачених обсягів природного газу (р.№2413, н.д.В.Литвин).

Про проект Закону про списання вартості несплачених обсягів природного газу (р.№2413-1, н.д.М.Гапочка та ін.).

Про проект Закону про списання вартісної різниці, яка виникла внаслідок несвоєчасних розрахунків споживачів за використаний природний газ та послуги з його транспортування (р.№2123, н.д.В.Литвин).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ЗВ`ЯЗКУ ___________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 430, о 15.00)

14 травня

Про проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Індія про торговельне судноплавство (р.№0084, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо боротьби з незаконним втручанням у роботу мереж електрозв’язку (р.№1031, друге читання).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про поштовий зв’язок” (р.№1152, друге читання).

Про проект Закону про внесення доповнення до статті 279 Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за блокування транспортних комунікацій) (р.№3293, н.д.О.Грачев).

Про проект Закону про похоронну справу (р.№1052, друге читання).

Про законодавче врегулювання створення глибоководного суднового ходу р. Дунай – Чорне море та розвитку Придунайського регіону (рішення виїзного засідання Комітету від 21.04.03 р.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________

(вул.Шовковична, 2, зал засідань, о 15.00)

13 травня

Про проект Закону про внесення доповнень до Земельного кодексу України (щодо тимчасового користування земельною ділянкою) (р.№2538, н.д.С.Матвієнков, В.Бойко).

Про проект Закону про використання земель оборони (р.№2296, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо надання у постійне користування земельних ділянок юридичним особам) (р.№2422, н.д.С.Кіроянц, О.Ткаченко).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про місцеві державні адміністрації” (щодо земель державної власності) (р.№2576, н.д.М.Комар та ін.).

Про проект Закону про внесення зміни до Закону України “Про страхування” (щодо обов’язкового страхування заставного зерна) (р.№3269, КМУ).

Про проект Постанови про проведення в терміновому порядку 20 травня 2003 року позачергового Дня Уряду України з порядком денним “Продовольча безпека держави” (р.№3424, н.д.Ю.Тимошенко та ін.).

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.308, о 16.00)

14 травня

Про проект Постанови про заяву Верховної Ради України про підготовку до формування єдиного економічного простору України, Республіки Білорусь, Російської Федерації, Республіки Казахстан (р.№3210, н.д.В.Мироненко).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про зовнішньоекономічну діяльність” (щодо встановлення терміну дії спеціальних санкцій) (р.№3300, н.д.І.Васюник).

Про проект Закону про театри та театральну справу (р.№3189, н.д.В.Заклунна-Мироненко).

Про проект Постанови про утворення міжпарламентської групи для врегулювання з Російською Федерацією питань розподілу між державами зобов’язань колишнього Ощадного банку СРСР по вкладах громадян України (р.№3289, н.д.К.Фоменко).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди про дружбу та співробітництво між Україною та Португальською Республікою (р.№0089, Президент України).

Про проект Закону про ратифікацію Факультативного протоколу до Конвенції про ліквідацію усіх форм дискримінації щодо жінок (р.№0098, Президент України).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична,4, кімн.207, о 14.30)

13 травня

Інформація Міністра з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Реви Г.В. щодо можливої реорганізації структури МНС України.

Звіт Національної комісії радіаційного захисту населення України.

Про проект Постанови про Рекомендації парламентських слухань “17 річниця Чорнобильської катастрофи. Досвід подолання” (р.№3407-1, н.д.Ю.Кармазін).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (щодо інвалідів з дитинства) (р.№2470, н.д.Ю.Ширко).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (щодо пільг) (р.№2373, н.д.С.Косінов).

Про проект Кодексу України про відходи (р.№2042, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері поводження з відходами (р.№2659, КМУ).

Про виконання загальнодержавної програми поводження з токсичними відходами.

Про проект Закону про віднесення деяких населених пунктів Волинської та Рівненської областей до зони гарантованого добровільного відселення (р.№3081, КМУ).

14 травня

(виїзне засідання, м. Малин, Житомирська обл.)

Про стан лісокористування в Україні.

Про взаємодію Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та Держкомлісгоспу України.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ _________________________________________
___________

(вул. Банкова,5-7, кімн.418, о 15.00)

14 травня

Про проект Закону про внесення доповнення до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (р.№3148, н.д.Л.Черновецький).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Кримінально-процесуального кодексу України (р.№2493-1, н.д.О.Царьов).

Про проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (р.№3088, н.д.Т.Чорновіл).

Про проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності за порушення строків розгляду депутатських звернень) (р.№1227, н.д.В.Горбачов, В.Фіалковський).

Про проект Закону про внесення доповнення до статті 279 Кримінального кодексу України (р.№3091, н.д.Г.Крючков, В.Зубов).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за порушення правил адміністративного нагляду (р.№3002, КМУ).

Про проект Закону про охоронну діяльність (р.№1241, друге читання).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про охоронну діяльність” (р.№1242, друге читання).

Про лист М.Хандуріна щодо створення Державної комісії з питань судово-правової реформи в Україні.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З

ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

____________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 209, о 15.00)

14 травня

Про проект Закону про легалізацію доходів і майна, з яких на сплачено податки (р.№3228, н.д.С.Бондарчук).

Про проект Постанови про створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з розслідування фактів застосування схем ухиляння від сплати податків підприємствами Івано-Франківської області (р.№3295, н.д.В.Цушко та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо місцевої міліції (р.№3356, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

І ОБОРОНИ

________________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.510, о 15.00)

14 травня

Про проект Закону про ратифікацію Угоди про створення Чорноморської Групи Військово-Морського Співробітництва (р.№0097, Президент України).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про участь України в міжнародних миротворчих операціях” (р.№2588, друге читання).

Про проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України “Про державну таємницю” (р.№2348, друге читання).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (р.№2663, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Житлового кодексу України (щодо позачергового надання житлових приміщень інвалідам війни) (р.№3421, н.д.О.Грачев).

Інформація щодо виконання Кабінетом Міністрів України Постанови Верховної Ради України “Про інформацію Кабінету Міністрів України про хід реформування Збройних Сил України” від 28.11.2002 року.

Про проект Постанови про проведення парламентських слухань 21 травня 2003 року “Демографічна криза в Україні: її причини та наслідки”.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_______________________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.409, о 15.00)

14 травня

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус народного депутата України” (р.№3343, н.д.В.Шпак).

Про проект Закону про основні засади парламентського контролю в Україні (р.№3201, н.д.С.Ківалов).

Про проект Постанови про внесення доповнень до Регламенту Верховної Ради України (щодо терміну розгляду законодавчої пропозиції) (р.№3290, н.д.Л.Черновецький).

Про заяву народного депутата України Станецького Г.С. щодо обрання його членом Комітету з питань бюджету.

Про заяву народного депутата України Лебедівського В.А. щодо переходу до Комітету з питань Європейської інтеграції.

Про проект Постанови про структуру апарату Верховної Ради України (р.№1155, н.д.Ю.Кармазін).

Про депутатський запит народного депутата України Ситника К.М. щодо суміщення посад народним депутатом України Стояном О.М.

Про проект Постанови про заслуховування інформації Генерального прокурора України С.Піскуна та голови Тимчасової слідчої комісії Г.Омельченка про результати розслідування обставин вбивств журналістів Г.Гонгадзе і І.Александрова (р.№3360, н.д.Г.Омельченко).

Про проект Постанови про внесення змін до персонального складу Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для контролю за дотриманням законності при ввезенні на митну територію України продуктів харчування та інших товарів (р.№3282-1, н.д.Д.Сандлер, Е.Галієв).

Про проекти постанов: про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України щодо забезпечення парламентського контролю за перебуванням та використанням 19-го окремого батальйону радіаційного, хімічного та біологічного захисту Збройних Сил України в Державі Кувейт (р.№3267, н.д.І.Шаров, О.Кузьмук); про заходи Верховної Ради України щодо забезпечення парламентського контролю за цільовим використанням контингенту 19-го окремого батальйону РХБ Збройних Сил України та можливими загрозами життю та здоров’ю військовослужбовців – громадян України у Державі Кувейт (р.№3267-1, н.д.О.Беспалов).

Про проект Постанови про утворення міжпарламентської групи для врегулювання з Російською Федерацією питань розподілу між державами зобов’язань колишнього Ощадного банку СРСР по вкладах громадян України (р.№3289, н.д.К.Фоменко).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 305, о 15.00)

14 травня

Про проект Закону про захист прав користувачів телекомунікацій (р.№3299, н.д.М.Рудьковський).

Про можливість запровадження в Україні інституту парламентського Уповноваженого із свободи слова (відповідно до пункту 9 Постанови Верховної Ради України “Про підсумки парламентських слухань “Суспільство, засоби масової інформації, влада: свобода слова і цензура в Україні” від 16 січня 2003 року).

Про проект Закону про мову (нова редакція) (р.№3410, н.д.П.Мовчан, К.Ситник).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Цивільного кодексу України щодо відповідальності засобу масової інформації та журналіста за заподіяну моральну (немайнову) шкоду (р.№2357-1, н.д.Є.Жовтяк).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.512-а, о 16.00)

14 травня

Про проект Закону про порядок надання притулку в Україні іноземцям та особам без громадянства (р.№0992, друге читання).

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 300, о 15.00)

14 травня

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про пенсійне забезпечення” (р.№1375, друге читання).

Про проект Закону про продовольчі банки (р.№3259, н.д.В.Сушкевич та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні” (щодо нормативу робочих місць для інвалідів на специфічних виробництвах) (р.№3094, н.д.В.Пєхота та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо фінансування реабілітаційних закладів для інвалідів) (р.№3417, н.д.В.Сушкевич, В.Коновалюк).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (щодо розширення дії Закону на окремі категорії громадян) (р.№2646, н.д.Б.Беспалий, В.Альошин).

Про інформацію Рахункової палати України щодо перевірки використання у 2002 році коштів державного бюджету, призначених на забезпечення інвалідів автомобілями та протезно-ортопедичними виробами.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214)

12 травня, о 13.30

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (р.№1036-д, н.д.С.Буряк та ін.).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (з питань професійно-технічної освіти) (р.№3216, н.д.С.Ніколаєнко та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань інтелектуальної власності (р.№1238, КМУ).

 

 

 

14 травня, о 15.00

Про проект Закону про внесення змін до статті 19 Закону України “Про Єдиний митний тариф” (щодо мита на папір) (р.№3177, н.д.О.Царьов).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо ставок ввізного мита) (р.№3284, КМУ).

Про проект Закону про ратифікацію Факультативного протоколу до Конвенції про ліквідації усіх форм дискримінації щодо жінок (р.№0098, Президент України).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України” (щодо порядку оформлення виїзних документів за кордон) (р.№3301, КМУ).

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

__________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн.214, о 14.30)

13 травня

Про стан справ у ВАТ “Чисті метали”.

Про питання власності на майно колишнього товариства мисливців та рибалок Збройних Сил СРСР, яке розташоване на території України.

Про неправомірність включення до статутного фонду ЗАТ “Волна” майнових об’єктів колишньої Всесоюзної профспілки працівників атомної енергетики та промисловості, розташованих у м. Євпаторія.

Про використання та захист спільної власності держави та профспілки працівників атомної енергетики та промисловості України санаторіїв “Горний” та “Прикарпаття” ВАТ “Атомпрофоздоровниця”.

 

 

Головне організаційне управління