Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

17 - 21 березня 2003 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

19 березня

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо уточнення окремих положень у зв’язку з адміністративною реформою) (р.№1077, КМУ).

Про проект Закону про соціальні і правові гарантії Президенту України, що припинив виконання повноважень (р.№3050, н.д.С.Ківалов).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів України у зв’язку із запровадженням державного фінансування політичних партій (р.№2097, н.д.І.Гринів).

Про проект Закону про застосування російської мови в Україні (р.№2457, н.д.В.Мироненко).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про політичні партії в Україні” (р.№2015, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо відповідальності за злочини в сфері використання комп’ютерів) (р.№3039, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (р.№3095, н.д.А.Семинога).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо освітніх вимог до осіб, які мають право бути адвокатами) (р.№3062, н.д.О.Задорожній).

Про проект Закону про політичну опозицію (р.№2007, н.д.С.Гуренко, н.д.Г.Крючков).

Про проект Закону про матеріальну відповідальність військовослужбовців за шкоду, заподіяну державі (р.№2624, н.д.В.Олуйко).

Про проект Закону про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Конституції України (р.№2535, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ___________________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн.310, о 15.00)

19 березня

Про відновлення селу Міжгір’я Перемишлянського району Львівської області колишнього найменування.

Про проект Закону про віднесення деяких населених пунктів Волинської та Рівненської областей до зони гарантованого добровільного відселення (р.№3081, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про місцеві державні адміністрації” (щодо порядку обрання голів місцевих державних адміністрацій) (р.№3142, н.д.В.Балога, н.д.І.Іванчо).

Про результати розгляду звернення групи народних депутатів України щодо ситуації, яка склалася навколо Мукачівської районної ради Закарпатської області.

Про проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо порушення законів про вибори та референдуми) (р.№2018, н.д.О.Задорожній).

Про проект Закону про ринок земель (р.№2600, КМУ).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

_____________________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.507, о 14.30)

19 березня

Про проект Програми діяльності Кабінету Міністрів України “Відкритість, дієвість, результативність”.

Про інформацію Кабінету Міністрів України про виконання заходів Комплексної програми забезпечення реалізації Стратегії подолання бідності в Україні.

Про діяльність Українського фонду соціальних інвестицій.

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про страхові тарифи на загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності” (щодо розміру страхового тарифу) (друге читання) (р.№2536).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про встановлення розміру мінімальної заробітної плати на 2003 рік” (р.№3090, н.д.С.Гавриш).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо збільшення розміру одноразової допомоги при народженні дитини) (р.№2430, н.д.Б.Губський).

Про проект Постанови про затвердження Державної програми розвитку галузі перукарського мистецтва та декоративної косметики до 2010 року (р.№3170, н.д.М.Поплавський).

Про проект Закону про розвиток освіти та сфери перукарського мистецтва і декоративної косметології та її державну підтримку (р.№3178, н.д.М.Поплавський).

Про проект Постанови про звіт Міністра палива та енергетики України Єрмілова С.Ф. щодо соціально-економічних наслідків запровадженої Міністерством реорганізації вугільної промисловості (р.№3111, н.д.М.Кравченко).

Про проект Закону про молодіжні трудові загони (р.№3074, н.д.В.Рябіка, н.д.Я.Сухий).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо сфери охорони державної таємниці) (р.№2663, КМУ).

Про проект Закону про соціальні і правові гарантії Президенту України, що припинив виконання повноважень (р.№3050, н.д.С.Ківалов).

Про проект Закону про внесення змін до статті 19 Закону України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні” (щодо нормативу робочих місць на гірничих підприємствах) (р.№2541, н.д.В.Турманов).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законів України з питань працевлаштування інвалідів (р.№2567, н.д.Г.Астров-Шумілов).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (щодо виплати разової грошової допомоги) (р.№3027, н.д.М.Нощенко).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я,

МАТЕРИНСТВА ТА ДИТИНСТВА

_____________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 512, о 15.00)

19 березня

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про охорону дитинства” (щодо дітей-інвалідів) (р.№2522, н.д.О.Волков, н.д.О.Біловол).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державну допомогу сім’ям з дітьми” (щодо допомоги по догляду за хворою дитиною) (р.№3071, н.д.О.Волков, н.д.О.Біловол).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо збільшення розміру одноразової допомоги при народженні дитини) (р.№2430, на заміну, н.д.Б.Губський).

Про проекти законів про молоко та молочні продукти, про м’ясо та м’ясні продукти (р.№3076, 3077, КМУ).

Про хід підготовки до проведення парламентських слухань 19 травня 2003 року “Епідемія туберкульозу в Україні та шляхи її подолання”.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.201, о 14.30)

20 березня

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення працевлаштування молоді (р.№2172, н.д.С.Косінов).

Про стан дотримання вимог законодавства щодо фінансування діяльності дитячо-юнацьких спортивних шкіл добровільних спортивних товариств: “Динамо”, “Колос”, “Україна”, “Спартак” та інших.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.525, о 15.00)

19 березня

Про програму діяльності Кабінету Міністрів України.

Про проект Закону про використання Відкритого (Вільного) програмного забезпечення в державних установах та державному секторі господарства (р.№2065, н.д.Б.Олійник).

Про проект Закону про екологічну мережу України (р.№2543, н.д.І.Заєць та ін.).

Про проект постанови Кабінету Міністрів України про затвердження Порядку передачі дітей на усиновлення, а також здійснення контролю за умовами їх проживання і виховання в сім’ях усиновлювачів.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

18 березня

(спільне засідання Комітету і Колегії Міністерства культури України, м. Київ, Національна філармонія України, о 12.00)

Про законотворчу діяльність в галузі культури.

20 березня

(вул. Грушевського, 5, кулуари, третій поверх, о 12.00)

Про пропозиції Президента України до Закону “Про внесення змін до Закону України “Про кінематографію” (р.№1142).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про розповсюдження примірників аудіовізуальних творів та фонограм” (р.№1297, КМУ).

Про пропозиції до проекту Закону про охорону археологічної спадщини (р.№0951, н.д.П.Толочко).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, УПРАВЛІННЯ НАРОДНИМ ГОСПОДАРСТВОМ,

ВЛАСНОСТІ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

______________________________________________

(вул. Садова, 3, кімн. 412, о 15.00)

18 березня

Про проект Закону про спеціальний режим інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку у Львівській області (р.№2647, н.д.П.Олійник).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування у зв’язку із запровадженням спеціального режиму інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку у Львівській області (р.№2647-1, н.д.П.Олійник).

Про проект Закону про внутрішні води, територіальне море та прилеглу зону України (р.№2605, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 637, о 15.00)

19 березня

Про погодження Порядку передачі бюджетних призначень від одного головного розпорядника коштів державного бюджету іншому головному розпоряднику коштів державного бюджету, підготовленого на виконання статті 25 Закону України “Про Державний бюджет України на 2003 рік”.

Про виконання статті 14 Закону України “Про Державний бюджет України на 2003 рік” та організаційно-правові засади проведення операцій з державним боргом з метою економії бюджетних коштів та напрямків використання їх результатів.

Про проекти законів, розгляд яких передбачено статтею 27 Бюджетного Кодексу України для надання висновків щодо їх впливу на доходну та/або видаткову частину бюджету (р.№1171-2, н.д.Й.Вінський та ін.; р.№2347, КМУ; р.№2318, н.д.Ю.Артеменко; р.№1064, КМУ; р.№1179, н.д.О.Турчинов; р.№2606, КМУ; р.№1094, н.д.В.Матвєєв; р.№1182, н.д.О.Стоян; р.№2364, н.д.В.Олуйко; р.№2439, н.д.В.Бондаренко та ін.; р.№2491, н.д.В.Онопенко та ін.; р.№2232-1, н.д.М.Мельничук; р.№3043, КМУ; р.№2467, н.д.Я.Сухий; р.№2284, н.д.М.Круглов; р.№2530, н.д.О.Пеклушенко; р.№2036, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

________________________________________________________

18 березня

(вул. Липська, 3, конференц-зал, о 14.00)

Про проект Закону про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів (р.№2054, н.д.М.Добкін).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про податок на додану вартість” (щодо підприємств водопостачання та водовідведення) (р.№1377, н.д.С.Гавриш).

Про проект Закону про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України “Про державне мито” (щодо звільнення від сплати державного мита) (друге читання) (р.№1054).

Про проект Закону про внесення змін до пункту 22.3 статті 22 Закону України “Про оподаткування прибутку підприємств” (щодо працівників кримінально-виконавчої системи) (р.№2400-1, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (для приведення у відповідність з прийнятим Законом України “Про Митний тариф України”) (р.№1036, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Митний тариф України” (щодо фіксованого розміру мита на насіння цукрових буряків) (р.№1316, н.д.Л.Сватков та ін.).

Про проект Закону про податок на доходи фізичних осіб (друге читання) (р.№1111-д).

19 березня

(виїзне засідання, підприємство “Реємтсма-Україна”,

м. Київ, вул. Заболотного, 35, о 15.00)

Про законодавчі пропозиції щодо змін в оподаткуванні тютюнових виробів в Україні (законопроекти р.№1245, 1245-1, 1248, 1248-1).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

____________________________________________

(вул.Садова,3, кімн. 321, о 15.00)

19 березня

Про хід підготовки до другого читання законопроекту про завершення будівництва Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд (р.№1074).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні” (щодо нормативу робочих місць для інвалідів на специфічних виробництвах) (р.№3094, н.д.В.Пєхота, н.д.В.Потапов, н.д.С.Матвієнков).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про підприємства в Україні” (щодо створення та діяльності комунальних підприємств) (р.№2581, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо додаткових обмежень у здійсненні підприємницької діяльності) (р.№3093, н.д.В.Цушко та ін.).

Про проект Закону про мораторій на проведення суцільних рубок та вивезення за кордон деревини та пиломатеріалів (р.№3137, н.д.Ю.Кармазін).

Про проект Закону про транспортно-експедиторську діяльність (р.№2474, н.д.С.Стребко).

Про необхідність складання угоди про співпрацю Комітету з Радою підприємців України та з ДПА України.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_______________________________________________________

(вул.Липська,3, конференц-зал, о 15.00)

19 березня

Про проект Закону про внесення зміни до статті 3 Закону України “Про концесії” (щодо транспортування нафти) (р.№3043, КМУ).

Про проект Закону про порядок погашення заборгованості за електричну енергію (р.№2511, н.д.В.Литвин).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про податок на додану вартість” (щодо тимчасового встановлення нульової ставки податку на операції з продажу вугілля, електроенергії, газу, імпортованого в Україну) (р.№2231, н.д.В.Литвин).

Про проект Закону про внесення змін до статті 69 Закону України “Про Державний бюджет України на 2003 рік” (щодо виплати заборгованості працівникам вугільної промисловості) (р.№3134, н.д.В.Коновалюк, н.д.В.Турманов).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ЗВ`ЯЗКУ ___________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 430, о 15.00)

19 березня

Про проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (р.№2604, н.д.О.Салмін).

Про проект Закону про Державну програму приватизації на 2003-2008 роки (р.№3172, КМУ).

Про проект Закону про організації, що здійснюють посередництво у працевлаштуванні громадян за кордоном (р.№2501, н.д.В.Шибко).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№2398, н.д.А.Толстоухов, н.д.В.Пустовойтенко).

Про проекти законів про внесення змін до Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання ринку автомобілів в Україні” (щодо каталізаторів) (р.№2445, н.д.Д.Святаш; р.№2445-1, н.д.О.Климпуш).

Про проект Закону про Концепцію національної інформаційної політики (р.№2526, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________

(вул. Шовковична, 2, зал засідань, о 14.30)

 

18 березня

Про проект Закону про молоко та молочні продукти (р.№3076, КМУ).

Про проект Закону про м’ясо та м’ясні продукти (р.№3077, КМУ).

Про проекти законів про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р.№2405, н.д.В.Скомаровський; р.№2405-1, н.д.В.Семенюк; р.№2405-2, КМУ).

Про проект Закону про екологічну мережу України (р.№2543, н.д.І.Заєць).

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.308, о 15.00)

 

19 березня

Про проект Постанови про надання згоди для направлення за кордон військовослужбовців Збройних Сил України (р.№3179, н.д.Т.Чорновіл).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Туркменістаном про подальший розвиток міждержавних відносин (р.№0083, Президент України).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична,4, кімн.207, о 14.30)

19 березня

Про проект Закону про внесення доповнень до Кодексу України про надра (р.№2008, н.д.А.Раханський).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про охорону навколишнього природного середовища” (щодо використання коштів збору за забруднення) (р.№2209, н.д.С.Матвієнков та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо узгодження норм земельного законодавства) (р.№2608, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (щодо інвалідів з дитинства) (р.№2470, н.д.Ю.Ширко).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (щодо пільг) (р.№2373, н.д.С.Косінов).

Про проекти законів про екологічне страхування (р.№1046, КМУ; р.№1046-1, н.д.Г.Руденко).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ____________________________________________________

(вул. Банкова,5-7, кімн.418, о 15.00)

19 березня

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо проведення судових експертиз (р.№3016, н.д.А.Александровська).

Про проект Закону про демократичний цивільний контроль над Воєнною організацією і правоохоронними органами держави (р.№2115, н.д.Г.Крючков, н.д.Б.Андресюк).

Про проект Постанови про інформацію Генерального прокурора України, Голови Служби безпеки України, Міністра внутрішніх справ України, Голови Державного комітету зв’язку та інформатизації України про хід розслідування факту випуску та поширення фальшивого “відкритого листа” (р.№3211, н.д.Е.Матвійчук та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері поводження з відходами (р.№2659, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про Військову службу правопорядку у Збройних Силах України” (р.№2444, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (друге читання) (р.№1153).

Про проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (друге читання) (р.№2073).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

І ОБОРОНИ

________________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.510, о 15.00)

19 березня

Про проект Закону про Державну прикордонну службу України (друге читання) (р.№2196).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з утворенням Державної прикордонної служби України (друге читання) (р.№2197).

Про проект Закону про Державну міграційну службу України (р.№2446, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України “Про альтернативну (невійськову) службу” та проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” (р.№1369, 1370, н.д.В.Онопенко).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р.№2405-2, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_______________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн. 12, о 15.00)

19 березня

Засідання “круглого столу” по обговоренню проекту Закону про Регламент Верховної Ради України (за участю народних депутатів України, керівників відповідних міністерств та відомств України, співробітників Програми сприяння парламентові України, керівників структурних підрозділів Апарату Верховної Ради України).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 305, о 15.00)

19 березня

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України за результатами парламентських слухань “Суспільство, засоби масової інформації, влада: свобода слова та цензура в Україні” (р.№3048, н.д.М.Томенко).

Про проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України “Про порядок висвітлення роботи третьої сесії Верховної Ради України четвертого скликання” (підготовлено в Комітеті).

Про проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України “Про порядок висвітлення роботи третьої сесії Верховної Ради України четвертого скликання” (р.№3204, н.д.С.Правденко).

Про проект Закону про парламентську опозицію (р.№2214-2, н.д.С.Правденко).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.512-а, о 16.00)

19 березня

Про проект Закону про порядок надання притулку в Україні іноземцям та особам без громадянства (друге читання) (р.№0992).

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 300, о 15.00

19 березня

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (щодо виплати разової грошової допомоги) (р.№3027, н.д.М.Нощенко).

Про проект Закону про внесення змін до статті 19 Закону України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні” (щодо нормативу робочих місць на гірничих підприємствах) (р.№2541, н.д.В.Турманов).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань працевлаштування інвалідів (р.№2567, н.д.Г.Астров-Шумілов).

Про проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності роботодавців за невиконання обов’язків по страхуванню) (р.№3131, н.д.Г.Астров-Шумілов).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про пенсійне забезпечення військовослужбовців та осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та деяких інших осіб” (щодо виплати пенсій банківськими установами) (р.№2497, н.д.Л.Черновецький).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

17 березня

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про оподаткування прибутку підприємств” (щодо уточнення терміну “фрахт”) (р.№3176, н.д.О.Єдін).

Про проект Закону про упаковку та відходи упаковки (р.№2433, н.д.Є.Черновенко та ін.).

Про стан виконання Закону України “Про Концепцію Загальнодержавної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу”.

Про звернення Національної Асоціації цукровиків України.

 

 

Головне організаційне управління