Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

19 – 23 травня 2003 року

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ___________________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн.310, о 15.00)

21 травня

Про пропозиції Президента України до Закону “Про внесення зміни до статті 21 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” (р.№1055-1).

Про пропозиції Президента України до Закону “Про внесення змін до Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” (щодо категорії посад та оплати праці)(р.№1055-2).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” (щодо удосконалення окремих статей)(р.№3324, н.д.Ю.Ключковський).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” (щодо порядку заповнення виборчого бюлетеня)(р.№3262, н.д.В.Лещенко, н.д.М.Носенко).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

_____________________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.507, о 14.30)

21 травня

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про колективні договори і угоди” (повторний розгляд) (р.№1042, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо прав профспілок) (р.№2192, друге читання).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності” (р.№2563, друге читання).

Про практику застосування Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності”.

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням” (щодо розповсюдження права соціального страхування на студентську молодь) (р.№3227, н.д.В.Хара).

Про проект Закону про внесення доповнень до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття” (щодо тривалості виплати допомоги при участі безробітних у громадських роботах) (р.№3246, н.д.О.Колоніарі, І.Бастрига).

Про проект Постанови про інформацію Кабінету Міністрів України про практику застосування законів України про загальнообов’язкове державне соціальне страхування (р.№3334, н.д.Л.Вернигора).

Про проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо захисту соціальних і трудових прав працівників) (р.№3307, н.д.О.Волков, О.Біловол).

Про проект Закону про повернення заощаджень населенню України (р.№2629, н.д.М.Павловський, Ю.Тимошенко).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України “Основи законодавства України про охорону здоров’я” (щодо встановлення медичним працівникам додаткової відпустки) (р.№3270, н.д.Т.Бахтеєва).

Про проект Закону про розвиток сфери перукарського мистецтва та декоративної косметології (р.№3178, н.д.М.Поплавський).

Про проект Постанови про затвердження Державної Програми розвитку інноваційних напрямів індустрії моди до 2010 року (на заміну) (р.№3107, н.д.М.Поплавський).

Про проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України “Про психіатричну допомогу” (щодо грошової допомоги малозабезпеченій особі, яка проживає з інвалідом І чи ІІ групи) (р.№3279, н.д.М.Поліщук, Р.Богатирьова).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

19 травня

(вул.Грушевського, 5, конференц-зал, о 15.00)

Спільне засідання Комітету та Консультативної Ради з питань інформатизації при Верховній Раді України.

 

 

21 травня

(вул.Банкова,6-8, кімн.525, о 15.00)

Про проекти законів про внесення змін до статті 24 Закону України “Про наукову та науково-технічну діяльність” (щодо пенсій)(р.№1258, н.д.Б.Беспалий, В.Кафарський; р.№1258-1, КМУ).

Про проекти законів про внесення змін до Закону України “Про вищу освіту”: щодо уточнення окремих положень (р.№2650, н.д.В.Кафарський); щодо співвідношення прийому студентів, навчання яких фінансується з різних джерел (р.№2650-1, н.д.О.Єдін); щодо приведення у відповідність до Закону України “Про вищу освіту” (р.№3322, КМУ); щодо підготовки кадрів (р.№3323, КМУ); щодо магістрів мистецтв (р.№3397, н.д.Л.Танюк); щодо призначення керівників (р.№3401, н.д.Ю.Артеменко).

Про проект Закону про кредитування на здобуття вищої освіти (р.№3146, н.д.Т.Прошкуратова).

Про проект Закону про атестацію наукових і науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації (р.№2112, н.д.С.Дорогунцов), про проект Закону про підготовку та атестацію наукових і науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації (р.№2112-1, н.д.К.Ситник та ін.) та про проект Закону про систему державної атестації наукових кадрів вищої кваліфікації (р.№2112-2, н.д.І.Курас).

Про проект Закону про забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків (р.№2219-1, н.д.О.Волков, О.Біловол).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, УПРАВЛІННЯ НАРОДНИМ ГОСПОДАРСТВОМ,

ВЛАСНОСТІ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

______________________________________________

(вул. Садова, 3, кімн. 412, о 14.15)

20 травня

Про проект Закону про державну реєстрацію прав на нерухоме майно (р.№2580, КМУ).

Про проект Закону про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень (р.№2580-1, н.д.В.Демьохін, В.Матвєєв).

Про проект Закону про міжнародну технічну допомогу (р.№2651, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування (щодо міжнародної технічної допомоги) (р.№3160, КМУ).

Про проект Закону про акціонерні товариства (р.№3059, н.д.В.Мусіяка).

Про проект Закону про акціонерні товариства (р.№3059-1, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про лізинг” (р.№2591, н.д.П.Писарчук).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

________________________________________________________

(вул.Липська, 3, конференц-зал, о 12.00)

 

20 травня

 

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні” (р.№2661, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про цінні папери і фондову біржу” (щодо заставних цінних паперів) (р.№3171, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до статті 6 Закону України “Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті” (р.№3089, НБУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про банки і банківську діяльність” (щодо правового статусу спостережної ради) (р.№2386, н.д.О.Буряк).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань відкриття та функціонування банківських рахунків (р.№2428, НБУ).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Митного тарифу України (щодо розміру ввізного мита на імпортний фасований чай) (р.№2325, н.д.А.Писаренко).

Про проект Закону про внесення зміни до статті 11 Закону України “Про податок на додану вартість” (щодо операцій з ввезення (пересилання) підакцизних товарів) (р.№2596-1, н.д.М.Рудьковський, О.Фіалковський).

Про проект Закону про єдиний соціальний податок (р.№2122, н.д.Л.Кириченко, О.Царьов).

Про проект Закону про податок на доходи фізичних осіб (р.№1111-д, н.д.С.Буряк та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

____________________________________________

(вул.Садова,3, кімн. 321, о 15.00)

21 травня

Про державну підтримку та оздоровлення виробництва лужних акумуляторів в Україні і перспективах його розвитку (затвердження рішення виїзного засідання Комітету на підприємстві ВАТ НВФ “Луганські акумулятори”).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України “Про металобрухт” (щодо операцій з металобрухтом) (р.№3281, н.д.О.Козаченко).

Про проект Закону про упаковку та відходи упаковки (р.№2433, н.д.Є.Червоненко та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання ринку автомобілів в Україні” (щодо екологічних норм ЄВРО-2) (р.№2445-1, н.д.О.Климпуш, Т.Васадзе).

Про проект Закону про основні засади здійснення контролю за діяльністю суб’єктів господарювання в Україні (р.№3026, н.д.М.Оніщук).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_______________________________________________________

(вул.Липська,3, конференц-зал, о 15.00)

21 травня

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про оподаткування прибутку підприємств” (щодо оподаткування прибутку оптового постачальника електричної енергії) (р.№3418, н.д.П.Димінський, О.Царьов).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (з питань професійно-технічної освіти) (р.№3216, н.д.С.Ніколаєнко та ін.).

Про проект Закону про внесення доповнень до пункту 5.9 статті 5 Закону України “Про оподаткування прибутку підприємств” (щодо обліку балансової вартості енергогенеруючих підприємств) (р.№3437, н.д.В.Бронніков).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про податок на додану вартість” (щодо звільнення від ПДВ при ввезенні на митну територію природного газу) (р.№2124, н.д.В.Литвин).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ЗВ`ЯЗКУ ___________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 430, о 15.00)

21 травня

Про проект Закону про внутрішні води, територіальне море та прилеглу зону України (р.№2605, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо земель кладовищ) (р.№3202, н.д.М.Песоцький).

Про проект Закону про економічний експеримент щодо стабілізації роботи ВАТ “АК “Київводоканал” (р.№3014, н.д.В.Шепетін).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування” (р.№3351, н.д.В.Зубанов).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо перевезення нелегальних мігрантів) (р.№2612, н.д.М.Карнаух).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________

(вул.Шовковична, 2, зал засідань, о 14.30)

20, 21 травня

Про проект Закону про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв) (р.№2026, друге читання).

Про проект Закону про внесення зміни до Закону України “Про страхування” (щодо обов’язкового страхування заставного зерна) (р.№3269, КМУ).

Про проект Закону про продовольчі банки (р.№3259, н.д.В.Сушкевич, Р.Богатирьова).

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.308, о 16.00)

21 травня

Про проект Закону про представництво України за кордоном (р.№2171, н.д.В.Шибко).

Про проект Закону про театри та театральну справу (р.№3189, н.д.В.Заклунна-Мироненко).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення гарантій права громадян України на свободу пересування (р.№3218, н.д.Д.Жванія).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України” (щодо порядку оформлення виїзних документів за кордон) (р.№3301, КМУ).

Про проект Закону про доповнення до статті 8 Закону України “Про порядок направлення підрозділів Збройних Сил України до інших держав” (р.№3416, н.д.Г.Крючков, А.Доманський).

Про проект Закону про ратифікацію Торговельної Угоди між Урядом України та Урядом Малайзії (р.№0099, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична,4, кімн.207, о 8.00)

20 травня

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою забезпечення врахування екологічних вимог у процесі приватизації (р.№1224, Президент України).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законів України в сфері охорони навколишнього природного середовища, забезпечення раціонального використання лісових ресурсів (р.№3157, н.д.Ю.Оробець).

Про проект Закону про мораторій на проведення суцільних рубок та вивезення за кордон деревини та пиломатеріалів (р.№3137, н.д.Ю.Кармазін).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів (щодо сплати податку громадянами) (р.№2463-1, н.д.С.Матвієнков).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку” (р.№2418, КМУ).

Про проект Закону про захист тварин від жорстокого поводження (р.№3175, н.д.Р.Богатирьова, Б.Беспалий).

Про проект Закону про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Конституції України (р.№2535, КМУ).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ____________________________________________________

(вул. Банкова,5-7, кімн.418, о 15.00)

 

21 травня

 

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Кримінально-процесуального кодексу України (р.№2493-1, н.д.О.Царьов).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до деяких законів України (р.№3217, н.д.О.Царьов).

Про проект Закону про супровід автомобілів з особами, стосовно яких Державтоінспекцією МВС України вживаються заходи щодо безперешкодного проїзду автомобілів (р.№2658, н.д.М.Карнаух).

Про проект Закону про внесення доповнення до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (р.№3148, н.д.Л.Черновецький).

Про проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (р.№3088, н.д.Т.Чорновіл).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за порушення правил адміністративного нагляду (р.№3002, КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З

ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

____________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 209, о 15.00)

21 травня

Про проект Закону про легалізацію доходів і майна, з яких не сплачено податки (р.№3228, н.д.С.Бондарчук).

Про проект Закону про прийняття Кодексу поведінки державного службовця України (р.№3332, н.д.Г.Самохвалов, В.Потапов).

Про проект Постанови про затвердження Положення про Комітет Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією (р.№3028, н.д.В.Стретович та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 305, о 15.00)

21 травня

Про проект Закону про державне регулювання обігу продукції, що негативно впливає на суспільну мораль (р.№3452, н.д.Г.Васильєв).

Про проект Закону про мову (нова редакція)(р.№3410, н.д.П.Мовчан, К.Ситник).

Про проект Постанови про відзначення 100-річчя першого видання Біблії українською мовою (р.№3454, н.д.Л.Танюк).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.512-а, о 16.00)

21 травня

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту ветеранів війни і жертв нацистських переслідувань (р.№3383, н.д.В.Надрага).

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 300, о 15.00)

21 травня

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про пенсійне забезпечення” (щодо працівників вугледобувних підприємств) (р.№2045, друге читання).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування" (р.№3400, н.д.В.Заплатинський).

Про проект Закону про внесення змін до статті 13 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (р.№3306, н.д.О.Волков, О.Біловол).

Про проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо фінансування реабілітаційних закладів для інвалідів) (р.№3417, н.д.В.Сушкевич, В.Коновалюк).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні” (щодо нормативу робочих місць для інвалідів на специфічних виробництвах) (р.№3094, н.д.В.Пєхота та ін.).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною” (щодо осіб, відзначених нагородами Верховної Ради України) (р.№3102, н.д.І.Бокий та ін.).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

21 травня

Про проект Закону про основні засади парламентського контролю в Україні (р.№3201, н.д.С.Ківалов).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про молодіжні та дитячі громадські організації” (щодо впровадження фіксованого індивідуального членства)(р.№3222, н.д.В.Гошовський, В.Хомутинник).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення гарантій права громадян України на свободу пересування (р.№3218, н.д.Д.Жванія).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо приведення норм Закону у відповідність до чинних міжнародних договорів України)(р.№3250, н.д.П.Жебрівський).

Про проект Закону про адвокатську діяльність і адвокатуру в Україні (р.№3061, н.д.С.Соболєв).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо створення та функціонування спеціальних (вільних) економічних зон та запровадження спеціальних режимів інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку (р.№2569, н.д.Є.Сігал та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до частини другої статті 3 Закону України “Про спеціальний режим інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку в Луганській області (р.№2566-1, н.д.М.Песоцький).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Таджикистан про заохочення і взаємний захист інвестицій (р.№0096, КМУ).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди про дружбу та співробітництво між Україною та Португальською Республікою (р.№0089, Президент України).

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

_____________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 14.15)

20 травня

Про неефективність управління державними корпоративними правами ВАТ “Рівнеазот”.

Про неправомірність включення до статутного фонду ЗАТ “Волна” майнових об’єктів колишньої Всесоюзної профспілки працівників атомної енергетики та промисловості, розташованих у м.Євпаторія.

Про використання та захист спільної власності держави та профспілки працівників атомної енергетики та промисловості України санаторіїв “Горний” та “Прикарпаття” ВАТ “Атомпрофоздоровниця”.

Головне організаційне управління