Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

31 березня – 4 квітня 2003 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

2 квітня

Про обрання суддів апеляційних судів Волинської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Київської, Львівської, Одеської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Чернівецької областей.

Про проект Постанови про проведення парламентських слухань “Реформа політичної системи в Україні: мета та концептуальні засади конституційних змін” (9 квітня 2003 року) (р.№3251, н.д.А.Мартиюнюк, В.Матвєєв).

Про проект Закону про внесення доповнень до статей 62, 96 Закону України “Про банки і банківську діяльність” (р.№2570, н.д.В.Король).

Про проекти законів про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2003 рік” (р.№2627, КМУ; р.№2614, н.д.Н.Шуфрич; р.№3087, н.д.Т.Чорновіл).

Про проект Постанови про Програму діяльності Кабінету Міністрів України (р.№3240, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (третє читання) (р.№2454).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ___________________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн.310, о 15.00)

2 квітня

Про Програму діяльності Кабінету Міністрів України.

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про вибори народних депутатів України” (друге читання) (р.№1287).

Про проект Закону про внесення змін до законів України “Про місцеве самоврядування в Україні” та “Про місцеві державні адміністрації” (щодо утворення спостережних комісій) (друге читання) (р.№2004).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” (щодо відкликання депутатів) (друге читання) (р.№2176).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” (р.№2415, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” (р.№2475, н.д.В.Пустовойтенко та ін.).

Про проект Постанови про проведення парламентських слухань “Реформа політичної системи в Україні: мета та концептуальні засади конституційних змін” (9 квітня 2003 року) (р.№3251, н.д.А.Мартинюк, В.Матвєєв).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

_____________________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.507, о 14.30)

2 квітня

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про встановлення розміру мінімальної заробітної плати на 2003 рік” (р.№3090, н.д.С.Гавриш).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про встановлення розміру мінімальної заробітної плати на 2003 рік” (р.№3090-2, н.д.В.Майко).

Про проект Закону про внесення зміни до статті 73 Кодексу законів про працю України (р.№3199, н.д.Г.Удовенко).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державну допомогу сім’ям з дітьми” (щодо допомоги по догляду за хворою дитиною) (р.№3071, н.д.О.Волков, О.Біловол).

Про проект Закону про внесення доповнень до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності” (р.№3130, н.д.Г.Астров-Шумілов).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до статті 29 Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності” (р.№2642, н.д.М.Волинець).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності” (щодо звіту про бюджет Фонду державного страхування від нещасних випадків) (р.№3036, н.д.В.Пинзеник).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття” (р.№3037, н.д.В.Пинзеник).

Про проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності роботодавців за невиконання обов’язків по страхуванню) (р.№3131, н.д.Г.Астров-Шумілов).

Про проект Закону про внесення змін до статті 69 Закону України “Про Державний бюджет України на 2003 рік” (щодо виплати заборгованості працівникам вугільної промисловості) (р.№3134, н.д.В.Коновалюк, В.Турманов).

Про проект Закону про надання гарантій Президенту України, що припинив здійснення своїх повноважень, а також членам його сім’ї (р.№3050-1, н.д.С.Терьохін).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Декрету Кабінету Міністрів України “Про прибутковий податок з громадян” (р.№1082-3, н.д.В.Авраменко).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я,

МАТЕРИНСТВА ТА ДИТИНСТВА

_____________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 512, о 15.00)

2 квітня

Про проект Постанови про Програму діяльності Кабінету Міністрів України (р.№3240, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про охорону дитинства” (щодо дітей-інвалідів) (р.№2522, н.д.О.Волков, О.Біловол).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державну допомогу сім’ям з дітьми” (щодо допомоги по догляду за хворою дитиною) (р.№3071, н.д.О.Волков, О.Біловол).

Про клопотання про нагородження медичних працівників Почесною Грамотою та Грамотою Верховної Ради України.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.201, о 15.00)

2 квітня

Про Програму діяльності Кабінету Міністрів України “Відкритість, дієвість, результативність”.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.525, о 15.00)

2 квітня

Про проект Закону про розвиток освіти та сфери перукарського мистецтва і декоративної косметології та її державну підтримку (р.№3178, н.д.М.Поплавський).

Про проект Закону про внутрішні води, територіальне море та прилеглу зону України (р.№2605, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо відповідальності за злочини в сфері використання комп’ютерів) (р.№3039, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за злочини у сфері комп’ютерної інформації) (р.№3039-1, н.д.В.Мойсик та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про оподаткування прибутку підприємств” (щодо закладів професійно-технічної освіти) (р.№2602, н.д.В.Кафарський).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(пл. Лесі Українки, 1, кімн. 501, о 15.00)

2 квітня

Про проект Постанови про Програму діяльності Кабінету Міністрів України (р.№3240, КМУ).

Про проект Постанови про Рекомендації парламентських слухань “Про функціонування української мови в Україні”.

Про пропозиції Президента України до Закону “Про внесення змін до Закону України “Про кінематографію” (р.№1142).

Про проект Закону про розмежування земель державної та комунальної власності (р.№2098-1, н.д.К.Ващук, С.Сташевський).

Про пропозиції до проекту Закону про охорону археологічної спадщини (р.№0951, н.д.П.Толочко).

Про проект Закону про внесення змін до Концепції (основ державної політики) національної безпеки України (р.№2062, Президент України).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про розповсюдження примірників аудіовізуальних творів та фонограм” (р.№1297, КМУ).

Про звернення Голови ЦК профспілки працівників культури України Л.Перелигіної щодо нагальних проблем з оплати праці в галузі.

Про результати перевірки Державною податковою адміністрацією України та Державною контрольно-ревізійною службою в Україні (м. Київ) підприємств циркової галузі.

Про звернення Голови Правління Всеукраїнського фонду відтворення видатних пам’яток історико-архітектурної спадщини імені Олеся Гончара академіка НАН України П.Тронька.

Про пропозицію товариства з обмеженою відповідальністю “Уніметал” щодо передачі йому в оренду фабрики “Петриківський розпис”.

Про дотримання Київською міською держадміністрацією “Правил по додержанню тиші в громадських місцях” щодо проведення концертів та виступів музичних колективів.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, УПРАВЛІННЯ НАРОДНИМ ГОСПОДАРСТВОМ,

ВЛАСНОСТІ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

______________________________________________

(вул. Садова, 3, кімн. 412, о 14.15)

1 квітня

Про проект Постанови про надання згоди на звільнення О.Бондаря з посади Голови Фонду державного майна України (р.№3276, Президент України).

Про проект Постанови про надання згоди на призначення М.Чечетова Головою Фонду державного майна України (р.№3277, Президент України).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р.№2405, н.д.В.Скомаровський).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р.№2405-1, н.д.В.Семенюк).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р.№2405-2, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р.№2405-4, н.д.М.Косів).

Про проект Постанови про заходи щодо підготовки проекту Закону про припинення участі держави у діяльності акціонерних та холдингових компаній (р.№3009, н.д.Л.Черновецький).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законів України (щодо захисту прав кредиторів) (р.№2447, н.д.Л.Черновецький).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 637, о 15.00)

2 квітня

Про погодження Порядку передачі бюджетних призначень від одного головного розпорядника коштів державного бюджету іншому головному розпоряднику коштів державного бюджету, підготовленого на виконання статті 25 Закону України “Про Державний бюджет України на 2003 рік”.

Про виконання статей 14, 17 Закону України “Про Державний бюджет України на 2003 рік” та організаційно-правові засади проведення операцій з державним боргом з метою економії бюджетних коштів та напрямків використання їх результатів.

Про проекти законів, розгляд яких передбачено статтею 27 Бюджетного Кодексу України для надання висновків щодо їх впливу на доходну та/або видаткову частину бюджету (р.№1171-2, н.д.Й.Вінський та ін.; р.№2347, КМУ; р.№2318, н.д.Ю.Артеменко; р.№1064, КМУ; р.№1179, н.д.О.Турчинов; р.№2606, КМУ; р.№1094, н.д.В.Матвєєв; р.№1182, н.д.О.Стоян; р.№2364, н.д.В.Олуйко; р.№2439, н.д.В.Бондаренко та ін.; р.№2491, н.д.В.Онопенко та ін.; р.№2232-1, н.д.М.Мельничук; р.№3043, КМУ; р.№2467, н.д.Я.Сухий; р.№2284, н.д.М.Круглов; р.№2530, н.д.О.Пеклушенко; р.№2036, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

____________________________________________

(вул.Садова,3, кімн. 321, о 15.00)

2 квітня

Про проект Постанови про надання згоди на звільнення О.Бондаря з посади Голови Фонду державного майна України (р.№3276, Президент України).

Про проект Постанови про надання згоди на призначення М.Чечетова Головою Фонду державного майна України (р.№3277, Президент України).

Про хід підготовки до другого читання законопроекту про завершення будівництва Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд (р.№1074-1, н.д.В.Гуров та ін.).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України “Про металобрухт” (щодо приведення в відповідність дії Закону на території Автономної Республіки Крим) (р.№3145, н.д.О.Зімін).

Про організаційні питання щодо проведення 14 травня 2003 року парламентських слухань на тему: “Проблемні питання розвитку підприємництва в Україні: регуляторна політика держави та заходи щодо підтримки малого та середнього бізнесу” (Постанова Верховної Ради України №532-ІV від 20 лютого 2003 року).

Про проект Постанови про перенесення строків розгляду питання про стан митної справи та дотримання вимог чинного законодавства щодо діяльності митних органів в Україні на “День Уряду” 8 липня 2003 року.

Про проект Постанови про Програму діяльності Кабінету Міністрів України (р.№3240, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_______________________________________________________

(вул.Липська,3, конференц-зал, о 15.00)

2 квітня

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про електроенергетику” (щодо розподілу коштів оптового ринку електричної енергії України) (друге читання) (р.№3015).

Про забезпечення державних інтересів в процесі приватизації об’єктів паливно-енергетичного комплексу (проект Закону про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р.№2405-2, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р.№2405-4, н.д.М.Косів).

Про проект Закону про внесення зміни до статті 3 Закону України “Про концесії” (щодо транспортування нафти) (р.№3043, КМУ).

Про фінансування робіт щодо реалізації проекту по добудові демонстраційної установки зі струминним млином на Дарницькій ТЕЦ (пропозиції науково-виробничої фірми “Дослідження і розвиток”).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ЗВ`ЯЗКУ ___________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 430, о 15.00)

 

2 квітня

Про проект Постанови про Програму діяльності Кабінету Міністрів України (р.№3240, КМУ).

Про проект Закону про телекомунікації (повторне перше читання) (р.№2059, н.д.В.Пустовойтенко, Ю.Луценко).

Про проект Закону про внесення змін до статті 6 Закону України “Про транзит вантажів” (р.№3166, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання ринку автомобілів в Україні” (р.№2445, н.д.Е.Галієв, Д.Святаш).

Про проект Закону про концесію на реконструкцію та експлуатацію автомобільної дороги Київ-Одеса на ділянці від Жашкова до Червонознам’янки (р.№2437-1, н.д.О.Єдін).

Про проект Закону про надання субсидій окремим категоріям громадян (р.№2517, н.д.І.Четверіков).

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.308, о 15.00)

2 квітня

Про Програму діяльності Кабінету Міністрів України “Відкритість, дієвість, результативність”.

Про проект Закону про ратифікацію Шостого протоколу до Генеральної Угоди про привілеї та імунітети Ради Європи (р.0090, Президент України).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною і Республікою Таджикистан про уникнення подвійного оподаткування та попередження ухилення від сплати податків на доходи і капітал (р.№0092, Президент України).

Про проект Закону про ратифікацію Протоколу про воду та здоров’я до Конвенції про охорону та використання транскордонних водотоків та міжнародних озер (р.№0091, Президент України).

Про проект Закону про дипломатичний та службовий паспорти України (р.№3100, н.д.І.Гринів, Д.Табачник).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична,4, кімн.207, о 14.30)

2 квітня

Про проект Постанови про Програму діяльності Кабінету Міністрів України (р.№3240, КМУ).

Про проект Закону про екологічну мережу України (р.№2543, н.д.І.Заєць та ін.).

Про проект Закону про внесення зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо реалізації нафтопродуктів) (р.№3005, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань приватизації державного майна (р.№2355, КМУ).

Про проект Закону про затвердження Загальнодержавної програми розвитку мінерально-сировинної бази України на період до 2010 року (р.№1166, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ _____________________________________
_______________

(вул. Банкова,5-7, кімн.418, о 15.00)

2 квітня

Про проект Закону про внесення змін до Виправно-трудового кодексу України (щодо страхових внесків) (р.№2530, н.д.О.Пеклушенко).

Про проект Закону про міліцію місцевого самоврядування (р.№2364, н.д.В.Бондаренко та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державний захист працівників суду і правоохоронних органів” (р.№2423, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до статті 168 Кодексу України про адміністративні правопорушення (друге читання) (р.№1215).

Про проект Закону про амністію (друге читання) (р.№2287-д).

Про проект Постанови про Програму діяльності Кабінету Міністрів України (р.№3240, КМУ).

Про подання Луганської обласної ради про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Комарницького В.М.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З

ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

____________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 209, о 15.00)

2 квітня

Про проект Закону про внесення змін до Конституції України (р.№3207, Президент України).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань запобігання використанню банків та інших фінансових установ з метою легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом (р.№2640, н.д.С.Осика).

Про проект Закону про внесення зміни до Закону України “Про боротьбу з корупцією” (щодо відповідальності членів Уряду) (р.№3169, н.д.Д.Жванія).

Про проект Постанови про надання згоди на звільнення О.Бондаря з посади Голови Фонду державного майна України (р.№3276, Президент України).

Про проект Постанови про надання згоди на призначення М.Чечетова Головою Фонду державного майна України (р.№3277, Президент України).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

І ОБОРОНИ

________________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.510, о 15.00)

2 квітня

Про проект Постанови про Програму діяльності Кабінету Міністрів України (р.№3240, КМУ).

Про проект Закону про рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2003 році для участі у багатонаціональних військових навчаннях (р.№3255, Президент України).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про порядок направлення підрозділів Збройних Сил України до інших держав” (р.№3261, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2003 рік” (щодо соціальних гарантій військовослужбовців та членів їх сімей) (р.№2644, н.д.А.Доманський та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2003 рік” (щодо встановлення соціальних гарантій військовослужбовцям і працівникам правоохоронних органів) (р.№2644-1, н.д.Г.Омельченко).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (р.№2360-2, КМУ).

Про проект Закону про зброю (р.№1171, н.д.Ю.Кармазін).

Про проект Закону про зброю (р.№1171-2, н.д.Й.Вінський).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оперативно-розшукової діяльності (р.№3049, н.д.В.Сівкович).

Про проект Закону про податок на доходи фізичних осіб (третє читання) (р.№1111-д).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_______________________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.409, о 14.30)

2 квітня

Про заяву народного депутата України Мельничука М.В. щодо переходу його до Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин.

Про проект Постанови про затвердження Положення про помічника-консультанта народного депутата України (р.№2488-1, н.д.В.Матвєєв та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до статті 16 Закону України “Про статус народного депутата України” (р.№3159, н.д.Т.Чорновіл).

Про проект Постанови про внесення змін і доповнень до статті 2.4.3. Регламенту Верховної Ради України (р.№3153, н.д.Т.Чорновіл).

Про проект Постанови про рекомендацію Президенту України Л.Д.Кучмі (р.№2218, н.д.О.Мороз та ін.).

Про проект Закону про порядок офіційного оприлюднення законів України та інших нормативно-правових актів і набрання ними чинності (р.№3170, н.д.Д.Жванія).

Про проект Постанови про перерахування одноденного заробітку народних депутатів України для завершення будівництва першого в Україні Київського міського Меморіального комплексу жертвам Чорнобильської катастрофи (р.№3208, н.д.М.Сятиня).

Про проект Закону про внесення доповнень до Закону України “Про статус народного депутата України” (щодо несумісності депутатського мандата) (р.№3243, н.д.В.Щербань).

Про відкритий лист народного депутата України Мельничука В.В. Голові Верховної Ради України.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 305, о 15.00)

2 квітня

Про звіт Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за 2002 рік.

Про внесення змін до Закону України “Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення”.

Про Програму діяльності Кабінету Міністрів України “Відкритість, дієвість, результативність”.

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законів України (щодо обмеження показу окремих видів телепродукції) (р.№3232, н.д.С.Гавриш).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення відповідальності за порушення законодавства про друковані засоби масової інформації (друге читання) (р.№1032).

Про проект Закону про обмеження споживання тютюнових виробів і зменшення їхнього шкідливого впливу на здоров’я (р.№3237, н.д.М.Рудьковський).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.512-а, о 16.00)

2 квітня

Про проект Постанови про Програму діяльності Кабінету Міністрів України (р.№3240, КМУ).

Про висновок Головного юридичного управління Апарату Верховної Ради України до проекту Закону про порядок організації і проведення мирних масових заходів та акцій в Україні (друге читання) (р.№0991).

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 300, о 15.00)

2 квітня

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (стосовно ветеранів, які одержали інвалідність внаслідок загального захворювання) (друге читання) (р.№1231).

Про проект Закону про соціальні послуги (друге читання) (р.№1065).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до статті 29 Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності” (р.№2642, н.д.М.Волинець).

Про звернення народного депутата України Броннікова В.К., ряду інших авторів щодо повернення учасникам Великої Вітчизняної війни грошових заощаджень, вкладених в ощадні банки до 1 січня 1992 року.

Про прогнозні розрахунки щодо фінансового забезпечення впровадження закону про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.111, о 15.00)

 

31 березня

Обговорення Звернення (комунікації) Європейської Комісії до Європейської Ради та Європейського Парламенту “Ширша Європа – сусідство: нові рамки відносин з нашими східними та південними сусідами” за участю членів Української частини Комітету з парламентського співробітництва між Україною та Європейським Союзом.

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення адміністративної відповідальності за порушення правил перебування іноземців та осіб без громадянства в Україні (р.№2081-1, н.д.М.Маркуш).

Про проект Закону про ратифікацію Рішення Ради глав урядів СНД про Міждержавну програму створення мережі інформаційно-маркетингових центрів для просування товарів і послуг на національні ринки держав-учасниць СНД на період до 2005 року (р.№0082, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України “Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти” (щодо закупівлі товарів і послуг у вітчизняних виробників) (р.2621, н.д.М.Павловський).

Про проект Закону про тарифну квоту на імпорт в Україну цукру-сирцю з тростини в 2003 році (р.№2616-1, н.д.М.Рудьковський).

 

 

 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

____________________________________________________

(вул. Грушевського, 5, третій поверх, кулуари, о 12.00)

1 квітня

Про звіт Голови Фонду державного майна України Бондаря О.М.

Про дотримання чинного законодавства під час приватизації редакційно-видавничого комплексу “Деснянська правда” (м. Чернігів).

Про проекти законів про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р.№2405-2, КМУ; р.№2405-5, н.д.Ю.Кармазін).

 

 

Головне організаційне управління