Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

8 - 12 вересня 2003 року

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

10 вересня

Про обрання та звільнення суддів.

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус суддів" (р.№2491-д, друге читання).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ___________________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн.310, о 15.00)

10 вересня

Про проекти законів про місто-герой Севастополь (р.№3187, КМУ; р.№3187-1, н.д.І.Вернидубов, В.Заічко) та про спеціальний статус міста-героя Севастополя (р.№3187-2, н.д.В.Ющенко, та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні" та "Про місцеві державні адміністрації" (щодо утворення спостережних комісій) (р.№2004, друге читання).

Про проекти законів про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим (р.№2229, н.д.Л.Грач, н.д.З.Катушева; р.№2229-1, н.д.В.Воюш).

Про пропозиції Президента України до Закону "Про розмежування земель державної та комунальної власності" (р.№2098-1).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

_____________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.507, о 14.30)

10 вересня

Про проект Закону про затвердження прожиткового мінімуму на 2004 рік (р.№4065, КМУ).

Про проект Постанови про парламентські слухання "Про державну політику в галузі проведення та компенсації втрачених (знецінених) заощаджень громадян. Стан відновлення та перспективи" (р.№3080, н.д.Г.Руденко).

Про проект Закону про внесення зміни до статті 67 Кодексу законів про працю України (щодо перенесення святкового дня) (р.№3696, н.д.В.Пустовойтенко).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" (щодо законодавчого врегулювання статусу депутатів місцевих рад) (р.№3712, н.д.В.Горбачов, І.Шурма).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" (щодо категорій посад сільських, селищних, міських голів) (р.№3713, н.д.В.Горбачов, І.Шурма).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди (у формі обміну нотами) між Урядом України та Урядом Турецької Республіки про взаємне працевлаштування членів сімей співробітників закордонних установ (р.№0122, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до статті 12 Закону України "Про загальні засади подальшої експлуатації і зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення зруйнованого четвертого енергоблоку цієї АЕС на екологічно безпечну систему" (щодо державних гарантій працівникам, які вивільняються з роботи) (р.№3641, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я,

МАТЕРИНСТВА ТА ДИТИНСТВА

_____________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 512, о 15.00)

10 вересня

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про обіг в Україні наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів" (р.№3491, н.д.М.Поліщук та ін.).

Про проект Закону про єдиний соціальний внесок (р.№2122-д, н.д.С.Буряк та ін.).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.201, о 14.00)

10 вересня

Про пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Закону України "Про туризм" (р.№0946).

Про пропозиції Президента України до Закону "Про Загальнодержавну програму підтримки молоді на 2004-2008 роки" (р.№2198).

Про пропозицію Голови Національної Ради молодіжних організацій, народного депутата України В.Хомутинника щодо відзначення лідерів громадських молодіжних організацій.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 15.00)

10 вересня

Про проект Закону про державне регулювання діяльності у сфері трансферу технологій (р.№4008, КМУ).

Про пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" (р.№1258-1, Президент України).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(виїзне засідання, Національний Києво-Печерський

історико-культурний заповідник, о 14.00)

10 вересня

Про стан дотримання законодавства про музеї та музейну справу.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________________

(вул. Садова, 6-8, кімн. 627, о 14.00)

8 вересня

Про Інформацію про хід заслуховування у травні-липні 2003 року на засіданнях робочої групи звітів головних розпорядників коштів державного бюджету щодо ефективності використання бюджетних призначень за бюджетними програмами.

Про звіт Міністерства аграрної політики України щодо використання коштів державного бюджету у 2002 році, напрями здійснення видатків, в т.ч. видатки на проведення комплексу весняно-польових робіт і збирання врожаю у 2003 році. Пропозиції робочої групи щодо покращання використання бюджетних коштів у поточному році та 2004 роках.

Про порядок спрямування коштів державного бюджету на компенсацію сільськогосподарським товаровиробникам за посіяне зерно у сумі 360 млн.грн. відповідно до статті 72-13 Закону України "Про Державний бюджет України на 2003 рік".

Про перерозподіл бюджетних коштів відповідно до ст.25 Закону України "Про Державний бюджет України на 2003 рік".

Про розгляд проектів законів відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України.

10 вересня, о 14.30

Про стан виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2003 рік".

Про зміни до Бюджетного кодексу України.

Про стан підготовки проекту Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" та виконання Постанови "Про Основні напрями бюджетної політики на 2004 рік".

Про пропозиції щодо діяльності Комітету з питань бюджету.

Розгляд проектів законів України відповідно статті 27 Бюджетного кодексу України.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

________________________________________________________

(вул.Липська, 3, конференц-зал, о 12.00)

9 вересня

Про інформацію Голови Національного банку України Тігіпка С.Л. щодо питання дострокового повернення кредитів Міжнародному валютному фонду.

Про пропозиції Президента України до Закону "Про внесення зміни до статті 11 Закону України "Про податок на додану вартість" (р.№2006).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про цінні папери і фондову біржу" (щодо заставних цінних паперів) (р.№3171, друге читання).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання ринку автомобілів в Україні" (щодо екологічних норм ЄВРО-2) (р.№2445-1, повторне друге читання).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні" (р.№0969, друге читання). Про проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про порядок погашення зобов‘язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" (щодо податкового компромісу) (р.№2344, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

____________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн. 321, о 15.00)

10 вересня

Про приватизацію державного підприємства "Криворіжсталь".

Про проект Закону про заготівлю деревини в лісах України (р.№3672, н.д.Р.Зварич).

Про проект Закону про розвиток автомобільної промисловості України (р.№3677-1, н.д.В.Горбаль та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" (щодо створення робочих місць для інвалідів) (р.№3559, н.д.М.Добкін).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_______________________________________________________

(вул.Липська, 3, конференц-зал, о 15.00)

10 вересня

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" (щодо тарифів на електроенергію для сільгосптоваровиробників) (р.№3128, н.д.К.Ващук).

Про проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про електроенергетику" (щодо вдосконалення відносин на ринку електроенергетики) (р.№3504, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" (щодо підприємств комунальної теплоенергетики) (р.№3335, н.д.О.Єдін та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ЗВ`ЯЗКУ ___________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 430, о 15.00)

8 вересня

Про пропозиції Президента України до Закону "Про телекомунікації" (р.№2059).

Про пропозиції Президента України до Закону "Про затвердження Загальнодержавної програми розвитку малих міст" (р.№1044).

Про проект Закону про житлові, комунальні та господарські послуги (р.№3315, н.д.В.Пустовойтенко).

Про проект Закону про внесення змін до ст.9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (р.№4040, КМУ).

Про проект Постанови про затвердження Положень про проведення парламентських слухань (р.№3746, н.д.В.Матвєєв та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________

(вул. Шовковична, 2, зал засідань, о 15.00)

10 вересня

Про пропозиції Президента України до Закону про розмежування земель державної і комунальної власності (р.№2098-1).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про плату за землю" (щодо податку на землі, які закріплені за закладами МВС України) (р.№3759, н.д.О.Бандурка та ін.).

Про проект Постанови про утворення Слідчої Комісії Верховної Ради України з питань державної продовольчої безпеки (р.№3738, н.д.М.Полянчич).

Про проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про фіксований сільськогосподарський податок" (щодо відшкодування пільгових пенсій) (р.№1192, друге читання).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про стимулювання розвитку сільського господарства на період 2001-2004 років" (щодо кредитування галузі) (р.№3583, КМУ).

Про проект Закону про внесення доповнень до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (щодо виробництва мучнистих кондитерських виробів) (р.№3532, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України (щодо ставки мита на ввіз кукурудзи) (р.№3664, н.д.С.Терещук).

Про Державну програму приватизації (р.№3172, КМУ).

Про проект Закону про приватизацію державного майна (щодо лікеро-горілчаних підприємств) (р.№3622, н.д.Л.Сватков та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Лісового кодексу України (р.№3459, н.д.Ю.Кармазін, О.Білозір).

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.308, о 16.00)

10 вересня

Про проект Закону про ратифікацію Меморандуму між Урядом України і Урядом Ісламської Республіки Іран про торговельно-економічне співробітництво на 2003-2007 роки (дей 1381 - дей 1386 рр. сонячної хіджри) (р.№0121, КМУ).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Турецької Республіки про технічне і фінансове співробітництво (р.№0120, КМУ).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди (у формі обміну нотами) між Урядом України та Урядом Турецької Республіки про взаємне працевлаштування членів сімей співробітників закордонних установ (р.№0122, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів України (стосовно повноважень Національного центрального бюро Інтерполу в Україні) (р.№3666, н.д.М.Добкін).

Про проект Постанови про затвердження Завдань Національної програми інформатизації на 2003-2005 роки (р.№4007, КМУ).

Про внесення змін до Положення про депутатські групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків із зарубіжними країнами.

Про відкрите звернення ІІІ з‘їзду Всеукраїнської Чорнобильської Народної партії "Про підготовку до 20-ї річниці Чорнобильської катастрофи".

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична, 4, кімн.207, о 14.30)

10 вересня

Про проекти законів про внесення зміни до статті 12 Закону України "Про загальні засади подальшої експлуатації і зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення зруйнованого четвертого енергоблоку цієї АЕС на екологічно безпечну систему" (щодо поширення пільг на непрацюючих пенсіонерів) (р.№3439, КМУ); (щодо державних гарантій працівникам, які вивільняються з роботи) (р.№3641, КМУ); (щодо поширення пільг на непрацюючих пенсіонерів) (р.№3439-1, н.д.К.Поліщук, С.Осика).

Про проект Закону про Державну програму розвитку рибного господарства на 2003-2010 роки (р.№3446, КМУ).

Про проект Постанови про розроблення Загальнодержавної програми укріплення берегів поверхневих водних об‘єктів і узбережжя морів та їх інженерного захисту (р.№3727, н.д.Г.Руденко, С.Матвієнков).

Про проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з перевірки додержання вимог законодавства України Міністерством екології та природних ресурсів України при видачі спеціальних дозволів (ліцензій) на користування надрами (р.№3634-1, н.д.Ю.Соломатін та ін.).

Про проект Закону про внесення змін до Лісового кодексу України (р.№3459, н.д.Ю.Кармазін, О.Білозір).

Про проект Постанови про Державну цільову програму "Діагностика, профілактика та заходи боротьби з губчастоподібною енцефалопатією та іншими пріонними інфекціями на території України на 2004-2010 роки" (р.№3744, н.д.Р.Богатирьова та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ __
__________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн.418, о 15.00)

10 вересня

Про проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№3131, н.д.Г.Астров-Шумілов).

Про проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності водіїв транспортних засобів) (р.№2398, н.д.В.Пустовойтенко, А.Толстоухов).

Про проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо порушення правил перевезення пасажирів водіями маршрутних таксомоторів) (р.№3497, н.д.М.Маркуш).

Про проект Закону про внесення змін до статті 32 Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" (р.№4019, КМУ).

Про проект Закону про легалізацію доходів фізичних осіб, з яких не сплачено податки, збори (обов'язкові платежі) до бюджетів та державних цільових фондів (р.№3228-1, КМУ).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З

ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

____________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 209, о 14.00)

10 вересня

Про проект Закону про обіг наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів (нова редакція) (р.№3491, н.д.М.Поліщук та ін.).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів України (стосовно повноважень Національного центрального бюро Інтерполу в Україні) (р.№3666, н.д.М.Добкін).

Про подання Міністра внутрішніх справ України М.В.Білоконя щодо змін в структурі ГУБОЗ МВС України.

Про проект Закону про податкову амністію (р.№4003, н.д.С.Терьохін та ін.).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України" (р.№3650, н.д.О.Царьов).

Про проект Постанови про створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з перевірки додержання законодавства України Міністерством екології та природоохоронних ресурсів України при видачі спеціальних дозволів (ліцензій) на користування надрами (р.№3634, н.д.В.Пустовойтенко та ін.).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Гонконгом, Спеціальним Адміністративним Районом Китайської Народної Республіки, про взаємну правову допомогу у кримінальних справах (р.№0137, Президент України).

Про виконання рішення Комітету стосовно грубих порушень чинного законодавства в Автономній Республіці Крим.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

І ОБОРОНИ

________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

10 вересня

Про проект Закону про соціальний захист дітей війни (р.№3728, н.д.М.Рудьковський).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про пенсійне забезпечення військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та деяких інших осіб" (р.№3718, н.д.Д.Рудковський).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (у зв‘язку з прийняттям Закону України "Про військову службу правопорядку у Збройних Силах України") (р.№3642, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до Митного кодексу України (щодо конфіскації) (р.№3426, н.д.П.Ющенко).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 305, о 15.00)

10 вересня

Про проект Закону про Концепцію національної інформаційної політики (р.№2526, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запобігання пропаганді терористичних актів) (р.№2360-2, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про національні меншини в Україні" (р.№4027, КМУ).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про співробітництво в галузі технічного захисту інформації (р.№0129, КМУ).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо заборони проведення розрахованих на масову аудиторію лікувальних сеансів з використанням гіпнозу) (р.№3765, н.д.В.Майстришин та ін.).

Про проект Закону про мови в Україні (р.№3410-2, н.д.В.Горбачов та ін.).

Про проект Закону про розвиток і застосування мов в Україні (р.№3410-3, н.д.І.Юхновський).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.512-а, о 16.00)

10 вересня

Про проект Закону про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні (р.№1089, друге читання).

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 300, о 15.00)

10 вересня

Про проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам" (щодо виплат за минулий час) (р.№2471, друге читання).

Про проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо осіб, які після 9 вересня 1944 року були переселені на територію України) (р.№2397-1, друге читання).

Про проект Закону про внесення зміни до статті 54 Закону України "Про Державний бюджет України на 2003 рік" (р.№3683, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 14.30)

9 вересня

Про проекти угоди про утворення єдиного економічного простору Республіки Білорусь, Республіки Казахстан, Російської Федерації та України та про концепцію формування єдиного економічного простору Республіки Білорусь, Республіки Казахстан, Російської Федерації та України.

10 вересня, о 15.00

Про проект Закону про транскордонне співробітництво (р.№3472, КМУ).

Про проект Закону про мови (р.№3410, н.д.П.Мовчан, К.Ситник).

Про проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо прокурорського нагляду) (р.№3495, н.д.Б.Беспалий, В.Бондаренко).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Європейським Союзом щодо участі України у Поліцейській Місії Європейського Союзу у Боснії і Герцеговині (р.№0108, Президент України).

Про проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Португальською Республікою про тимчасову міграцію громадян України для роботи в Португальській Республіці (р.№0123, Президент України).

Про проект Закону про внесення доповнень до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (щодо виробництва хлібобулочних та ковбасних виробів) (р.№3399, н.д.Р.Богатирьова, С.Ларін).

Про проект Закону про внесення змін до Закону України "Про обіг в Україні наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів" (р.№3491, н.д.М.Поліщук та ін.).

Про підготовку до візиту члена Європейської Комісії Гюнтера Ферхойгена.

 

 

 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

_______________________________________________________________

(виїзне засідання, м. Київ, вул. Сирецька, 27,

Київський завод шампанських вин)

10 вересня

Про приватизацію лікеро-горілчаних та виноробних підприємств.

Головне організаційне управління