Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

15-19 грудня 2003 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, об 11.00)

16 грудня

Проект Цивільного процесуального кодексу України (р.№3455, третє читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус суддів" (щодо присяги судді) (р.№3403, н.д. М.Добкін).

Проект Закону про етику професійної діяльності судді (р.№4057, н.д. М.Добкін).

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Про статус судді" (щодо присяги) (р.№4058, н.д. М.Добкін).

Проект Закону про внесення змін до статті 20 Закону України "Про судоустрій України" (щодо звільнення судді з адміністративної посади) (р.№4061, н.д. М.Добкін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру" (нова редакція) (р.№3757, н.д. М.Потебенько, Ю.Кармазін).

 

18 грудня

Про обрання суддів Апеляційного суду України.

Про обрання суддів.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про банки і банківську діяльність" (щодо ліквідації банку)(р.№3575, НБУ).

Проект Закону про внесення змін до Господарського кодексу України (з метою узгодження положень з Цивільним кодексом України)(р.№4445, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ___________________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн.310, о 15.00)

17 грудня

Проект Закону про вибори народних депутатів України (р.№4285-1, н.д.Г.Калетнік, І.Кальніченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" (р.2415, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" (р.№2475, друге читання).

Проект Закону про місто-герой Севастополь (р.№3187-1, н.д.І.Вернидубов, В.Заічко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (р.№4330, н.д.В.Кирилов).

Проект Закону про внесення змін до статті 36 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" (щодо посад на умовах конкурсу)(р.№3321, друге читання).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я,

МАТЕРИНСТВА ТА ДИТИНСТВА

_____________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 512, об 11.00)

17 грудня

Проект Постанови про рекомендації парламентських слухань на тему: "Соціально-економічні проблеми ВІЛ/СНІДу, наркоманії та алкоголізму в Україні та шляхи їх розв'язання".

Проект Постанови щодо захисту конституційних прав громадян на захист від шкідливого впливу тютюнового диму (р.№4271, н.д.Ю.Кармазін).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо видатків на освіту, які враховуються в міжбюджетних трансфертах) (р.№4138-1, н.д.В.Майстришин та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 19 Закону України "Про відпустки" (щодо доповнення переліку суб'єктів, які мають право на додаткову оплачувану відпустку) (р.№4327, н.д.О.Турчинов).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________

(Виїзне засідання, м.Севастополь)

16-18 грудня

Про організацію дитячого оздоровлення влітку 2003 року в місті Севастополі за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.526, о 10.00)

17 грудня

Проект Закону про порядок обчислення часу на території України (р.№4301, н.д.В.Олуйко).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Сімейного Кодексу України (щодо виховання дітей-сиріт та захисту їх особистих прав та інтересів)(р.№4384, н.д.В.Кафарський).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань "Онкологічні захворювання в Україні. Проблема та шляхи подолання" (р.№4392, н.д.М.Поліщук).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань "Травматизм як основна причина смертності та інвалідності працездатного населення України" (р.№4391, н.д.М.Поліщук).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, УПРАВЛІННЯ НАРОДНИМ ГОСПОДАРСТВОМ, ВЛАСНОСТІ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

______________________________________________

(вул. Садова, 3, кімн. 412, о 10.00)

16 грудня

Проект Закону про державні цільові програми (р.№2036, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оренду державного та комунального майна" (щодо орендних відносин)(р.№2041-1, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо діяльності Антимонопольного комітету України)(р.№0960, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 279 Митного Кодексу України (щодо критеріїв переробки товарів)(р.№3376, н.д.К.Ващук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо державного регулювання обігу дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння (р.№3508, друге читання).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 637, о 14.30)

16 грудня

Про виконання Державного бюджету України у поточному році.

Про погодження проекту Постанови Кабінету Міністрів України про внесення змін до пункту 1 Постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2003 року "Про напрями використання коштів Державного бюджету на здійснення заходів з подолання наслідків стихійного лиха у сільському господарстві та розвитку аграрного ринку".

Розгляд законопроектів відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України.

18 грудня

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування у зв'язку із прийняттям Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" (р.№4000-1, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" (доручення від 11.12.03).

Проекти законів про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2003 рік" (р.№3047-1, н.д.В.Литвин;

р.№4078, н.д.С.Іванов; р.№4493, н.д.В.Потапов).

Розгляд законопроектів відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

________________________________________________________

(вул.Липська, 3, конференц-зал, о 12.00)

16 грудня

Проект Закону про ставки вивізного (експортного) мита на деякі товари (продукцію) металургійної переробки брухту кольорових металів (щодо операцій з металобрухтом)(р.№.4130, н.д.С.Ларін).

Проект Закону про розвиток автомобільної промисловості України (р.№3677, н.д.Ю.Кармазін).

Проект Закону про ратифікацію Угоди про позику (проект "Україна - розвиток через Інтернет") між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (р.№0165, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито" (щодо зарахування мита з реєстраційних документів)(р.№2479, н.д.О.Зарубінський).

Проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України (щодо встановлення комбінованого мита на тканини бавовняні)(р.№3620, н.д.В.Фіалковський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо сплати мита та оподаткування операцій з культурними цінностями)(р.№4147, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди про позику (Проект "Видача державних актів на право власності на землю у сільській місцевості та розвиток системи кадастру") між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (р.№0163, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України, затвердженого Законом України "Про Митний тариф України" (щодо мита на картоплю)(р.№3740, н.д.В.Лебедівський).

Проект Закону про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (р.№2054, н.д.М.Добкін).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_______________________________________________________

(вул.Липська, 3, конференц-зал, о 10.00)

15 грудня

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджету України на 2003 рік" (щодо субвенцій на інвестиційні проекти)(р.№4348, н.д.В.Надрага).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (р.№2405-13, н.д.М.Мартиненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку" (р.№2418, друге читання).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ЗВ`ЯЗКУ ___________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 430, о 10.00)

16 грудня

Стан та заходи щодо здійснення проводового радіомовлення в Україні.

Проект Закону про Державну спеціальну службу транспорту (р.№4199, друге читання).

Проект Закону про соціальне житло (р.№3386, н.д.В.Коваль, О.Римарук).

Проект Закону про податок на будівлі (р.№3552, н.д.В.Яворівський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації (щодо судоремонтних заводів) (р.№2405-17, н.д.Г.Руденко) .

Проект Закону про внесення змін до Закону України про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації (щодо Укрпромводчормет) (р.№2405-18, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про концесії на будівництво та експлуатацію автомобільних доріг" (р.№2437, н.д.Ю.Артеменко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до ст.3 Закону України "Про Антимонопольний комітет України" (р.№4266, н.д.М.Оніщук, В.Хмельницький).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" (р.№2209-д, н.д.Г.Руденко).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________

(вул.Шовковична, 2, Зал засідань, о 10.00)

16-17 грудня

Проект Закону про державний земельний кадастр (р.№2613-1)(друге читання).

Проект Постанови про зняття з розгляду проектів деяких законодавчих актів України, що стосуються агропромислового комплексу.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус гірських населених пунктів в Україні" (р.№2385, н.д.В.Бартків та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус гірських населених пунктів в Україні" (щодо кількості критеріїв при віднесенні населених пунктів до гірських)(р.№2385-1, н.д.Є.Гірник).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус гірських населених пунктів в Україні" (щодо пільг громадянам)(р.№4238, н.д.М.Сятиня та ін.).

Проект Постанови про заходи щодо захисту внутрішнього ринку від імпорту цукру білого, цукрових сиропів та насіння цукрових буряків (р.№4361, н.д.Л.Сватков).

Проект Закону про пріоритетний розвиток населених пунктів, яким надано статус гірських, та спеціальний режим інвестиційної діяльності на їх території (р.№4124, н.д.Є.Гірник).

Проект Постанови про затвердження графіку погашення заборгованості із заробітної плати по підприємствах виробничої сфери, підпорядкованим Міністерству промислової політики, Міністерству аграрної політики та Фонду державного майна (р.№4279, н.д.В.Хара).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо податку на тютюнові вироби)(р.№4143, н.д.В.Фіалковський).

Проект Закону про внесення доповнення до статті 18 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" (щодо податкового боргу платників фіксованого сільськогосподарського податку) (р.№4366, н.д.К.Ващук).

Проект Закону про внесення доповнення до статті 5 Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо операцій по розрахунках з бюджетом у негрошовій формі)(р.№4296, н.д.В.Шпак).

Проект Постанови про інформацію Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для контролю за дотриманням законності при ввезенні на митну територію України продуктів харчування та інших товарів, про результати діяльності у першому півріччі 2003 року (р.№3729, н.д.В.Скомаровський та ін.).

Проект Закону про продовольчі банки (р.№3259, н.д.В.Сушкевич, Р.Богатирьова).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ставки акцизного збору і ввізного мита на деякі товари (продукцію)" (щодо пивної продукції)(р.№4172, н.д.П.Жебрівський).

Проект Закону про рибне господарство та охорону водних живих ресурсів (р.№3124, н.д.М.Шведенко).

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.308, о 16.00)

17 грудня

Проект Закону про ратифікацію Угоди про позику (Проект "Видача державних актів на право власності на землю у сільській місцевості та розвиток системи кадастру") між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (р.№0163, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Сирійської Арабської Республіки про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи (р.№0160, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Конвенції між Кабінетом Міністрів України і Урядом Південно-Африканської Республіки про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи (р.№0161, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про співробітництво в галузі попередження хвороби, що спричиняється вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ-інфекції)(р.№0139, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Російської Федерації про використання полігону злітно-посадкових систем "Нитка" (р.№0152, КМУ).

Проект Постанови про заслуховування доповіді Кабінету Міністрів України про участь України в діяльності по підтриманню чи відновленню міжнародного миру та безпеки (р.№4268, н.д.М.Рудьковський).

Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо усиновлення)(р.№3438-2, н.д.Ю.Артеменко, С.Косінов).

Проект Постанови про вшанування у вересні 2004 року на державному рівні пам'яті жертв примусового переселення зі своїх етнічних земель у Польщі на територію України у зв'язку з 60-річчям з дня події (р.№4349, н.д.В.Таран-Терен).

Проект Закону про внесення змін до Закону "Про громадянство України" (р.№4192, н.д.Г.Удовенко).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична, 4, кімн.207, о 10.00)

15 грудня

Проект Закону про екологічний аудит (р.№1092-1, Президент України).

Проект Закону про екологічну мережу України (р.№2543, н.д.І.Заєць та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо відшкодування заподіяної шкоди)(р.№4319, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про мисливське господарство і полювання" (щодо строків полювання)(р.№4194, н.д.О.Голуб).

Проект Закону про затвердження Загальнодержавної програми розвитку мінерально-сировинної бази України на період до 2010 року (р.№1166, КМУ).

Проект Постанови про повне погашення заборгованості із збору до Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильскої катастрофи та соціального захисту населення (р.№4225, КМУ).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо визначення категорії осіб)(р.№4148, н.д.О.Тягнибок, Є.Гірник).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо захисту постраждалого населення)(р.№4047, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про нафту і газ" (р.№2327, н.д.І.Франчук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо ліцензування діяльності з проведення фумігації (знезараження) підкарантинних матеріалів та об'єктів (р.№4340, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ____________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн.418, о 14.00)

17 грудня

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (р.№3088, н.д.Т.Чорновіл).

Проект Закону про внесення змін до ст.771 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків (р.№/host/pls/zweb_n/webproc4_2?id=&pf3516=&skl=53538, н.д.М.Шершун, Ю.Ширко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судову експертизу" (р.№3271, н.д.М.Волинець).

Проект Закону про Національне бюро розслідувань України (р.№4387, н.д.Г.Самофалов).

Проект Закону про реєстрацію фізичних осіб в Україні (р.№4368, н.д.М.Оніщук та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до ст.206 Кримінального кодексу України (р.№4066, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" (р.№4025, КМУ).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_______________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.409, об 11.00)

16 грудня

Про роботу відділу з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України щодо організації розгляду звернень громадян до Верховної Ради України та її структурних підрозділів.

Календарний план проведення п'ятої сесії Верховної Ради України четвертого скликання.

Проект Постанови про Спеціальну комісію Верховної Ради України з питань демократичного цивільного контролю над Воєнною організацією і правоохоронними органами держави (р.№4345, н.д.Г.Крючков та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 305, о 15.00)

17 грудня

Проект Постанови про порядок висвітлення п'ятої сесії Верховної Ради України четвертого скликання.

Проект Закону про Єдиний Державний реєстр дітей, які залишились без опіки батьків і можуть бути усиновлені та громадян, що бажають усиновити дитину (р.№4334, н.д.В.Атрошенко).

Про узгодження Максимально граничних тарифів на оренду технічних засобів мовлення, визначених Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

План роботи Комітету на лютий-липень 2004 року.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.512-а)

16 грудня, об 11.00

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні" (щодо строків позовної давності), (р.№4456, н.д. М.Оніщук).

Проект Закону про ратифікацію Протоколу до Угоди з питань, пов'язаних з відновленням прав депортованих осіб, національних меншин і народів (р.№0162, Президент України).

17 грудня, о 10.00

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про громадянство України" (р.№4192, н.д. Г.Удовенко).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного Кодексу України (щодо державних програм підтримки розвитку національних меншин), (р.№4111, н.д. О.Фельдман, І.Гайдош).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону дитинства" (щодо усиновлення дітей), (р.№4258, н.д. С.Косінов та ін.).

18 грудня, о 10.00

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про національні меншини в Україні" (нова редакція), (р.№3558, н.д. О.Фельдман, І.Гайдош).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про національні меншини в Україні" (р.№4027, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо узгодження норм з положеннями Цивільного кодексу) (р.№4151, КМУ).

19 грудня, о 10.00

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо торгівлі людьми), (р.№4179, н.д. Г.Буйко, В.Стретович).

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 300, о 10.00)

17 грудня

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення" (щодо надбавки до пенсії для осіб, що потребують постійного догляду)(р.№4244, н.д.Ю.Артеменко).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про пенсійне забезпечення військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та деяких інших осіб" (щодо умов та строків призначення пенсії)(р.№3718-3, н.д.М.Круць).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо пенсійного забезпечення осіб льотних екіпажів повітряних суден авіації Товариства Сприяння Обороні України (колишнього ДТСААФ)(р.№3125, друге читання).

Проект Закону про фінансування охорони здоров'я та медичне страхування (р.№3370, н.д.М.Поліщук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо ухилення від виконання службовими особами умов договорів, в яких визначені державні замовлення на соціальні послуги)(р.№4335, н.д.В.Майстришин та ін.).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

17 грудня

Проект Орієнтовного плану міжнародних обмінів Верховної Ради України на 2004 рік.

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері інтелектуальної власності (р.№3676, н.д.С.Осика).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів з питань скасування державної реєстрації (р.№3265, н.д.В.Олуйко та ін.).

Проект Закону про військово-технічне співробітництво з іноземними державами (р.№4228, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Протоколу про затвердження Положення про порядок організації і проведення спільних антитерористичних заходів на територіях держав - учасниць Співдружності Незалежних Держав (р.№0127, Президент України).

Проект Закону про інформаційну відкритість органів державної влади та вищих посадових осіб України (р.№2082, н.д.С.Головатий).

Проект Закону про внесення змін до статті 279 Митного Кодексу України (щодо критеріїв переробки товарів)(р.№3376, н.д.К.Ващук, Є.Сігал).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом)(р.№3766, н.д.С.Матвієнков).

Проект Закону про внесення доповнень до деяких законів України (щодо ввезення насіння і садивного матеріалу на митну територію України)(р.№3726, н.д.В.Шкляр, М.Зубець).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про боротьбу з корупцією" (щодо поняття корупції та корупційних діянь)(р.№4206, н.д.М.Круць).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо ліцензування діяльності з проведення фумігації (знезараження) підкарантинних матеріалів та об'єктів (р.№4340, КМУ).

Проект Закону про внесення доповнення до статті 4 Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (щодо доходів особистих селянських господарств) (р.№4331, н.д.К.Ващук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок на додану вартість" (р.№4358, н.д.М.Добкін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про цінні папери і фондову біржу" (р.№3457, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про якість та безпеку харчових продуктів і продовольчої сировини" (щодо безпеки харчових продуктів та продовольчої сировини тваринного походження)(р.№3770, н.д.М.Комар та ін.).

 

Головне організаційне управління