Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

17 - 21 листопада 2003 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

19 листопада

Пропозиції Президента України до Закону “Про третейські суди” (р.№1347).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Сімейного кодексу України (р.№2420, друге читання).

Проект Закону про Єдиний реєстр персональних даних (р.№4002, н.д.Л.Кириченко та ін.).

Проект Закону про визнання такими, що втратили чинність деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Цивільного кодексу України (р.№4224, КМУ).

Про звернення голови Соснівського районного суду м. Черкаси.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

___________________________________________________

(спільне засідання комітетів з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, вул. Грушевського, 18/2, кімн.12)

17 листопада, об 11.00

Про хід виконання робочою групою Розпорядження Голови Верховної Ради України від 7 листопада 2003 р. № 1167 щодо дослідження подій, які відбулись у м. Донецьку 31 жовтня 2003 року за участю народних депутатів України.

 

 

 

(вул. Садова, 3, кімн. 310)

19 листопада, о 15.00

Проект Закону про місцеве самоврядування в Україні (р.№0941, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” (р.№2475, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” (р.№2415, друге читання).

Проект Закону про визначення порядку обчислення скликань представницьких органів місцевого самоврядування (р.№4188, н.д.А.Матвієнко, Ю.Ключковський).

Проект Закону про парламентську більшість і парламентську опозицію у Верховній Раді України (р.№2214-1, н.д.О.Карпов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державні нагороди України” (щодо встановлення почесного звання “Народний вчитель України”) (р.№3475, н.д.С.Ніколаєнко та ін.).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

_____________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.507, о 14.30)

19 листопада

Проект Закону про встановлення розміру мінімальної заробітної плати на 2004 рік (р.№4207, н.д.Л.Вернигора та ін.).

Проект Закону про право на субсидії окремих категорій громадян (р.№2517, н.д.І.Четверіков).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення працевлаштування молоді (р.№2172, н.д.С.Косінов).

Проект Закону про фінансування охорони здоров’я та медичне страхування (р.№3370, н.д.М.Поліщук та ін.).

Проект Закону про підвищення рівня пенсійного забезпечення деяким категоріям громадян (р.№4086, н.д.С.Гавриш).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про пенсійне забезпечення військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та деяких інших осіб” (р.№3718-2, н.д.Л.Каденюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про пенсійне забезпечення” (щодо надбавки до пенсії для осіб, що потребують постійного догляду) (р.№4244, н.д.Ю.Артеменко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про пенсійне забезпечення” (щодо осіб, що доглядають за інвалідами та надбавки до пенсії по інвалідності) (р.№4284, н.д.М.Волинець).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законів України з питань оподаткування (р.№4034, н.д.В.Альошин).

Проект Закону про визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Цивільного кодексу України (р.№4224, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державну службу” (щодо виходу на пенсію) (р.№4077, н.д.О.Турчинов, М.Павловський).

Проект Закону про соціальний хліб (р.№4195, н.д.В.Цушко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні” (р.№4205, н.д.М.Круць, Р.Ткач).

Проект Закону про основні засади державної політики запобігання алкоголізму в Україні (р.№3731, н.д.М.Сятиня, Г.Васильєв).

Проект Закону про визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Цивільного кодексу України (р.№4224, КМУ).

(вул. Грушевського, 18/2, кімн. 12, о 14.00)

20 листопада

Засідання "круглого столу" з обговорення трудового кодексу України (р.№1038, н.д.В.Коновалюк; р.№1038-1, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я,

МАТЕРИНСТВА ТА ДИТИНСТВА

_____________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 305, о 15.00)

19 листопада

Проект Закону про Державний бюджет України на 2004 рік (р.№4000, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо заборони проведення розрахованих на масову аудиторію лікувальних сеансів з використанням гіпнозу) (р.№3765, н.д.В.Майстришин та ін.).

Проект Закону про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Цивільного кодексу України (р.№4224, КМУ).

Проект Постанови про інформацію Кабінету Міністрів України “Про заходи щодо попередження смертності а інвалідності населення внаслідок серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань” (р.№4311, н.д.М.Поліщук).

Програма парламентських слухань на тему: “Соціально-економічні проблеми ВІЛ/СНІДу, наркоманії та алкоголізму в Україні та шляхи їх розв’язання”, проект Постанови про рекомендації учасників зазначених парламентських слухань та підготовку інших матеріалів, пов’язаних з підготовкою їх проведення.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.201, о 14.30)

19 листопада

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо центрів соціальних служб для молоді) (р.№4181-1, н.д. В.Заічко та ін.).

Проект Постанови про “День Уряду України” у лютому 2004 року (про заходи Кабінету Міністрів України щодо організації відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2004 року) (р.№4333, н.д. К.Самойлик, А.Полііт).

Проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України “Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні” (щодо визначення віку молодого громадянина) (р.№2260-1, н.д.К.Самойлик).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

(вул.Банкова,6-8, кімн.526, о 15.00)

19 листопада

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про мови в Українській РСР” (р.№3410-1, н.д. Н.Шуфрич, М.Шульга).

Проект Закону про мови в Україні (р.№3410-2, н.д. В.Горбачов та ін.).

Проект Закону про розвиток і застосування мов в Україні (р.№3410-3, н.д. І.Юхновський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про спеціальний режим інвестиційної та інноваційної діяльності технологічних парків” (щодо включення до переліку технопарку “Текстиль”) (р.№3714, н.д. О.Беспалов та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(вул. Грушевського, 5, кулуари третього поверху, о 12.00)

19 листопада

Проект Постанови про відзначення 100-річчя з дня народження видатного письменника-гуманіста Миколи Олексійовича Островського (р.№4213, н.д.В.Новак та ін.).

Проект Постанови про заходи щодо підтримки соціально-економічного розвитку міста Кіровограда у зв’язку з 250-річчям заснування (р.№4297, н.д.Г.Антоньєв та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, УПРАВЛІННЯ НАРОДНИМ ГОСПОДАРСТВОМ,

ВЛАСНОСТІ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

______________________________________________

(вул. Садова, 3, кімн. 412, о 14.30)

18 листопада

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності” (р.№4208, н.д.О.Корсаков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про приватизацію державного майна” (щодо пільг працівникам підприємств, що приватизуються) (р.№3428, н.д.М.Комар та ін.).

Проект Закону про холдингові компанії в Україні (р.№3355, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про патентування деяких видів підприємницької діяльності” (щодо порядку придбання спеціального торгового патенту) (р.№3751, н.д.І.Франчук, В.Воюш).

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України “Про оренду державного і комунального майна” (щодо орендної плати в освітянських закладах) (р.№3681, н.д.В.Шепетін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань приватизації державного майна (р.№2355, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про особливості приватизації підприємств, що належать до сфери управління Міністерства оборони України” (р.№4004, КМУ).

Проект Закону про порядок ввезення громадянами предметів на митну територію України (р.№4067, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 7 Закону України “Про Національну депозитарну систему та особливості електронного обігу цінних паперів в Україні” (щодо обліку прав власності на цінні папери) (р.№3040, КМУ).

Проект Закону про забезпечення виконання зобов’язань рухомим майном (р.№0959, друге читання).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про забезпечення виконання зобов’язань рухомим майном” (р.№0959-1, друге читання).

Пропозиції Президента України до Закону “Про управління об’єктами державної власності” (р.№0962).

Проект Закону про право комунальної власності та управління об’єктами права комунальної власності (р.№0952, н.д.В.Матвєєв).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 637, об 11.00)

17-20 листопада

Проект Закону про Державний бюджет України на 2004 рік (р.№4000, друге читання).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

________________________________________________________

(вул.Липська, 3, конференц-зал, о 14.00)

18 листопада

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування у зв’язку із прийняттям Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” (р.№4000-1, друге читання).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

____________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн. 319, о 15.00)

19 листопада

Проект Закону про умови розвитку вітчизняної легкої, меблевої та деревообробної промисловості (р.№3020, н.д.Г.Удовенко, Ю.Ключковський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про спеціальний режим інвестиційної та інноваційної діяльності технологічних парків” (щодо створення технопарку “Ресурси Донбасу”) (р.№3612, н.д.В.Рибак та ін.); (щодо включення до переліку технопарку “Наукові і навчальні прилади”) (р.№3705, н.д.С.Ніколаєнко та ін.); (щодо включення до переліку технопарку “Укрінфотех”) (р.№3614, н.д.О.Беспалов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про оподаткування прибутку підприємств” (щодо підприємств гірничо-металургійного комплексу) (р.№4239, н.д.В.Майстришин та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо операцій з металобрухтом (р.№4059, н.д.В.Зубанов, В.Наконечний).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_______________________________________________________

(вул.Липська, 3, конференц-зал, о 15.00)

19 листопада

Проект Закону про особливості бюджетної підтримки реалізації заходів з енергозбереження у бюджетних установах, казенних підприємствах, підприємствах комунальної власності (р.№3769, н.д. Г.Дашутін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2003 рік” та деяких інших законів України (р.№4288, н.д. В.Потапов та ін.).

Пропозиції до плану роботи Комітету щодо створення постійно діючої міжпарламентської робочої групи ЄС-Україна з питань електроенергетики.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ЗВ`ЯЗКУ ___________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 430, о 15.00)

19 листопада

Проект Закону про державну підтримку будівництва житла для молоді (р.№2630, н.д.Ю.Тимошенко).

Проект Закону про Національну програму забезпечення молоді житлом на 2003-2012 роки (р.№3098, н.д.В.Хомутиннік).

Проект Закону про житлово-комунальні послуги (р.№3315, н.д.В.Пустовойтенко).

Проект Закону про внесення змін до ст.10 Закону України про приватизацію державного житлового фонду (р.№3742, н.д.О.Блохін та ін.).

Проект Закону про моніторинг телекомунікацій (р.№4042, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до ст.15 Закону України “Про поштовий зв’язок” (р.№4218, КМУ).

Проект Закону про внесення доповнень до ст.34 Закону України “Про дорожній рух” (щодо реєстраційних номерних знаків транспортних засобів) (р.№3518, н.д.С.Олексіюк).

Проект Закону про податок на будівлі (р.№3552, н.д.В.Яворівський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2003 рік” та деяких інших законів України (щодо реструктуризації заборгованості НАК “Нафтогаз України”) (р.№4288, н.д.В.Потапов).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________

(вул. Шовковична, 2, зал засідань, о 14.30)

18 листопада

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо узгодження норм земельного законодавства) (р.№2608, друге читання).

Проект Постанови про утворення Слідчої Комісії Верховної Ради України з питань Державної продовольчої безпеки (р.№3738, н.д. М.Полянчич та ін.).

Проект Закону про забезпечення і систему офіційного контролю окремих якісних показників та показників безпеки молочної продукції, кормів, здоров’я худоби і відповідних умов її утримання (р.№4166, н.д. С.Терещук).

Про зміну меж м.Кузнецовськ Рівненської області.

Проект Закону про гуманне ставлення до тварин (р.№3175-1, н.д.О.Голуб).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (р.№3687, КМУ).

Проект Закону про внесення доповнень до деяких законів України (щодо ввезення насіння і садивного матеріалу на митну територію України) (р.№3726, н.д. В.Шкляр, М.Зубець).

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.308, о 15.00)

18 листопада

Проект Закону про внутрішні води, територіальне море та прилеглу зону України (р.№2605, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо усиновлення) (р.№3438-2, н.д.Ю.Артеменко, С.Косінов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні” (р.№4205, н.д.М.Круць, Р.Ткач).

19 листопада

(сесійна зала Верховної Ради України, о 15.00)

Парламентські слухання “Зовнішня політика України як інструмент забезпечення національних інтересів держави: здобутки, реалії та перспективи”.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична, 4, кімн.207, о 14.30)

19 листопада

Проект Закону про віднесення деяких населених пунктів Волинської та Рівненської областей до зони гарантованого добровільного відселення (р.№3081, друге читання).

Проект Закону про регулювання експорту деревини (р.№3590, н.д.В.Балога та ін.).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (щодо переліку осіб, які належать до категорії потерпілих) (р.№3730-1, н.д.П.Матвієнко).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (щодо підтвердження статусу інвалідів-чорнобильців) (р.№3730-1, н.д.В.Бондаренко та ін.).

Проект Закону про внесення доповнень до статті 50 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (р.№4020, н.д.П.Матвієнко).

Лист Рахункової палати України стосовно виконання заходів щодо підтримки екологічно-безпечного стану у зоні відчуження і зоні безумовного (обов’язкового) відселення.

Затвердження рішень виїзних засідань Комітету.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ____________________________________________________

(вул. Банкова,5-7, кімн.418, о 15.00)

19 листопада

Проект Закону про супровід автомобілів з особами, стосовно яких Державтоінспекцією МВС України вживаються заходи щодо безперешкодного та безпечного проїзду автомобілів (р.№2658, н.д. М.Карнаух).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№2623, н.д. М.Карнаух).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо прокурорського нагляду) (р.№3495, н.д.Б.Безпалий, В.Бондаренко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань запобігання легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму (р.№4190, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 20 Закону України “Про попереднє ув’язнення” (р.№4309, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за порушення правил адміністративного нагляду (р.№3002, друге читання).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З

ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

____________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 209, о 15.00)

19 листопада

Проект Закону про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України (р.№4224, КМУ).

Проект Закону про державну програму економічного і соціального розвитку України на 2004 рік (р.№4161, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом (р.№3766, н.д.С.Матвієнков).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про прокуратуру” (р.№3757, н.д.М.Потебенько, Ю.Кармазін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (р.№4312, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

І ОБОРОНИ

________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

19 листопада

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо нормативно-правового забезпечення охорони державної таємниці) (р.№4123, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус ветеранів військової служби і ветеранів органів внутрішніх справ та їх соціальний захист” (щодо ветеранів податкової служби) (р.№3610, н.д.С.Осика).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною” (щодо уточнення категорії ветеранів, які мають право на встановлення пенсії за особливі заслуги) (р.№4287, н.д.В.Атрошенко).

Проект Закону про демографічну безпеку України (р.№4269, н.д.О.Волков, О.Білововол).

Про виконання вимог Закону України “Про порядок допуску та умови перебування підрозділів збройних сил інших держав на території України” при допуску на територію України підрозділу Сухопутних військ Збройних сил Італії (до 1500 військовослужбовців зі штатною зброєю і військовою технікою) в період з 5.09.03 р. по 5.10.03 р. у рамках навчань “Прикарпаття – 2003”.

Проект Закону про схвалення рішення Президента України щодо направлення миротворчого контингенту для участі України в Місії Організації Об’єднаних Націй у Ліберії (р.№4364, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Монголії про співробітництво в галузі оборони (р.№0146, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Договору про забезпечення польотів авіації збройних сил держав – учасниць Співдружності Незалежних Держав аеронавігаційною інформацією (р.№0136, КМУ).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_______________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.409, о 15.00)

19 листопада

Проект Постанови про парламентські слухання з питань судово-правової реформи в Україні (р.№4233, н.д.М.Катеринчук, В.Філенко).

Проекти постанов про звіти Президента Національної телекомпанії України, Голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення і Голови Державного комітету телебачення і радіомовлення України (р.№4215, н.д.Ю.Артеменко, М.Томенко) та про створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з перевірки дотримання Національною телекомпанією України вимог законодавства України щодо використання бюджетних коштів та ведення фінансово-господарської діяльності (р.№4215-1, н.д.Ю.Артеменко, М.Томенко).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з перевірки законності та порушень при веденні будівництва торгово-сервісного центру ”Поділля” на території Розсошанської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області (р.№4272, н.д.В.Новак, О.Лукашук).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України “Про порядок висвітлення роботи четвертої сесії Верховної Ради України” (р.№4140-1, н.д.В.Гошовський).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України від 3 квітня 2003 року “Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для перевірки ситуації, що склалася на ринку зерна і хліба в Україні” (р.№4306, н.д.В.Гаврилюк, М.Оніщук).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 305, о 15.00)

19 листопада

Проект Закону про внесення змін до статті 16 Закону України “Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні” (щодо терміну дії свідоцтва), (р.№4283, н.д. О.Корсаков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про інформаційні агентства” (щодо заснування інформаційних агентств), (р.№3587, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.512-а, о 16.00)

19 листопада

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про громадянство України" (р.№4192, н.д.Г.Удовенко).

Проект Закону про основні засади державної міграційної політики України (р.№4227, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 300, о 15.00)

19 листопада

Проект Закону про Державний бюджет України на 2004 рік (доопрацьований до другого читання) (р.№4000, КМУ).

Проект Закону про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Цивільного кодексу України (р.№4224, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (робочий варіант).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною” (р.№3011, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною” (щодо переліку осіб) (р.№3675-1, н.д.В.Мироненко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною” (щодо уточнення категорії ветеранів, які мають право на встановлення пенсії за особливі заслуги) (р.№4287, н.д.В.Атрошенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною" (р.№3675-2, н.д.І.Рішняк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам” (щодо прав та розміру виплати допомоги) (р.№4084, н.д.В.Гошовський).

Проект Закону про соціальне житло (р.№3386, н.д.В.Коваль, О.Римарук).

Проекти постанов Верховної Ради України про зняття з розгляду деяких законопроектів, які стосуються внесення змін до законів “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні”.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

19 листопада

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Албанія про сприяння та взаємний захист інвестицій (р.№0144, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію документів редемаркації державного кордону між Україною і Угорською Республікою (р.№0147, КМУ).

Проект Постанови про порядок консультацій в Комітеті Верховної Ради України у закордонних справах щодо призначення Надзвичайного і Повноважного Посла України та Постійного представника України при міжнародній організації (р.№4247, н.д.С.Бичков).

Проект Закону про внесення змін до статті 26 Закону України “Про дипломатичну службу” (щодо керівних працівників Дипломатичної академії при МЗС України) (р.№3767, н.д.О.Білозір, Б.Тарасюк).

Проект Закону про продовольчі банки (р.№3259, н.д.В.Сушкевич та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо стабілізації ситуації в аграрному секторі економіки) (р.№3427, н.д.М.Комар та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про ветеринарну медицину” (щодо повноважень Державного департаменту ветеринарної медицини) (р.№3576, н.д.В.Майстришин та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України “Про сільськогосподарську кооперацію”, щодо уточнення терміну “сільськогосподарський товаровиробник” (р.№3546, н.д.Р.Ткач).

Проект Закону про інформаційну відкритість органів державної влади та вищих посадових осіб України (р.№2082, н.д.С.Головатий).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про податок на додану вартість” (р.№3368, н.д.О.Борзих та ін.).

Проект Закону про Державний земельний (іпотечний) банк (р.№3566, н.д.І.Томич та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері інтелектуальної власності (р.№3676, н.д.С.Осика).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань здійснення та припинення підприємницької діяльності (р.№3611, н.д.С.Осика).

Проект Закону про теплопостачання (р.№4021, н.д.П.Сабашук).

Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України “Про ліцензування певних видів господарської діяльності” (щодо виробництва та централізованого постачання теплової енергії) (р.№4040, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо банківської таємниці) (р.№3432, НБУ).

Проект Закону про Державну програму економічного і соціального розвитку України на 2004 рік (р.№4161, КМУ).

Головне організаційне управління