Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

1 – 4 червня 2004 року

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

2 червня

Про обрання суддів безстроково.

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень” та Господарського процесуального кодексу України (р.№5132, н.д.В.Стретович).

Проект Закону про внесення зміни до Господарського кодексу України (щодо малих підприємств) (р.№3684, н.д.Б.Райков, В.Ландик).

Проект Постанови про відхилення проекту Закону про внесення змін до Закону України “Про Вищу раду юстиції” (р.№4173/П, н.д.Л.Лук’яненко та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ___________________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн. 310, о 15.00)

2 червня

Про відновлення селу Світанок Володимир-Волинського району Волинської області колишнього найменування – село Чесний Хрест.

Проект Закону про внесення змін до статті 36 Закону України “Про місцеві державні адміністрації” (щодо керівників підвідомчих установ) (р.№5326, н.д.Ю.Ширко, О.Кеменяш).

Проект Закону про статус великих міст України (р.№3600, н.д.М.Добкін, С.Косінов).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

_____________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.507, о 14.30)

2 червня

Проект Трудового кодексу України (р.№1038-1, друге читання) (третя книга).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про відпустки” (щодо додаткової відпустки батькам) (р.№4482, н.д.О.Волков, О.Біловол).

Проект Закону про внесення змін до статті 19 Закону України “Про відпустки” (щодо доповнення переліку суб’єктів, які мають право на додаткову відпустку) (р.№4327, н.д.В.Турчинов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України” (р.№4475, н.д.К.Фоменко).

Проект Закону про основи житлової політики України у сфері регулювання плати за утримання житла та надання комунальних послуг (р.№2460, н.д.О.Римарук та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я,

МАТЕРИНСТВА ТА ДИТИНСТВА

_____________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 512, о 15.00)

2 червня

Пропозиції до проекту порядку денного шостої сесії Верховної Ради України четвертого скликання.

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо обов’язкових видів страхування (р.№5272, КМУ).

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” (щодо фінансування молодіжних програм) (р.№5418, н.д.К.Самойлик).

Проект Постанови про неприйнятність проекту Закону про охорону здоров’я населення від шкідливих наслідків вживання тютюнових виробів (р.№3237-1П, н.д.В.Цушко, А.Семинога).

Проект Постанови про неприйнятність проекту Закону про внесення змін до Закону України “Про трансплантацію органів та інших анатомічних матеріалів людини” (р.№3510/П1, н.д.Ю.Кармазін).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.202, о 14.30)

2 червня

Проект Закону про забезпечення молоді першим робочим місцем (р.№2159, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р.№5043-8, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 177 Сімейного кодексу України (щодо відчуження майна дитини) (р.№5434, н.д.К.Самойлик).

Проект Закону про внесення змін до статей 182 і 272 Сімейного кодексу України (щодо розміру аліментів) (р.№5388, н.д.В.Олуйко).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.526, о 15.00)

2 червня

Проект Постанови про дотримання законодавства щодо розвитку науково-технічного потенціалу та інноваційної діяльності в Україні (до Дня Уряду України 8 червня 2004 року).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (у сфері вищої освіти).

Про завершення 2003-2004 навчального року і про заходи щодо організованого початку нового навчального року (інформація Міністерства освіти і науки України).

Проекти законів про внесення змін до Закону України “Про вищу освіту” (щодо структурних підрозділів) (р.№4515, н.д.М.Волинець); (щодо навчальних закладів культури і мистецтв) (р.№5478, н.д.Л.Танюк); (щодо державного замовлення та посади керівника навчального закладу) (р.№5497, н.д.Г.Станецький).

Проект Постанови про програму навчання студентів з Республіки Куба в Україні (р.№5062, н.д.М.Рудьковський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про позашкільну освіту” (щодо початкових спеціалізованих навчальних закладів) (р.№5365, н.д.Л.Танюк).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(вул. Грушевського, 5, кулуари третього поверху, о 12.00)

3 червня

Пропозиції Президента України до Закону “Про театри і театральну справу” (р.№3189).

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України “Про податок на додану вартість” (щодо благодійної допомоги релігійним організаціям) (р.№5441, н.д.В.Стретович, О.Турчинов).

Проект Постанови про заходи щодо підтримки соціально-економічного розвитку міста Суми у зв’язку з 350-річчям його заснування (р.№5487, н.д.Г.Дашутін).

Проект Постанови про підготовку та відзначення 70-річчя стаханівського руху (р.№5493, н.д.В.Надрага).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, УПРАВЛІННЯ НАРОДНИМ ГОСПОДАРСТВОМ, ВЛАСНОСТІ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

___________________________________________________________

(вул. Велика Житомирська, 11, кімн.703, о 14.30)

3 червня

Проект Постанови про схвалення Основних напрямів бюджетної політики на 2005 рік (р.№5561, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (Матусівський державний племінний завод) (р.№5043-5, н.д.С.Терещук).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (щодо майнових прав) (р.№4032, н.д.В.Семенюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (р.№1349, н.д.О.Стоян).

Проект Закону про повернення грошових заощаджень громадян України за рахунок надходження коштів від приватизації державного майна (р.№4093, н.д.В.Демьохін, О.Козаченко).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 637, о 14.30)

1 червня

Проект Постанови про звіт про виконання Закону України “Про Державний бюджет України на 2003 рік”.

Про проведення парламентських слухань про Основні напрями бюджетної політики на 2005 рік.

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Російської Федерації про врегулювання претензій, які виникли внаслідок повітряної катастрофи, що сталася 4 жовтня 2001 року (р.№0181, КМУ).

Про перерозподіл бюджетних призначень за бюджетними програмами головних розпорядників коштів відповідно до статті 27 Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік”.

Розгляд законопроектів відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

____________________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн. 318, о 14.00)

2 червня

Проект Закону про професійний розвиток персоналу на виробництві (р.№5407, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України “Про підприємництво” (щодо обмеження у здійсненні підприємницької діяльності) (р.№5284, н.д.М.Шершун та ін.).

Проект Постанови про створення Міністерства тракторного і сільськогосподарського машинобудування України (р.№5542, н.д.О.Парубок).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законів України (щодо заборони реклами алкоголю і тютюну) (р.№5039, н.д.О.Турчинов).

Проект Закону про облік та технічну інвентаризацію окремих видів об’єктів нерухомого майна (р.№5274, н.д.Р.Ткач та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, конференц-зал, о 15.00)

2 червня

Про стан виконання рішень, прийнятих Комітетом за підсумками виїзного засідання 24 вересня 2003 року у м. Ялта.

Про інформацію Міністерства палива та енергетики України про причини, що призвели до кризи на ринку пально-мастильних матеріалів України, прогноз наслідків цієї кризи та заходи, які вживаються Кабінетом Міністрів України і Міністерством палива та енергетики України для її подолання.

Проект Закону про реструктуризацію податкового боргу вугледобувних підприємств зі збору на обов’язкове державне пенсійне страхування та внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (р.№5198, н.д.В.Турманов та ін.).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” (щодо підприємств вугільної промисловості) (р.№5107, н.д.В.Турманов).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” (щодо забезпечення вугіллям на побутові потреби) (р.№5267, н.д.В.Турманов та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ЗВ`ЯЗКУ ___________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 430, о 15.00)

2 червня

Проект Закону про внесення змін до Житлового кодексу України (щодо відшкодування громадянам вартості житлового приміщення) (р.№4096, н.д.В.Асадчев, М.Оніщук).

Проект Закону про внесення зміни до статті 13 Закону України “Про поховання та похоронну справу” (щодо надання допомоги на поховання) (р.№5249, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до законодавчих актів України щодо запровадження автоматизованої системи обліку надходжень та збору податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів (р.№4096, н.д.Л.Клімов).

Проект Закону про внесення змін до статті 7 Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності” (щодо незавершеного будівництва об’єктів газопостачання) (р.№5278, н.д.Є.Гірник).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул. Садова, 3, кімн. 412)

1 червня, о 14.30

Проект Закону про сільськогосподарський перепис (р.№4591, КМУ).

Проект Постанови про зміну адміністративних меж міст Кролевець Сумської області, Приморськ Запорізької області, Очаків Миколаївської області.

Проект Закону про відшкодування витрат, понесених сільгосптоваровиробниками на будівництво об’єктів соціальної сфери села (р.№5389, н.д.М.Шершун та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” (щодо оподаткування ПДВ операцій з безоплатної передачі майна (акцій) під час приватизації підприємств агропромислового комплексу) (р.№5411, н.д.В.Калінчук та ін.).

2 червня, о 15.00

Проект Закону про хліб та хлібобулочні вироби (р.№5270, н.д.В.Шкляр).

Проект Закону про молоко та молочні продукти (р.№3076, друге читання).

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України “Про стимулювання розвитку сільського господарства на період 2001-2004 років” (щодо визначення терміну “сільськогосподарська техніка”) (р.№5451, н.д.О.Шевченко та ін.).

Проекти законів про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за самовільне зайняття земельної ділянки) (р.№4556, н.д.С.Терещук; р.№4556-1, н.д.Л.Миримський, О.Ременюк; р.№4556-2, н.д.С.Іванов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про ставки акцизного збору на спирт етиловий та алкогольні напої” (щодо плодово-ягідних вин) (р.№3632, н.д.М.Нощенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (щодо спеціальних вимог для одержання ліцензій) (р.№5219, Президент України).

Проект Закону про внесення зміни до статті 18 Закону України “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів” (щодо роботи спиртової галузі) (р.№5505, КМУ).

Проекти Лісового кодексу України (р.№3459, н.д.Ю.Кармазін та ін.; р.№3459-1, н.д.В.Самоплавський, М.Шершун).

Проект Закону про ціни і ціноутворення на сільськогосподарську продукцію (р.№1071, н.д.О.Парубок).

Проект Закону про паритет цін на сільськогосподарську продукцію та спожиту в сільському господарстві промислову продукцію і послуги (р.№1212, н.д.О.Ткаченко, О.Парубок).

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 308, о 16.00)

2 червня

Проект Постанови про відкликання українського миротворчого контингенту зі складу місії ООН у Сьєрра-Леоне (р.№5428, н.д.П.Симоненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Цивільного кодексу України (щодо усунення розбіжностей з законодавством Європейського Співтовариства) (р.№5013, н.д.М.Добкін).

Проект Закону про основні засади державної міграційної політики України (р.№4227-1, н.д.І.Гайдош, М.Шульга).

Проект Постанови про відзначення 575-річчя першого з’їзду монархів країн Європи, що проходив у м. Луцьку (р.№5299, н.д.П.Мовчан).

Проект Постанови про відзначення 125-річчя від дня народження видатного державного та громадсько-політичного діяча Симона Петлюри (р.№5287, н.д.М.Жулинський та ін.).

Проект Закону про ратифікацію Факультативного протоколу до Конвенції про права дитини щодо участі дітей у збройних конфліктах (р.№0171, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Швейцарською Федеральною Радою про реадмісію осіб, які перебувають на території їх держав нелегально (р.№0174, КМУ).

Про Положення про Громадську раду при Комітеті Верховної Ради України у закордонних справах.

Про хід переговорного процесу з Російською Федерацією щодо розмежування акваторії Азовського моря і Керченської протоки (інформація заступника Міністра закордонних справ України О.Ф.Моцика).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул. Шовковична, 4, кімн.207, о 14.30)

2 червня

Проект Закону про екологічну мережу України (р.№2543, н.д.І.Заєць та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 24 Закону України “Про виключну (морську) економічну зону України” (щодо знаходження іноземних суден із знаряддям лову на борту в робочому стані) (р.№5409, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про оподаткування прибутку підприємств” (щодо нафтогазової промисловості) (р.№5192, н.д.Г.Руденко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” (щодо податку на додану вартість та створення СЕЗ) (р.№5243, н.д.В.Коновалюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про податок з доходів фізичних осіб” (щодо пільг працівникам атомної енергетики і промисловості) (р.№5140, н.д.М.Волинець).

Проект Постанови про надзвичайну ситуацію, що склалася внаслідок пожежі на 275 артилерійській базі боєприпасів у Запорізькій області (р.№5495-3, н.д.В.Сівкович, Ю.Артеменко, В.Король).

Проект Закону про основні засади цивільного захисту (р.№5257, друге читання).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ____________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн.418, о 15.00)

 

2 червня

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№5446, н.д.І.Гайдош).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№5445, н.д.М.Круглов, В.Рибак).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (р.№5311, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо руху транспортних засобів та пішоходів під час здійснення охоронних заходів) (р.№4052, н.д.Ю.Луценко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування системи органів, які здійснюють боротьбу з організованою злочинністю (р.№2318, н.д.Ю.Артеменко).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)” (р.№4232, н.д.В.Шепетін).

Проект Закону про внесення доповнень в Кодекс України про адміністративні правопорушення (р.№5137, н.д.О.Голуб).

Проект Закону про моніторинг телекомунікацій (р.№4042, КМУ).

Проект Закону про перехоплення та моніторинг телекомунікацій (р.№4042-1, н.д.В.Лебедівський).

Проект Постанови про включення до порядку денного п’ятої сесії Верховної Ради України звіту Міністерства внутрішніх справ України щодо дотримання вимог законодавства про безпеку дорожнього руху Департаментом державної автомобільної інспекції (р.№5113, н.д.М.Кравченко).

Проект Постанови про неприйнятність проекту Кримінально-процесуального кодексу України (р.№3456-1П, н.д.В.Пинзеник).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З

ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

__________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 209, о 15.00)

2 червня

Про надання згоди на звільнення з посади начальника відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Одеської області.

Про надання згоди на призначення начальником відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України у Київській області.

Пропозиції Президента України до Закону “Про внесення змін до деяких законів України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” (р.№2415).

Проект Постанови про парламентські слухання “Про заходи щодо захисту від терористичних актів та інших злочинних посягань на суддів та суди в Україні" (р.№5154, н.д.В.Онопенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю” (щодо науково-методичного забезпечення боротьби з комп’ютерною злочинністю) (р.№3577, н.д.В.Кириллов).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів тиску на народних депутатів України з боку державних органів (р.№5527, н.д.В.Гаврилюк та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

__________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

2 червня

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Російської Федерації про використання полігону злітно-посадкових систем “Нитка” (р.№0152, КМУ).

Проект Постанови про перебування українського миротворчого контингенту в Республіці Ірак (р.№4316-5, н.д.М.Томенко, Ю.Кармазін).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

___________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.409, о 15.00)

2 червня

Про дострокове припинення повноважень народного депутата України Толстоухова А.В.

Про виконання народним депутатом України Цкітішвілі Е.О. рішення Комітету від 10 грудня 2003 року щодо порушення ним вимог статті 3 Закону України “Про статус народного депутата України”.

Про депутатське звернення 27 народних депутатів України від 16 жовтня 2003 року про недотримання народним депутатом України Блохіним О.В. вимог статті 78 Конституції України і пункту 4 частини 1 статті 3 Закону України “Про статус народного депутата України” щодо несумісності депутатського мандата з іншими видами діяльності.

Проект Постанови про внесення змін до статті 3.3.4 Регламенту Верховної Ради України (р.№5484, н.д.Б.Беспалий, Т.Чорновіл).

Про хід підготовки до проведення засідання “круглого столу” по обговоренню питання “Організація роботи Верховної Ради України: досвід і проблеми”.

Про календарний план проведення шостої сесії Верховної Ради України четвертого скликання (вересень 2004 року – січень 2005 року).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (р.№5463, КМУ).

Проект Постанови про “День Уряду України” у червні 2004 року (р.№5501, н.д.Б.Губський та ін.).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 315, о 15.00)

2 червня

Проект Постанови про висвітлення роботи шостої сесії Верховної Ради України четвертого скликання.

Проект Постанови про заходи щодо підготовки проведення в Україні ювілейного 50-го європейського пісенного конкурсу “Євробачення” (р.№5543, н.д.О.Білозір та ін.).

Про план роботи Комітету на вересень 2004 року – січень 2005 року.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.512-а, о 16.00)

2 червня

Проект Закону про визначення статусу українців, примусово переселених у 1944-1946 р.р. з території Польщі в Україну (р.№2395, н.д.Ю.Тимошенко та ін.).

Проект Закону про основні засади державної міграційної політики України (р.№4227-1, н.д.І.Гайдош, М.Шульга).

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 418, о 15.00)

2 червня

Про практику висвітлення питань з пенсійної реформи через засоби масової інформації органами Міністерства праці та соціальної політики і Пенсійного фонду України.

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про соціальні послуги” (щодо учасників ринку послуг) (р.№5254, н.д.А.Матвієнко).

Проект Закону про державну соціальну допомогу інвалідам І групи по зору (р.№2351, н.д.М.Волинець).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (щодо дітей війни) (р.№5283, н.д.М.Добкін, Д.Святаш).

Проект Закону про внесення змін до статті 40 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (щодо визначення заробітної плати для обчислення пенсії) (р.№5139, н.д.Л.Миримський).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про статус гірських населених пунктів в Україні” (р.№5162, н.д.О.Кеменяш, Ю.Ширко).

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною” (щодо лауреата премії Ради Міністрів СРСР) (р.№5417, н.д.О.Гінзбург).

Проект Закону про внесення змін до статті 24 Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” (щодо пенсій наукових (науково-педагогічних) працівників) (р.№5152-1, н.д.С.Косінов).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

2 червня

Проект Закону про внесення змін до Постанови Верховної Ради України “Про приєднання України до Європейської конвенції про основні принципи транскордонного співробітництва між територіальними общинами або органами влади 1980 року” та про ратифікацію додаткових протоколів до Європейської рамкової конвенції про транскордонне співробітництво між територіальними общинами або властями (р.№0201, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Російської Федерації про врегулювання претензій, які виникли внаслідок повітряної катастрофи, що сталася 4 жовтня 2001 року (р.№0181, КМУ).

Проект Закону про цінні папери та фондовий ринок (р.№5310, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо відповідальності за злочини в сфері використання комп’ютерів) (р.№3039, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо відповідальності за злочини у сфері комп’ютерної інформації (р.№3039-1, н.д.В.Мойсик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах” (щодо контролю за ввезенням цукру-сирцю) (р.№5423, н.д.О.Юхновський, О.Цушко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України “Про операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах” (щодо ввезення цукру-сирцю) (р.№5423-1, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про ставки акцизного збору на спирт етиловий та алкогольні напої” (щодо плодово-ягідних вин) (р.№3632, н.д.К.Ващук, М.Нощенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про ставки акцизного збору на спирт етиловий та алкогольні напої” (щодо спирту етилового, що використовується підприємствами охорони здоров’я) (р.№4191, н.д.П.Жебрівський).

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України “Про статус суддів” (щодо присяги) (р.№4058, н.д.М.Добкін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо торгівлі людьми) (р.№4179, н.д.Г.Буйко, В.Стретович).

Проект Закону про порядок прийняття рішень про розміщення, проектування, будівництво ядерних установок і об’єктів, призначених для поводження з радіоактивними відходами, які мають загальнодержавне значення (р.№5336, н.д.А.Деркач).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо прийняття рішень про будівництво ядерно та радіаційно небезпечних об’єктів) (р.№5086, н.д.А.Деркач).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про господарські товариства” (щодо формування складу ради акціонерного товариства (спостережної ради) (р.№3567, н.д.В.Зубанов).

Проект Закону про внесення змін до Цивільного кодексу України (щодо відповідності законодавству Європейського Співтовариства) (р.№5013, н.д.М.Добкін).

Про проект заяви щодо підтримки резолюції Європейського Парламенту стосовно Олімпійського Перемир’я.

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

___________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн. 111, о 14.30)

2 червня

Про план проведення 8 червня 2004 року парламентських слухань на тему: “Про збереження та цільове використання об’єктів соціально-культурного призначення в процесі зміни форми власності суб’єктів господарювання, що їх утримують”.

Головне організаційне управління