Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

5 - 9 квітня 2004 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул. Садова, 3, кімн.412, о 15.00)

7 квітня

Про подання Вищої ради юстиції України про звільнення суддів Антонюка О.А., Олійника Г.М., Куликова А.В., Писаренка А.О., Чепурного С.В., Василенка Ю.О., Заграничного В.Г. у зв’язку з порушенням ними присяги судді.

Проект Закону про Єдиний Державний реєстр дітей, які залишились без опіки батьків і можуть бути усиновлені, та громадян, що бажають усиновити дитину (р.№4334, н.д.В.Атрошенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про судоустрій України” (р.№5168, н.д.А.Шкіль).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ___________________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн.310, о 15.00)

7 квітня

Проект Закону про внесення доповнень до статті 33 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” (щодо стажу роботи за спеціальністю) (р.№4153, н.д.Р.Ткач та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” (щодо положення про недоторканість) (р.№4201, н.д.В.Асадчев).

Проект Закону про внесення змін до статті 12 Закону України “Про плату за землю” (щодо скасування пільг) (р.№4564, н.д.О.Борзих, М.Гладій).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус гірських населених пунктів в Україні” (щодо критеріїв віднесення населених пунктів до гірських) (р.№2385, н.д.В.Бартків, М.Маркуш).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус гірських населених пунктів в Україні” (щодо кількості критеріїв при віднесенні населених пунктів до гірських) (р.№2385-1, н.д.Є.Гірник).

Про проект Закону про Загальнодержавну програму “Питна вода України” (р.№5222, КМУ).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

_____________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.507, о 14.30)

7 квітня

Проект Трудового кодексу України (р.№1038-1, друге читання).

Проект Закону про поетапне підвищення розміру мінімальної заробітної плати (р.№4421, на заміну, н.д.В.Ющенко, В.Кириленко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття” (щодо безпроцентної позики для організації підприємницької діяльності) (р.№3644, повторне друге читання).

Проект Закону про загальнообов’язкове державне страхування новонароджених дітей (р.№5055, н.д.Н.Шуфрич).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття” (р.№4350, друге читання).

Проект Постанови про неприйнятність проекту Закону про внесення змін до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття” (р.№4350/П1, н.д.В.Пинзеник).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям” (щодо прожиткового мінімуму для дітей в багатодітній сім’ї) (р.№3565, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державну допомогу сім’ям з дітьми” (щодо допомоги одиноким матерям) (р.№5092, н.д.О.Волков, О.Біловол).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про охорону дитинства” (щодо пільг на оплату житлово-комунальних послуг) (р.№5177, н.д.О.Задорожній).

Проект Закону про повернення знецінених заощаджень громадян України (р.№4405, н.д.В.Пустовойтенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України” (щодо механізму компенсації) (р.№4475, н.д.К.Фоменко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності” (р.№4208, н.д.О.Корсаков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус ветеранів військової служби і ветеранів органів внутрішніх справ та їх соціальний захист” (щодо ветеранів податкової служби) (р.№3610, н.д.С.Осика).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я,

МАТЕРИНСТВА ТА ДИТИНСТВА

_____________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 512, о 15.00)

7 квітня

Проекти законів про внесення змін до Закону України “Про державну допомогу сім’ям з дітьми” (щодо допомоги одиноким матерям) (р.№5092, н.д.О.Волков, О.Біловол; р.№5092-1, н.д.В.Скомаровський).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до статті 21 Закону України “Про охорону дитинства” (щодо заборони найгірших форм дитячої праці) (р.№5106, н.д.С.Косінов).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення” (щодо передачі об’єктів) (р.№5171, КМУ).

Проекти законів про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” (щодо фінансування охорони здоров’я та оподаткування продажу путівок для дитячого відпочинку) (р.№5318, н.д.М.Поліщук та ін.; р.№5234, н.д.В.Заічко).

Проект Закону про загальнообов’язкове державне страхування новонароджених дітей (р.№5055, н.д.Н.Шуфрич).

Пропозиції Президента України до Закону “Про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту жертв нацистських переслідувань” (р.№3383).

Проекти законів про внесення змін та доповнень до деяких законів України (щодо захисту здоров’я населення від шкідливого впливу тютюнопаління та рекламування алкоголю та тютюну) (р.№5229, н.д.М.Томенко; р.№5039, н.д.О.Турчинов; р.№5052, н.д.В.Пинзеник).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.202, о 14.30)

7 квітня

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України “Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні” (щодо пільг при погашенні суми зобов’язань за молодіжними кредитами) (р.№4450, н.д.С.Косінов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні” (щодо затвердження Загальнодержавної програми) (р.№2260, н.д.А.Полііт).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про альтернативну (невійськову) службу” (р.№3608, друге читання).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.526, о 15.00)

7 квітня

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про вищу освіту” (щодо підготовки кадрів) (р.№3323, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про освіту” (щодо приведення у відповідність до Закону України “Про вищу освіту”) (р.№3322, КМУ).

Про роботу Міністерства освіти і науки України з виконання положень статей 52-53 Закону України “Про професійно-технічну освіту” щодо міжнародного співробітництва, виконання, впровадження міжнародних програм з розвитку та реформування професійно-технічної освіти в Україні.

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” (щодо пенсійного забезпечення) (р.№5152, н.д.В.Пинзеник).

Проект Закону про комерційну таємницю (р.№5180, н.д.Т.Довгий).

Проект Закону про Загальнодержавну програму патріотичного виховання на 2004-2008 роки (р.№4593, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту моралі та утвердження гуманістичних цінностей у суспільстві (р.№5115, н.д.В.Зубанов, Р.Сафіуллін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (щодо пільг дітям громадян, віднесених до категорії І) (р.№2373, н.д.С.Косінов).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (щодо доповнення переліку осіб) (р.№5103, н.д.М.Катеринчук).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

(вул.Грушевського, 5, кулуари третього поверху, о 12.00)

7 квітня

Проект Закону про реформування Збройних Сил України (р.№5101, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 12 Закону України “Про плату за землю” (р.№4564, н.д.О.Борзих, М.Гладій).

Проект Закону про внесення змін до статті 6 Закону України “Про рекламу” (щодо мови реклами)(р.№4184-4, н.д.А.Раханський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про рекламу” (щодо переривання трансляції кінофільмів рекламою)(р.№5176, н.д.Б.Губський та ін.).

Проект Постанови про відзначення 150-річчя з дня народження видатної української акторки Марії Заньковецької (р.№5024, н.д.П.Мовчан).

Проект Постанови про відзначення 125-річчя від дня народження видатного державного та громадсько-політичного діяча Симона Петлюри (р.№5287, н.д.М.Жулинський та ін.).

Про звернення керівників та уповноважених представників християнських церков України до законодавців і громадськості з приводу пропозицій запровадження в Україні нових способів реєстрації фізичних осіб.

Про участь у міжнародних семінарах, що проводитимуться відповідно до плану роботи Верховної Ради України на 2004 рік Комітетом з питань національної безпеки і оборони спільно з Національним інститутом проблем міжнародної безпеки при РНБО України та Женевським центром демократичного контролю над збройними силами.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

УПРАВЛІННЯ НАРОДНИМ ГОСПОДАРСТВОМ,

ВЛАСНОСТІ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

______________________________________________

(вул. Велика Житомирська, 11, кімн.703, о 15.00)

 

7 квітня

 

Про звіт Антимонопольного комітету України на 2003 рік.

Проект Закону про внесення змін до деяких законів (щодо захисту економічної конкуренції) (р.№4578, н.д.М.Оніщук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо захисту економічної конкуренції) (р.№4578-1, КМУ).

Проект Закону про митну службу України (р.№5081, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Митного кодексу України (р.№3507, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відповідальності за невиконання вимог органів державного контролю за цінами) (р.№3522, друге читання).

Проект Закону про спеціальний режим інвестиційної діяльності на території пріоритетного розвитку “Місто Узин” (р.№4562, н.д.Д.Рудковський).

Проект Закону про внесення зміни до статті 3 Закону України "Про Антимонопольний комітет України" (щодо основних завдань комітету) (р.№4266, н.д.М.Оніщук, В.Хмельницький).

Проект Закону про забезпечення доказів у справах, що розглядаються органами Антимонопольного комітету України (р.№3640, КМУ).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Закону України "Про власність" (р.№2030).

Проект Закону про внесення зміни до статті 18 Закону України "Про режим іноземного інвестування" (р.№4302, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

____________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн. 318, о 14.00)

7 квітня

Про виконання вимог законодавства щодо здійснення операцій з металобрухтом.

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України “Про металобрухт” (щодо операцій з металобрухтом) (р.№3281, друге читання).

Проект Закону про ставку вивізного (експортного) мита на аміачну селітру (р.№5202, н.д.В.Шкляр).

Проект Закону про державне регулювання в сфері забезпечення електромагнітної сумісності технічних засобів та якості електричної енергії (р.№4568, н.д.С.Косінов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань митних тарифів на продукцію машинобудування (р.№4406, н.д.М.Нощенко, Л.Полякова).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про заходи щодо державної підтримки суднобудівної промисловості України” (р.№4346, друге читання).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_______________________________________________________

(вул.Липська, 3, конференц-зал ,о 15.00)

7 квітня

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про електроенергетику” (щодо зменшення фінансового тиску на споживачів) (р.№5120, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про електроенергетику” (щодо сільськогосподарських підприємств) (р.№4398, н.д.А.Гіршфельд).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про енергозбереження” (щодо впровадження нових напрямів політики енергозбереження) (р.№4417, КМУ).

Проект Закону про засади функціонування ринку природного газу (р.№4024-1, н.д.О.Третьяков, М.Мартиненко).

Про створення робочої групи по реформуванню електроенергетики та утворенню НАК “Енергетична компанія України”.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ЗВ`ЯЗКУ ___________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 430, о 15.00)

7 квітня

Про хід виконання Закону України “Про реконструкцію та експлуатацію на платній основі автомобільної дороги Київ-Одеса на ділянці від Жашкова до Червонознам‘янки”.

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про радіочастотний ресурс України” (нова редакція) (р.№4339, н.д.Ю.Луценко та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________

(вул. Садова, 3, кімн. 412)

6 квітня, о 14.30

Проект Закону про визнання такими, що втратили чинність, деяких актів законодавства України (р.№3448, КМУ).

Проект Постанови про відхилення проекту Закону про визнання такими, що втратили чинність, деяких актів законодавства України (щодо вивізного мита на живу худобу та шкіряну сировину) (р.№3448/П, н.д.М.Оніщук та ін.).

Проект Закону про сільськогосподарську дорадчу діяльність (р.№3553, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо термінів переоформлення земельних ділянок) (р.№3372, друге читання).

7 квітня, о 15.00

Проект Закону про ринок земель (р.№2600-1, н.д.П.Сулковський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо надання земельних ділянок працівникам культури, освіти та охорони здоров’я, що проживають в сільській місцевості) (р.№2352, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за порушення законодавства в галузі насінництва, розсадництва та з охорони прав на сорти рослин (р.№3686, друге читання).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про статус гірських населених пунктів в Україні” (щодо визначення критеріїв віднесення та переліку пільг) (р.№5162, н.д.О.Кеменяш, Ю.Ширко).

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України “Про податок на додану вартість” (щодо продажу, оренди земельних ділянок) (р.№5048, н.д.І.Гайдош).

Проект Закону про внесення змін до статті 3 Закону України “Про податок на додану вартість” (щодо об’єктів та операцій, які не підлягають оподаткуванню) (р.№5189, н.д.А.Матвієнков).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про податок на додану вартість” (щодо земельних ділянок під об’єктами нерухомості) (р.№5218, н.д.С.Терьохін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” (щодо сплати земельного податку) (р.№5226, н.д.С.Гавриш).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи” (щодо господарської діяльності на забруднених територіях) (р.№4431, н.д.І.Єремеєв).

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.308, о 16.00)

7 квітня

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо митного оформлення товарів)(р.№5246, н.д.О.Задрожній,

С.Осика).

Проект Закону про ратифікацію Договору між Україною та Румунією про режим українсько-румунського державного кордону, співробітництво та взаємну допомогу з прикордонних питань (р.№0182, Президент України).

Пропозиції Президента України до Закону “Про міжнародні договори України” (р.№0924).

Проект Постанови про прийняття заяви Верховної Ради України стосовно конфлікту, що мав місце останнім часом в Косово та Метохії (р.№5321, н.д.В.Шибко).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична, 4, кімн.207, о 14.30)

7 квітня

Про виконання вимог законодавства щодо розміщення централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива.

Проект Постанови про розроблення соціальної програми забезпечення населення, яке проживає на територіях, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок аварії на Чорнобильскій АЕС, природним газом (р.№5280, н.д.П.Матвієнко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (щодо пільг дітям громадян, віднесених до категорії І)(р.№2373, н.д.С.Косінов).

Проект Закону про внесення змін до статті 52 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (щодо щомісячної компенсації в разі втрати годувальника)(р.№5087, н.д.П.Матвієнко).

Проект Постанови про повне погашення заборгованості із збору до Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення (р.№4225, КМУ).

Про стан захисних лісових насаджень на смугах відводу автомобільних шляхів.

Проект Постанови про інформування громадськості з питань, що стосуються довкілля (р.№5204, н.д.Г.Руденко).

Проект Постанови про направлення на повторне перше читання проекту Закону про внесення змін до Закону України “Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи” (р.№4431/П-1, н.д.С.Буряк).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ____________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн.418, о 15.00)

7 квітня

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності за користування засобами рухомого (мобільного) зв’язку у закладах освіти та культури) (р.№5149, н.д.М.Томенко, О.Білозір).

Проект Закону про забезпечення особистої безпеки суддів України (р.№5232, н.д.Л.Черновецький).

Проект Закону про внесення доповнення до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо відповідальності за посягання на політичну незалежність державного чи громадського діяча) (р.№5173, н.д.Л.Черновецький).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального і Кримінально-процесуального кодексів України (щодо відповідальності за підрив репутації державного діяча) (р.№4267, н.д.В.Аніщук).

Проект Закону про внесення змін до статті 74 Кримінального кодексу України (р.№3678, н.д.Р.Богатирьова).

Проект Закону про ратифікацію Договору між Україною та Республікою Панама про взаємну правову допомогу в кримінальних справах (р.№0189, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Договору між Україною та Республікою Панама про видачу правопорушників (р.№0190, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального і Кримінально-процесуального кодексів України (щодо відповідальності за злочини в сфері використання комп’ютерів) (р.№3039, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо відповідальності за злочини у сфері комп’ютерної інформації) (р.№3039-1, н.д.В.Мойсик та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального і Кримінально-процесуального кодексів України (щодо відповідальності за наклеп) (р.№3123, н.д.С.Іванов).

Проект Закону про внесення змін до статті 19 Закону України “Про виконавче провадження” (р.№5316, н.д.В.Мойсик, О.Бандурка).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№3033, друге читання).

Проект Постанови про створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України “Про перевірку на відповідність чинному законодавству діяльності громадянина України В.В.Медведчука від імені іноземних компаній та створених за їх участю комерційних структур” (р.№4466, н.д.В.Червоній та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З

ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

____________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 209, о 12.00)

7 квітня

Про дачу згоди на призначення начальником відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Чернігівської області.

Про погодження на звільнення з посади начальника Головного відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління СБУ в Луганській області.

Пропозиції Президента України до Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку із прийняттям Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” (р.№4000-1).

Проект Закону про державний фінансовий контроль (р.№1131-2, н.д.В.Коновалюк).

Проект Закону про легалізацію доходів фізичних осіб, з яких не сплачено податки, збори (обов’язкові платежі) до бюджетів та державних цільових фондів (р.№3228-2, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо упорядкування діяльності правоохоронних органів (р.№5193, на заміну, н.д.С.Соболєв).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів України (стосовно повноважень Національного центрального бюро Інтерполу в Україні) (р.№3666, н.д.М.Добкін).

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України “Про державну службу” (р.№4429, н.д.Г.Самофалов).

Про депутатське звернення народного депутата України Черновецького Л.М.

Про заслуховування на Комітеті в порядку контролю стану розслідування Лозівською міжрайонною прокуратурою Харківської області кримінальної справи щодо фальсифікації результатів виборів в одномандатному виборчому окрузі №180.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

І ОБОРОНИ

________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

7 квітня

Проект Закону про внесення зміни до Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” (щодо додаткових гарантій) (р.№2467, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 12 Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” (р.№4375, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” (щодо членів сім'ї пільговика) (р.№4545, н.д.О.Турчинов).

Проект Закону про основні засади цивільного захисту (р.№5257, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” (щодо програми первинної льотної підготовки військових курсантів) (р.№5089, н.д.В.Потапов).

Проект Закону про внесення змін до статті 40 Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” (щодо фінансування розвідувальної діяльності у сфері військової оборони) (р.№5209, н.д.Г.Манчуленко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” (щодо фінансування Служби безпеки України) (р.№5309, н.д.А.Чикал, В.Олуйко).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки про охорону секретної інформації у сфері оборони (р.№0186, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Литовської Республіки про взаємну охорону інформації з обмеженим доступом (р.№0187, КМУ).

Проект Постанови про заслуховування Верховною Радою України інформації Голови Служби безпеки України щодо окремих питань організації діяльності розвідувальних органів України (р.№5237, н.д.М.Томенко).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_______________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.409, о 15.00)

 

7 квітня

Проект Постанови про відхилення законопроектів, які втратили актуальність, та повернення законопроектів на доопрацювання (р.№5119, н.д.В.Пустовойтенко та ін.).

Звіт про виконання кошторису видатків на здійснення повноважень Верховної Ради України за 2003 рік.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 315, о 15.00)

 

7 квітня

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про телебачення і радіомовлення” (щодо надання ефірного часу для офіційних виступів і заяв)(р.№5327, н.д.М.Кульчинський).

Проект Закону про перехоплення та моніторинг телекомунікацій (р.№4042-1, н.д.В.Лебедівський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту моралі та утвердження гуманістичних цінностей у суспільстві (р.№5115, н.д.В.Зубанов, Р.Сафіуллін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” (р.№5321, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.512-а, о 16.00)

7 квітня

Про депутатський запит народного депутата України Хмари С.І., що був оголошений на засіданні Верховної Ради України 17 березня 2004 року.

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Російської Федерації про врегулювання претензій, які виникли внаслідок повітряної катастрофи, що сталася 4 жовтня 2001 року (р.№0181, КМУ).

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 300, о 15.00)

7 квітня

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною” (щодо переліку осіб) (р.№3675-1, друге читання).

Пропозиції Президента України до Закону “Про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту жертв нацистських переслідувань” (р.№3383).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (щодо недопущення додаткових пенсійних обтяжень) (р.№5016, н.д.М.Добкін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (щодо платників фіксованого та єдиного податків) (р.№5104, н.д.М.Добкін).

Проект Постанови про Рекомендації парламентських слухань “Про підсумки проведення в Україні у 2003 році Року людей з інвалідністю щодо забезпечення соціальних, економічних, правових і конституційних гарантій у сфері соціального захисту та реабілітації інвалідів” від 10 березня 2004 року.

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про податок з доходів фізичних осіб” (щодо коштів, внесених на пенсійні вклади) (р.№5275, н.д.С.Терьохін, В.Цушко).

Проект Закону про внесення змін до статті 52 Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (щодо щомісячної компенсації в разі втрати годувальника) (р.№5087, н.д.П.Матвієнко).

Про стан підготовки до проведення “Дня Уряду України у Верховній Раді України” 13 квітня 2004 року.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

7 квітня

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про громадянство України” (р.№4192, н.д.Г.Удовенко).

Проект Закону про Єдиний реєстр персональних даних (р.№4002, н.д.Л.Кириченко та ін.).

Проект Закону про реєстрацію фізичних осіб в Україні (р.№4368, н.д.М.Оніщук та ін.).

Проект Закону про загальнообов’язкове державне соціальне медичнне страхування (р.№4505, н.д.І.Франчук та ін.).

Проект Закону про загальнообов’язкове державне соціальне медичне страхування (р.№4505-1, н.д.І.Шурма та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України “Про статус суддів” (щодо присяги) (р.№4058, н.д.М.Добкін та ін.).

Проект Закону про ратифікацію Європейської угоди про осіб, які беруть участь у процесі Європейського суду з прав людини (р.№0177, Президент України).

Проект Закону про внесення зміни до статті 3 Закону України “Про Збройні Сили України” (щодо переходу до тривидового складу) (р.№4592, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Факультативного протоколу до Конвенції про права дитини щодо участі дітей у збройних конфліктах (р.№0171, Президент України).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України “Про електроенергетику” (щодо вдосконалення відносин на ринку електроенергетики) (р.№3504, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Цивільного кодексу України (щодо відповідності законодавству Європейського Співтовариства) (р.№5013, н.д.М.Добкін).

Проект Закону про запровадження мораторію на розгляд та схвалення (затвердження) нових інвестиційних проектів у спеціальних (вільних) економічних зонах і на територіях із спеціальним режимом інвестиційної діяльності (р.№4229, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 3 Закону України “Про Антимонопольний комітет України” (щодо основних завдань комітету) (р.№4266, н.д.М.Оніщук, В.Хмельницький).

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України “Про податок на додану вартість” (щодо уточнення поняття дати відвантаження експортної продукції) (р.№4356, н.д.С.Матвієнков).

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

_____________________________________________________

(спільне засідання Комісії та комітетів з питань правової політики,

з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією,

вул. Грушевського, 18/2, кімн. 12, о 15.00)

7 квітня

Про законодавче врегулювання проблемних питань у ході судових розглядів, що виникають у процесі приватизації та післяприватизаційний період.

Про відповідність чинному законодавству проведення додаткової емісії акцій НАСК “Оранта”.

Головне організаційне управління