Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

5-7 травня 2004 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 202, о 14.30)

5 травня

Проект Постанови про присудження Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму і місцевого самоврядування.

Проект Закону про фінансову підтримку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування (р.№4593, н.д. С.Гавриш).

Проект Закону про Загальнодержавну програму патріотичного виховання молоді на 2004-2008 роки (р.№4593, КМУ).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.526, о 15.00)

5 травня

Проект Закону про внесення змін до статті 17 Закону України "Про загальний військовий обов'язок і військову службу" (щодо відстрочки від призову студентам) (р.№5179, н.д.О.Задорожній).

Проект Закону про внесення змін до статті 49 Закону України "Про вищу освіту" (щодо навчального навантаження педагогічних працівників) (р.№5208, н.д.А.Полііт).

Проект Постанови про інформацію Комітету з питань свободи слова та інформації про ситуацію, яка склалася навколо редакції газети "Сільські вісті" (р.№5135, н.д.К.Ситник, Б.Олійник, С.Ніколаєнко).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_______________________________________________________

Засідання робочих груп

(вул.Липська, 3, малий зал)

6 травня, о 12.00

Про законодавче забезпечення державного регулювання природних монополій та суміжних ринків в паливно-енергетичному комплексі України.

6 травня, о 15.00

Проект Закону про засади функціонування ринку природного газу (р.№4024-1, н.д. О.Третьяков, М.Мартиненко).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ____________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн.418, о 15.00)

5 травня

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України "Про державну службу" (р.№4429, н.д. Г.Самофалов).

Проект Закону про тимчасовий порядок фінансування судової влади (р.№4189, н.д. В.Онопенко).

Проект Закону про реабілітацію осіб, які постраждали від терористичного акту (р.№2402-1, н.д. В.Скомаровський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оперативно-розшукову діяльність" (р.№4354, н.д. М.Добкін, Д.Святаш).

Проект Закону про статус депутатів місцевих рад (р.№4201, н.д. В.Асадчев).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку із прийняттям Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" (р.№4000-1).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо повноваження державних органів по моніторингу цін) (р.№5387, н.д. В.Олуйко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом) (р.№3766, н.д. С.Матвієнков).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОї ПОЛІТИКИ ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________________

(вул. Садова, 3, кімн. 412, об 11.00)

6 травня

Про дотримання вимог законодавства щодо підтримки агропромислового виробництва та пріоритетності соціального розвитку села в Україні у 2004 році і формування ефективних механізмів їх розвитку на перспективу.

Проект Закону про внесення змін до статті 92 Земельного кодексу України (щодо права користування земельною ділянкою) (р.№5354, н.д.Л.Черновецький) та проект Закону про внесення змін до частини другої статті 92 Земельного кодексу України щодо визначення права на постійне користування земельними ділянками (р.№5354-1, н.д.О.Турчинов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах" (щодо контролю за ввезенням цукру-сирцю) (р.№5423, н.д.О.Юхновський, В.Цушко).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.512-а)

5 травня, об 11.00

Про Рекомендації комітетських слухань з питання "Про заходи щодо реалізації Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні".

Про хід підготовки до парламентських слухань 9 червня 2004 року "Становище жінок в Україні: реалії та перспективи".

6 травня, о 10.00

Проект Закону про Єдиний державний реєстр дітей, які залишилися без опіки батьків і можуть бути усиновлені та громадян, що бажають усиновити дитину (р.№4334, н.д. В.Атрошенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний реєстр фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів" (щодо права сплачувати податки без ідентифікаційного номера) (р.№3711-3, н.д. П.Симоненко та ін.).

7 травня, о 10.00

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій в Україні" (р.№5317, н.д. П.Качур).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" (р.№5357, н.д. Л.Черновецький).

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

____________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 300, об 11.00)

6 травня

Проект Закону про статус учасників міжнародних миротворчих операцій та їх соціальний захист (р.№5355, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" (щодо пенсійного забезпечення) (р.№5152, н.д. В.Пинзеник).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо перерахунку пенсій) (р.№4487, н.д. Г.Крючков та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 33 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо призначення пенсії по інвалідності) (р.№5268, н.д. М.Кульчинський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" (щодо відрахувань до Пенсійного фонду та на обов'язкове соціальне страхування) (р.№5005, н.д. В.Надрага).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" (щодо бюджетних призначень для підготовки до Паралімпійських ігор) (р.№5376, н.д. В.Сушкевич).

Проект Закону про внесення зміни до статті 13 Закону України "Про поховання та похоронну справу" (щодо надання допомоги на поховання) (р.№5249, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

5 травня

Проект Закону про приєднання України до Конвенції про захист дітей та співробітництво в галузі міждержавного усиновлення (р.№0104, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів (р.№5340, Президент України).

Проект Закону про Державну кримінально-виконавчу службу України (р.№4370, н.д. О.Бандурка та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Про статус суддів" (щодо присяги) (р.№4058, н.д. М.Добкін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо торгівлі людьми) (р.№4179, н.д. Г.Буйко, В.Стретович).

Проект Закону про внесення змін до Цивільного кодексу України (щодо відповідності законодавству Європейського Співтовариства) (р.№5013, н.д. М.Добкін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про господарські товариства" (щодо формування складу ради акціонерного товариства (спостережної ради) (р.№3567, н.д. В.Зубанов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оренди, концесії чи приватизації комунального майна (р.№3476, н.д. Б.Безпалий та ін.).

Проект Закону про фінансування реформування і розвитку житлово-комунального господарства України на поворотній основі (р.№3680, н.д. В.Шепетін).

Про роботу Комітету з питань Європейської інтеграції.

Розгляд проектів законів, які не підпадають під сферу регулювання УПС, норм і принципів системи ГАТТ/СОТ, зобов'язань України перед РЄ.

Головне організаційне управління