Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

9 --13 лютого 2004 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, об 11.00)

11 лютого

Про обрання суддів апеляційних судів безстроково.

Про обрання суддів місцевих судів безстроково.

Про обрання суддів господарських судів безстроково.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ___________________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн.310, об 11.00)

11 лютого

Про віднесення селища міського типу Перечин Перечинського району Закарпатської області до категорії міст районного значення.

Проект Постанови про припинення повноважень членів Центральної виборчої комісії (р. № 5056, Президент України).

Проект Постанови про припинення повноважень членів Центральної виборчої комісії (р. № 5057, Президент України).

Проект Постанови про призначення на посаду членів Центральної виборчої комісії (р. № 5058, Президент України).

Проект Закону про визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Цивільного кодексу України (р. № 4224, КМУ).

 

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я,

МАТЕРИНСТВА ТА ДИТИНСТВА

_____________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 512 , о 15.00)

10 лютого

Проект Закону про загальнообов'язкове державне соціальне медичне страхування (р. № 4505 н.д. І.Франчук та ін.).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законів України" (р. № 2108).

Проект Закону про Єдиний Державний реєстр дітей, які залишились без опіки батьків і можуть бути усиновлені та громадян, що бажають усиновити дитину (р. № 4334, н.д. В.Атрошенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 66 Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" (щодо допомоги при народженні дитини) (р. № 5025, н.д. М.Поліщук).

12 лютого, об 11.00

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про лікарські засоби" (р. № 0945, нова редакція, н.д. П.Порошенко).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.526, о 15.00)

10 лютого

Проект Бюджетного кодексу України (р. № 3700, н.д. В.Асадчев та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" (щодо спеціальних економічних зон) (р. № 4576, н.д. В.Демьохін).

Проект Закону про порядок обчислення часу на території України (р. № 4301, н.д. В.Олуйко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відпустки" (щодо додаткової відпустки батькам) (р. № 4482, н.д. О.Волков, О.Біловол).

Проект Постанови про рекомендації парламентських слухань про становище молоді в Україні "Формування здорового способу життя української молоді: стан, проблеми та перспективи" (р. № 4565, н.д. К.Самойлик).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 637, о 15.00)

10 лютого

Погодження порядку надання та погашення середньострокових безвідсоткових позичок місцевим органам влади та самоврядування за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку, підготовленого відповідно до статті 67 Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік".

Порядок погашення простроченої бюджетної заборгованості з податку на додану вартість шляхом її оформлення облігаціями внутрішньої державної позики відповідно до статті 12 Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік".

Проект Закону про визнання Державним боргом зобов'язань згідно абзаців 8-10 частини 1 статті 57 Законом України "Про освіту" та механізми обслуговування й повернення боргу, (р. № 3470, н.д. Т.Чорновіл, Т.Стецьків).

Проект Закону про реструктуризацію заборгованості з виплат педагогічним, науково-педагогічним та іншим працівникам закладів освіти, передбачених статтею 57 Закону України "Про освіту" (р. № 3613, н.д. В.Воюш та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо державного матеріального резерву), (р. № 4168, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань надання фінансової підтримки громадським організаціям та іншим об'єднанням ветеранів війни (р. № 2478, н.д. С.Гошовський).

Розгляд законопроектів відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України.

12 лютого

Використання бюджетних коштів силовими структурами на будівництво (придбання) житла для військовослужбовців (осіб рядового та начальницького складу) та про плату за землю, що знаходиться у їх користуванні.

Ефективність обслуговування Державним казначейством України місцевих бюджетів.

Розгляд законопроектів відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

___________________________________________________________

(вул. Липська, 3, конференц-зал, о 14.00)

10 лютого

Проект Закону про встановлення фіксованого розміру страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування для окремих категорій платників (№ 4501, КМУ).

Проект Закону про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (№ 2054, н.д. М.Добкін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про цінні папери і фондову біржу" (№ 3457, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні" (щодо визначення поняття саморегулівної організації) (№ 1102, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин та механізмів" (щодо звільнення від сплати податку Міністерства оборони України та інших військових формувань) (№ 1061, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди про позику (Проект "Видача державних актів на право власності на землю у сільській місцевості та розвиток системи кадастру") між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (№ 0163, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України, затвердженого Законом України "Про Митний тариф України" (щодо ставок на деякі високотехнологічні комплектуючі до комп'ютерної техніки) (№ 4399, н.д. В.Пустовойтенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні" (№ 0969, друге читання).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

____________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн. 412, о 15.00)

10 лютого

Про стан впровадження Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" (слухання в Комітеті).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_______________________________________________________

(вул.Липська, 3, конференц-зал, о 15.00)

11 лютого

Проект Закону про введення мораторію на примусове стягнення та арешт коштів підприємств паливно-енергетичного комплексу (р. № 4383, н.д. В.Бронніков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про нафту і газ" (щодо термінів дії спеціальних дозволів) (р. № 2327, н.д. А.Клюєв та ін).

План роботи Комітету на п'яту сесію Верховної Ради України.

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за порушення законодавства в нафтогазовій сфері (р. № 4536, н.д. О. Третьяков, М.Мартиненко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 7 Закону України "Про страхування" (щодо ліній електропередач та перетворюючого обладнання) (р. № 2101, КМУ).

Результати вивчення ситуації щодо створення неповного ядерно-паливного циклу.

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, о 14.30)

10 лютого

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо пестицидів і агрохімікатів" (р. № 2070).

Проект Закону про молоко та молочні продукти (р. № 3076, друге читання).

Проект Закону про м'ясо та м'ясні продукти (р. № 3077, друге читання ).

Погодження місць розташування об'єктів на особливо цінних землях підприємствам, установам та організаціям.

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб", (р. № 4312, КМУ).

Проект Закону про внесення доповнення до статті 5 Закону України "Про податок на додану вартість", (р. № 4296, н.д В.Шпак).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за самовільне зайняття земельної ділянки) (р. № 4556, н.д. С.Терещук).

11 лютого

Про стан дотримання вимог законодавства при здійсненні операцій із ввезення на митну територію України товарів 1-24 групи УКТ ЗЕД в 2003 році.

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.308, о 16.00)

11 лютого

Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо усиновлення) (р. № 3438-2, н.д. Ю.Артеменко, С.Косінов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні" (р. № 4205. н.д. М.Круць, Р.Ткач).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання" (р. № 4365, н.д. В.Сівкович).

Проект Закону про утилізацію боєприпасів і ракет, які зберігаються на арсеналах, базах та складах Збройних Сил України та інших військових формувань України (р. № 4369, н.д. В.Сівкович).

Проект Закону про приєднання України до Конвенції про тимчасове ввезення (р. № 0172, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Ліванської Республіки про співробітництво у сфері науки і технологій (р. № 0159, КМУ).

Проект Закону про відновлення прав осіб, депортованих за національною ознакою (р. № 4526, КМУ).

Проект Постанови про рекомендації парламентських слухань "Зовнішня політика України як інструмент забезпечення національних інтересів держави: здобутки, реалії та перспективи" (р. № 4601-1, н.д. П.Симоненко та ін.).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична, 4, кімн.207, о 14.30)

11 лютого

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи" (р. № 5017, н.д. М.Шершун, В.Самоплавський).

Проект Закону про газ (метан) вугільних родовищ (р. № 4451, н.д Л.Байсаров).

Проекти законів про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" (щодо фінансування розвитку мінерально-сировинної бази) (р. № 4587, н.д. Ю.Соломатін); (щодо фінансування буріння артезіанських свердловин) (р. № 4586, н.д Ю.Соломатін); (щодо надання ліцензій на користування надрами) (р. № 4612, н.д А.Кириченко та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 240 Кримінального кодексу України (щодо порушення правил охорони надр) (р. № 4594, КМУ).

Проект Закону про внесення доповнення до статті 31 Закону України "Про курорти" (щодо використання природних територій) (р. № 5051 н.д Л.Миримський).

Проект Закону про внесення доповнень до Земельного кодексу України ( щодо водних об'єктів загальнодержавного значення) (р. № 4457, н.д А.Писаренко).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ____________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн.418, о 15.00)

 

10 лютого

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (р. № 1128, н.д. В.Горбачов).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (р. № 4556, н.д. С.Терещук).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального і Кримінально-процесуального кодексів України (р. № 4267, н.д. В.Аніщук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про дорожній рух" (р. № 4507, н.д. М.Кравченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо порушення правил дорожнього руху) (р. № 4507-1, н.д. В.Драчевський).

Проект Закону про внесення доповнення до статті 279 Кримінального кодексу України (р. № 3293, н.д. О.Грачев).

Проект Закону про застосування штрафних санкцій за порушення норм з регулювання обігу готівки (р. № 2104, н.д. М.Катеринчук).

Проект Закону про внесення змін до ст. 8 Закону України "Про оперативно-розшукову діяльність" (р. № 3548, н.д. О.Пеклушенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо врегулювання питань майнової застави)" (р. № 3085, н.д. Л.Черновецький).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (р. № 4503, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

11 лютого

Погодження змін у структурі ГУБОЗ МВС України та підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Одеській області.

Подання Генерального прокурора України про дачу згоди:

- на звільнення Плеваки Володимира Васильовича з посади начальника відділу нагляду за виконанням законів спецпідрозділами та іншими державними органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю прокуратури Чернігівської області;

- на призначення Сакуна Михайла Григоровича начальником відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими державними органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю прокуратури Донецької області.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру" (р. № 3757, н.д. М.Потебенько, Ю.Кармазін).

Проект Закону про внесення доповнення до Закону України "Про статус суддів" (р. № 5021, н.д. Л.Черновецький).

Проект Закону про державний фінансовий контроль (р. № 1131-2, н.д. В.Коновалюк).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_______________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.409, об 11.00)

11 лютого

Проект кошторису видатків на здійснення повноважень Верховної Ради України на 2004 рік.

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань Державної продовольчої безпеки (р. № 3738, н.д. М.Полянчич та ін).

 

 

Стан працевлаштування народних депутатів України першого, другого та третього скликань Верховної Ради України (інформація Управління кадрів Апарату Верховної Ради України).

Про практику формування щоденного та щотижневого розкладу пленарних засідань Верховної Ради України.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.512-а, о 16.00)

10 лютого

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Республікою Білорусь про регулювання процесу переселення і захист прав переселенців і членів їх сімей (р. № 0170, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Швейцарською Федеральною Радою про реадмісію осіб, які перебувають на території їх держав нелегально (р. № 0174, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про жертви нацистських переслідувань" (р. № 2012, н.д. Л.Лук'яненко та ін.).

11 лютого, о 10.00

Проект Закону про основні засади державної міграційної політики України (р. № 4227-1, н.д. І.Гайдош)

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо посилення гарантій права громадян України на свободу пересування (р. № 3218, н.д. Д.Жванія).

12 лютого, о 10.00

Проект Закону про забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків (р. № 4415, н.д. К.Фоменко та ін.)

Проект Закону про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків (р. № 4415-1, КМУ).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Становище жінок в Україні: реалії та перспективи" (р. № 5019, н.д. О.Білозір).

Проект Постанови про "День Уряду України" у квітні 2004 року, (р. № 5018, н.д. О.Білозір).

 

13 лютого, об 11.00

Робоча нарада з представниками міністерств та відомств з питання: "Про стан і заходи щодо запобігання тортур та катувань в ході проведення досудового слідства та в місцях позбавлення волі".

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 300, о 15.00)

10 лютого

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам" ( р. № 3221, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо загальнообов'язкового пенсійного страхування) (р. № 4584, КМУ).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про пенсійне забезпечення військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справа та деяких інших осіб" (щодо умов та строків призначення пенсії) (р. № 3718-3, н.д. М.Круць).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законів України, пов'язаних з недержавним пенсійним забезпеченням (р. № 4485, н.д. Ф.Шпиг, С.Буряк).

Проекти постанов про "День Уряду України" в лютому і у березні 2004 року (р. № 5044, н.д. В.Кириленко; р. № 5046, н.д. В.Пинзеник).

Про проведення зустрічі у Верховній Раді України з нагоди 15 річниці виведення військ з Афганістану.

Про клопотання голови правління Українського національного фонду "Взаєморозуміння і примирення" щодо нагородження активістів Української спілки в'язнів - жертв нацизму Почесною грамотою та Грамотою Верховної Ради України.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

11 лютого

 

Пропозиції Президента України до Закону "Про Загальнодержавну програму адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу" (р. № 3185, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України (щодо ставки мита на ввіз кукурудзи) (р. № 3664, н.д. В.Плютинський, С.Терещук).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Митного кодексу України (щодо ввезення устаткування та матеріалів для будівництва та ремонту суден) (р. № 4088, н.д. В.Матвєєв, В.Демьохін).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Митного кодексу України (щодо ввезення устаткування та матеріалів для будівництва та ремонту суден) (р. № 4088-1, н.д. В.Демьохін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про застосування спеціальних заходів щодо імпорту в Україну" (щодо міжнародних стандартів спеціальних розслідувань) (р. № 4315, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про боротьбу з корупцією" (щодо відповідальності членів Уряду) (р. № 3169, н.д. В.Стретович, Д.Жванія).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів (щодо посередництва з працевлаштування за кордоном) (р. № 4479, н.д. М.Нощенко, І.Шаров).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Республікою Білорусь про регулювання процесу переселення і захист прав переселенців і членів їх сімей (р. № 0170, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат (р. № 0169, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Литовської Республіки про співробітництво і взаємну допомогу в галузі попередження надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків (р. № 0173, КМУ).

Головне організаційне управління