Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

9-12 березня 2004 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, об 11.00)

9 березня

Проект Адміністративного процесуального кодексу України (р.№1331, друге читання).

Про внесення змін до Закону України “Про третейські суди” (прийнятого Верховною Радою України в цілому 05 лютого 2004 року) у зв’язку з рішенням Конституційного Суду України у справі за конституційним зверненням спільного підприємства “Мукачівський плодоовочевий консервний завод” про офіційне тлумачення положення пункту 10 статті 3 Закону України “Про виконавче провадження” (справа про виконання рішень третейських судів) від 24 лютого 2004 року.

10 березня

Про подання Генеральної прокуратури України щодо зупинення повноважень та надання згоди на затримання і арешт голови місцевого суду Центрально-Міського району міста Горлівки Донецької області Темної Лариси Володимирівни.

Про подання Генеральної прокуратури України щодо зупинення повноважень та надання згоди на затримання і арешт судді місцевого суду Центрально-Міського району міста Горлівки Донецької області Лук’яненко Марини Олександрівни.

Про обрання судді Верховного Суду України безстроково.

Про обрання суддів загальних судів безстроково.

Про обрання суддів господарських судів безстроково.

Про звільнення суддів.

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” (р.№4330, н.д.В.Кириллов).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ___________________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн.310, о 15.00)

10 березня

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” (щодо етики поведінки посадових осіб) (р.№5121, КМУ).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з моніторингу щодо додержання конституційних прав громадян на участь у зборах, мітингах, походах, демонстраціях та виконання Закону України “Про статус народного депутата України” (р.№5130, н.д.В.Пизеник).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про об’єднання громадян” (щодо створення та діяльності громадських організацій) (р.№3263, н.д.О.Шевченко).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про об’єднання громадян” (щодо легалізації шляхом повідомлення про заснування) (р.№3263-1, н.д.В.Гошовсьий, В.Хомутинник).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: “Становище жінок в Україні: реалії та перспективи” (13 квітня 2004 року) (р.№5019, н.д.О.Болозір).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про плату за землю” (щодо пільг землекористувачам) (р.№4499, н.д.А.Франчук).

Проект Закону про внесення змін до статті 12 Закону України “Про плату за землю” (щодо скасування пільг) (р.№4564, н.д.О.Борзих, М.Гладій).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я,

МАТЕРИНСТВА ТА ДИТИНСТВА

_____________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 512, об 11.00)

10 березня

Проект Закону про внесення змін до статті 281 Цивільного кодексу України (щодо збереження репродуктивного здоров’я) (р.№4533, КМУ).

Проект Закону про основні засади державної підтримки обдарованих дітей та молоді на Україні (р.№4455, н.д. Л.Давидова).

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України “Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні” (щодо пільг при погашенні суми зобов’язань за молодіжними кредитами (р.№4450, н.д.С.Косінов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (щодо перерахунку пенсій в галузі освіти та охорони здоров’я) (р.№5186, н.д.Л.Кириченко).

Про підготовку до проведення парламентських слухань “Онкологічні захворювання в Україні. Проблема та шляхи подолання”.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________

(виїзне засідання, Івано-Франківська область, смт. Яремча)

9-12 березня

Про стан та перспективи удосконалення законодавства щодо розвитку спорту вищих досягнень. Про розвиток інфраструктури туризму і перспективи його законодавчого врегулювання (на прикладі смт. Яремча Івано-Франківської області).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.526, о 14.00)

10 березня

Про виконання положень Закону України “Про вищу освіту” в частині прийому на навчання за державним замовленням у вищих навчальних закладах державної і комунальної форм власності.

Про проект заходів з удосконалення державної фінансової підтримки малого та середнього бізнесу.

Проект Постанови про проведення парламентських слухань з порядком денним “18 річниця Чорнобильської катастрофи. Погляд у майбутнє” (21 квітня 2004 року) (р.№5156, н.д.Г.Руденко).

Проекти законів про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків (р.№4415, н.д.К.Фоменко та ін.; р.№4415-1, КМУ).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, УПРАВЛІННЯ НАРОДНИМ ГОСПОДАРСТВОМ, ВЛАСНОСТІ

ТА ІНВЕСТИЦІЙ

______________________________________________

(вул. Велика Житомирська, 11, кімн. 703, о 15.00)

9 березня

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р.№2405-9, н.д.О.Гудима, Ю.Костенко).

Пропозиції Президента України до Закону “Про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р.№2405-15).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р.№2405-17, н.д.Г.Руденко).

Проект Закону про Фонд державного майна України (р.№4580, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про спеціальний режим інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку в Луганській області” (р.№2566, н.д.Г.Астров-Шумілов).

Проект Закону про внесення змін до частини другої статті 3 Закону України “Про спеціальний режим інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку в Луганській області” (р.№2566-1, н.д.М.Песоцький).

Проект Закону про внесення зміни до статті 9 Закону України “Про природні монополії” (щодо контролю цін і тарифів) (р.№4314, КМУ).

Про Програму діяльності Кабінету Міністрів України “Відкритість, дієвість, результативність” та її виконання.

Проект Закону про спеціальний режим інвестиційної діяльності на території пріоритетного розвитку “Місто Узин” (р.№4562, н.д.Д.Рудковський).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: “Економічна політика України: актуальні питання” (16 червня 2004 року) (р.№5145, н.д.В.Демьохін та ін.).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 637, о 15.00)

 

9 березня

Про розподіл коштів Міністерства аграрної політики України за цільовими програмами, які визначені йому Законом України “Про Державний бюджет України на 2004 рік”, в розрізі територій.

Про проекти законів про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік”.

Розгляд законопроектів відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України.

11 березня

Про проекти законів про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік”.

Розгляд законопроектів відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

____________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн. 213, о 15.00)

 

9 березня

Слухання в Комітеті на тему: “Законодавче та нормативне забезпечення єдиної державної політики у сфері підтвердження відповідності, як основи підвищення конкурентоспроможності товарів та послуг вітчизняного виробництва”.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_______________________________________________________

(вул.Липська, 3, конференц-зал, о 15.00)

9 березня

Проект Закону про поводження з вибуховими матеріалами (р.№4589, КМУ).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Земельного кодексу України (щодо земельних ділянок під об’єктами трубопровідного транспорту) (р.№4579, н.д.В.Литвин).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” (щодо сплати НАК “Нафтогаз України” збору за виконані геологорозвідувальні роботи) (р.№5027, н.д.Ю.Соломатін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” (щодо фінансування буріння артезіанських свердловин) (р.№4586, н.д.Ю.Соломатін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” (щодо фінансування розвитку мінерально-сировинної бази) (р.№4587, н.д.Ю.Соломатін).

Проект Закону про державне регулювання в сфері забезпечення електромагнітної сумісності технічних засобів та якості електричної енергії (р.№4568, н.д.С.Косінов).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ЗВ`ЯЗКУ ___________________________________________________

10 березня

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 430, о 10.00)

Про виконання Закону України “Про особливості приватизації відкритого акціонерного товариства “Укртелеком”.

(вул. Банкова, 6-8. другий поверх, актовий зал, об 11.30)

Про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2004-2010 роки.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________

(виїзне засідання, Чернігівська область)

10 березня

Про виконання Постанови Верховної Ради України від 22 травня 2003 року “Про стан дотримання законодавства України щодо видачі державних актів на право власності на землю, сертифікатів на право на земельну частку (пай) та їх обігу; про дотримання законодавства України щодо виділення в натурі (на місцевості), використання та обігу земельних ділянок сільськогосподарського призначення”.

Проект Закону про викуп та примусове відчуження земельних ділянок права приватної власності (р.№2120-1, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 12 Закону України “Про плату за землю” (щодо скасування пільг) (р.№4564, н.д.О.Борзих, М.Гладій).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична, 4, кімн.207, о 10.00)

10 березня

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Литовської Республіки про співробітництво і взаємну допомогу в галузі попередження надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків (р.№0173, КМУ).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо угод про розподіл продукції у сфері користування надрами) (р.№5004, н.д.В.Литвин та ін.).

Проект Постанови про погодження місць розташування об’єктів (р.№5118, н.д.І.Томич).

Проект Закону про упорядкування пенсій, граничний розмір яких не обмежується (р.№4548, н.д.М.Сятиня).

Проект Закону про поводження з вибуховими матеріалами (р.№4589, КМУ).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ____________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн.418, о 15.00)

 

9 березня

Проект Закону про внесення змін до Цивільного кодексу України (р.№4516, н.д.С.Хмара).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державну податкову службу в Україні” (р.№4412, н.д.В.Скомаровський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (р.№4052, н.д.Ю.Луценко).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України “Про вивезення та повернення культурних цінностей” (щодо повноважень правоохоронних органів) (р.№4527, КМУ).

Проект Закону про податковий контроль (р.№4051, н.д.В.Горбачов).

Проект Закону про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України (р.№4141, н.д. Ю.Кармазін, О.Бандурка).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (розповсюдження на державну пожежну оборону Закону України “Про пенсійне забезпечення військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та деяких інших осіб”) (р.№4532, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо перерахунку пенсій) (р.№4487, н.д.Г.Крючков та ін.).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Швейцарською Федеральною Радою про реадмісію осіб, які перебувають на територіях їх держав нелегально (р.№0174, КМУ).

Проект Закону про зміни та доповнення до Закону України “Про статус ветеранів військової служби і ветеранів органів внутрішніх справ та їх соціальний захист” (р.№3610, н.д.С.Осика).

Проект Закону про податкову амністію (р.№4003, н.д.С.Терьохін та ін.)

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_______________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.409, об 11.00)

10 березня

Проект Постанови про створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України “Про перевірку на відповідність чинному законодавству діяльності громадянина України В.В.Медведчука від імені іноземних компаній та створених за їх участю комерційних структур” (р.№4466, на заміну, н.д.В.Червоній та ін.).

Проект Постанови про створення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з вивчення гострої соціально-політичної ситуації в Автономній Республіці Крим (р.№5093, н.д.Л.Грач).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для перевірки інформації про порушення посадовими особами органів державної влади України Конституції України та Закону України “Про розвідувальні органи України”, про які заявив під час виступу в берлінській студії радіостанції “Німецької хвилі” генерал зовнішньої розвідки України, радник українського посольства в Німеччині Валерій Кравченко” (р.№5157, н.д.Ю.Кармазін).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з моніторингу щодо додержання конституційних прав громадян на участь у зборах, мітингах, походах, демонстраціях та виконання Закону України “Про статус народного депутата України” (р.№5130, н.д.В.Пинзеник).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.512-а)

9 березня, о 16.00

Проект Закону про свободу віросповідання та діяльність релігійних організацій (р.№5041, н.д.І.Стойко).

 

 

 

10 березня, о 10.00

Проект Закону про порядок надання притулку в Україні іноземцям та особам без громадянства (р.№0992, друге читання).

11 березня, о 10.00

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Сімейного кодексу України (щодо виховання дітей-сиріт та захисту їх особистих прав та інтересів) (р.№4384, н.д.В.Кафарський).

12 березня, о 10.00

Проект Закону про ратифікацію Європейської угоди про осіб, які беруть участь у процесі Європейського суду з прав людини (р.№0177, Президент України).

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_______________________________________________

(зал пленарних засідань Верховної Ради України, об 11.00)

10 березня

Парламентські слухання “Про підсумки проведення в Україні у 2003 році Року людей з інвалідністю щодо забезпечення соціальних, економічних, правових і конституційних гарантій у сфері соціального захисту та реабілітації інвалідів”.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

10 березня

Про стан виконання рекомендацій парламентських слухань про взаємовідносини та співробітництво України з Європейським Союзом.

Головне організаційне управління