Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

11 – 14 травня 2004 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

13 травня

Проекти Господарського процесуального кодексу України (р.№4157, н.д.М.Гапочка та ін.; р.№4157-1, н.д.В.Мусіяка; р.№4157-2, КМУ).

Проект Закону про судоустрій України (р.№4541, н.д.Ю.Кармазін та ін.).

Проект Закону про судову експертизу (р.№1144, повторне друге читання).

Проект Закону про органи юстиції (р.№5152, друге читання).

Проект Закону про основи організації і діяльності адвокатури в Україні (р.№3061, на заміну, н.д.С.Соболєв).

Проект Закону про адвокатуру (р.№3061-1, н.д.В.Демьохін).

Проект Закону про адвокатуру (р.№5187, н.д.М.Маркуш).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо освітніх вимог до осіб, які мають право бути адвокатами, суддями, нотаріусами) (р.№3062, н.д.О.Задорожній).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про адвокатуру” (р.№3500, н.д.А.Кукоба).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про адвокатуру” (р.№4030, н.д.В.Семенюк, О.Мороз та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ___________________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн.310, о 15.00)

12 травня

Проект Закону про внесення зміни до статті 37 Закону України “Про державну службу” (щодо інвалідів І та ІІ групи) (р.№5345, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо виконання обов’язків після припинення повноважень) (р.№3599, друге читання).

Проект Закону про визначення порядку обчислення скликань представницьких органів місцевого самоврядування (р.№4188, друге читання).

Проект Закону про державний земельний кадастр (р.№5394, н.д.І.Томич та ін.).

Проект Закону про основи житлової політики України у сфері регулювання плати за утримання житла та надання комунальних послуг (р.№2460, н.д.О.Римарук та ін.).

Проект Закону про порядок внесення змін до Конституції України (р.№5362, н.д.В.Асадчев, Ю.Костенко).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

_____________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.507, о 14.30)

12 травня

Про встановлення Дня скорботи і вшанування пам’яті загиблим на виробництві.

Проект Трудового кодексу України (р.№1038-1, друге читання) (третя книга).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття” (щодо внесків за осіб, які не підлягають страхуванню) (р.№5211, н.д.В.Атрошенко).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням” (щодо фонду) (р.№5384, н.д.В.Хара).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” (щодо відрахувань до Пенсійного фонду та на обов’язкове соціальне страхування) (р.№5005, н.д.В.Надрага).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (щодо перерахунку пенсій в галузі освіти та охорони здоров’я) (р.№5186, н.д.Л.Кириченко).

Проект Закону про встановлення ставок єдиного податку і порядок перерозподілу сум єдиного та фіксованого податків (р.№5158, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 13 Закону України “Про поховання та похоронну справу” (щодо надання допомоги на поховання) (р.№5249, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про відпустки” (щодо додаткової відпустки батькам) (р.№4482, н.д.О.Волков, О.Біловол).

Проект Закону про внесення змін до статті 19 Закону України “Про відпустки” (щодо доповнення переліку суб’єктів, які мають право на додаткову оплачувану відпустку) (р.№4327, н.д.О.Турчинов).

Проект Закону про внесення змін до статей 9 і 10 Закону України “Про місцеві державні адміністрації” (щодо посадових осіб) (р.№5344, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо адаптації осіб, що відбули покарання) (р.№5050, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 8 Закону України “Про боротьбу із захворюванням на туберкульоз” (щодо переліку осіб, які підлягають обов’язковим профілактичним медоглядам) (р.№5150-1, н.д.С.Косінов).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Великою Лівійською Арабською Джамагирією про співпрацю у сфері праці та працевлаштування (р.№0192, Президент України).

Проект Постанови про парламентські слухання не тему: “Проблеми зайнятості та соціального захисту молоді в Україні” (р.№5421, н.д.В.Хара).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про боротьбу із захворюванням на туберкульоз” (щодо переліку осіб, які підлягають обов’язковим профілактичним медоглядам) (р.№5150, н.д.Т.Бахтеєва, О.Колоніарі).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до статті 21 Закону України “Про охорону дитинства” (щодо заборони найгірших форм дитячої праці) (р.№5106, н.д.С.Косінов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні” (щодо затвердження Загальнодержавної програми) (доопрацьований) (р.№2260, н.д.А.Полііт, К.Самойлик).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я,

МАТЕРИНСТВА ТА ДИТИНСТВА

____________________________________________________

(вул. Грушевського, 5, кулуари третього поверху, о 14.00)

12 травня

Проект Закону про засади охорони здоров’я в Україні (р.№4620, н.д.Р.Богатирьова).

Проект Закону про основні засади державної політики запобігання алкоголізму в Україні (р.№3731, н.д.М.Сятиня, Г.Васильєв).

Проект Закону про права пацієнтів в Україні (р.№2649, н.д.С.Шевчук).

Проект Екологічного кодексу України (р.№5170, н.д.А.Толстоухов та ін.).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.202, о 14.30)

 

12 травня

 

Проект Постанови про присудження Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму і місцевого самоврядування.

Проект Закону про фінансову підтримку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування (р.№4593, н.д.С.Гавриш).

Проект Закону про Загальнодержавну програму патріотичного виховання молоді на 2004-2008 роки (р.№4593, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

(вул. Грушевського, 5, зал пленарних засідань

Верховної Ради України, о 15.00)

 

13 травня

 

Парламентські слухання “Про стан і перспективи розвитку системи вищої освіти в Україні”.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ

_____________________________________________________

(вул. Грушевського, 5, кулуари третього поверху, о 12.00)

13 травня

Проект Закону про внесення зміни до Закону України “Про вивезення, ввезення та повернення культурних цінностей” (р.№4527, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про охорону культурної спадщини” (р.№4029, друге читання).

Проект Постанови про відзначення 575-річчя першого з’їзду монархів країн Європи, що проходив у м.Луцьку (р.№5299, н.д.П.Мовчан).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про позашкільну освіту” (щодо початкових спеціалізованих навчальних закладів) (р.№5365, н.д.Л.Танюк).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, УПРАВЛІННЯ НАРОДНИМ ГОСПОДАРСТВОМ, ВЛАСНОСТІ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

______________________________________________________________

(вул. Велика Житомирська, 11, кімн. 703, о 15.00)

13 травня

Проект Закону про внесення змін до статей 230, 231, 235 Митного кодексу України (щодо оформлення продуктів переробки) (р.№4544, н.д.В.Скомаровський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо встановлення критерій поняття “мале підприємство”) (р.№4242, н.д.В.Майстришин та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р.№5043, н.д.М.Полянчич).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р.№5043-1, н.д.Г.Руденко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р.№5043-4, н.д.Г.Астров-Шумілов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р.№5043-5, н.д.С.Терещук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (р.№1349, н.д.О.Стоян).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо удосконалення процедур відновлення платоспроможності боржника) (р.№1349-1, н.д.О.Царьов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо зобов’язань боржника) (р.№3586, КМУ).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (щодо майнових прав) (р.№4032, н.д.В.Семенюк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (р.№4243, н.д.В.Майстришин та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (щодо права участі акціонерів у процесі провадження справи про банкрутство їх підприємства) (р.№4432, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (р.№5012, н.д.Л.Ісаєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про застосування спеціальних заходів щодо імпорту в Україну” (щодо міжнародних стандартів спеціальних розслідувань) (р.№4315, КМУ).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України “Про угоди про розподіл продукції” (щодо видобутих корисних копалин) (р.№4344, н.д.І.Шкіря та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 637, о 14.30)

11 травня

Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік”.

Розгляд законопроектів відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

____________________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн. 318, о 14.00)

12 травня

Проект Закону про внесення змін до статті 3 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців” (щодо реєстрації професійних спілок) (р.№4389, н.д.О.Стоян).

Проект Закону про внесення змін до статті 80 Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” (щодо ПДВ на відходи) (р.№5335, н.д.Г.Руденко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання утилізації небезпечних відходів (р.№5374, н.д.Ю.Ширко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” (щодо фінансування ВАТ “Балаклавське рудоуправління”) (р.№5359, н.д.В.Заічко).

Проект Постанови про неприйнятність проекту Закону про внесення змін до Закону України “Про метрологію та метрологічну діяльність” (р.№1064-дП1, н.д.Б.Беспалий).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

____________________________________________________________

(вул.Липська, 3, конференц-зал, о 15.00)

12 травня

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про нафту і газ” (щодо видачі спеціальних дозволів на користування надрами) (р.№5163, н.д.Г.Руденко).

Проект Екологічного кодексу України (р.№5170, н.д.А.Толстоухов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” (щодо погашення боргів підприємств електротранспорту) (р.№5269, н.д.В.Мовчан, В.Заічко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо прийняття рішень про будівництво ядерно та радіаційно небезпечних об’єктів) (р.№5086, н.д.А.Деркач).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р.№5082, КМУ).

Проект Закону про забезпечення сталої роботи підприємств паливно-енергетичного комплексу (р.№5475, н.д.В.Бронніков та ін.).

Проект Закону про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу (р.№5476, н.д.В.Бронніков та ін.).

Проект Закону про забезпечення сталої роботи суб’єктів електроенергетики (р.№5457, н.д.О.Панасовський, В.Литвин).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ЗВ`ЯЗКУ ___________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 430, о 15.00)

 

12 травня

 

Проект Постанови про розроблення соціальної програми забезпечення населення, яке проживає на територіях, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок аварії на Чорнобильської АЕС, природним газом на 2005-2010 роки (р.№5280, н.д.П.Матвієнко).

Проект Постанови про включення до порядку денного п’ятої сесії Верховної Ради України звіту Міністерства внутрішніх справ України щодо дотримання вимог законодавства про безпеку дорожнього руху Департаментом державної автомобільної інспекції (р.№5113, н.д.М.Кравченко).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до деяких законів України (щодо зміни ставок і порядку справляння деяких зборів (обов’язкових платежів) (р.№5289, н.д.С.Осика та ін.).

Проект Закону про право власності на окремі види майна (р.№5402, н.д.В.Горбаль та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул. Садова, 3, кімн. 412, о 15.00)

12 травня

Проекти законів про внесення змін до статті 92 Земельного кодексу України (щодо права користування земельною ділянкою) (р.№5354, н.д.Л.Черновецький) та про внесення змін до частини другої статті 92 Земельного кодексу України щодо визначення права на постійне користування земельними ділянками (р.№5354-1, н.д.О.Турчинов).

Проекти постанов про неприйнятність проекту Закону про внесення змін до статті 12 Закону України “Про плату за землю” (р.№4564/П1, н.д.М.Косінов; р.№4564/П2, н.д.О.Турчинов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)” (р.№5405, КМУ).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Земельного кодексу України (щодо особливо цінних земель) (р.№5197, н.д.В.Шкляр).

Проект Закону про внесення змін до статті 150 Земельного кодексу України (щодо особливо цінних земель) (р.№5197-1, КМУ).

Проекти законів про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за самовільне зайняття земельної ділянки) (р.№4556, н.д.С.Терещук; р.№4556-1, н.д.Л.Миримський, О.Ременюк; р.№4556-2, н.д.С.Іванов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” (щодо сплати земельного податку) (р.№5226, н.д.С.Гавриш).

Проекти законів про внесення змін до деяких законів України (щодо строку застосування нового порядку сплати ПДВ при експортно-імпортних операціях із сільгосппродукцією) (р.№5347, н.д.В.Атрошенко; р.№5381, н.д.Л.Супрун).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” (щодо стимулювання розвитку бурякосіяння та цукровиробництва) (р.№5397, н.д.Г.Калетнік).

Проект Закону про внесення зміни до статті 9 Закону України “Про ліцензування певних видів господарської діяльності” (щодо рибного промислу у відкритому морі) (р.№5349, КМУ).

Проект Закону про рибне господарство (р.№3124-1, КМУ).

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 308, о 16.00)

 

13 травня

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” (щодо фінансування виконання зобов’язань України у сфері міжнародного науково-технічного співробітництва) (р.№5301, н.д.М.Оніщук та ін.).

Проект Закону про ратифікацію Європейської угоди про осіб, які беруть участь у процесі Європейського суду з прав людини (р.№0177, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Договору між Україною та Корейською Народно-Демократичною Республікою про правову допомогу в цивільних та кримінальних справах (р.№0184, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Таджикистан про взаємну охорону секретної інформації (р.№0191, КМУ).

Проект Постанови про відкликання миротворчого контингенту України, направленого для участі у міжнародній миротворчій операції в Республіці Ірак (р.№4316-1, н.д.П.Симоненко, І.Алексєєв).

Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Президента України з пропозицією про відкликання миротворчого контингенту України з Іраку (р.№4316-2, н.д.М.Томенко).

Проект Постанови про звернення до Президента України з пропозицією про відкликання миротворчого контингенту України, направленого до Республіки Ірак (р.№4316-3, н.д.Ю.Соломатін та ін.).

Проект Закону про скасування Закону України “Про схвалення рішення Президента України про направлення миротворчого контингенту для участі України у міжнародній миротворчій операції в Республіці Ірак (р.№5420, н.д.В.Нечипорук).

Проект Постанови про відкликання українського миротворчого контингенту зі складу місії ООН у Сьєрра-Леоне (р.;5428, н.д.А.Симоненко та ін.).

РеспублікРе

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична, 4, кімн.207, о 14.30)

 

12 травня

 

Про затвердження проекту рекомендацій парламентських слухань з порядком денним “18 річниця Чорнобильської катастрофи. Погляд у майбутнє” (21 квітня 2004 року).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про природно-заповідний фонд України” (щодо доповнення в перелік категорій фонду) (р.№5138, н.д.О.Голуб).

Проект Постанови про неприйнятність проекту Закону про внесення змін до Закону України “Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильскої катастрофи” (р.№44312, н.д.С.Осика, А.Раханський).

Проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону про внесення змін до статті 12 Закону України “Про загальні засади подальшої експлуатації і зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення четвертого енергоблока цієї АЕС на екологічно безпечну систему” (р.№3641, КМУ).

Проект Постанови про розроблення програми забезпечення населення, яке проживає на забруднених внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС територіях, якісною питною водою (р.№5138, н.д.І.Заєць).

Проект Закону про порядок прийняття рішень про розміщення, проектування, будівництво ядерних установок і об’єктів, призначених для поводження з радіоактивними відходами, які мають загальнодержавне значення (р.№5336, н.д.А.Деркач).

Проект Постанови про погодження місць розташування об’єктів (р.№5118, н.д.І.Томич).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про податок на додану вартість” (щодо відміни нульової ставки податку на експорт необроблених лісоматеріалів) (р.№5203, н.д.І.Васюник).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ____________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн.418, о 15.00)

12 травня

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (р.№5050, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо відповідальності за правопорушення на повітряному транспорті) (р.5348, н.д.А.Льовін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо руху транспортних засобів та пішоходів під час здійснення охоронних заходів) (р.№4052, н.д.Ю.Луценко).

Проект Закону про внесення доповнень до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо адміністративної відповідальності керівників та інших посадових осіб підприємств) (р.№5393, н.д.А.Мороз).

Проект Закону про державний нагляд за діяльністю приватизованих підприємств (р.№4109, н.д.І.Бастрига).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)” (р.№4232, н.д.В.Шепетін).

Проект Закону про державну міграційну службу в Україні (р.№2446-д, н.д.Г.Удовенко, І.Мигович).

Проект Закону про моніторинг телекомунікацій (р.№4042, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України (р.№2208, н.д.О.Лукашук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування системи органів, які здійснюють боротьбу з організованою злочинністю (р.№2318, н.д.Ю.Артеменко та ін.).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З

ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

__________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 209, о 15.00)

12 травня

Про надання згоди на звільнення з посади начальника відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Рівненської області.

Про надання згоди на звільнення з посади начальника Головного відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України в Харківській області та на призначення на посаду начальника Головного відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України в Харківській області.

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань запобігання легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму (р.№4190-1, н.д.С.Осика).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про боротьбу з корупцією” (щодо суб’єктів корупційних діянь та інших правопорушень, пов’язаних з корупцією) (р.№5315-1, н.д.С.Косінов).

Проект Закону про внесення доповнень до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності керівників та інших посадових осіб підприємств) (р.№5393, н.д.А.Мороз).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

__________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

13 травня

Проект Закону про організацію оборонного планування (р.№5314, КМУ).

Проект Постанови про звернення до Президента України з пропозицією про відкликання миротворчого контингенту України, направленого до Республіки Ірак (р.№4316-3, н.д.Ю.Соломатін та ін.).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Чеської Республіки про охорону секретної інформації (р.№0193, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус ветеранів військової служби і ветеранів органів внутрішніх справ та їх соціальний захист” (щодо ветеранів податкової служби) (р.№3610, н.д.С.Осика).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо будівництва житла для військовослужбовців) (р.№4395, н.д.В.Фіалковський).

Проект Закону про внесення змін до статті 12 Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” (р.№4375, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про пенсійне забезпечення військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та деяких інших осіб” (р.№3718, друге читання).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_______________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.409, о 15.00)

12 травня

Про пропозиції щодо проведення реконструкції сесійної зали Верховної Ради України.

Проект Закону про внесення зміни до статті 18 Закону України “Про статус народного депутата України” (р.№5396, н.д.М.Кульчинський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною” (р.№4506-1, на заміну, н.д.О.Климпуш, О.Єдін).

Проект Постанови про парламентські слухання на тему: “Проблеми зайнятості та соціального захисту молоді в Україні" (р.№5421, н.д.В.Хара).

Про звернення народного депутата України Чорновола Т.В. щодо впорядкування реєстрації та розгляду альтернативних законопроектів.

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для перевірки законності зміни рівня тарифів на житлово-комунальні послуги у м. Чернігові (р.№5098, н.д.М.Рудьковський).

Проект Постанови про зміни у складі комітетів Верховної Ради України (р.№4603, н.д.Т.Прошкуратова).

Проект Закону про парламентську опозицію (р.№2214-3, н.д.В.Філенко).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 315, о 15.00)

 

12 травня

Проект Закону про Загальнодержавну програму “Електронна Україна” на 2005-2012 роки (р.№5414, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 54 Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” (щодо газети “Кримська столиця”) (р.№5413, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту моралі та утвердження гуманістичних цінностей у суспільстві (р.№5115, н.д.В.Зубанов, Р.Сафіуллін).

Проект Постанови про зняття з розгляду законопроектів про внесення змін до статті 6 Закону України “Про рекламу” (р.№4184, н.д.Ю.Артеменко; р.№4184-1, н.д.В.Яворівський; р.№4184-2, н.д.Л.Грач; р.№4184-3, н.д.Л.Миримський; р.№4184-4, н.д.А.Раханський).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.512-а, о 16.00)

 

13 травня

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про реабілітацію жертв політичних репресій в Україні” (р.№5317, н.д.П.Качур).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний реєстр фізичних осіб – платників податків та інших обов’язкових платежів” (щодо права сплачувати податки без ідентифікаційного номера) (р.№3711-3, н.д.П.Симоненко та ін.).

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ ТА ІНВАЛІДІВ

_______________________________________________________________

(виїзне засідання, Чернігівська область)

14 травня

Про стан виконання у Чернігівській області законодавства України щодо соціального забезпечення ветеранів війни та підготовки до 60-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

12 травня

Проект Закону про іпотечні цінні папери (р.№5159, КМУ).

Проект Закону про статус учасників міжнародних миротворчих операцій та їх соціальний захист (р.№5355, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Литовської Республіки про взаємну охорону інформації з обмеженим доступом (р.№0187, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про енергозбереження” (щодо впровадження нових напрямів політики енергозбереження) (р.№4417, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про електроенергетику” (щодо зменшення фінансового тиску на споживачів) (р.№5120, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про судоустрій України” (щодо права ініціювати питання про дисциплінарну відповідальність суддів) (р.№4521, н.д.М.Гапочка, О.Задорожній).

Проект Закону про забезпечення особистої безпеки суддів України (р.№5232, н.д.Л.Черновецький).

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України “Про статус суддів” (щодо присяги) (р.№4058, н.д.М.Добкін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо торгівлі людьми) (р.№4179, н.д.Г.Буйко, В.Стретович).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” (щодо пільг на ПДВ для періодичних видань) (р.№4486, н.д.С.Правденко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” (щодо надання послуг з перевезення пасажирів і багажу на таксі) (р.№4097-1, н.д.Д.Святаш).

Проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України “Про податок на додану вартість” (щодо операцій з продажу сільськогосподарської продукції) (р.№5011, н.д.В.Калінчук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 3 Закону України “Про податок на додану вартість” (щодо об’єктів та операцій, які не підлягають оподаткуванню) (р.№5189, н.д.А.Матвієнко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про господарські товариства” (щодо формування складу ради акціонерного товариства (спостережної ради) (р.№3567, н.д.В.Зубанов).

Розгляд проектів законів, які не підпадають під сферу регулювання УПС, норм і принципів системи ГАТТ/СОТ, зобов’язань України перед РЄ.

 

 

Головне організаційне управління