Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

14 - 18 червня 2004 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ___________________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн.310, о 15.00)

16 червня

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо помічників-консультантів депутата місцевої ради (р.№3477, н.д.В.Олуйко, С.Шевчук).

Пропозиції Президента України до Закону “Про внесення змін до деяких законів України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” (р.№2415).

Проект Закону про місто-герой Севастополь (р.№3187-1, н.д.І.Вернидубов, В.Заічко).

Проект Постанови про заходи щодо підтримки соціально-економічного розвитку міста Львова у зв’язку з 750-річчям заснування (р.№5532, н.д.А.Шкіль).

Проект Закону про внесення змін до статті 58 Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” (щодо порядку надання субвенцій) (р.№5525, н.д.П.Порошенко, В.Асадчев, В.Король).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” (щодо фінансування міста Одеси) (р.№5455, н.д.В.Коновалюк, Л.Супрун).

Проект Постанови про усунення диспропорції, що склалася при розподілі субвенції з Державного бюджету України місцевим бюджетам та притягнення до кримінальної відповідальності осіб, які вчинили порушення бюджетного законодавства (р.№5557, н.д.В.Король).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про податок на додану вартість” (щодо операцій з безоплатної передачі об’єктів з балансу платника податку) (р.№5403, н.д.М.Добкін).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

_____________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн. 12, об 11.00)

16 червня

“Круглий стіл” на тему: “Впровадження законів України про загальнообов’язкове державне соціальне страхування відповідно до вимог Конституції України”.

Проект Трудового кодексу України (р.№1038-1, друге читання).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я,

МАТЕРИНСТВА ТА ДИТИНСТВА

_____________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 512, о 14.30)

16 червня

Проект Закону про ратифікацію Додаткового протоколу до Антидопінгової конвенції (р.№0194, Президент України).

Проект Закону про державну соціальну допомогу інвалідам І групи по зору (р.№2351, н.д.М.Волинець).

Проект Закону про основні засади державної політики запобігання алкоголізму в Україні (р.№3731, н.д.М.Сятиня, Г.Васильєв).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про лікарські засоби” (р.№0945, нова редакція, н.д.П.Порошенко).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.202, о 14.30)

16 червня

Проект Закону про Національну доктрину розвитку фізичної культури і спорту (р.№5528, н.д.С.Бубка та ін.).

Проект Закону про ратифікацію Додаткового протоколу до Антидопінгової конвенції (р.№0194, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо терміну “Параолімпійський”) (р.№5422, н.д.В.Сушкевич).

Проект Постанови про відзначення 110-річчя українського футболу та 100-річчя футбольної команди “Україна” (р.№5449, н.д.О.Тягнибок).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.526, о 15.00)

16 червня

Про проблемні питання проекту Державного бюджету України на 2005 рік у сфері науки і освіти.

Проект Закону про професійний розвиток персоналу на виробництві (р.№5407, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 24 Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” (щодо пенсійного забезпечення наукових працівників) (р.№5152-2, н.д.О.Волков, О.Біловол).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про наукову і науково-технічну діяльність” (р.№5566, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо матеріально-технічного та фінансового забезпечення освіти) (р.№5480, н.д.С.Бичков).

Пропозиції Президента України до Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання земельних ділянок працівникам культури, освіти та охорони здоров’я, що проживають у сільській місцевості” (р.№2352).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ

__________________________________________________

(вул. Грушевського, 5, кулуари третього поверху, о 12.00)

16 червня

Пропозиції Президента України до Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання земельних ділянок працівникам культури, освіти та охорони здоров’я, що проживають в сільській місцевості” (р.№2352).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про кінематографію” (щодо демонстрування фільмів державною мовою) (р.№5263-1, н.д.А.Шкіль, С.Хмара).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту моралі та утвердження гуманістичних цінностей у суспільстві (р.№5115, н.д.В.Зубанов, Р.Сафіуллін).

Проект Постанови про заходи щодо підтримки соціально-економічного розвитку міста Львова у зв’язку з 750-річчям заснування (р.№5532, н.д.А.Шкіль).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, УПРАВЛІННЯ НАРОДНИМ ГОСПОДАРСТВОМ, ВЛАСНОСТІ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

______________________________________________________________

(вул. Грушевського, 5, зал пленарних засідань

Верховної Ради України, о 15.00)

16 червня

Парламентські слухання на тему: “Економічна політика України: актуальні питання”.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 637, о 15.00)

14 червня

Проект постанови щодо Основних напрямів бюджетної політики на 2005 рік.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

________________________________________________________

(вул.Липська, 3, конференц-зал, о 14.00)

15 червня

Проекти постанов Верховної Ради України про припинення повноважень та призначення на посади членів Рахункової палати України.

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України “Про платіжні системи та переказ грошей в Україні” (щодо безпеки карткового ринку) (р.№3120, друге читання).

Проект Закону про фінансування реформування і розвитку житлово-комунального господарства України на поворотній основі (р.№3680, н.д.В.Шепетін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами” (щодо непрямих методів визначення суми податкових зобов’язань) (р.№5023, н.д.В.Горбачов).

Проект Закону про внесення змін до статті 3 Декрету Кабінету Міністрів України “Про державне мито” (щодо позовних заяв майнового характеру) (р.№4121, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України, затвердженого Законом України “Про Митний тариф України” (р.№5181, н.д.В.Цушко та ін.).

Проект Закону про підтримку виробництва та розвитку ринку сільськогосподарської продукції (р.№3064, третє читання).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

____________________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн. 318, о 14.00)

15 червня

Проект Трудового кодексу України (р.№1038-1, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (щодо Криворіжсталі) (р.№2405-15, н.д.Ю.Кармазін та ін.).

Проект Постанови про призупинення приватизації Криворізького державного гірничо-металургійного комбінату “Криворіжсталь” (р.№2405-15, н.д.В.Семенюк та ін.).

Проект Постанови про недоцільність приватизації ВАТ “Криворізький гірничо-металургійний комбінат “Криворіжсталь” та її призупинення (р.№2405-151, н.д.В.Борщевський).

Проект Постанови про призупинення приватизації Криворізького державного гірничо-металургійного комбінату “Криворіжсталь” (р.№2405-152, н.д.О.Баранівський).

Проект Постанови про неприпустимість приватизації ВАТ “Криворізький гірничо-металургійний комбінат “Криворіжсталь” (р.№2405-153, н.д.В.Шибко).

Проект Кодексу України про надра (р.№5471, КМУ).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України “Про металобрухт” (щодо операцій з металобрухтом) (р.№3281, н.д.О.Козаченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (щодо підприємств гірничо-рудної промисловості) (р.№5043-11, н.д.В.Гуров).

Про затвердження Рекомендацій учасників слухань у Комітеті щодо підсумків виконання Національної програми сприяння розвитку малого підприємництва в Україні за 2003 рік та напрямків її реалізації на 2005 рік (10 червня 2004 року).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань виконання Національної програми сприяння розвитку малого підприємництва в Україні (р.№5506, КМУ).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законів України (щодо процедури державної реєстрації юридичних осіб) (р.№5597, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

___________________________________________________________

15 червня

(вул.Липська, 3, зал засідань, о 14.30)

“Круглий стіл” на тему: “Впорядкування питань, пов’язаних із забезпеченням ядерної безпеки (зняття з експлуатації та консервації ядерних установок)”.

16 червня

(вул. Липська, 3, конференц-зал, о 15.00)

Проект Закону про впорядкування питань, пов’язаних із забезпеченням ядерної безпеки (р.№2142, друге читання).

Проект Кодексу України про надра (р.№5471, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статей 84 та 146 Земельного кодексу України (щодо земель з запасами корисних копалин) (р.№5468, КМУ).

Про інформацію керівників українських нафтових компаній (ВАТ “Укрнафта”, НАК “Нафтогаз України”) про заходи щодо захисту внутрішнього ринку нафтопродуктів України та перспектив його функціонування.

18 червня

(вул. Липська, 3, зал засідань, о 14.00)

Спільно з Асоціацією міст України:

Конференція на тему: “Державне регулювання та тарифоутворення у сфері теплопостачання (в тому числі питання гарячого водопостачання)”.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ЗВ`ЯЗКУ ___________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 430, о 14.15)

15 червня

Проект Закону про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2004-2010 роки (р.№4235, друге читання).

Проект Закону про житлово-комунальні послуги (р.№3315, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про реконструкцію та експлуатацію на платній основі автомобільної дороги Київ-Одеса на ділянці від Жашкова до Червонознам’янки" (р.№5515, друге читання).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про радіочастотний ресурс України” (нова редакція) (р.№4339, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо таксомоторних перевезень) (р.№5338, н.д. Д.Святаш та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р.№5043-8, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до законодавчих актів України щодо запровадження автоматизованої системи обліку надходжень та збору податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів (р.№5210, н.д. Л.Клімов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” (щодо погашення боргів підприємств електротранспорту) (р.№5269, н.д. В.Мовчан, В.Заічко).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

15 червня

(вул. Садова, 3, кімн. 412, о 14.30)

Проект Закону про сільськогосподарський перепис (р.№4591, повторне перше читання).

Проект Закону про ціни і ціноутворення на сільськогосподарську продукцію (р.№1071, н.д.О.Парубок).

Проект Закону про паритет цін на сільськогосподарську продуцію та спожиту в сільському господарстві промислову продукцію і послуги (р.№1212, н.д.О.Ткаченко, О.Парубок).

Проекти Лісового кодексу України (р.№3459, н.д.Ю.Кармазін та ін.; р.№3459-1, н.д.В.Самоплавський, М.Шершун).

16 червня

(вул. Шовковична, 2, зал засідань, о 15.00)

Проект Закону про хліб та хлібобулочні вироби (р.№5270, н.д.В.Шкляр).

Проект Закону про молоко та молочні продукти (р.№3076, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України “Про стимулювання розвитку сільського господарства на період 2001-2004 років” (щодо визначення терміну “сільськогосподарська техніка”) (р.№5451, н.д.О.Шевченко та ін.).

Проекти законів про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за самовільне зайняття земельної ділянки) (р.№4556, н.д.С.Терещук; р.№4556-1, н.д.Л.Миримський, О.Ременюк; р.№4556-2, н.д.С.Іванов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про ставки акцизного збору на спирт етиловий та алкогольні напої” (щодо плодово-ягідних вин) (р.№3632, н.д.М.Нощенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів” (щодо спеціальних вимог для одержання ліцензій) (р.№5219, Президент України).

Про проект Закону про внесення зміни до статті 18 Закону України “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів” (щодо роботи спиртової галузі) (р.№5505, КМУ).

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.308, о 16.00)

16 червня

Проект Постанови про звернення Верховної Ради України до Генерального секретаря ООН Кофі Аннана, членів Ради Безпеки ООН щодо ситуації в Республіці Ірак (р.№5529, н.д.О.Мороз та ін.).

Проект Закону про ратифікацію Договору між Україною та Федеративною Республікою Бразилія про видачу правопорушників (р.№0203, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Угоди про відновлення Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про наукове і технологічне співробітництво (р.№0200, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України “Про податок на додану вартість” (щодо операцій, які здійснюються в рамках наукового і технологічного співробітництва) (р.№5536, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Угоди про вільну торгівлю між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова (р.№0197, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Чеської Республіки про охорону секретної інформації (р.№0193, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична, 4, кімн.207)

16 червня, о 8.00

Проект Лісового кодексу України (р.№3459, н.д.І.Заєць та ін.).

Проект Лісового кодексу України (р.№3459-1, н.д.В.Самоплавський, М.Шершун).

 

 

 

16 червня, о 14.30

Проект Кодексу України про надра (р.№5471, КМУ).

Проект Закону про Загальнодержавну програму “Питна вода України” (р.№5222, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про питну воду та питне водопостачання” (щодо поняття “екологічна броня питного водопостачання”) (р.№5395, КМУ).

Проект Закону про рибне господарство (р.№3124-1, КМУ).

Проект Закону про державний земельний кадастр (р.№5394, н.д.І.Томич та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ____________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн.418, о 15.00)

16 червня

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” (р.№5328-1, н.д.М.Нощенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 109 Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” (р.№5108-1, н.д.О.Волков, О.Біловол).

Проект Закону про основні засади державної міграційної політики України (р.№4227-1, н.д.І.Гайдош, М.Шульга).

Проект Закону про тимчасовий порядок застосування покарання за судовими вироками у вигляді позбавлення волі щодо засуджених за скоєння злочину, передбаченого статтею 212 Кримінального кодексу України (р.№3108, н.д.П.Порошенко, Л.Черновецький).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до деяких законів України (щодо стажу роботи на прокурорських посадах) (р.№5502, н.д.В.Заплатинський).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про боротьбу із захворюванням на туберкульоз” (щодо переліку осіб, які підлягають обов’язковим профілактичним медоглядам) (р.№5150, н.д.Т.Бахтеєва, О.Колоніарі).

Проект Закону про внесення змін до статті 8 Закону України “Про боротьбу із захворюванням на туберкульоз” (щодо переліку осіб, які підлягають обов’язковим профілактичним медоглядам) (р.№5150-1, н.д.С.Косінов).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З

ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

__________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 209, о 15.00)

16 червня

Про законність та обгрунтованість використання у боротьбі з організованою злочинністю учасників злочинних угрупувань, спеціальних технічних засобів, застосування інших негласних заходів (заслуховування Генерального прокурора України, Міністра внутрішніх справ України, Голови Служби безпеки України).

Про надання згоди на звільнення з посади начальника відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Рівненської області.

Про надання згоди на призначення начальником відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Рівненської області.

Проект Постанови про парламентські слухання “Про заходи щодо захисту від терористичних актів та інших злочинних посягань на суддів та суди в Україні” (р.№5154, н.д.В.Онопенко та ін.).

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України “Про міліцію” (щодо судової міліції) (р.№5523, н.д.П.Кузьменко).

Проект Постанови про усунення диспропорції, що склалася при розподілі субвенцій з Державного бюджету України місцевим бюджетам та притягнення до кримінальної відповідальності осіб, які вчинили порушення бюджетного законодавства (р.№5557, н.д.В.Король).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

І ОБОРОНИ

________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

16 червня

Проект Закону про приватну детективну діяльність (р.№5380, н.д. В.Кафарський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (щодо осіб, які нагороджені медаллю “За оборону Севастополя” (р.№5400, н.д. С.Чичканов).

Проект Закону про соціальний захист дітей війни (р.№3728, н.д. М.Рудьковський, О.Баранівський).

Проект Закону про право власності на окремі види майна (р.№5402, н.д. В.Горбаль та ін.).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_______________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.409, о 15.00)

16 червня

Проект Постанови про внесення змін до статті 3.3.4 Регламенту Верховної Ради України (р.№5484, н.д.Б.Беспалий, Т.Чорновіл).

Проект “Методичних рекомендацій щодо зарахування помічників-консультантів та проходження ними державної служби”.

Проект Постанови про обрання народного депутата України Чичкова В.М. членом Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці (р.№5588, н.д.О.Білорус, С.Сас).

Проект Постанови про обрання народного депутата України Фікса Є.З. членом Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України (р.№5577, н.д.І.Шурма, Т.Прошкуратова).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 315, о 15.00)

16 червня

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо процедури державної реєстрації юридичних осіб) (р.№5597, КМУ).

Проект Постанови про відзначення 135-річчя з дня народження видатної української співачки Соломії Крушельницької (р.№5431, н.д.І.Стойко).

Проект Постанови про відхилення проекту Закону про внесення змін до статті 16 Закону України “Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні” (щодо терміну дії свідоцтва) (р.№4283/П, н.д.Л.Черновецький).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

16 червня

Про стан і заходи щодо запобігання тортурам та катуванням в ході проведення досудового слідства і в місцях позбавлення волі.

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 300, о 15.00)

 

16 червня

Проект Закону про внесення змін до статті 60 Закону України “Про пенсійне забезпечення” (щодо працівників соціального захисту) (р.№5375, н.д.В.Хара).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (щодо врахування стажу) (р.№5271, н.д.І.Осташ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо оподаткування сільськогосподарських підприємств та підтримки соціальних стандартів їх працівників (р.№5483, н.д.С.Терьохін та ін.).

Проект Закону про державну соціальну допомогу інвалідам І групи по зору (р.№2351, н.д.М.Волинець).

Проект Закону про встановлення розміру пенсій учасникам Великої Вітчизняної війни (р.№5438, н.д.Л.Вернигора).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (щодо розміру доплат до пенсій) (р.№5439, н.д.І.Герасимов, О.Фельдман).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

16 червня

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Швейцарською Федеральною Радою про реадмісію осіб, які перебувають на територіях їх держав нелегально (р.№0174, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Конвенції Міжнародної організації праці №150 про адміністрацію праці: роль, функції та організація (р.№0185, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України (щодо ввізного мита на окремі види продукції) (р.№5313, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування (щодо нафтопродуктів) (р.№5579, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про питну воду та питне водопостачання” (щодо поняття “екологічна броня питного водопостачання”) (р.№5395, КМУ).

Проект Закону про види господарської діяльності, яка провадиться виключно державними підприємствами, установами і організаціями (р.№5160, КМУ).

Проект Закону про судоустрій України (р.№4541, н.д.Ю.Кармазін, М.Потебенько).

Проект Закону про ринок земель (р.№2600-1, н.д.П.Сулковський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до частини другої статті 92 Земельного кодексу України щодо визначення права на постійне користування земельними ділянками (р.№5354-1, н.д.О.Турчинов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про судоустрій України” (щодо права ініціювати питання про дисциплінарну відповідальність суддів) (р.№4521, н.д.М.Гапочка, О.Задорожній).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо торгівлі людьми) (р.№4179, н.д.Г.Буйко, В.Стретович).

 

 

Головне організаційне управління