Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

15 - 19 березня 2004 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

17 березня

Про обрання суддів безстроково.

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” (р.№4330, н.д. В.Кириллов).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

___________________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн.310, о 15.00)

17 березня

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” (щодо законодавчого врегулювання статусу депутатів місцевих рад)(р.№3712, н.д.В.Горбатов, І.Шурма).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” (щодо відкликання депутата)(р.№3735, н.д.Б.Беспалий та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” (щодо помічника-консультанта депутата місцевих рад)(р.№3477, н.д.В.Олуйко, С.Шевчук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України стосовно вирішення проблем професійної і трудової реабілітації інвалідів (р.№4595, н.д.В.Сушкевич).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо загальнообов’язкового пенсійного страхування)(р.№4584, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

_____________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.507, о 14.30)

17 березня

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо соціального захисту інвалідів) (р.№4581, н.д. С.Матвієнков) (спільно з Комітетом у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів).

Про виконання рішення Комітету від 5 лютого 2003 року “Про виконання Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням” та ефективності діяльності Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності".

Проект Закону про внесення змін до Цивільного кодексу України (щодо реєстрації професійних спілок, як юридичних осіб) (р.№4566, н.д. М.Волинець та ін.).

Про хід реалізації Концепції дальшого реформування оплати праці в Україні, схваленої Указом Президента України від 26 грудня 2000 року №1375/2000.

Про графік погашення заборгованості із заробітної плати на 2004 рік по підприємствах виробничої сфери, підпорядкованих Міністерству промислової політики, Міністерству аграрної політики та Фонду державного майна.

Проект Постанови про встановлення розміру заробітної плати міністрам Кабінету Міністрів України та народним депутатам України (р.№4430, н.д. В.Пинзеник).

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України “Про державну службу” (щодо звільнення за корупційну діяльність) (р.№4429, н.д. Г.Самофалов).

Проект Закону про повернення знецінених заощаджень громадян України (р.№4405, н.д. В.Пустовойтенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” (щодо погашення втрачених вкладів) (р.№5073, н.д. П.Симоненко та ін.).

Проект Закону про Український компенсаційний фонд (р.№4460, н.д. П.Симоненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” (щодо фінансування дипломатичних установ) (р.№5199, н.д. І.Алексєєв, Г.Пономаренко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державну допомогу сім’ям з дітьми” (щодо допомоги одиноким матерям) (р.№5092, н.д. О.Волков, О.Біловол).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту моралі та утвердження гуманістичних цінностей у суспільстві (р.№5115, н.д. В.Зубанов, Р.Сафіуллін).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я,

МАТЕРИНСТВА ТА ДИТИНСТВА

_____________________________________________

(вул. Грушевського, 5, зал пленарних засідань

Верховної Ради України, о 15.00)

17 березня

Парламентські слухання “Онкологічні захворювання в Україні. Проблема та шляхи подолання”.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ І ТУРИЗМУ

_____________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.202, о 14.30)

17 березня

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про податок з доходів фізичних осіб” (щодо переліку виплат, які не включаються до сукупного оподатковуваного доходу)(р.№4555, н.д.Ю.Тимошенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про фізичну культуру і спорт” (щодо статусу національної спортивної федерації)(р.№5031, н.д.М.Кравченко).

Про модельний закон з розвитку молодіжного туризму (проект СНГ).

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.526, о 15.00)

17 березня

Проект Закону про комерційну таємницю (р.№5180, н.д.Т.Довгий).

Пропозиції Президента України до Закону “Про внесення змін до деяких законів України щодо спеціального режиму інвестиційної та інноваційної діяльності технологічних парків” (р. № 3609).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про природно-заповідний фонд України” (щодо покращення охорони територій заповідників) (р. № 4590, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про народні художні промисли” (щодо підготовки кадрів, надання кредитів) (р. № 5100, н.д.А. Франчук).

Про виконання Постанови Верховної Ради України від 15 травня 2003 року “Про відзначення 85-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського”.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ

___________________________________________

17 березня

(виїзне засідання, проспект Перемоги, 44, о 14.00)

 

Про дотримання законодавства в галузі кінематографії Національною кіностудією художніх фільмів ім.О.П.Довженка.

18 березня

(вул.Грушевського, 5, кулуари третього поверху, о 12.00)

Пропозиції Президента України до Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку із прийняттям Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” (р.№4000-1).

Проект Закону про затвердження Загальнодержавної програми збереження та використання об’єктів культурної спадщини (р.№4028, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” (щодо державної підтримки книговидавничої справи)(р.№4462-1, н.д.Р.Богатирьова).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, УПРАВЛІННЯ НАРОДНИМ ГОСПОДАРСТВОМ, ВЛАСНОСТІ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

______________________________________________

(вул.Велика Житомирська, 11, кімн. 703, о 15.00)

15 березня

Про Програму діяльності Кабінету Міністрів України “Відкритість, дієвість, результативність” та її виконання.

Пропозиції Президента України до Закону “Про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р. № 2405-15).

Проект Закону про приєднання України до Конвенції про тимчасове ввезення (р. № 0172, Президент України).

17 березня

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про спеціальну економічну зону “Миколаїв” (щодо вдосконалення положень) (р. № 4388, н.д. В.Демьохін, В.Матвєєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р. № 2405-9, н.д. О.Гудима, Ю.Костенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р. № 2405-17, н.д. Г.Руденко).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (р.№5082, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо порядку ліцензування окремих видів діяльності у сфері надання соціальних послуг) (р. № 4343, КМУ).

Проект Закону про акціонерні товариства (р. № 3059-1, КМУ).

Проект заходів Національного банку України по вдосконаленню державної фінансової підтримки малого та середнього бізнесу.

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про екологічну експертизу” (щодо підвищення екологічних вимог до об’єктів з підвищеною небезпекою) (р. № 4120, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 637, о 15.00)

15 березня

Про розподіл коштів Міністерства аграрної політики України за цільовими програмами, які визначені йому Законом України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” в розрізі територій.

Проект Закону про основні засади надання субвенцій з Державного бюджету України на виконання інвестиційних проектів (р.№3184, КМУ).

Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік”.

Розгляд законопроектів відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України.

17 березня

Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік”.

Розгляд законопроектів відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

________________________________________________________

(вул.Липська, 3, конференц-зал, о 14.00)

16 березня

Проект Закону про ломбарди і ломбардну діяльність (р.№2424-1, друге читання).

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України “Про платіжні системи та переказ грошей в Україні” (щодо безпеки карткового ринку)(р.№3120, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України, затвердженого Законом України “Про Митний тариф України” (щодо ставок на комплектуючі до комп’ютерної техніки)(р.№4399, н.д.В.Пустовойтенко, М.Шведенко).

Проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України (щодо ставок на товари харчової промисловості)(р.№3694, КМУ).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

____________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн. 319, о 14.00)

 

17 березня

 

Проект Закону про Загальнодержавну комплексну програму розвитку високих наукоємних технологій (р.№4433, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо підприємницької діяльності з розроблення та виготовлення озброєння, військової техніки та ін.)(р.№4054, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Цивільного кодексу України щодо місцезнаходження юридичної особи (р.№5129, н.д.К.Поліщук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування державної реєстрації у зв’язку із прийняттям Цивільного кодексу України (р.№5128, К.Поліщук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний реєстр фізичних осіб – платників податків та інших обов’язкових платежів” (щодо права відмовитись від ідентифікаційного номера)(р.№3711, н.д.Б.Беспалий, В.Бондаренко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний реєстр фізичних осіб – платників податків та інших обов’язкових платежів” (р.№3711-1, н.д.В.Майстришин, М.Комар, О.Корсаков).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний реєстр фізичних осіб – платників податків та інших обов’язкових платежів” (щодо відмови від ідентифікаційного номера)(р.№3711-2, н.д.В.Атрошенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України стосовно вирішення проблем професійної і трудової реабілітації інвалідів (р.№4595, н.д.В.Сушкевич).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ЗВ`ЯЗКУ ___________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 430, о 15.00)

17 березня

Проект Закону про внесення змін до статті 6 Закону України “Про транзит вантажів” (щодо декларування) (р. № 3166-1, повторне друге читання).

Проект Закону про транспортно-експедиторську діяльність (р. № 2474, друге читання).

Проект Закону про основні засади надання субвенцій з Державного бюджету України на виконання інвестиційних проектів (р. № 3184, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 43 Гірничного Закону України (щодо пільг працівникам галузі) (р. № 5047, н.д. Е.Цкітішвілі, В.Кириллов).

Проект Постанови про “День Уряду України” у травні 2004 року (щодо стану і формування цін та тарифів у житлово-комунальній сфері) (р. № 5136, н.д. П.Симоненко).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для перевірки законності зміни рівня тарифів на житлово-комунальні послуги у м.Чернігові (р. № 5098, н.д. М.Рудьковський).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________

(вул. Садова, 3, кімн.412, о 15.00)

17 березня

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про плату за землю” (щодо маломірних човнів)(р.№2490, н.д.В.Демьохін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про плату за землю” (щодо земельних ділянок товариств власників човнів)(р.№2490-1, н.д.Ю.Артеменко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про плату за землю” (щодо звільнення від земельного податку підприємств водопровідно-каналізаційного господарства)(р.№3073, н.д.В.Пєхота та ін.).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про плату за землю” (щодо впорядкування прийняття рішень про надання землі у землекористування і плати за неї)(р.№4300, н.д.А.Раханський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про плату за землю” (р.№4353, н.д.В.Хара).

Проект Закону про внесення змін до статті 12 Закону України “Про плату за землю” (щодо звільнення від сплати за землю соціально незахищених категорій населення)(р.№4442, н.д.В.Олуйко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про плату за землю” (щодо пільг землекористувачам)(р.№4499, н.д.А.Франчук).

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.308, о 16.00)

17 березня

Проект Постанови про програму навчання студентів з Республіки Куба в Україні (р.№5062, н.д.М.Рудьковський та ін.).

Проект Закону про ратифікацію Угоди (у формі обміну нотами) між Кабінетом Міністрів України та Урядом Японії про надання японського культурного гранту на постачання освітлювального обладнання Львівському державному академічному театру опери та балету імені С.Крушельницької (р.№0179, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Республікою Індія про взаємну охорону секретної інформації (р.№0178, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Протоколу про затвердження Положення про порядок організації і проведення спільних антитерористичних заходів на територіях держав – учасниць Співдружності Незалежних Держав (р.№0127, Президент України).

Проекти законів про відновлення прав осіб, депортованих за національною ознакою (р.№4526, КМУ; р.№4526-1, н.д.М.Джемілєв, Р.Чубаров).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична, 4, кімн.207, о 14.30)

17 березня

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (щодо інвалідів з дитинства) (р.№2470, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи” (щодо господарської діяльності на забруднених територіях)(р.№4431, н.д.І.Єремеєв).

Проект Закону про затвердження переліку населених пунктів, віднесених до зон радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи (р.№5032, М.Шершун, В.Самоплавський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи” (р.№5017, н.д.М.Шершун, В.Самоплавський).

Проект Закону про затвердження переліку населених пунктів, віднесених до зон радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи (р.№5032-1, н.д.Д.Рудковський).

Проект Закону про упорядкування пенсій, граничний розмір яких не обмежується (р.№4548, н.д.М.Сятиня).

Про внесення змін до Положення та персонального складу НКРЗУ.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ____________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн.418, о 15.00)

17 березня

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№5109, н.д.В.Олуйко).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№3131, н.д.Г.Астров-Шумілов).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (р.№4556, н.д.С.Терещук).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо незаконного заняття земельної ділянки)(р.№4556-1, н.д.Л.Миримський, О.Ременюк).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального і Кримінально-процесуального кодексів України (р.№4267, н.д.В.Аніщук).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Кримінального кодексу України (щодо незаконного проникнення в транспортний засіб)(р.№2617, н.д.М.Карнаух).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (р.№1128, н.д.В.Горбачов).

Проект Закону про внесення змін до статті 74 Кримінального кодексу України (р.№3678, н.д.Р.Богатирьова).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за шахрайство з фінансовими ресурсами)(р.№3096, н.д.В.Левцун).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” (р.№4545, н.д.О.Турчинов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про оперативно-розшукову діяльність” (р.№4354, н.д.М.Добкін, Д.Святаш).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (р.№4052, н.д.Ю.Луценко).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З

ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

____________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 209, о 15.00)

17 березня

Проект Постанови про парламентські слухання “Про проблему припинення терористичних актів щодо суддів та судів в Україні” (квітень 2004 року) (р. № 5154, н.д. Л.Черновецький).

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України “Про державну службу” (щодо звільнення за корупційну діяльність) (р. № 4429, н.д. Г.Самофалов).

Проект Постанови про створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України “Про перевірку на відповідність чинному законодавству діяльності громадянина України В.В. Медведчука від імені іноземних компаній та створених за їх участю комерційних структур” (р. № 4466, н.д. В.Червоній та ін.).

Проект Закону про внесення доповнення до статті 31 Закону України “Про курорти” (щодо використання природних територій) (р. № 5051, н.д. Л.Миримський).

Проект Закону про державний фінансовий контроль (р. № 1131-2, на заміну, н.д. В. Коновалюк).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

І ОБОРОНИ

________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

17 березня

Проект Постанови про залучення матеріальних цінностей з державного резерву, що підлягають розбронюванню, для будівництва та придбання житла військовослужбовцям Збройних Сил України, звільненим в запас або у відставку (р.№5015, н.д. А.Доманський).

Проект Закону про внесення змін до статті 17 Закону України “Про загальний військовий обов’язок і військову службу” (щодо відстрочки від призову студентам) (р.№5179, н.д. О.Задорожній).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про участь України в міжнародних миротворчих операціях” (щодо комплектування миротворчих контингентів) (р.№4573, н.д. М.Поліщук, Г.Крючков).

Проект Постанови про звернення Верховної Ради України до Президента України Кучми Л.Д. з пропозицією про відкликання миротворчого контингенту України з Іраку (р.№4316, н.д. О.Турчинов).

Проект Закону про скасування Рішення Верховної Ради України від 5 червня 2003 року про прийняття Закону України “Про схвалення рішення Президента України про направлення миротворчого контингенту для участі України у міжнародній миротворчій операції в Республіці Ірак” (р.№4329, н.д. П.Симоненко, І.Алексєєв).

Проект Закону про внесення зміни до статті 7 Закону України “Про пенсійне забезпечення” (щодо працівників льотно-випробного складу авіації) (р.№4539, н.д. С.Буряк).

Пропозиції Президента України до Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України” (р.№2663).

Проект Постанови про парламентські слухання “Про проблему припинення терористичних актів щодо суддів та судів в Україні” (квітень 2004 року) (р.№5154, н.д. Л.Черновецький).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_______________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.409, о 14.30)

17 березня

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо фінансування депутатської діяльності в округах і регіонах (адміністративно-територіальних одиницях) (р.№4193, н.д. М.Катеринчук).

Проект Постанови про внесення змін та доповнень до Положення про Почесну грамоту та Грамоту Верховної Ради України.

Проект Закону про внесення доповнення до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо відповідальності за посягання на політичну незалежність державного чи громадського діяча) (р.№5173, н.д. Л.Черновецький).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

17 березня

Спільне засідання Комітету за участю Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення та Державного комітету зв’язку та інформатизації України

Про виконання Постанови Верховної Ради України за результатами парламентських слухань “Стратегія розвитку телерадіоінформаційного простору України” від 10 грудня 2003 року в частині використання радіочастотного ресурсу.

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про радіочастотний ресурс України” (р.№4339, н.д.Ю.Луценко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту моралі та утвердження гуманістичних цінностей у суспільстві (р.№5115, н.д.В.Зубанов, Р.Сафіуллін).

Проект Постанови про заслуховування звітів Віце-прем’єр-міністра України з гуманітарних питань, Голови Державного комітету зв’язку та інформатизації України, Голови Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації щодо проведення перевірок органами виконавчої влади засобів масової інформації, що призвели до перешкоджання їхньої діяльності (р.№5231, н.д.М.Томенко, Ю.Артеменко).

Проект Закону про Концепцію національної інформаційної політики (р.№2526, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.512-а, о 16.00)

17 березня

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності за порушення строків розгляду звернень) (р.№5022, н.д. В.Горбачов).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)” (нова редакція) (р.№4232, н.д. В.Шепетін).

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 418, о 14.30)

17 березня

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо соціального захисту інвалідів) (р.№4581, н.д. С.Матвієнков) (спільно з Комітетом з питань соціальної політики та праці).

Проект Закону про державну соціальну допомогу непрацездатним особам (р.№4011, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо порядку пенсійного забезпечення осіб начальницького і рядового складу МНС) (р.№4532, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про наукову та науково-технічну діяльність” (щодо призначення пенсії по інвалідності) (р.№4522, н.д. В.Сушкевич).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (щодо доповнення переліку осіб) (р.№5103, н.д. М.Катеринчук).

Проект Закону про встановлення ставок єдиного податку і порядок перерозподілу сум єдиного та фіксованого податків (р.№5158, КМУ).

Про план підготовки до “Дня Уряду України” у Верховній Раді з порядком денним: “Про сучасний стан пенсійного забезпечення та впровадження пенсійного страхування в Україні”.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

17 березня

Підсумки парламентського контролю за виконанням Цільового плану на 2003 рік в рамках Плану дій Україна-НАТО. Огляд Цільового плану на 2004 рік.

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України стосовно вирішення проблем професійної і трудової реабілітації інвалідів (р.№4595, н.д.В.Сушкевич).

Проект Закону про сільськогосподарський перепис (р.№4591, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Конвенції про стандарти демократичних виборів, виборчих прав і свобод в державах-учасницях Співдружності Незалежних Держав (р.№0158, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань запобігання легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, та фінансуванню тероризму (р.№4190, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про молодіжні та дитячі громадські організації” (щодо впровадження фіксованого індивідуального членства)(р.№3222, н.д.В.Гошовський, В.Хомутиннік).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини” (щодо представників в областях та Автономній Республіці Крим)(р.№3667, н.д.М.Круць).

Проект Закону про внесення змін до Митного кодексу України (щодо умов переміщення товарів у режимі переробки)(р.№4544-1, н.д.В.Демьохін).

Проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України (щодо захисту вітчизняного ринку текстильної продукції)(р.№5076, н.д.І.Васюник).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Митний тариф України” (щодо митних ставок на сировину шпалерної промисловості)(р.№3697, н.д.Л.Сергієнко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про екологічну експертизу” (щодо підвищення екологічних вимог до об’єктів з підвищеною небезпекою)(р.№4120, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України “Про боротьбу з корупцією” (щодо відповідальності членів Уряду)(р.№3169, н.д.В.Стретович, Д.Жванія).

Проект Закону про ратифікацію Угоди (у формі обміну нотами) між Кабінетом Міністрів України та Урядом Японії про надання японського культурного гранту на постачання освітлювального обладнання Львівському державному академічному театру опери та балету імені С.Крушельницької (р.№0179, Президент України).

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

_____________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн. 214, о 14.15)

17 березня

Про проведення додаткової емісії акцій ВАТ “Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат”.

Проекти законів про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р.№5043, н.д. М.Полянчич; р.№5082, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р.№5043-3, н.д. В.Семенюк та ін.).

Про стан виконання Фондом майна Автономної Республіки Крим Рішення Комісії щодо продажу пакету акцій ЗАТ “Авіатермінал”.

Про результати перевірки достовірності інформації про стан справ у ВАТ “Чисті метали”.

Головне організаційне управління