Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

16 -20 лютого 2004 року

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

 

18 лютого

 

Про подання Генеральної прокуратури України щодо зупинення повноважень та надання згоди на затримання і арешт голови місцевого суду Центрально-Міського району міста Горлівки Донецької області Темної Лариси Володимирівни.

Про подання Генеральної прокуратури України щодо зупинення повноважень та надання згоди на затримання і арешт судді місцевого суду Центрально-Міського району міста Горлівки Донецької області Лук'яненко Марини Олександрівни.

Проекти законів про внесення змін до Закону України "Про Вищу раду юстиції" (р.№4173, н.д. Ю.Кармазін та ін.; р.№4173-1, н.д. В.Євдокимов та ін.) та про проект Постанови Верховної Ради України про відхилення проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про Вищу раду юстиції" (р.№4173/П, н.д. Л.Лук'яненко, С.Соболєв та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Цивільного кодексу України (щодо витребування неправомірно відчуженого державного і громадського майна) (р.№3226, н.д. В.Шибко).

Пропозиції Президента України до Закону "Про порядок обрання на посаду та звільнення з посади професійного судді Верховною Радою України" (р.№2560).

Проект Закону про внесення змін до статті 66 Закону України "Про виконавче провадження" (щодо експертної оцінки) (р.№3369, н.д. Л.Черновецький).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори Президента України" (р.№4418, н.д. В.Стретович).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (р.№4330, н.д. В.Кириллов).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ___________________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн.310, о 15.00)

18 лютого

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення (р.№4352, н.д. І.Вернидубов, В.Антемюк).

Проект Постанови про рекомендації парламентських слухань "Стратегія розвитку телерадіоінформаційного простору України" від 10 грудня 2003 року (р.№2415, н.д. М.Томенко).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

_________________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 507, о 14.30)

18 лютого

Про стан травматизму невиробничого характеру в Україні та заходи щодо його поліпшення.

Про конституційне подання 49 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України (конституційності) Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2003 рік" від 25 листопада 2003 року.

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо соціального захисту інвалідів) (р.№4581, н.д. С.Матвієнков).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням" (щодо працівників Фонду соціального страхування) (р.№4608, н.д. П.Цибенко).

Проект Постанови про деякі положення постанови Кабінету Міністрів України від 20 листопада 2003 року №1783 "Про заходи щодо поліпшення пенсійного забезпечення громадян" (р.№4606, н.д. П.Цибенко, В.Альошин).

Проект Постанови про невідповідність постанови Кабінету Міністрів України від 20.11.2003р. №1783 "Про заходи щодо поліпшення пенсійного забезпечення громадян" в частині застосування для перерахунку пенсій показника середньої заробітної плати за 2002 рік на рівні 306,45 гривень чинному законодавству України (р.№4606-1, н.д. О.Турчинов, А.Матвієнко).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України від 11 грудня 2003 року №1390-ІV (р.№4606-2, н.д. В.Надрага, М.Круглов).

Проект Закону про списання заборгованості до Пенсійного фонду України, пені та штрафних санкцій по обов'язкових платежах підприємствам, що мають частку державного майна і перебувають в процесі реструктуризації (р.№4449, н.д. Ю.Єхануров та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні" (щодо строків позовної давності) (р.№4456, н.д. М.Оніщук).

Проект Постанови про "День Уряду України" у квітні 2004 року (р.№5018, н.д. О.Білозір).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Становище жінок в Україні: реалії та перспективи" (р.№5019, н.д. О.Білозір).

Про затвердження плану роботи науково-методичної ради при Комітеті з питань соціальної політики та праці на 2004 рік.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я,

МАТЕРИНСТВА ТА ДИТИНСТВА

_____________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 512 , о 15.30)

18 лютого

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Сімейного кодексу України (щодо виховання дітей-сиріт та захисту їх особистих прав та інтересів) (р.№4384, н.д. В.Кафарський).

Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України (щодо дітей, позбавлених батьківського піклування) (р.№4411, н.д. В.Скомаровський, М.Катеринчук).

Проект Закону про ратифікацію Факультативного протоколу до Конвенції про права дитини щодо участі дітей у збройних конфліктах (р.№0171, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до статті 80 Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" (щодо мінімальних гарантій для освіти та науки) (р.№4560, н.д. С.Ніколаєнко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про участь України в міжнародних миротворчих операціях" (щодо умов комплектування миротворчих контингентів) (р.№4573, н.д. М.Поліщук, Г.Крючков).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 5, конференц-зал, о 15.00)

Спільне засідання з Спеціальною контрольною комісією

Верховної Ради України з питань приватизації

18 лютого

Про проблемний стан та наслідки виконання законодавства України з питань приватизації у сферах науки і освіти.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(пл. Лесі Українки, 1, кімн. 501 , о 15.00 )

18 лютого

Пропозиції Президента України до Закону "Про передачу колекції образотворчого мистецтва АТ "Градобанк" у державну власність" (р.№3224-1).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про вивезення, ввезення та повернення культурних цінностей" (щодо повноважень правоохоронних органів) (р.№4527, КМУ).

Проект Постанови про парламентські слухання "Масова культура та її вплив на формування національної свідомості" (р.№4476, н.д. П.Мовчан, М.Поплавський).

Проект Закону про символіку місцевого самоврядування (р.№3388, н.д. В.Коваль, О.Чорноволенко).

Проект Постанови про зняття з розгляду проектів деяких законодавчих актів України, що стосується агропромислового комплексу (щодо податку для релігійних організацій) (р.№5006, н.д. І.Томич).

Проект Закону про Загальнодержавну програму виховання молоді на 2004-2008 роки (р.№4593, КМУ).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законів України (щодо заборони реклами алкоголю і тютюну) (р.№5039, н.д. О.Турчинов).

Проект Постанови про 85-річчя ЛКСМУ та посилення ролі молодіжних громадських організацій у виховній роботі з молоддю (р.№4613, н.д. А.Полііт та ін.).

Про доручення Заступника Голови Верховної Ради України О.Зінченка щодо звернення Української асоціації виробників поліграфічної продукції (участь та організаційна підтримка ІV Міжнародної книжкової виставки-ярмарку "Книжковий світ - 2004").

Про звернення Товариства "Лемківщина".

Інформація про хід реалізації проекту "Інноваційна модель розвитку територій на основі ефективного використання культурних ресурсів".

Про звернення до Комітету представників культурної громадськості з приводу звільнення І.Ліхового з посади Генерального директора Шевченківського Національного заповідника.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 637, о 15.00)

18 лютого

Про порядок погашення простроченої бюджетної заборгованості з податку на додану вартість шляхом її оформлення облігаціями внутрішньої державної позики відповідно до статті 12 Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік".

Про погодження порядку надання та погашення середньострокових безвідсоткових позичок місцевим органам влади та самоврядування за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку, підготовленого відповідно до статті 67 Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік".

Про ефективність обслуговування Державним казначейством України місцевих бюджетів.

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань надання фінансової підтримки громадським організаціям та іншим об'єднанням ветеранів війни (р.№2478, н.д. С.Гошовський).

Розгляд законопроектів відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

___________________________________________________________

(вул. Липська, 3, конференц-зал, о 14.00)

 

17 лютого

 

Проект Закону про організацію формування та обігу кредитних історій (р.№4196, НБУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про банки і банківську діяльність" (щодо охорони його майна та майна клієнтів) (р.№3223, НБУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про платіжні системи та переказ грошей в Україні" (р.№3422, друге читання (разом з р.№3120).

Проект Закону про встановлення фіксованого розміру страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування для окремих категорій платників (р.№4501, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин та механізмів" (щодо звільнення від сплати податку Міністерства оборони України та інших військових формувань) (р.№1061, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України, затвердженого Законом України "Про Митний тариф України" (щодо ставок на деякі високотехнологічні комплектуючі до комп'ютерної техніки) (р.№4399, н.д. В.Пустовойтенко, М.Шведенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо оподаткування засобів реабілітації та автомобілів для інвалідів (р.№4240, н.д. В.Сушкевич, О.Фельдман).

Проект Закону про ратифікацію Угоди про позику (Проект "Видача державних актів на право власності на землю у сільській місцевості та розвиток системи кадастру") між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (р.№0163, Президент України).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

____________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн. 319, о 14.00)

18 лютого

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про заходи щодо державної підтримки суднобудівної промисловості в Україні" (щодо малого суднобудування) (р.№4346-1, н.д. Г.Станецький).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо соціального захисту інвалідів) (р.№4581, н.д. С.Матвієнков).

Проект Закону про внесення змін до статті 19 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" (щодо нормативу робочих місць) (р.№4621, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" (щодо штрафних санкцій за невиконання нормативу робочих місць) (р.№5059, н.д. В.Хара).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (щодо зниження ставки оподаткування доходів працівників, зайнятих на підземних роботах у вугільній та гірничодобувній промисловості) (р.№4609, н.д. М.Волинець).

Проект Закону про списання заборгованості до Пенсійного фонду України, пені та штрафних санкцій по обов'язкових платежах підприємствам, що мають частку державного майна і перебувають в процесі реструктуризації (р.№4449, н.д. Ю.Єхануров та ін.).

(вул. Липська, 3, конференц-зал, о 17.00)

Круглий стіл на тему: "Законодавство про акціонерні товариства. Зміни розпочались".

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_______________________________________________________

(вул.Липська, 3, конференц-зал, о 15.00)

18 лютого

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" (щодо фінансування будівництва житла для військовослужбовців, звільнених у запас) (р.№4469-1, н.д. А.Доманський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" (щодо виконання робіт в рахунок погашення заборгованості НАК "Нафтогаз України") (р.№4618, н.д. В.Шкляр).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" (щодо розрахунків з НАК "Нафтогаз України") (р.№4517, н.д. М.Карнаух)

Проект Закону про внесення змін до статті 3 Закону України "Про концесії" (щодо переліку об'єктів) (р.№4598, н.д. Р.Богатирьова, П.Буждиган).

Про результати вивчення ситуації щодо створення неповного ядерно-паливного циклу.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА,

ТРАНСПОРТУ І ЗВ'ЯЗКУ

_________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн., 430, о 15.00)

 

18 лютого

 

Проект Закону про відповідальність підприємств, їх об'єднань, установ та організацій за правопорушення у сфері містобудування (р.№4112, КМУ).

Проекти законів про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності водіїв за порушення правил дорожнього руху) (р.№2623-2, н.д. М.Кравченко та ін.; р.№2623-3, н.д. С.Косінов).

Проект Закону про фінансування реформування і розвитку житлово-комунального господарства України на поворотній основі (р.№3680, н.д. В.Шепетін).

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн. 412)

17 лютого, о 14.30

 

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (р.№4023, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо регулювання діяльності фермерських господарств) (р.№4410, КМУ).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої Комісії Верховної Ради України з питань Державної продовольчої безпеки (р.№3738, н.д. М.Полянчич).

Проект Закону про сільськогосподарський перепис (р.№4591, КМУ).

Проект Закону про державне регулювання виробництва та обігу алкоголю та тютюнових виробів (р.№3560, н.д. В.Бойко).

Проект Закону про внесення доповнення до статті 5 Закону України "Про податок на додану вартість" (р.№4296, н.д. В.Шпак).

Проект Закону про внесення доповнення до статті 3 Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо передачі об'єктів соціальної інфраструктури) (р.№5009, н.д. К.Ващук та ін.).

18 лютого, о 15.00

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо загальнообов'язкового пенсійного страхування) (р.№4584, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо Державної підтримки автомобілебудівної промисловості України (р.№4313, н.д. В.Атрошенко).

Проект Закону про ідентифікацію та реєстрацію тварин і маркування продукції тваринного походження (р.№4554, н.д. В.Майстришин).

Проект Закону про забезпечення внутрішнього ринку України мінеральними добривами на період проведення весняно-польових робіт у 2004 році (р.№5095, н.д. І.Томич та ін).

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.308, о 16.00)

18 лютого

Проект Постанови про невідкладні заходи щодо збереження суверенітету та зміцнення національної безпеки України (р.№4322, н.д. Я.Джоджик, Г.Манчуленко).

Пропозиції Президента України до Закону "Про правовий статус закордонних українців" (р.№1306).

Проект Закону про внесення змін до Цивільного Кодексу України (щодо усунення розбіжностей з законодавством Європейського співтовариства) (р.№5013, н.д. М.Добкін).

Проект Постанови про "День Уряду України" у березні 2004 року (щодо реалізації положень міжнародних договорів і угод у зв'язку з набуттям Україною статусу без'ядерної держави) (р.№4484, н.д. Ю.Єхануров та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична, 4, кімн.207, о 14.30)

18 лютого

Проект Постанови про неприйнятність проекту Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань перевірки ефективності діяльності органів державного управління щодо вирішення комплексу питань, пов'язаних з виводом Чорнобильської АЕС із експлуатації, впровадження Плану здійснення заходів на об'єкті "Укриття" та в Зоні відчуження в питаннях поводження з радіоактивними відходами (р.№4419/П, н.д. Ю.Кармазін).

Проект Закону про утилізацію боєприпасів і ракет, які зберігаються на арсеналах, базах та складах Збройних Сил України та інших військових формувань України (р.№4369, н.д. В.Сівкович).

Проект Закону про внесення зміни до деяких законів України (щодо порядку пенсійного забезпечення осіб начальницького і рядового складу МНС) (р.№4532, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" (щодо плати за користування надрами стосовно залізної руди) (р.№4585, н.д. Г.Горлов, В.Гуров).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік" (щодо сплати НАК "Нафтогаз України" збору за виконані геологорозвідувальні роботи) (р.№5027, н.д. Ю.Соломатін).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ____________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн.418, о 15.00)

18 лютого

Повторний розгляд результатів перевірки депутатського звернення народних депутатів України М.Полянчича і П.Порошенка щодо подій, які мали місце в м.Мукачеві у грудні 2003 року - січні 2004 року.

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за порушення правил тримання тварин) (р.№4574, н.д. О.Косьяненко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про дорожній рух" (р.№4446, н.д. М.Круць).

Проект Закону про внесення змін до статті 240 Кримінального кодексу України (щодо порушення правил охорони надр) (р.№4594, КМУ).

Проект Кримінально-процесуального кодексу України (р.№3456-1, друге читання).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

18 лютого

Про подання Генерального прокурора України про дачу згоди:

- на звільнення Плеваки Володимира Васильовича з посади начальника відділу нагляду за виконанням законів спец. підрозділами та іншими державними органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю прокуратури Чернігівської області;

- на призначення Сакуна Михайла Григоровича начальником відділу нагляду за додержанням законів спец. підрозділами та іншими державними органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю прокуратури Донецької області.

Проект Закону про державний фінансовий контроль (р.№1131-2, н.д. В.Коновалюк).

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України "Про державну службу" (щодо звільнення за корупційну діяльність) (р.№4429, н.д. Г.Самофалов).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

_________________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 510, о 15.00)

18 лютого

Проект Закону про реформування Збройних Сил України (р.№5101, КМУ).

Проект Закону про реабілітацію осіб, які постраждали внаслідок терористичного акту (р.№2402-1, н.д. В.Скомаровський).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо мобілізації) (р.№4622, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вивезення, ввезення та повернення культурних цінностей" (р.№4527, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Швейцарською Федеральною Радою про реадмісію осіб, які перебувають на території їх держав нелегально (р.№0174, КМУ).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про пенсійне забезпечення військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та деяких інших осіб" (щодо умов та строків призначення пенсії) (р.№3718-3, н.д. М.Круць)

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про пенсійне забезпечення військовослужбовців та осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ" (щодо військовослужбовців, які є інвалідами армії) (р.№3718-4, н.д. І.Осташ).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо осіб, які проводили роботи на вибухонебезпечних ділянках дна моря) (р.№2263, н.д. С.Ківалов).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_______________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.409, о 14.00)

17 лютого

Проект Постанови про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (р.№5079, н.д. А.Мартинюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (р.№5036, н.д. О.Задорожній).

Проект Постанови про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (р.№5037, н.д. О.Задорожній).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

_______________________________________________________

(виїзне засідання, Верховний Суд України,

вул. П.Орлика, 4, другий поверх, зал засідань, о 10.00)

 

16 лютого

Практичне застосування судовими органами законодавства в сфері засобів масової інформації.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.512-а, о 16.00)

18 лютого

Проект Закону про відновлення прав осіб, депортованих за національною ознакою (р.№4526, КМУ; р.№4526-1, н.д. М.Джемілєв, Р.Чубаров).

Пропозиції Президента України до Закону "Про правовий статус закордонних українців" (р.№1306)

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_______________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 300, о 15.00)

18 лютого

Проект Закону про внесення змін і доповнень до статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо осіб, які проводили днопоглиблювальні роботи на вибухонебезпечних земельних ділянках дна морів) (р.№2363, н.д. С.Ківалов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо перерахунку пенсії) (р.№4056, н.д. П.Цибенко).

Проект Закону про поліпшення матеріального становища інвалідів війни (р.№5102, н.д. П.Цибенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо недопущення додаткових пенсійних обтяжень) (р.№5016, н.д. М.Добкін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо передачі страховими фондами функції реєстрації страхувальників Пенсійному фонду України (р.№4534, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо введення терміну "середня заробітна плата") (р.№4538, н.д. П.Жебрівський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо терміну "номінальна середня заробітна плата") (р.№4538-1, н.д. В.Пинзеник).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо терміну "середня заробітна плата") (р.№4538-2, н.д. В.Альошин, В.Ющенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо середньої заробітної плати) (р.№4538-3, н.д. В.Яворівський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (р.№4619, н.д. В.Заєць та ін.).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

18 лютого

 

Проект Закону про приєднання України до Конвенції про тимчасове ввезення (р.№0172, Президент України).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Митного кодексу України (щодо ввезення устаткування та матеріалів для будівництва та ремонту суден) (р.№4088, н.д. В.Матвєєв, В.Демьохін).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Митного кодексу України (щодо ввезення устаткування та матеріалів для будівництва та ремонту суден) (р.№4088-1, н.д. В.Демьохін).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про заходи щодо державної підтримки суднобудівної промисловості в Україні" (р.№4346, н.д. С.Гуренко, В.Демьохін).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про заходи щодо державної підтримки суднобудівної промисловості в Україні" (щодо малого суднобудування) (р.№4346-1, н.д. Г.Станецький).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про банки і банківську діяльність" (щодо розкриття інформації за зовнішньоекономічні операції клієнтів) (р.№3231, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про господарські товариства" (щодо формування складу ради акціонерного товариства (спостережної ради) (р.№3567, н.д. В.Зубанов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо зобов'язань боржника) (р.№3586, КМУ).

Проект Закону про холдингові компанії в Україні (р.№3355, КМУ).

Проект Закону про застосування російської мови в Україні (р.№2457, н.д. В.Мироненко та ін.).

Проект Закону про мови (р.№3410, н.д. П.Мовчан, К.Ситник).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про мови в Українській РСР" (р.№3410-1, н.д. Н.Шуфрич, М.Шульга).

Проект Закону про розвиток і застосування мов в Україні (р.№3410-3, н.д. І.Юхновський).

 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

__________________________________________________

(вул. Грушевського, 5, конференц-зал, о 15.00)

Спільне засідання з Комітетом з питань науки і освіти

18 лютого

Про проблемний стан та наслідки виконання законодавства України з питань приватизації у сферах науки і освіти.

 

 

 

Головне організаційне управління