Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

19 – 23 квітня 2004 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

21 квітня

Про обрання суддів Київського міжобласного апеляційного господарського та Харківського апеляційного господарського судів.

Про обрання суддів місцевих судів.

Проект Закону про ратифікацію Договору між Україною та Корейською Народно-Демократичною Республікою про правову допомогу в цивільних та кримінальних справах (р.№0184, Президент України).

Проект Постанови про парламентські слухання “Про проблему припинення терористичних актів щодо суддів та судів в Україні” (р.№5154, н.д.Л.Черновецький).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ___________________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн.310, о 15.00)

21 квітня

Проект Закону про затвердження переліку населених пунктів, віднесених до зон радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи (р.№5032, н.д.М.Шершун, В.Самоплавський).

Проект Закону про затвердження переліку населених пунктів, віднесених до зон радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи (р.№5032-1, н.д.Д.Рудковський).

Проект Закону про визначення порядку обчислення скликань представницьких органів місцевого самоврядування (р.№4188, друге читання).

Проект Закону про скасування в Україні пільг та привілеїв для посадових осіб всіх гілок влади (р.№5124, н.д.Л.Черновецький).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

_____________________________________________________

21 квітня

(вул.Банкова, 6-8, другий поверх, актовий зал, о 14.00)

Слухання у Комітеті: “Про стан промислової безпеки та охорони праці в Україні в світлі вимог Закону України “Про охорону праці”.

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 507, о 16.00)

Про виконання рішення Комітету від 21 травня 2003 року “Про практику застосування Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності”.

Про звернення ЦК профспілки працівників державних установ щодо порушення норм Закону України “Про професійні спілки, права та гарантії діяльності”.

Проект Закону про повернення знецінених заощаджень громадян України (р.№4405, н.д.В.Пустовойтенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України” (щодо механізму компенсації) (р.№4475, н.д.К.Фоменко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України” (щодо механізму компенсації) (р.№4475-1, н.д.П.Симоненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України” (щодо механізму повернення) (р.№4295-1, н.д.В.Атрошенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про енергозбереження” (р.№4417, КМУ).

Проект Постанови про створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України для перевірки законності зміни рівня тарифів на житлово-комунальні послуги у м. Чернігові (р.№5098, н.д.М.Рудьковський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про соціальні послуги” (щодо учасників ринку послуг) (р.№5254, н.д.А.Матвієнко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державну допомогу сім’ям з дітьми” (щодо допомоги одиноким матерям) (р.№5092, н.д.О.Волков, О.Біловол).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності” (р.№4208, н.д.О.Корсаков та ін.).

Проект Постанови про встановлення розміру заробітної плати міністрам Кабінету Міністрів України та народним депутатам України (р.№4430, н.д.В.Пинзеник).

Проект Постанови про неприйнятність проекту Закону України про затвердження прожиткового мінімуму на 2004 рік (р.№5253/П1, н.д.В.Пинзеник).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я,

МАТЕРИНСТВА ТА ДИТИНСТВА

_____________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 512, о 15.00)

21 квітня

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про охорону дитинства” (щодо пільг на оплату житлово-комунальних послуг) (р.№5177, н.д.О.Задорожній).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо фінансування охорони здоров’я) (р.№5343, н.д.М.Поліщук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про рекламу” (щодо реклами лікарських засобів) (р.№5174, н.д.О.Задорожній).

Проект Постанови про включення до порядку денного п’ятої сесії Верховної Ради України звіту Міністерства внутрішніх справ України щодо дотримання вимог законодавства про безпеку дорожнього руху Департаментом державної автомобільної інспекції (р.№5113, н.д.М.Кравченко).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.526, о 15.00)

21 квітня

Проект рекомендацій парламентських слухань “Про стан і перспективи розвитку вищої освіти в Україні”.

Проект Закону про внесення змін до законодавства у сфері вищої освіти.

Проект Закону про комерційну таємницю (р.№5180, н.д.Т.Довгий).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо відповідальності за злочини у сфері комп’ютерної інформації (р.№3039-1, н.д.В.Мойсик та ін.).

Проект Постанови про відзначення 125-річчя від дня народження видатного державного та громадсько-політичного діяча Симона Петлюри (р.№5287, н.д.М.Жулинський та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ І ДУХОВНОСТІ

______________________________________________________

(вул. Грушевського, 5, кулуари третього поверху, о 12.00)

21 квітня

Проект Постанови про відзначення 100-річчя з дня народження видатного письменника Уласа Самчука (р.№5329, н.д.І.Курас та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 92 Земельного кодексу України (щодо права користування земельною ділянкою) (р.№5354, н.д.Л.Черновецький).

Проект Закону про внесення змін до частини другої статті 92 Земельного кодексу України щодо визначення права на постійне користування земельними ділянками (р.№5354-1, н.д.О.Турчинов).

Про участь народних депутатів – членів Комітету з питань культури і духовності у парламентських слуханнях на тему: “Про збереження та цільове використання об’єктів соціально-культурного призначення в процесі зміни форми власності суб’єктів господарювання, що їх утримують”, які відбудуться 8 червня 2004 року.

Про участь народних депутатів – членів Комітету з питань культури і духовності у парламентських слуханнях на тему: “Про стан і перспективи розвитку вищої освіти в Україні” , які відбудуться 13 травня 2004 року.

Про участь народних депутатів – членів Комітету з питань культури і духовності 21 квітня 2004 року у слуханнях у Комітеті з питань соціальної політики та праці на тему: “Про стан промислової безпеки та охорони праці в Україні в світлі виконання вимог Закону України “Про охорону праці”.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, УПРАВЛІННЯ НАРОДНИМ ГОСПОДАРСТВОМ, ВЛАСНОСТІ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

_____________________________________________________________

(вул. Велика Житомирська, 11, кімн. 703, о 14.30)

20 квітня

Проект Закону про стимулювання розвитку малих та середніх міст України (р.№4563, н.д.Д.Рудковський).

Проект Закону про внесення зміни до статті 7 Закону України “Про Національну депозитарну систему та особливості електронного обігу цінних паперів в Україні” (щодо обліку прав власності на цінні папери) (р.№3040, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статей 230, 231, 235 Митного кодексу України (щодо оформлення продуктів переробки) (р.№4544, н.д.В.Скомаровський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо встановлення критерій поняття “мале підприємство”) (р.№4242, н.д.В.Майстришин та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 637, о 15.00)

21 квітня

Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2004 рік".

Розгляд законопроектів відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

________________________________________________________

(вул.Липська, 3, конференц-зал, о 14.00)

20 квітня

Проект Постанови про утворення територіальних підрозділів Рахункової палати.

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо окремих поточних та окремих реєстраційних рахунків платників податку на додану вартість (р.№5333-2, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про податок на додану вартість” та деяких законодавчих актів України (щодо введення податкових рахунків) (р.№5333, н.д.В.Хомутиннік).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про податок на додану вартість” (щодо порядку надання бюджетного відшкодування з податку на додану вартість та його зарахування на поточні рахунки платника) (р.№5333-1, н.д.С.Терьохін).

Проект Закону про ломбарди і ломбардну діяльність (р.№2424-1, друге читання).

Проекти законів про екологічне страхування (р.№1046, КМУ; р.№1046-1, н.д.Г.Руденко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний реєстр фізичних осіб – платників податків та інших обов’язкових платежів” (щодо права сплачувати податки без ідентифікаційного номера) (р.№3711-3, на заміну, н.д.П.Симоненко).

Проект Закону про списання заборгованості до Пенсійного фонду України, пені та штрафних санкцій по обов’язкових платежах підприємствам, що мають частку державного майна і перебувають в процесі реструктуризації (р.№4449, н.д.Ю.Єхануров).

Проект Закону про внесення зміни до статті 11 Закону України “Про податок на додану вартість” (щодо товарів для спільних військових навчань) (р.№4435, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України “Про податок на додану вартість” (щодо операцій з продажу сільськогосподарської продукції) (р.№5011, н.д.В.Калінчук).

Проект Закону про забезпечення внутрішнього ринку України мінеральними добривами на період проведення весняно-польових робіт у 2004 році (р.№5095, н.д.І.Томич).

Проект Закону про внесення змін до статті 22 Закону України “Про оподаткуваннят прибутку підприємств” (щодо оподаткування заборгованості за регресними позовами вугледобувних підприємств) (р.№5339, н.д.В.Хомутиннік).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про оподаткування прибутку підприємств” (щодо платників податків) (р.№4062, н.д.С.Осика).

Проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України (щодо встановлення комбінованого мита на тканини бавовняні) (р.№3620-1, н.д.В.Демьохін, В.Цушко).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

____________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн. 318, о 14.00)

21 квітня

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законів України (щодо сертифікатів відповідності на якість та безпеку продукції) (р.№5054, н.д.В.Пинзеник).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про підтвердження відповідності” (щодо уточнення окремих положень) (р.№5078, н.д.О.Фельдман).

Проект Закону про ставки вивізного (експортного) мита на кокс та напівкокс з кам’яного вугілля (р.№5356, н.д.С.Матвієнков, В.Бойко).

Про затвердження Рекомендацій учасників слухань у Комітеті про хід впровадження Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_______________________________________________________

(вул.Липська, 3, конференц-зал, о 15.00)

21 квітня

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про нафту і газ” (щодо видачі спеціальних дозволів на користування надрами) (р.№5163, н.д.Г.Руденко).

Проект Екологічного кодексу України (р.№5170, н.д.А.Толстоухов на ін.).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до деяких законів України (щодо зміни ставок і порядку справляння деяких зборів (обов’язкових платежів) (р.№5289, н.д.С.Осика, В.Шепетін).

Проект Закону про внесення зміни до деяких законів України (щодо страхування персоналу ядерних установок) (р.№3042, КМУ).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, ТРАНСПОРТУ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ЗВ`ЯЗКУ ____________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 430, о 15.00)

21 квітня

Проект Закону про внесення змін до статті 13 Закону України “Про страхування” (щодо Авіаційного страхового бюро) (р.№5070, н.д.М.Оніщук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо надання земельних ділянок для розміщення малих архітектурних форм) (р.№4414, н.д.М.Добкін, О.Фельдман).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________

20 квітня

(вул.Садова, 3, кімн. 412, о 14.30)

Проект Закону про державну експертизу землевпорядної документації (р.№4018, друге читання).

Проект Закону про виноград та вино (р.№2028, на заміну, н.д.В.Калінчук та ін.).

Проект Закону про виноград і вино (р.№2028-1, н.д.І.Франчук).

21 квітня

(вул. Грушевського, 5, конференц-зал, о 15.00)

Проект Закону про Основні засади державної аграрної політики (р.№5080, КМУ).

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.308, о 15.00)

19 квітня

Про застереження до проекту Закону про ратифікацію Угоди про формування Єдиного економічного простору (р.№0183, КМУ).

Проект Постанови про неприйнятність проекту Закону про ратифікацію Угоди про формування Єдиного економічного простору (р.№0183/ПІ, н.д.А.Шкіль).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Шовковична, 4, кімн.207, о 14.15)

20 квітня

Проект Закону про Національний екологічний фонд (р.№4508, КМУ).

Проект Постанови про розроблення програми забезпечення населення, яке проживає на забруднених внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС територіях, якісною питною водою (р.№5351, н.д.І.Заєць).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про природно-заповідний фонд України” (щодо доповнення в перелік категорій фонду) (р.№5138, н.д.О.Голуб).

Проект Постанови щодо погодження місць розташування об’єктів (р.№5118, н.д.І.Томич).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про податок на додану вартість” (щодо відміни нульової ставки податку на експорт необроблених лісоматеріалів) (р.№5203, н.д.І.Васюник).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ____________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн. 418, о 15.00)

21 квітня

Проект Закону про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів України (стосовно повноважень Національного центрального бюро Інтерполу в Україні) (р.№3666, н.д.М.Добкін).

Проект Закону про внесення змін до статті 74 Кримінального кодексу України (р.№3678, н.д.Р.Богатирьова).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо виявлення та припинення змов між конкурентами) (р.№5276, КМУ).

Проект Закону про внесення доповнень до Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№5137, н.д.О.Голуб).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про дорожній рух” (р.№4582, н.д.О.Морозов, В.Стретович).

Проект Закону про тимчасовий порядок фінансування судової влади в Україні (р.№4189, н.д.В.Онопенко).

Проект Закону про державний нагляд за діяльністю приватизованих підприємств (р.№4109, н.д.І.Бастрига).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний реєстр фізичних осіб – платників податків та інших обов’язкових платежів” (р.№3711-2, н.д.В.Атрошенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України “Про загальну структуру і чисельність Міністерства внутрішніх справ України” (щодо підрозділів судової міліції) (р.№4053, друге читання).

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України “Про банки і банківську діяльність” (р.№5133, н.д.Л.Черновецький).

Проект Постанови про затвердження Концепції реформування Служби безпеки України (р.№5238, н.д.Л.Черновецький).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З

ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

____________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн. 209, о 15.00)

21 квітня

Дача згоди на звільнення з посади начальника відділу нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Рівненської області.

Погодження на звільнення (у зв’язку з проведенням ротації) з посади начальника Головного відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління СБУ в Луганській області.

Проект Закону про легалізацію доходів фізичних осіб, з яких не сплачено податки, збори (обов’язкові платежі) до бюджетів та державних цільових фондів (р.№3228-2, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо упорядкування діяльності правоохоронних органів (р.№5193, на заміну, н.д.С.Соболєв).

Проект Закону про Державну програму приватизації (р.№5236, КМУ).

Проект Закону про внесення доповнення до Закону України “Про боротьбу з корупцією” (щодо суб’єктів корупційних діянь) (р.№5315, н.д.А.Мороз).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

І ОБОРОНИ

________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

21 квітня

Проект Закону про схвалення рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2004 році для участі у багатонаціональних військових навчаннях (р.№5366, Президент України).

Проект Закону про статус учасників міжнародних миротворчих операцій та їх соціальний захист (р.№5355, Президент України).

Проект Постанови про відкликання миротворчого контингенту України, направленого для участі у міжнародній миротворчій операції в Республіці Ірак (р.№4316-1, н.д.П.Симоненко, І.Алексєєв).

Проект Закону про митну службу України (р.№5081, КМУ).

Проект Постанови про затвердження Концепції реформування Служби безпеки України (р.№5238, н.д.Л.Черновецький).

Проект Закону про забезпечення особистої безпеки суддів України (р.№5232, н.д.Л.Черновецький).

Проект Закону про внесення зміни до деяких законів України (щодо порядку пенсійного забезпечення осіб начальницького і рядового складу МНС) (р.№4532, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” (щодо додаткових гарантій) (р.№2467, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 12 Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” (р.№4375, друге читання).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_______________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.409, о 15.00)

21 квітня

Про проект типової професійно-кваліфікаційної характеристики (ТПКХ) посади “Помічник-консультант народного депутата України”.

Про виконання рішення Комітету від 10 грудня 2003 року народним депутатом України Цкітішвілі Е.О. щодо усунення порушення вимог статті 3 Закону України “Про статус народного депутата України”.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 315, о 15.00)

21 квітня

Проект Постанови про інформування громадськості з питань, що стосуються довкілля (р.№5204, н.д.Г.Руденко).

Проект Закону про перехоплення та моніторинг телекомунікацій (р.№4042-1, н.д.В.Лебедівський).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.512-а, о 16.00)

21 квітня

Проект Закону про відновлення прав осіб, депортованих за національною ознакою (р.№4526, друге читання).

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_______________________________________________

(вул. Банкова. 6-8, кімн. 300, о 15.00)

21 квітня

Проект Постанови за підсумками “Дня Уряду України” 13 квітня 2004 року “Про сучасний стан пенсійного забезпечення та впровадження пенсійного страхування”.

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (щодо перерахунку пенсій в галузі освіти та охорони здоров’я) (р.№5186, н.д.Л.Кириченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною” (щодо народних депутатів Верховної Ради СРСР 1989-1991 років) (р.№4506-1, н.д.О.Климпуш, О.Єдін).

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною” (щодо встановлення пенсій народним депутатам минулих скликань) (р.№4506, н.д.М.Поліщук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні” (щодо соціально-побутового, медичного та технічного обслуговування) (р.№3526, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 19 Закону України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні” (щодо нормативу робочих місць) (р.№4621, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про основи соціальної захцщеності інвалідів в Україні” (щодо відповідальності за непрацевлаштування) (р.№4569, н.д.С.Косінов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні” (щодо штрафних санкцій за невиконання нормативу робочих місць) (р.№5059, н.д.В.Хара).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо адміністрування податків, зборів (обов’язкових платежів) (р.№5294, н.д.С.Терьохін, В.Цушко).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

21 квітня

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про національні меншини в Україні” (р.№4027, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про національні меншини в Україні” (р.№3558, н.д.О.Фельдман, І.Гайдош).

Проект Закону про Державну кримінально-виконавчу службу України (р.№4370, н.д.О.Бандурка та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України “Про статус суддів” (щодо присяги) (р.№4058, н.д.М.Добкін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо торгівлі людьми) (р.№4179, н.д.Г.Буйко, В.Стретович).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів (р.№5340, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про патентування деяких видів підприємницької діяльності” (щодо порядку придбання спеціального торгового патенту) (р.№3751, н.д.І.Франчук, В.Воюш).

Проект Закону про внесення змін до Цивільного кодексу України (щодо відповідності законодавству Європейського Співтовариства) (р.№5013, н.д.М.Добкін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про господарські товариства” (щодо формування складу ради акціонерного товариства (спостережної ради) (р.№3567, н.д.В.Зубанов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оренди, концесії чи приватизації комунального майна (р.№3476, н.д.Б.Беспалий та ін.).

Проект Закону про фінансування реформування і розвитку житлово-комунального господарства України на поворотній основі (р.№3680, н.д.В.Шепетін).

 

Головне організаційне управління