Г Р А Ф І К

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

22-26 березня 2004 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

24 березня

Про подання Генеральної прокуратури України щодо зупинення повноважень та надання згоди на затримання і арешт судді місцевого суду Центрально-Міського району міста Горлівки Донецької області Лук’яненко Марини Олександрівни.

Про обрання суддів.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ___________________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн.310, о 15.00)

24 березня

Проект Закону про місто-герой Севастополь (р.№3187-3, н.д.Л.Грач).

Пропозиції Президента України до Закону “Про внесення змін до Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” (р.№1055-2).

Проект Закону про внесення зміни до статті 10 Закону України “Про державні нагороди України” (щодо звання “Мати-героїня”) (р.№5266, н.д.К.Самойлик).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я,

МАТЕРИНСТВА ТА ДИТИНСТВА

_____________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн. 512, о 15.00)

24 березня

Проект Закону про загальнообов’язкове державне страхування новонароджених дітей (р.№4533, н.д. Н.Шуфрич).

Проект Закону про охорону здоров’я від шкідливих наслідків вживання тютюнових виробів (р.№3237-1, друге читання).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення захисту населення від шумових впливів (р.№2177, друге читання).

Проект Постанови про Рекомендації парламентських слухань на тему: “Онкологічні захворювання в Україні. Проблема та шляхи подолання”.

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_____________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.526, о 15.00)

23 березня

Про стан розроблення нормативно-правових документів на виконання законів України “Про електронний цифровий підпис”, “Про електронні документи та електронний документообіг” (спільне засідання з Консультативною радою з питань інформатизації при Верховній Раді України).

24 березня

Проект Закону про комерційну таємницю (р.№5180, н.д. Т.Довгий).

Проект Закону про Загальнодержавну програму патріотичного виховання на 2004-2008 роки (р.№4593, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту моралі та утвердження гуманістичних цінностей у суспільстві (р.№5115, н.д. В.Зубанов, Р.Сафіуллін).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ, УПРАВЛІННЯ НАРОДНИМ ГОСПОДАРСТВОМ,

ВЛАСНОСТІ ТА ІНВЕСТИЦІЙ

______________________________________________

(вул. Велика Житомирська, 11, кімн. 703, о 15.00)

24 березня

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про спеціальну економічну зону “Миколаїв” (щодо вдосконалення положень) (р.№4388, н.д. В.Демьохін, В.Матвєєв).

Проект Постанови про “День Уряду України” у травні 2004 року (щодо стану і формування цін та тарифів у житлово-комунальній сфері) (р.№5136, н.д. П.Симоненко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування у зв’язку із запровадженням спеціального режиму інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку в Чернігівській області та на території міста Шостки Сумської області (р.№5250, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди про формування Єдиного економічного простору (р.№0183, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виробництва, експорту та імпорту дисків для лазерних систем зчитування (р.№5182, н.д.С.Осика та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ І ПІДПРИЄМНИЦТВА

____________________________________________

(вул.Садова, 3, кімн. 319, о 14.00)

24 березня

Проект Закону про внесення зміни до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р.№5082, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про енергозбереження” (щодо впровадження нових напрямів політики енергозбереження) (р.№4417, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо захисту економічної конкуренції) (р.№4578-1, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо будівництва житла для військовослужбовців) (р.№4395, н.д.В.Фіалковський).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України “Про металобрухт” (щодо приведення в відповідність дії Закону на території Автономної Республіки Крим) (р.№3145, друге читання).

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України “Про податок на додану вартість” (щодо уточнення поняття дати відвантаження експортної продукції) (р.№4356, н.д.С.Матвієнков).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації” (р.№5043-3, н.д.В.Гуров та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань приватизації (щодо об’єктів , що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави) (р.№4360, н.д.В.Ющенко та ін.).

Проект Екологічного кодексу України (р.№5170, н.д.А.Толстоухов, Г.Руденко та ін.).

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________

(вул. Садова, 3, кімн. 412, о 14.30)

23, 24 березня

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про плату за землю” (щодо маломірних човнів) (р.№2490, н.д.В.Демьохін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про плату за землю” (щодо земельних ділянок товариств власників човнів) (р.№2490-1, н.д.Ю.Артеменко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про плату за землю” (щодо звільнення від земельного податку підприємств водопровідно-каналізаційного господарства) (р.№3073, н.д.В.Пєхота та ін.).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України “Про плату за землю” (щодо впорядкування прийняття рішень про надання землі у землекористування і плати за неї) (р.№4300, н.д.А.Раханський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про плату за землю” (р.№4353, н.д.В.Хара).

Проект Закону про внесення змін до статті 12 Закону України “Про плату за землю” (щодо звільнення від сплати за землю соціально незахищених категорій населення) (р.№4442, н.д.В.Олуйко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про плату за землю” (щодо пільг землекористувачам) (р.№4499, н.д.А.Франчук).

Проект Закону про Основні засади державної аграрної політики (р.№5080, КМУ).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з розслідування причин і наслідків розвалу матеріально-технічної бази аграрного сектора економіки та незадовільного використання підприємств вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу (р.№4481, н.д.В.Лещенко, О.Парубок).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України “Про фіксований сільськогосподарський податок” (щодо розширення кола платників фіксованого податку) (р.№4310, н.д.В.Мартиновський, К.Ващук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” (щодо порядку сплати земельного податку спортивними закладами) (р.№5123, н.д.Р.Сафіуллін, С.Бубка).

Проект Закону про ставку ввізного (експортного) мита на аміачну селітру (р.№5202, н.д.В.Шкляр).

Проект Закону про державне регулювання виробництва та обігу алкоголю та тютюнових виробів (р.№3560, н.д.В.Бойко, С.Матвієнков).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів” (щодо захисту здоров’я населення від шкідливого впливу тютюнопаління) (р.№5229, н.д.М.Томенко).

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.308, о 16.00)

24 березня

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2004 рік” (щодо фінансування дипломатичних установ) (р.№5199, н.д. І.Алексєєв, Г.Пономаренко).

Проект Закону про основні засади державної міграційної політики України (р.№4227-1, н.д. І.Гайдош).

Проект Закону про внесення змін до Цивільного кодексу України (щодо усунення розбіжностей з законодавством Європейського Співтовариства) (р.№5013, н.д. М.Добкін).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Російської Федерації про врегулювання претензій, які виникли внаслідок повітряної катастрофи, що сталася 4 жовтня 2001 року (р.№0181, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Консульської конвенції між Україною та Великою Народною Лівійською Арабською Джамагирією (р.№0175, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України і Урядом Турецької Республіки про морське торговельне судноплавство та Протоколу між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки про внесення змін та доповнень до цієї Угоди (р.№0176, КМУ).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ____________________________________________________

(вул. Банкова, 5-7, кімн.418, о 15.00)

 

24 березня

 

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності за користування засобами рухомого (мобільного) зв’язку у закладах освіти та культури (р.№5149, н.д.М.Томенко, О.Білозір).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо випуску або реалізації недоброякісної продукції) (р.№4567, н.д.Й.Вінський, О.Малиновський).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№3131, н.д.Г.Астров-Шумілов).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№5167, н.д.А.Шкіль).

Проект Закону про Дисциплінарний статут податкової міліції державної податкової служби України (р.№3658, н.д.С.Челноков).

Проект Закону про внесення змін до статті 25 Закону України “Про державну податкову службу в Україні” (р.№3659, н.д.С.Челноков).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (р.№1128, н.д.С.Челноков).

Проект Закону про внесення змін до статті 74 Кримінального кодексу України (р.№3678, н.д.Р.Богатирьова).

Проект Закону про внесення зміни до статті 240 Кримінального кодексу України (щодо порушення правил охорони надр) (р.№4594, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (р.№4545, н.д.Ю.Луценко).

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ

І ОБОРОНИ

________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

24 березня

Проект Закону про реформування Збройних Сил України (р.№5101, КМУ).

Проект Закону про забезпечення особистої безпеки суддів України (р.№5232, н.д.Л.Черновецький).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” (р.№5103, н.д.М.Катеринчук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту ветеранів війни і учасників виконання бойових і миротворчих завдань (р.№5088, н.д.В.Надрага).

Проект Закону про ратифікацію Договору між Україною та Румунією про режим українсько-румунського державного кордону, співробітництво та взаємодопомогу з прикордонних питань (р.№0182, Президент України).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

_______________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.409, о 15.00)

24 березня

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з розслідування причин та наслідків розвалу матеріально-технічної бази аграрного сектора економіки та незадовільного використання підприємств вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу (р.4481, н.д.В.Лещенко, О.Парубок).

Проект Постанови про заходи щодо впорядкування діяльності Тимчасових спеціальних і слідчих комісій Верховної Ради України (р.№3715, друге читання).

Про заходи щодо забезпечення проживання народних депутатів України в готелях “Україна” та “Київ”.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ

МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

___________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.512-а, о 16.00)

24 березня

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Російської Федерації про врегулювання претензій, які виникли внаслідок повітряної катастрофи, що сталася 4 жовтня 2001 року (р.№0181, КМУ).

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_______________________________________________

23 березня

(вул. Грушевського, 5, кулуари третього поверху, о 12.00)

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (щодо середньої зарплати) (р.№4538-4, друге читання).

24 березня

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 300, о 15.00)

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту ветеранів війни і учасників виконання бойових і миротворчих завдань (р.№5088, н.д.В.Надрага).

Проект Закону про реструктуризацію податкового боргу зі збору на обов’язкове державне пенсійне страхування та внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування підприємств вугільної промисловості (р.№5198, н.д.В.Турманов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною” (щодо розширення переліку категорій громадян) (р.№4402-1, н.д.Л.Каденюк та ін.).

Проект Постанови про неприйнятність проекту Закону про внесення змін до Закону України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні” (р.№3559/П1, н.д.В.Горбачов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні” (щодо створення робочих місць для інвалідів) (р.№3559, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України стосовно вирішення проблем професійної і трудової реабілітації інвалідів (р.№4595, н.д.В.Сушкевич).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

22 березня

(виїзне засідання, Асоціація українських банків,

м. Київ, вул. М.Раскової, 15, кімн. 710, о 15.00)

Про проблеми адаптації законодавства України до права ЄС, норм і принципів системи ГАТТ/СОТ у сфері фінансів і банківської діяльності.

24 березня

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про господарські товариства” (щодо формування складу ради акціонерного товариства (спостережної ради) (р.№3567, н.д.В.Зубанов).

Проект Закону про введення цільового збору на розвиток інфраструктури аеропортів цивільної авіації (р.№3414, н.д.І.Шкіря).

Проект Закону про регулювання експорту деревини (р.№3590, н.д.В.Балога та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 9 Закону України “Про природні монополії” (щодо контролю цін і тарифів) (р.№4314, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів (щодо захисту економічної конкуренції) (р.№4578, н.д.М.Оніщук та ін.)

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини” (щодо представників в областях та Автономній Республіці Крим) (р.№3667, н.д.М.Круць).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Литовської Республіки про співробітництво і взаємну допомогу в галузі попередження надзвичайних ситуацій та ліквідації іх наслідків (р.№0173, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Урядом України та Урядом Російської Федерації про врегулювання претензій, які виникли внаслідок повітряної катастрофи, що сталася 4 жовтня 2001 року (р.№0181, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Договору між Україною та Румунією про режим українсько-румунського державного кордону, співробітництво та взаємну допомогу з прикордонних питань (р.№0182, Президент України).

Проект Закону про внесення доповнень до Цивільного процесуального кодексу України (щодо порядку підсудності) (р.№3266, н.д.В.Асадчев, Л.Черновецький).

 

Головне організаційне управління