ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 11 15 червня 2007 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.916, о 14.30)

 

13 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про виконавче провадження" щодо усунення передумов корупції (р.№2406, н.д. С.Міщенко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про порядок здійснення розрахунків в іноземній валюті" (р.№3224, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про цінні папери та фондовий ринок" (щодо вдосконалення системи розкриття інформації на фондовому ринку) (р.№3079, н.д. С.Поліщук).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

13 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо відповідальності за використання дитини для жебракування) (р.№2867, н.д. Ю.Мірошниченко).

            Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України щодо встановлення кримінальної відповідальності за захоплення підприємств (рейдерство) (р.№3300, н.д. Ю.Тимошенко, С.Міщенко).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів і законодавчих актів (щодо відповідальності за випуск, реалізацію бензинів моторних, у тому числі сумішевих, палива дизельного, що не відповідають стандартам і нормам якості, а також за їх неналежне зберігання і транспортування) (р.№3475, н.д. В.Лещенко).

            Проект Закону про внесення зміни до Кримінального кодексу України (щодо узгодження з нормами Кримінально-виконавчого кодексу України) (р.№3401, н.д. А.Шкіль).

            Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо праці засуджених) (р.№3402, н.д. А.Шкіль).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безпеки дорожнього руху (р.№3171, н.д. Я.Мендусь, А.Пригодський).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо звільнення від кримінальної відповідальності члена злочинної організації (крім організатора або керівника злочинної організації) у зв’язку з активним сприянням розкриттю цієї організації) (р.№3172, н.д. М.Джига).

            Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за порушення прав на об’єкт права інтелектуальної власності) (р.№3305, н.д. В.Ткаченко, В.Полохало).

Проект Закону про внесення змін  до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення вимог земельного законодавства (р.№2875, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління системою органів і установ виконання покарань (р.№3259, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення законодавства України щодо протидії насильству в сім’ї) (р.№2539, друге читання).

 

Інші питання:

Про довідку Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на забезпечення діяльності у сфері боротьби з нелегальною міграцією та створення пунктів розміщення незаконних мігрантів.

Про доручення Голови Верховної Ради України О.Мороза з приводу звернення до Верховної Ради України в.о. Голови Конституційного Суду України В.Пшеничного.

Про інформацію Міністерства внутрішніх справ України та Генеральної прокуратури України про хід розслідування подій, які мали місце 27 травня 2007 року на НСК "Олімпійський" під час футбольного матчу "Динамо"-"Шахтар".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

 

13 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

            Про заяву народного депутата України Шкірі І.Р. про обрання його членом Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин.

            Проект Постанови про дострокове припинення повноважень народних депутатів України у зв’язку з їх заявами про вихід зі складу депутатських фракцій (р.№3616, н.д. Г.Смітюх).

            Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України для вивчення питань аналізу стану додержання Конституції та законів України у нормотворчій та правозастосовчій діяльності державних органів, посадових осіб, суб’єктів владних повноважень" (щодо внесення змін до складу Тимчасової спеціальної комісії) (р.№3576, н.д. В.Хара).

             

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

            Проект Закону про нормативно-правові акти (р.№2577, н.д. І.Зварич).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

13 червня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

            Розгляд законопроектів відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України:

            Проект Закону про легалізацію доходів юридичних та фізичних осіб (р.№2786, н.д. Г.Смітюх та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до статті 6 Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" щодо пільгового оподаткування доходів осіб, яким встановлено статус, визначений Законом України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (р.№3461, н.д. Ю.Зубко, С.Червонописький).

            Р.№2166, р.№2250, р.№2356, р.№2859, р.№3306, р.№3317, р.№3252, р.№3319, р.№3319-1, р.№3383, р.№3387, р.№3408, р.№3436, р.№3502.

 

Інші питання:

Про погодження відповідно до статті 26 Закону України "Про Державний бюджет України на 2007 рік" перерозподілу бюджетних   призначень за бюджетними програмами головного розпорядника коштів державного бюджету.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.703, о 15.00)

 

13 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист прав споживачів" (щодо вдосконалення окремих положень) (р.№3105, н.д. В.Олійник, А.Портнов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про господарські товариства" (щодо зниження планки кворуму проведення повторних загальних зборів господарського товариства) (р.№2526, друге читання).

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про фінансовий лізинг" (щодо закупівлі племінних тварин) (р.№3486, н.д. С.Рижук).

Проект Постанови про перегляд прогнозних макропоказників соціально-економічного розвитку України та доходів Державного бюджету України на 2007 рік (р.№3314, н.д. П.Жебрівський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про приватизацію державного майна" (щодо приватизації державних підприємств, що випускають продукцію оборонного призначення) (р.№3368, н.д. В.Майко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про особливості приватизації об'єктів незавершеного будівництва" (р.№2375, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 3 Закону України "Про управління об'єктами державної власності" (р.№3170, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про організаційно-економічний механізм та спеціальний режим функціонування інноваційних підприємств (р.№3165, н.д. М.Мельничук, А.Бугаєць).

Проект Закону про загальні засади створення і функціонування територій пріоритетного розвитку, спеціальних економічних зон та туристсько-рекреаційних зон (р.№3015, н.д. С.Бичков, В.Стретович).

Проект Закону про внесення зміни до статті 5 Закону України "Про ціни і ціноутворення" щодо цін (тарифів) на житлово-комунальні послуги (р.№3274, н.д. М.Мельничук).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" щодо оптимізації державного регулювання, контролю та нагляду за діяльністю небанківських фінансових установ (р.№3061, н.д. М.Мельничук).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 14.30 )

 

13 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння будівництву (р.№2543, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Житлового кодексу Української РСР (щодо відшкодування громадянам вартості житлового приміщення) (р.№1252, н.д. М.Оніщук).

            Проект Закону про внесення зміни до статті 14 Закону України "Про поховання та похоронну справу" (щодо безоплатного поховання батьків та вдів загиблих воїнів) (р.№3443, н.д. Ю.Зубко, С.Червонописький).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо вдосконалення державного регулювання у сфері встановлення тарифів на комунальні та інші послуги, що надаються підприємствами та організаціями комунальної власності) (р.№3340, н.д. Ю.Сербін, О.Кучеренко).

            Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо зменшення вартості комунальних послуг для населення) (р.№3247, н.д. О.Фельдман).

            Проект Закону про особливості передачі в оренду майна, яке використовується для здійснення діяльності, пов’язаної з тепло-, водопостачанням та водовідведенням (р.№3383, н.д. О.Кучеренко та ін.).

            Проект Закону про внесення доповнення до Закону  України "Про оподаткування прибутку підприємств" (щодо пільг комунальним підприємствам) (р.№3193, н.д. Є.Суслов).

 

 

             

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(виїзне засідання за участю Консультативної ради

 з питань інформатизації при Верховній Раді України,

м.Київ, просп.Перемоги, 37,

Національний технічний університет України

"Київський політехнічний інститут", о 16.00)

 

 

12 червня

 

Інші питання:

Про хід виконання Державної програми "Інформаційні та комунікаційні технології в освіті та науці на 2006-2010 роки".

 

 

13 червня

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 14.00)

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про оздоровлення та відпочинок дітей (р.№3515, н.д. В.Хара та ін.).

 

Інші питання:

            Про стан підготовки до парламентських слухань на тему: "Національна інноваційна система України: проблеми формування та реалізації".

            Про затвердження розподілу соціальних стипендій Верховної Ради України відповідно до Постанови Верховної Ради України № 218-IV від 24 жовтня 2002 року "Про заснування соціальних стипендій Верховної Ради України для студентів вищих навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей".

            Інформація про стан запровадження спеціальностей "Менеджмент інноваційної діяльності" та "Управління інноваційною діяльністю".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(пл.Л.Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 15.00)

 

13 червня

           

Інші питання:

Про стан фінансування основних бюджетних програм Міністерства охорони здоров’я України у поточному році.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

13 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про волонтерство (р.№3372, н.д. В.Куренной, О.Надоша).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про органи і служби у справах неповнолітніх та спеціальні установи для неповнолітніх" (щодо посилення захисту прав дітей) (р.№2065, н.д. Б.Губський).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (р.№3475, КМУ).

 

 

           

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.300, о 13.00)

 

13 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам" (щодо порядку звернення за призначенням державної соціальної допомоги) (р.№3311, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (р.№3547, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань виплати щорічної разової грошової допомоги до Дня Перемоги (р.№3492, н.д. О.Журавко).

 

 

 

 

           

Головне організаційне управління

08.06.2007 р.