ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 19 – 23 березня 2007 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.916, о 14.30)

 

21 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо впорядкування можливості диспозитивного застосування норм) (р.№2660, н.д. І.Жиденко, Ю.Одарченко).

Проект Закону про внесення змін до Цивільного кодексу України (щодо права власності, користування земельною ділянкою при переході права на нерухомість, яка на ній розміщена) (р.№2796, н.д. О.Буряк).

Проект Закону про внесення доповнення до Цивільного кодексу України (щодо прийняття спадщини) (р.№2824, н.д. О.Буджерак).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Верховну Раду Автономної Республіки Крим" (щодо терміну повноважень депутатів) (р.№3164, н.д. О.Черноморов).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань заробітної плати щодо підвищення життєвого рівня працюючого населення (р.№3058, н.д. О.Мороз, І.Бокий).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (щодо загального складу місцевих рад) (р.№3094, н.д. В.Писаренко).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо механізму прийняття рішень представницькими органами місцевого самоврядування) (р.№3095, н.д. В.Писаренко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо спрощення механізму встановлення статусу учасника війни) (р.№3103, н.д. В.Писаренко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо земель несільськогосподарського призначення) (р.№2129, н.д. Ю.Тимошенко, О.Боднар).

Проект Закону про тимчасові слідчі комісії, спеціальну тимчасову слідчу комісію і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України (р.№2815, н.д. А.Мартинюк, В.Матвєєв).

Проект Закону про тимчасові комісії Верховної Ради України (р.№2815-1, н.д. О.Фельдман).           

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОСУДДЯ

____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 15.00)

 

 

21 березня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про обрання суддів.

Про звільнення суддів.

Проекти законів про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо збереження таємниці сповіді) (р.№2895, н.д. Г.Савосін, Ю.Зубко; р.№2895-1, н.д. В.Марущенко).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

            Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального, Кримінального та Кримінально-виконавчого кодексів України (р.№2491, КМУ).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА, РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА МІСЦЕВОГО

САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

21 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про парламентську опозицію (р.№2885, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо механізму прийняття рішень представницькими органами місцевого самоврядування) (р.№3095, н.д. В.Писаренко).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус гірських населених пунктів в Україні" (щодо пенсійного забезпечення) (р.№2777, н.д. О.Кеменяш, В.Скубенко).

            Про присвоєння найменувань новоутвореним населеним пунктам Сімферопольського району Автономної Республіки Крим.

            Про перейменування села Лукачівка Кельменецького району Чернівецької області.

            Про призначення позачергових виборів окремих сільських, селищних, міських голів.

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо мораторію на приватизацію майна культового призначення, що перебуває у державній та комунальній власності) (р.№2758, н.д. О.Турчинов, О.Боднар).

            Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо уточнення повноважень органів державної влади та місцевого самоврядування по зміні меж населених пунктів) (р.№2830, н.д. В.Толстенко, М.Томенко).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінально-процесуального кодексу України щодо відповідальності за перешкоджання законній опозиційній діяльності (р.№1212, н.д. В.Писаренко а ін.).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення підвідомчості справ, в яких однією зі сторін є Президент України, Верховна Рада України чи Кабінет Міністрів України (р.№2445, н.д. О.Мороз).

            Проект Закону про комунальну власність та житлово-комунальну інфраструктуру (р.№2522, н.д. З.Шкутяк та ін.).

            Проект Закону про порядок організації і проведення мирних заходів та акцій в Україні (р.№2646, н.д. Г.Удовенко) та проект Закону про свободу мирних зібрань (р.№2646-1, н.д. О.Фельдман).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо унормування питань функціонування територіальних органів управління спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань цивільного захисту) (р.№2678, н.д. С.Аржевітін).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

21 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо боротьби з ядерним тероризмом у зв’язку з ратифікацією Міжнародної конвенції про боротьбу з актами ядерного тероризму (р.№2695, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за правопорушення з мотивів національної, расової чи релігійної ненависті або ворожнечі) (р.№2252, н.д. О.Фельдман).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (відносно впровадження пробації) (р.№2253, н.д. О.Фельдман).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо відповідальності за використання дитини для жебракування) (р.№2867, н.д. Ю.Мірошниченко).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального, Кримінального та Кримінально-виконавчого кодексів України (щодо приведення у відповідність до міжнародних стандартів) (р.№2491, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо повноважень прокурора при здійсненні представництва інтересів держави (р.№3139, н.д. В.Мойсик, М.Круць).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" (р.№2693, КМУ).

            Проект Закону про азартні ігри (р.№3036, н.д. Г.Смітюх).

            Проект Закону про списання податкового боргу підприємств установ виконання покарань за станом на 1 листопада 2006 року (р.№2595, н.д. В.Марущенко).

            Проект Закону про внесення доповнень до Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо звільнення від оподаткування операцій з продажу або безкоштовної передачі продукції (робіт, послуг) підрозділами, створеними для забезпечення виконання завдань Державної кримінально-виконавчої служби України) (р.№2714, н.д. В.Марущенко).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо здійснення державного контролю на автотранспорті) (р.№2607, н.д. Я.Мендусь).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

 

21 березня

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин отруєння кандидата на пост Президента України Ющенка Віктора Андрійовича та з’ясування причин і виявлення осіб, винних у зволіканні з розслідуванням кримінальної справи і передачі матеріалів до суду (р.№3287, н.д. Ю.Болдирєв).

 

Інші питання:

Про стан боротьби з корупцією в органах Державної податкової служби України.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 14.00 )

 

23 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Службу безпеки України" (р.№3221, н.д. А.Кінах та ін.).

            Проект Закону про схвалення рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2007 році для участі у багатонаціональних військових навчаннях (р.№3270, Президент України).

 

Інші питання:

Спільне (закрите) засідання комітету та керівників розвідувальних органів України, СБУ та Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України за результатами виїзних засідань у період другої сесії Верховної ради України п’ятого скликання.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

21 березня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення зміни до статті 5 Закону України "Про громадянство України" (щодо переліку документів, що підтверджують громадянство України) (р.№2783, н.д. Н.Богашева, Ю.Ключковський).

            Проект Закону про внесення доповнень до Закону України "Про громадянство" (щодо повноважень державних органів, які беруть участь у вирішенні питань громадянства) (р.№3242, н.д. Л.Бірюк).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про доступ до судових рівень" (р.№2561, н.д. Р.Богатирьова).

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 16.00)

 

21 березня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення якості імпортної сільськогосподарської продукції) (р.№2896, н.д. І.Сідельник  та ін.).

            Проект Закону про ратифікацію Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Словенія про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи і капітал (р.№0064, КМУ).

            Проект Закону про ратифікацію Рішення Ради глав урядів Співдружності Незалежних Держав про внесення змін до Правил визначення країни походження товарів, затверджених Рішенням Ради глав урядів Співдружності Незалежних Держав від 30 листопада 2000 року (р.№0062, КМУ).

            Проект Постанови про внесення змін і доповнень до Постанови Верховної Ради України "Про перелік, кількісний склад і предмети відання комітетів Верховної Ради України п’ятого скликання" (р.№3218, н.д. Н.Прокопович та ін.).

 

Інші питання:

Інформація Міністра економіки Макухи В.О. про хід підготовки проекту Закону про засади внутрішньої і зовнішньої політики України.

 

           

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(виїзне засідання, Міністерство закордонних справ України,

пл.Михайлівська, 1, о 16.00)

 

21 березня

 

Інші питання:

Про стан переговорів з Європейським Союзом щодо укладення нового базового договору.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, кімн.5, о 14.15 )

 

 

22 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо трудових прав та гарантій діяльності народних депутатів України) (р.№2298, н.д. Ю.Тимошенко, О.Турчинов).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо гарантій трудових прав) (р.№2480, н.д. В.Кисельов).

            Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питання вивчення причин та обставин подій, що відбулися в місті Харкові 16 грудня 2006 року (р.№3267, н.д. В.Грицак, Д.Святаш).

            Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питання розслідування оприлюднених через засоби масової інформації фактів знищення та продажу пам’яток Київської фортеці та перевірки невиконання чинного законодавства України у сфері охорони і збереження пам’яток історії та культури українського народу (р.№3280, н.д. А.Шкіль, Л.Танюк).

            Проект Постанови про внесення змін до Додатку (1) до Постанови Верховної Ради України "Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України по опрацюванню проектів законів України про внесення змін до Конституції України" (р.№3239, н.д. В.Заплатинський, О.Борзих).

Проект Постанови про створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань перевірки фактів відчуження державного майна та нецільового використання фінансових ресурсів керівництвом Міністерства аграрної політики у 2005-2006 роках (р.№3260, н.д. І.Сідельник).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин отруєння кандидата на пост Президента України Ющенка Віктора Андрійовича та з’ясування причин і виявлення осіб, винних у зволіканні з розслідуванням кримінальної справи і передачі матеріалів до суду (р.№3287, н.д. Ю.Болдирєв).

 

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заміни обов’язкового державного страхування компенсаційними виплатами (р.№3238, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

21 березня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

            Проект Закону про єдиний соціальний податок (р.№3004, н.д. В.Бичков, В.Стретович).

            Проект Закону про внесення змін до статті 6 Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" щодо звільнення від оподаткування доходів, які нижче прожиткового мінімуму для працездатних осіб (р.№3060, н.д. М.Мельничук).

            Розгляд законопроектів відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України: р.№2152, р.№2597, р.№2681, р.№2825, р.№2864, р.№3016, р.№3048, р.№3049.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ І БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, великий зал, о 14.00)

 

20 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

            Проект Закону про валютне регулювання та валютний контроль в Україні (р.№3043, н.д. Ю.Воропаєв та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо оздоровлення дітей) (р.№2812, н.д. В.Хара).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (щодо функцій нотаріуса) (р.№1240, н.д. М.Оніщук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (щодо встановлення суми неоподатковуваного мінімуму у частині кваліфікації злочинів або правопорушень) (р.№2409, н.д. В.Малишев).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про страхування" (щодо повноважень у сфері регулювання ринків фінансових послуг) (р.№0934, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо створення систем управління якістю, систем екологічного управління та інших систем управління (р.№2802, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо ввезення та обігу коньячного спирту, виноматеріалів та збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства (р.№3310, н.д. М.Круглов та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.703, о 15.00)

 

21 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про перелік пам’яток культурної спадщини, які не підлягають приватизації (р.№3179, КМУ).

            Проект Закону про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо ВАТ "Турбоатом") (р.№2462, н.д. І.Бокий, Ю.Зубко).

            Проект Закону про комунальну власність та житлово-комунальну інфраструктуру (р.№2522, н.д. З.Шкутяк та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо створення стимулів для оновлення основних фондів підприємств (р.№2742, н.д. О.Третьяков).

            Проект Постанови про мораторій на відчуження від редакцій державних і комунальних друкованих засобів масової інформації приміщень та майна, зміну їхніх керівників (р.№2606, н.д. С.Курпіль).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо плати за ліцензії на ринку алкоголю і тютюну та зміни ставки збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства) (р.№2743, н.д. П.Климець).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про проведення експерименту в житловому будівництві на базі холдингової компанії "Київміськбуд" (щодо будівельних палат) (р.№2238, н.д. В.Стретович).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення концесійної діяльності (р.№2883, н.д. Ю.Зубко та ін.).

            Проект Закону про внесення змін та доповнень до Господарського процесуального кодексу України та Закону України "Про захист економічної конкуренції", щодо прийняття господарським судом рішень стосовно примусового проникнення до житла чи до іншого володіння фізичної особи-підприємця (р.№2698, н.д. О.Фельдман).

 

29 березня, о 13.00

 

            Спільне засідання Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики та Комітету Державної Думи Російської Федерації з питань економічної політики, підприємництва та туризму.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034-а, о 14.15)

 

20 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про заходи державної підтримки та стимулювання розвитку виробництва мінеральних добрив в Україні (р.№3197, н.д. О.Кунченко та ін.).

            Проект Закону про державне регулювання діяльності з випуску та проведення лотерей і грошових розіграшів (р.№2681, н.д. К.Самойлик, С.Ларін).

            Проект Закону про державне регулювання діяльності з випуску та проведення лотерей і грошових розіграшів (р.№3065, н.д. М.Мельничук).

 

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо мораторію на приватизацію майна культового призначення, що перебуває у державній та комунальній власності) (р.№2758, н.д. О.Турчинов, О.Боднар).

 

Інші питання:

Про звернення Рахункової палати України до Голови Верховної Ради України О.О.Мороза щодо результатів перевірки ефективності проведення реструктуризації підприємств підземного видобутку руди.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, великий зал, о 14.30)

 

21 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про енергетичний аудит (р.№3187, н.д. С.Пашинський).

            Проект Закону про газорозподільні мережі  (р.№3196, н.д. С.Пашинський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про трубопровідний транспорт" (щодо підприємств магістрального трубопровідного транспорту).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Господарського кодексу України (щодо врегулювання питань енергопостачання) (р.№3182, н.д. М.Мартиненко).

            Проект Закону про заходи державної підтримки та стимулювання розвитку виробництва мінеральних добрив в Україні (р.№3197, н.д. О.Кунченко та ін.).

            Проект Закону про розвиток виробництва та споживання біологічних видів палива (р.№3158, н.д. Г.Калетнік та ін.).

            Проект Закону про сприяння використання біологічних видів палива (р.№3158-1, н.д. С.Пашинський).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00 )

 

 

21 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державного регулювання у сфері будівництва житла (р.№2605, н.д. Ю.Сербін, О.Рябека).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо врегулювання питань власності та співвласності) (р.№3062, н.д. М.Мельничук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про благоустрій населених пунктів" (щодо порядку отримання та анулювання дозволу на розміщення будівель і споруд) (р.№3104, н.д. К.Ляпіна).

Проект Закону про внесення змін до статей 21, 22, 24 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" (щодо встановлення засобів обліку) (р.№3083, н.д. В.Олійник).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо набуття права власності на земельні ділянки спільними підприємствами) (р.№3159, н.д. В.Писаренко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо орендних відносин) (р.№2637, КМУ).

Проект Закону про Фонд земель державної власності та управління землями державної власності (р.№3037, н.д. І.Кириленко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю" (р.№3070, н.д. В.Писаренко).

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ І ЗВ’ЯЗКУ

_____________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.934, о 15.00)

 

21 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телекомунікації" (щодо збільшення переліку послуг) (р.№2047, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 2  Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" (щодо поштового зв’язку) (р.№2810, н.д. В.Кисельов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 2  Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" (щодо поштового зв’язку) (р.№2810-1, н.д. О.Ткаченко).

Проект Закону про Загальнодержавну програму впровадження електронного документообігу з використанням електронного цифрового підпису (р.№2850, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів" (щодо ставок податку) (р.№2584, н.д. О.Баранівський).

Проект Закону про внесення змін до статті 6 Закону України "Про гуманітарну допомогу" (р.№3051, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за порушення правил безпеки польотів (р.№3057, КМУ).

 

Інші питання:

Про перенесення дати проведення виїзного засідання "Про законодавче забезпечення діяльності суб’єктів авіаційного транспорту України та його удосконалення" на листопад 2007 року (на базі Державної авіаційної адміністрації Міністерства транспорту України).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.30)

 

20, 21 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про розвиток виробництва та споживання біологічних видів палива (р.№3158, н.д. Г.Калетнік).

Проект Закону про сприяння використанню біологічних видів палива (р.№3158-1, н.д. С.Пашинський).

Проект Закону про внесення змін до пункту 15 розділу Х "Перехідні положення" Земельного кодексу України (р.№3096, н.д. В.Толстенко).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо продажу земельних ділянок для ведення селянського (фермерського) господарства та іншого товарного сільськогосподарського виробництва) (р.№2856, н.д. В.Писаренко, В.Лук’янов).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо заборони продажу земель сільськогосподарського призначення до прийняття відповідних законодавчих актів) (р.№2856-1, н.д. А.Матвієнко, М.Оніщук).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо уточнення повноважень органів державної влади та місцевого самоврядування по зміні меж населених пунктів) (р.№2830, н.д. В.Толстенко, М.Томенко).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про виноград та виноградне вино" (р.№2109, н.д. В.Цушко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень" (р.№2597, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про фіксований сільськогосподарський податок" (щодо визначення кола платників) (р.№3152, н.д. С.Рижук).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності за правопорушення у сфері карантину рослин) (р.№3054, КМУ).

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" (щодо сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів) (р.№3186, н.д. О.Баранівський).

 

   

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

21 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про правові засади цивільного захисту" (щодо уточнення норм) (р.№2545, н.д. В.Кальченко та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо унормування питань функціонування територіальних органів управління спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань цивільного захисту) (р.№2678, н.д. С.Аржевітін).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заміни обов’язкового державного страхування компенсаційними виплатами (р.№3238, КМУ).

            Проект Постанови про утворення Міністерства з питань земельних відносин України (р.№3039, н.д. І.Кириленко та ін.).

            Проект Закону про внесення доповнення до статті 4 Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито" (щодо доступу громадян до правосуддя з питань, що стосуються довкілля) (р.№2822, н.д. О.Буджерак).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо місцевої пожежної охорони) (р.№2839, н.д. О.Ковтуненко).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

____________________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, зал засідань Верховної Ради України, о 15.00)

 

21 березня

 

Інші питання:

Парламентські слухання на тему: "Захист прав інтелектуальної власності в Україні: проблеми законодавчого забезпечення та правозастосування".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

 

21 березня

            (пл.Л.Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 15.00)

 

Інші питання:

            Про роботу Міністерства охорони здоров’я України, Академії медичних наук України, Постійного тендерного комітету МОЗ України у 2006 році.

 

            23 березня

(вул.Банкова, 6-8, кінозал, о 14.00)

           

Інші питання:

            Спільне організаційне засідання Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я та Дорадчої ради при комітеті.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

21 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Постанови про відзначення 65-ої річниці створення Української Повстанської Армії (р.№3223, н.д. Є.Гірник).

            Проект Постанови про відзначення 65-річчя з дня створення  підпільної молодіжної організації "Молода гвардія" (р.№3229, н.д. В.Борщевський, С.Кілінкаров).

            Проект Постанови про відзначення на державному рівні 975-річчя міста Богуслава (р.№3234, н.д. В.Сільченко).

            Проект Постанови про вшанування пам’яті видатної української та російської письменниці Марка Вовчка (Марії Олександрівни Вілінської) (р.№3097, на заміну, н.д. О.Вітенко).

 

Інші питання:

Про проблеми збереження музею-пам’ятки "Київська фортеця".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

 

21 березня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальну роботу з дітьми та молоддю" (р.№2479, н.д. К.Самойлик).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо використання дитини для жебракування) (р.№2867, н.д. Ю.Мірошниченко).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" (щодо отримання освіти інвалідами) (р.№3034, н.д. О.Фельдман).

 

 

 

 

           

           

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

 

21 березня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань заробітної плати щодо підвищення життєвого рівня працюючого населення (р.№3058, н.д. О.Мороз, І.Бокий).

            Проект Закону про загальнообов’язкове державне соціальне медичне страхування (р.№3155, н.д. Я.Сухий та ін.).

            Проект Закону про загальнообов’язкове державне соціальне медичне страхування (р.№3155-1, н.д. С.Бульба та ін.).

            Проект Закону про систему збору та обліку єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (р.№2691, КМУ).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про єдиний соціальний податок (р.№3004, н.д. С.Бичков, В.Стретович).

            Проект Закону про систему обов’язкового гарантування вкладів фізичних осіб (р.№2674, н.д. Ю.Воропаєв).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо системи гарантування вкладів фізичних осіб (р.№2675, н.д. Ю.Воропаєв).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (щодо профспілкових виплат) (р.№2813, н.д. В.Хара та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо маркетингових комунікацій) (р.№2829, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв’язку з прийняттям Кодексу адміністративного судочинства України (р.№3138, КМУ).

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.300, о 15.00)

 

21 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо спрощення механізму встановлення статусу учасника війни) (р.№3103, н.д. Л.Денісова та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" (щодо отримання освіти інвалідами) (р.№3034, н.д. О.Фельдман).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про реструктуризацію заборгованості з виплат, передбачених статтею 57 Закону України "Про освіту" педагогічним, науково-педагогічним та іншим категоріям працівників навчальних закладів" (р.№3219, н.д. М.Садовий, В.Личук).

 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

_____________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.418, о 14.15)

 

22 березня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про перелік пам’яток культурної спадщини, які не підлягають приватизації (р.№3179, КМУ).

 

 

 

 

Інші питання:

Про стан виконання рішень Комісії за період роботи другої сесії Верховної Ради України п’ятого скликання.

Інформація Фонду державного майна України про план приватизації пакетів акцій ВАТ "Одеський припортовий завод" та ВАТ "Укртелеком".

Про звернення громадян села Зелені Гаї Тернопільської області щодо порушення законодавства в ході приватизації колишнього радгоспу "Тернопільський" та передачі земель радгоспу навчальному закладу (орган управління Міністерство освіти України).

Про порядок застосування норм законодавства щодо оренди державного та комунального майна.

 

 

 

 

 

Комітети, які не планують проведення засідань:

 

           

Комітет з питань свободи слова та інформації.

 

 

 

Головне організаційне управління

16.03.2007 р.