П Л А Н

 

основних заходів, які передбачають здійснити комітети

 Верховної Ради України за період третьої сесії

 (лютий - липень 2007 року)

 

 

          РОЗДІЛ I. Питання, які передбачають розглянути комітети в порядку контролю за виконанням законів України, постанов Верховної Ради України та власних рішень

 

 

Комітет з питань правосуддя

 

          Про затвердження результатів виїзних перевірок членами Комітету та працівниками секретаріату звернень громадян, народних депутатів України, державних органів, установ, організацій щодо діяльності суддів.

 

Лютий-липень

         

Комітет з питань державного будівництва, регіональної

політики та місцевого самоврядування

 

          Про практичне застосування Закону України "Про органи самоорганізації населення".

 

Лютий

 

          Про виконання вимог Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо призначення і звільнення керівників об’єктами спільної власності територіальних громад, що перебувають в управлінні районних і обласних рад.

 

Лютий

 

          Про стан та результати реалізації Закону України "Про державно-правовий експеримент розвитку місцевого самоврядування в місті Ірпені, селищах Буча, Ворзель, Гостомель,  Коцюбинське Київської області".

 

Квітень

 

          Про застосування органами місцевого самоврядування Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти".

 

Травень

 

          Про виконання вимог Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" щодо визначення структури органів місцевого самоврядування та оплати праці.

 

Червень

 

          Про практичне застосування Закону України "Про стимулювання розвитку регіонів".

 

Червень

 

          Про практичне застосування органами місцевого самоврядування Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо місцевої міліції".

 

Липень

 

          Про стан виконання Закону України "Про ратифікацію Європейської хартії місцевого самоврядування" та впровадження (імплементації) її положень в законодавчих актах України.

 

Липень

 

 

Комітет з питань законодавчого забезпечення

 правоохоронної діяльності

 

Про практику застосування законодавчих актів у діяльності органів прокуратури, органів внутрішніх справ та інших правоохоронних органів України.

 

Червень

 

 

 

 

Комітет з питань боротьби з організованою

злочинністю i корупцією

 

          Заслуховування керівників органів прокуратури, МВС та СБУ щодо розгляду звернень громадян та вирішення їх по суті.

 

Лютий-липень

 

          Розгляд питань щодо створення та ліквідації спеціальних підрозділів по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю.

 

Лютий-липень

 

          Розгляд питань щодо призначення на посади та звільнення з них керівників спеціальних підрозділів, прокурорів по нагляду за виконанням законів спеціальними підрозділами по боротьбі з організованою злочинністю.

Лютий-липень

 

          Заслуховування керівників правоохоронних та контролюючих органів АР Крим щодо виконання рішення виїзного засідання Комітету від 11 листопада 2003 року.

 

Квітень

 

          Заслуховування Генерального прокурора України, Міністра внутрішніх справ України, Голови Служби безпеки України щодо законності  та обґрунтованості використання у 2006 році у боротьбі з організованою злочинністю учасників злочинних угруповань, спеціальних технічних засобів, застосування інших негласних заходів.

 

Травень

 

Комітет з питань національної безпеки і оборони

 

          Про оперативно-службову діяльність Управління державної охорони України в 2006 році.

 

21 лютого

 

          Інформація Міністра промислової політики України про заходи, здійснювані міністерством, по реалізації рекомендацій учасників комітетських слухань "Про стан та перспективи подальшого розвитку оборонно-промислового комплексу України" (схвалені рішенням Комітету від 22.11.2006 р.).

 

14 березня

 

          Про хід реалізації Державної програми реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу України на період до 2010 року.

 

14 березня

 

          Спільне (закрите) засідання Комітету та керівників розвідувальних органів України, СБУ та Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України за результатами виїзних засідань у період другої сесії Верховної Ради України.

 

21 березня

 

          Про хід виконання чинних законодавчих актів з питань подальшого розвитку авіабудівної промисловості України.

 

4 квітня

 

          Інформація Кабінету Міністрів України про стан та перспективи підвищення експортної участі України в процесі міжнародних передач озброєнь і військової техніки.

 

4 квітня

 

          Інформація Міністерства оборони України про хід використання коштів, передбачених Законом України "Про Державний бюджет України на 2007 рік", на фінансування державного оборонного замовлення з виконання "Державної програми розвитку озброєнь та військової техніки на період до 2009 року".

16 травня

 

          Про хід виконання Державної програми розвитку Збройних Сил України на 2006-2011 роки та уточнення заходів програми на 2007 рік.

16 травня

          Про результати перевірки Рахунковою палатою України використання коштів  Державного бюджету України, виділених Службі зовнішньої розвідки України.

12 червня

 

 

Комітет з питань прав людини, національних меншин

i міжнаціональних відносин

 

 

          Про хід реалізації Закону України "Про громадянство України".

 

Березень

 

          Про задоволення національно-культурних, мовних, освітніх, інформаційних та інших потреб українців за кордоном.

 

Липень

 

 

Комітет у закордонних справах

 

          Щодо стану відносин Україна – ЄС та шляхів їх поглиблення в контексті підготовки  до проведення переговорів стосовно нового базового договору (спільне засідання Комітету та Колегії МЗС України).

 

14 лютого

 

 

Комітет з питань європейської інтеграції

 

          Про стан виконання Плану дії Україна - ЄС.

 

Березень

 

Про стан інформування громадськості з питань європейської інтеграції.

 

Квітень

 

 

          Про стан підготовки фахівців з питань європейської інтеграції.

 

Травень

 

 

          Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України

 

          Про забезпечення належних житлових умов народним депутатам України.

Лютий-липень

 

          Щодо несумісності депутатського мандата з іншими видами діяльності.

Лютий-липень

          Про використання редакцією журналу "Віче" у 2006 році фінансової підтримки Верховної Ради України згідно з бюджетною програмою.

 

Лютий

 

          Звіт Управління справами апарату Верховної Ради України про виконання кошторису Верховної Ради України за 2006 рік.

 

Лютий

 

          Про вдосконалення структури  апарату Верховної Ради України.

 

Березень

 

          Про роботу їдалень Управління справами по забезпеченню якісного харчування народних  депутатів України та працівників, які забезпечують роботу Верховної Ради України.

 

Квітень

 

          Про підготовку санаторно-курортних закладів, підпорядкованих Управлінню справами апарату Верховної Ради України, до організації літнього оздоровчого сезону 2007 року та про хід реалізації комплексної програми їх розвитку на 2005-2007 роки.

 

Травень

Комітет з питань бюджету

 

          Про погодження порядку здійснення Міністерством фінансів України на конкурсних засадах операцій короткострокового характеру на ринку цінних паперів та розміщення бюджетних коштів на депозитах за рахунок тимчасового залучення коштів єдиного казначейського рахунку з наступним їх поновленням до кінця року (відповідно до статті 18 Закону України "Про Державний бюджет України на 2007 рік").

 

Лютий-липень

 

 

 

          Про погодження переліку об’єктів та обсягів бюджетних коштів на будівництво та реконструкцію автомобільних доріг загального користування державного значення (відповідно до статті 27 Закону України "Про Державний бюджет України на 2007 рік").

 

Лютий-липень

 

Про погодження порядку надання та використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для стимулювання розвитку регіонів, у тому числі депресивних територій, в сумі 100.000 тис. гривень, яка  спрямовується на заходи щодо комплексного розв’язання проблем регіонів та забезпечення їх сталого розвитку (відповідно до статті 45 Закону України "Про Державний бюджет України на 2007 рік").

 

Лютий-липень

 

Про погодження додаткового розподілу та перерозподілу загальних обсягів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом "гроші ходять за дитиною" між місцевими бюджетами (відповідно до статті 46 Закону України "Про Державний бюджет України на 2007 рік").

 

Лютий-липень

 

Про погодження порядку надання та використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виконання інвестиційних проектів, спрямованих на соціально-економічний розвиток регіонів, заходів з попередження аварій і запобігання техногенним катастрофам у житлово-комунальному господарстві та на інших аварійних об’єктах комунальної власності, в тому числі на ремонт і реконструкцію теплових мереж та котелень, у сумі 1.000.000 тис. гривень (відповідно до статті 49 Закону України "Про Державний бюджет України на 2007 рік").

 

Лютий-липень

 

Про погодження порядку надання та використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи з енергозбереження, у тому числі оснащення інженерних вводів багатоквартирних житлових будинків засобами обліку споживання води і теплової енергії, ремонт та реконструкцію теплових мереж та котелень, будівництво газопроводів і газифікацію населених пунктів (відповідно до абзацу 2 статті 60 Закону України "Про Державний бюджет України на 2007 рік").

 

Лютий-липень

 

          Про погодження порядку надання та використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт автомобільних доріг комунальної власності у сумі 500.000 тис. гривень (відповідно до абзацу 4 статті 60 Закону України "Про Державний бюджет України на 2007 рік").

 

Лютий-липень

 

          Про погодження порядку надання та використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на збереження історичної забудови міст, об’єктів історико-культурної спадщини, впорядкування історичних населених місць України у сумі 70.000 тис. гривень (відповідно до абзацу 5 статті 60 Закону України "Про Державний бюджет України на 2007 рік").

Лютий-липень

 

          Про погодження порядку проведення розрахунків, які здійснюються у 2007 році НАК "Нафтогаз України" за об’єкти, добудовані на території України після 1 січня 1992 року згідно з Ямбурзькими угодами, в рахунок погашення заборгованості (недоїмки) НАК "Нафтогаз України" за платежами до державного бюджету станом на 1 вересня 2006 року, в разі набрання чинності відповідними міжнародними угодами (відповідно до статті 123 Закону України "Про Державний бюджет України на 2007 рік").

 

Лютий-липень

 

          Про погодження відповідно до статті 26 Закону України "Про Державний бюджет України на 2007 рік" перерозподілу бюджетних призначень за бюджетними програмами головного розпорядника коштів державного бюджету, на централізовані заходи і програми між адміністративно-територіальними одиницями, а також щодо передачі бюджетних призначень, передбаченої  частиною шостою статті 23 Бюджетного кодексу України.

Лютий-липень

 

          Про використання коштів державного та місцевих бюджетів за матеріалами перевірок Рахункової палати, ревізій та перевірок Головного контрольно-ревізійного управління України.

 

Лютий-липень

 

          Про стан виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2007 рік" у поточному році.

 

Лютий-липень

 

          Про виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2006 рік".

Травень

 

 

Комітет з питань фінансів i банківської діяльності

 

          Контроль за здійсненням адміністрування податку на додану вартість  (щодо бюджетного відшкодування).

 

Лютий

 

          Контроль за дотриманням чинного законодавства та виконання положень відомчих нормативних актів, що регулюють порядок справляння акцизного та інших податків і зборів, підпорядкованих митницям, ефективність заходів Держмитслужби із забезпечення повноти справляння акцизного та інших податків і зборів.

 

Березень

 

 

Комітет  з питань економічної політики

 

          Про стан виконання Постанови Верховної Ради України від 9 січня 2007 року "Про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Стан підготовки вступу України до Світової організації торгівлі (СОТ), проблеми та перспективи".

Березень

 

          Звіт про роботу Міністерства економіки України за 2006 рік.

Березень

 

          Звіт про роботу Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики за 2006 рік.

 

Березень

 

          Про звіт Антимонопольного комітету України за 2006 рік.

 

Квітень

 

          Про звіт Фонду державного майна України за 2006 рік.

 

Квітень

 

          Результати виконання Державної програми економічного і соціального розвитку України на 2007 рік по всіх заходах державної політики у галузях та сферах економіки.

Квітень-липень

 

Про хід виконання Державної програми економічного і соціального розвитку України на 2007 рік щодо:

- забезпечення позитивних структурних зрушень на інноваційній основі, стимулювання створення нових знань;

Травень

 

- формування позитивного зовнішньоторговельного балансу;

Травень

 

          - формування сприятливих  умов для кардинального збільшення припливу інвестиційних ресурсів в Україну;

Червень

 

          - формування нової якості суспільних послуг;

Червень

 

          - підвищення добробуту громадян та подолання бідності;

Липень

 

          - створення умов для прискореного розвитку малого та середнього бізнесу, зменшення витратності підприємницької діяльності.

Липень

 

 

Комітет з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва

 

Про хід виконання  Загальнодержавної (Національної) космічної програми України на 2003-2007 роки.

 

Березень

 

          Про стан впровадження Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" (проведення перевірок у 3-х регіонах держави з метою підготовки комітетських слухань із зазначеного питання).

 

Березень-травень

 

          Про хід виконання Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" (проведення перевірок у різних регіонах України з метою підготовки комітетських слухань із зазначеного питання).

Березень-травень

 

 

 

 

Комiтет з питань паливно-енергетичного комплексу,

ядерної полiтики та ядерної безпеки

 

 

          Про стан робіт по підготовці до зняття з експлуатації та по зняттю з експлуатації Чорнобильської АЕС.

 

Квітень

 

          Про  законодавче забезпечення виконання перспектив розвитку паливно-енергетичного комплексу України (в рамках виконання Енергетичної Стратегії України на період до 2030 року).

 

Квітень

 

          Про стан виконання Постанови Верховної Ради України від 17 листопада 2006 року "Про інформацію Кабінету Міністрів України "Розвиток вугільної галузі України та запровадження енергозберігаючої моделі економіки – шлях до набуття енергетичної незалежності".

 

Травень

 

Комітет з питань будівництва, містобудування і 

житлово-комунального господарства

 

Про виконання законів України "Про житловий фонд соціального  призначення" та "Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду".

 

Травень

 

 

 

Комітет з питань транспорту і зв’язку

 

          Про законодавче забезпечення діяльності суб’єктів авіаційного транспорту України та його вдосконалення.

 

18 квітня

 

 

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

 

          Про хід виконання Постанови Верховної Ради України від 22 вересня 2005 року “Про рекомендації парламентських слухань "Сучасний стан та перспективи розвитку земельних відносин в Україні".

 

Березень

         

          Про виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2006 рік" (щодо фінансування АПК).

 

Квітень

 

          Про хід виконання Закону України “Про Державний бюджет України на 2007 рік” (щодо фінансування бюджетних програм агропромислового комплексу).

Травень

 

 

Комітет з питань екологічної політики, природокористування

та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

 

          Про Положення та персональний склад Національної комісії з радіаційного захисту населення України.

 

Лютий

 

          Про здійснення природоохоронних заходів у м.Запоріжжя (разом із Мінекології України).

Лютий

 

          Про організаційне забезпечення функціонування і розвитку Державного реєстру осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

 

Березень

 

          Про організацію в державі роботи по пошуку та розвитку екологічно чистих (альтернативних традиційним) джерел енергії.

 

Березень

          Про стан виконання Постанови Верховної Ради України від 6 жовтня 2005 року "Про стан виконання  законодавства у сфері поводження з відходами в Україні та шляхи його вдосконалення".

 

Березень

 

          Сучасний стан внутрішніх водних об’єктів України і перспективи їх використання як джерел відновлювальної енергії.

 

Квітень

 

          Про екологічну ситуацію у м.Єнакієво Донецької області, що склалася внаслідок експериментального атомного вибуху на шахті "Красний профінтер" у 1979 році.

Квітень

 

          Про стан виконання рішення Комітету від 8 листопада 2006 року №13/18 "Про стан поводження з небезпечними відходами у Закарпатській області".

 

Квітень

 

          Про стан виконання Програми ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території 275 артилерійської бази ракет і боєприпасів у с. Новобогданівка Мелітопольського району Запорізької області на 2006-2008 роки (разом з МНС України).

 

Травень

 

          Про забезпечення питною водою населення, що проживає на територіях, забруднених радіонуклідами (буріння артезіанських свердловин).

 

Травень

 

          Про стан виконання рішення Комітету від 1 листопада 2006 року №11/5 "Про Комітетські слухання від 10 жовтня 2006 року".

 

Червень

 

 

 

Комітет з питань науки i освіти

 

          Про хід реалізації Закону України "Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки".

Лютий

 

          Про співпрацю України з ЮНЕСКО з освіти, науки та інформаційного суспільства.

Березень

 

Про стан реалізації законів України “Про освіту”,  "Про загальну середню освіту" в частині запровадження незалежного оцінювання якості освіти.

Травень

 

          Про хід виконання Постанови Верховної Ради України від 3 квітня 2003 року "Про стан і перспективи розвитку професійно-технічної освіти в Україні".

Травень

 

 

Комітет з питань охорони здоров'я

 

          Про виконання Закону України "Про трансплантацію органів та інших анатомічних матеріалів людині".

Березень

 

          Звіти про роботу Міністерства охорони здоров’я України, Академії медичних наук України, Постійного тендерного комітету МОЗ України у 2006 році.

Березень

 

          Про стан виконання комплексної програми "Цукровий діабет".

 

Квітень

 

          Про стан виконання постанов, прийнятих Верховною Радою України у 2002-2006 роках у галузі охорони здоров’я за результатами Днів Уряду України і парламентських слухань.

 

Червень

Комітет з питань культури i духовності

         

          Про перегляд тарифів оплати праці працівників культури відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України "Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери" (№1298 від 30.08.2002р.).

Лютий

 

          Про стан розробки державної програми розвитку циркового мистецтва в Україні на період до 2011 року (Рішення Комітету з питань культури і духовності від 13 грудня 2006 року).

 

Березень

 

Про хід реалізації Закону України "Про передачу колекції образотворчого мистецтва Акціонерного товариства "Градобанк" у державну власність".

Березень

 

Про хід реалізації Закону України "Про затвердження Загальнодержавної програми збереження  та використання об’єктів культурної спадщини на 2004-2010 роки".

 

Березень, червень

 

                   Про заходи по виконанню Закону України "Про Концепцію державної політики в галузі культури на 2005-2007 роки".

 

Березень, червень

 

          Про стан розробки Концепції державної мовної політики України.

 

Квітень

 

          Про стан обліку культурних цінностей (Державний комітет архівів, Міністерство культури і туризму України, Державна служба контролю за переміщенням культурних цінностей).

 

Травень

 

Про хід виконання  Постанови  Верховної  Ради  України  від   
15 грудня 2006 року "Про відзначення на державному рівні 750-річчя міста Новоград-Волинського".

 

Червень

 

 

 

Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму

 

Про дотримання вимог Європейської конвенції про  насильство та неналежну поведінку з боку глядачів під час спортивних заходів і, зокрема, футбольних матчів.

Березень

 

          Про дотримання вимог законодавства щодо ефективності використання Державною службою туризму і курортів України, коштів передбачених державним бюджетом на 2007 рік на реалізацію програм розвитку туризму.

Березень

 

          Про стан підготовки до проведення оздоровлення і відпочинку дітей в Дитячому центрі "Молода гвардія".

 

Квітень

 

          Про дотримання органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування вимог законодавства стосовно ведення  Державного кадастру природних лікувальних ресурсів, розробки і реалізації програм збереження та розвитку курортної галузі в Україні.

 

Травень

 

Про стан підготовки до проведення літнього чемпіонату Європи з біатлону.

Травень-липень

 

 

 

 

 

Комітет з питань свободи слова та інформації

 

          Про виконання рекомендацій, ухвалених за підсумками слухань у комітеті з питань реформування державних  та комунальних друкованих засобів масової інформації.

Березень

 

 

Про висвітлення діяльності Верховної Ради України парламентськими засобами масової інформації (спільно з Комітетом з питань культури і духовності).

Квітень

 

 

Комітет з питань соціальної політики та праці

 

          Про виконання рішення Комітету від 29 листопада 2006 року "Про інформацію Міністерства фінансів України, ВАТ "Державний ощадний банк України", НАСК "Оранта" про виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2006 рік" (стосовно заходів щодо поступової компенсації громадянам втрат від знецінення заощаджень).

 

Лютий

 

          Про результати аудиту формування і виконання у 2005 році бюджету Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань (інформація Рахункової палати України).

 

Лютий

 

          Про результати аналізу та перевірки формування і виконання бюджету Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (інформація  Рахункової палати України).

 

Лютий

 

          Про хід виконання Європейської соціальної хартії.

 

Травень

 

          Про інформацію Тендерної палати України "Про стан державних закупівель в Україні" (з питань, віднесених до відання Комітету).

 

Липень

 

Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів

 

          Про підготовку пропозицій Комітету по відзначенню 20-річчя Організації ветеранів України.

 

Лютий-березень

 

Про стан пенсійного забезпечення військовослужбовців у зв’язку з передачею функцій виплати пенсій органам Пенсійного фонду України.

 

Квітень

 

Спільне засідання Комітету і Національної Асамблеї інвалідів України у зв’язку з прийняттям 13 грудня 2006 року Генеральною Асамблеєю ООН Конвенції про права інвалідів.

 

Травень

 

          Про хід виконання Постанови Верховної Ради України від 10 жовтня 2006 року "Про інформацію Кабінету Міністрів України щодо виконання Національної програми професійної реабілітації та зайнятості осіб з обмеженими можливостями на 2001-2005 роки".

 

Червень

 

Спеціальна контрольна комісія  з питань приватизації

 

 

          Про стан виконання рішень Комісії за період другої сесії п’ятого скликання.

Березень

 

          Про звіт Фонду державного майна України про виконання Державної програми приватизації на 2000-2002 роки у 2006 році.

 

Травень


 

РОЗДІЛ II. Питання, які передбачається розглянути комітетами на виїзних засіданнях

 

 

Комітет з питань державного будівництва, регіональної

політики та місцевого самоврядування

 

          Проблеми правового регулювання місцевого самоврядування в контексті змін до Конституції України.

 

Квітень, м.Луганськ

 

          Про проект Закону про Львів – місто культурної спадщини (р.№2194).

 

Травень, м.Львів

 

          Проблеми та перспективи законодавчого врегулювання спеціального статусу міста Севастополя.

 

Червень-липень, м.Севастополь

         

 

Комітет з питань законодавчого забезпечення

правоохоронної діяльності

 

          Про дотримання законності в установах виконання покарань (спільно з постійною комісією Харківської обласної ради з питань забезпечення законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та організованою злочинністю).

 

Лютий-березень, м.Харків

 

          Про профілактику правопорушень, вчинених неповнолітніми (спільно з Постійною комісією Полтавської обласної ради з питань забезпечення законності та правопорядку).

 

Квітень-травень, м.Полтава

 

 

 

Комiтет з питань боротьби з органiзованою злочиннiстю

i корупцiєю

 

          Про стан виконання законів про боротьбу з корупцією та організованою злочинністю правоохоронними та контролюючими органами Сумської області в 2006 році.

 

Березень, м.Суми

 

 

Комітет з питань національної безпеки і оборони

 

Про  виконання чинних законодавчих актів з питань розвитку боєприпасної галузі  України.

 

29-30 травня, м.Шостка, Сумська область

 

Про розвиток системи пунктів пропуску, стану протидії нелегальній міграції та облаштування державного кордону України. Розвідувально-інформаційне забезпечення органів державної влади,  Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони розвідувальним органом Адміністрації Державної прикордонної служби України (розвиток оперативної обстановки в суміжних державах та її вплив на стан захисту і охорони державного кордону).

 

25-27 червня, м.Харків

 

          Про хід становлення оборонно-промислового  комплексу та перспективи переоснащення вітчизняних Збройних Сил озброєннями, військовою технікою сучасних поколінь (спільно з Комітетом з питань промислової політики і підприємництва).

 

25-27 червня, м.Харків

 

 

Комітет з питань прав людини, національних меншин

і  міжнаціональних відносин

 

          Про реалізацію прав етнічних спільнот та задоволення їхніх етнокультурних потреб у Донецькій області.

 

Квітень, м. Донецьк

Про стан впровадження Закону України "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків".

Про досвід дотримання законодавства України у сфері захисту прав національних меншин в Одеській області.

 

Червень, м.Одеса

 

          Про етнополітичну проблему подвійного громадянства в Автономній Республіці Крим.

Червень, м.Сімферополь

 

 

Комітет у закордонних справах

 

          Актуальні проблеми прикордонного співробітництва з Республікою Молдова, співпраця з Місією ЄС з надання допомоги в питаннях кордону Україні та Молдові, проблеми транскордонного співробітництва, транспортні комунікації, забезпечення прав українців у Молдові.

 

Березень-травень, м.Одеса

 

 

Комітет з питань європейської інтеграції

         

          Про стан розвитку транскордонного співробітництва.

 

Лютий, м.Чернівці

 

          Про перспективи участі України у Європейських транспортних коридорах.

 

Травень, м.Одеса

 

 

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та

забезпечення діяльності Верховної Ради України

 

          Про стан виконання вимог Закону України "Про статус народного депутата України" стосовно створення  належних житлових умов народним депутатам України (з відвідуванням будівництва житлових будинків для народних депутатів України по вул.Срібнокільській, 24, Глибочицькій, 79-97).

Лютий

 

          Про підготовку санаторно-курортних закладів, підпорядкованих Управлінню справами апарату Верховної Ради України, до організації літнього оздоровчого сезону 2007 року.

 

Травень, м.Ялта, м.Скадовськ

 

Комітет з питань економічної політики

         

          Про ефективність роботи вільних економічних зон та територій пріоритетного розвитку.

Лютий, м.Донецьк

 

          Про проблеми законодавчого забезпечення економічного розвитку регіонів України.

 

Квітень, Буковель, Івано-Франківська область

 

          Про проблеми приватизації та інвестицій в Автономній Республіці Крим.

Травень, м.Сімферополь

 

 

Комітет з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва

 

          Про питання щодо завершення будівництва Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд і введення його в експлуатацію.

 

Квітень, м.Долинська, Кіровоградська область

 

          Про створення нових робочих місць у депресивних районах (на прикладі шахтарських міст).

 

Квітень, Донецька область      

 

 

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

 

          По вивченню ситуації з дотримання чинного законодавства щодо стану вирішення комплексу питань, пов’язаних з підготовкою до зняття та з зняттям ЧАЕС з експлуатації, створенням об’єктів інфраструктури, які будуються на промисловому майданчику ЧАЕС із залученням міжнародної технічної допомоги, впровадженням Плану здійснення заходів на об’єкті "Укриття" та реалізації в Зоні відчуження заходів щодо поводження з радіоактивними відходами.

 

Березень, Чорнобильська АЕС

 

Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства

 

          Про проблеми збереження пам’яток культури та архітектури (спільно з Комітетом з питань культури і духовності).

 

Березень, м.Глухів

 

          Про забезпечення переробки відходів (5-й полігон м.Києва) (спільно з Комітетом з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи).

 

Квітень

 

          Про сучасний стан та перспективи забудови м.Києва (спільно з Мінбудом України та Київською міськдержадміністрацією).

 

Травень

 

 

 

Комітет з питань транспорту і зв’язку

 

          Про законодавче забезпечення діяльності з питань будівництва, реконструкції, ремонту та здійснення експлуатації автомобільних доріг на умовах концесії та його вдосконалення.

          Щодо забезпечення розвитку мережі автомобільних доріг і міжнародних транспортних коридорів для підвищення транзитної спроможності України з урахуванням вимог Генеральної схеми планування території України та Загальнодержавної програми формування національної екологічної мережі України на 2000-2015 роки".

          Про стан проектування та будівництво нової Кільцевої дороги – проекту будівництва обходу м.Києва.

          Щодо проектів будівництва автомобільних доріг загального користування державного значення за участю іноземних інвесторів.

 

21 лютого, Укравтодор

 

 

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

         

Про законодавче забезпечення контролю якості сільськогосподарської продукції, що ввозиться на митну територію України.

 

Лютий, Держспоживстандарт 

 

          Про виконання вимог законодавства щодо забезпечення сільськогосподарського товаровиробника складною сільськогосподарською технікою та шлейфом сільськогосподарських машин (на базі підприємств сільськогосподарського машинобудування мм.Дніпропетровська, Харкова чи Херсона).

Травень

 

 

Комітет з питань екологічної політики, природокористування

та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

 

          Про дотримання природоохоронного та санітарного законодавства на полігоні твердих побутових відходів №5 ВАТ "Київспецтранс" (спільно з Комітетом з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства).

Квітень, с.Підгірці

 

          Про екологічні та соціальні питання, що виникли в районі розташування колишнього Придніпровського хімічного заводу.

 

Квітень-травень, м.Дніпродзержинськ

 

          Про екологічний стан пляжів та про попередження надзвичайної ситуації на озері Сасик-Сіваш.

 

Червень, м.Євпаторія

 

 

Комітет з питань науки i освіти

 

          Про роботу органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області щодо забезпечення рівного доступу до якісної освіти.

 

Лютий, Івано-Франківська область

 

          Про виконання Постанови Верховної Ради України від 1 грудня 2005 року "Про Рекомендації парламентських слухань з питань розвитку інформаційного суспільства в Україні" з впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освіті (спільно з Консультативною Радою з питань інформатизації при Верховній Раді України).

 

Лютий-березень, м.Полтава

 

          Про виконання Постанови Верховної Ради України від 1 грудня 2005 року "Про Рекомендації парламентських слухань з питань розвитку інформаційного суспільства в Україні" (спільно з Консультативною Радою з питань інформатизації при Верховній Раді України).

 

Травень, Національний технічний університет України

"Київський політехнічний інститут"

 

          Вплив університетської освіти і науки на розвиток регіону (на прикладі Таврійського національного університету  ім. В.І.Вернадського).

 

Червень, м.Сімферополь

 

 

Комітет з питань охорони здоров‘я

 

          Ознайомлення з досвідом роботи по зниженню захворюваності дітей у Закарпатській області.

Лютий, м.Ужгород

          Про стан надання медичної допомоги сільському населенню в Черкаській області та шляхи його покращення.

 

Квітень, м.Золотоноша

 

          Про дотримання вимог Закону України "Про курорти" в частині використання природних лікувальних ресурсів для лікування, медичної реабілітації та оздоровлення населення, санітарної охорони, збереження та розвитку курортів державного значення на території Одеської області.

 

Червень, м.Білгород-Дністровський

 

 

 

Комітет з питань культури і духовності

 

          Про організацію доступу до документів Національного архівного фонду України та використання архівної інформації.

 

Березень, Держкомархів

 

          Про реалізацію норм Закону України "Про охорону культурної спадщини" щодо найбільш визначних культурних пам’яток України.

 

Квітень, м.Глухів, Сумська область, м.Батурин, Чернігівська область

 

          Про реалізацію норм Закону України "Про охорону культурної спадщини" щодо найбільш визначних культурних пам’яток України (спільно з Комітетом з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства).

 

Червень, м.Запоріжжя

 

 

Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму

 

          Про виконання Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо розбудови спортивної інфраструктури, зміцнення матеріальної бази спорту).

 

Лютий, с.Гореничі, Київська область

 

          Про діяльність курортної галузі АР Крим, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо забезпечення вимог законодавства про сприяння перетворенню санаторно-курортного комплексу у високорентабельну та конкурентоспроможну галузь економіки (на прикладі курортів м.Алушта) АР Крим.

 

Березень, м.Алушта

 

          Про стан реалізації в Донецькій області заходів Загальнодержавної програми підтримки молоді на 2007-2008 роки (щодо удосконалення механізму фінансування програм молодіжних і дитячих громадських організацій).

Квітень, м.Донецьк

 

 

Комітет з питань свободи слова та інформації

 

Про стратегію законотворчої діяльності стосовно інформаційної сфери держави  (спільне засідання Комітету, Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, Державного комітету телебачення і радіомовлення України, Національної спілки журналістів України).

 

Лютий-березень

 

Про створення мережі телевізійного мовлення на базі телерадіокомпанії "Континент" (м.Луганськ) із застосуванням сучасних технологій.

Лютий-березень, Луганська область

 

          Про особливості дотримання мовної політики і мовлення для національних меншин в Автономній Республіці Крим та у Галичині.

 

Квітень-травень, м.Сімферополь

Травень-Червень, м.Львів

 

Комітет з питань соціальної політики та праці

 

          Про стан виконання законодавства про колективні договори та угоди на ВАТ "Міттал Стіл Кривий Ріг".

 

Червень, м.Кривий Ріг

Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів

 

          Про стан реалізації Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" органами Пенсійного фонду України в Житомирській області та завдання щодо подальшого реформування пенсійної системи.

Травень, м.Житомир

 

 

 

Спеціальна контрольна комісія з питань приватизації

 

          Про дотримання законодавства в ході приватизації державного пакету акцій ВАТ  "Сумихімпром" (або ВАТ "Завод Фрегат", м.Первомайськ, Миколаївська область чи "Олександріявугілля", м.Олександрія, Кіровоградська область).

 

Червень


РОЗДІЛ III. Питання, які пропонується розглянути на Днях Уряду та Парламентських слуханнях

         

Дні Уряду:

 

 

Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів

 

          Про стан виконання законодавства України щодо соціального, правового і морального захисту ветеранів війни.

 

13 лютого

 

Комітет з питань охорони здоров’я

 

          Про захист прав онкологічних хворих в Україні та виконання Державної програми "Онкологія" на 2002-2006 роки.

 

13 березня

 

Комітет з питань європейської інтеграції

 

          Про стан виконання Плану дій "Україна – ЄС".

 

13 березня

 

Комітет з питань культури і духовності

 

          Про реалізацію державної політики в галузі культури у сільській місцевості.

10 квітня

 

Комітет з питань екологічної політики, природокористування

та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

 

          Про стан соціальної захищеності та забезпечення життєдіяльності громадян, які постраждали від Чорнобильської катастрофи.

 

10 квітня

 

 

 

Комітет з питань свободи слова та інформації

 

          Про проблеми та перспективи розвитку цифрового телебачення в Україні.

 

Травень

 

 

Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму

 

          Про дотримання Кабінетом Міністрів України, центральними, місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування вимог законодавства  щодо надання санаторно-курортних послуг населенню, економічного та раціонального використання природних лікувальних ресурсів санаторно-курортного комплексу України.

 

Червень

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Парламентські слухання (слухання у комітетах):

 

 

Комітет з питань законодавчого забезпечення

правоохоронної діяльності

 

          Права людини в місцях позбавлення волі (за участю Програми сприяння парламенту України) (слухання у комітеті).

 

Лютий-червень

 

 

Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією

 

          Про Національну програму боротьби з корупцією (слухання у комітеті).

Квітень

 

 

Комітет з питань національної безпеки і оборони

 

          Про стан та перспективи модернізації та реконфігурації танків, БМП, що вивільняються внслідок реформування Збройних Сил України та заплановані до утилізації (слухання у комітеті).

 

6 червня

 

 

Комітет з питань прав людини, національних меншин і

міжнаціональних відносин

         

          Про стан та перспективи законодавчого забезпечення прав національних меншин України (слухання у комітеті).

 

11 квітня

 

          Етнополітичні процеси в регіонах України і проблеми консолідації українського суспільства (слухання у комітеті).

 

16 травня

 

Комітет з питань європейської інтеграції

 

          Про інтенсифікацію співробітництва України з Європейським Союзом у рамках єврорегіонів та перспективи транскордонного співробітництва.

 

16 травня

 

 

Комітет у закордонних справах

 

          Світові глобалізаційні процеси: конкурентоспроможність та сталий розвиток як виклики для України (слухання у комітеті).

 

Березень-травень

 

 

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення

діяльності Верховної Ради України

 

          Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України (за підтримки Програми сприяння парламенту України) (слухання у комітеті).

 

Квітень

 

          Про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (за підтримки Програми сприяння парламенту України) (слухання у комітеті).

Травень

 

 

Комітет з питань фінансів і банківської діяльності

 

          Щодо проекту Закону України про місцеві податки і збори (слухання у комітеті).

Лютий

 

          Про заходи щодо посилення прав громадян, які є вкладниками банків та інших клієнтів банків і забезпечення стабільності у банківській системі (слухання у комітеті).

Лютий

 

          Щодо концепції податкової реформи в Україні (слухання у комітеті).

 

Лютий

 

          Щодо основних  положень проекту Податкового кодексу України (слухання у комітеті).

Березень-червень

 

Комітет з питань бюджету

 

          Про Основні напрями бюджетної політики на 2008 рік.

 

Травень-червень

 

Комітет з питань економічної політики

 

          Про економічне становище в Україні, проблеми та перспективи.

 

Червень

 

Комітет з питань промислової і регуляторної

політики та підприємництва

 

Про стан впровадження Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" (слухання у комітеті).

 

Квітень

 

          Про виконання Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців" (слухання у комітеті).

 

Травень

 

Комітет з питань будівництва, містобудування і

житлово-комунального господарства

 

          Створення конкурентного середовища серед підприємств різних форм власності, які обслуговують житло (слухання у комітеті).

 

Березень

 

          Залучення інвестицій в оновлення та розвиток інженерної інфраструктури: проблеми і перспективи (слухання у комітеті).

 

Березень

 

          Амортизаційні відрахування як ефективний механізм оновлення фондів підприємств житлово-комунального господарства (слухання у комітеті).

Травень

 

          Про шляхи вдосконалення законодавчої та нормативної бази містобудування в сучасних умовах (слухання у комітеті).

 

Червень

 

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

 

          Про законодавче забезпечення ринку землі в Україні (слухання у комітеті).

21 лютого

 

          Про виконання законодавства України щодо розвитку вітчизняного сільськогосподарського машинобудування (слухання у комітеті).

 

Червень

 

Комітет з питань екологічної політики, природокористування

та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

 

          Техногенно навантажені регіони України: шляхи виходу з екологічної кризи (слухання у комітеті).

Травень

 

Комітет з питань науки і освіти

 

          Захист прав інтелектуальної власності в Україні: проблеми законодавчого забезпечення та правозастосування.

 

21 березня

 

          Національна інноваційна система України: проблеми  формування та реалізації.

20 червня

 

          Стан виконання органами освіти і науки нормативно-правових актів щодо необхідності правдивого висвітлення в Україні новітньої вітчизняної історії, подій Великої Вітчизняної війни (слухання у комітеті).

 

Червень

 

 

Комітет з питань свободи слова та інформації

 

          Реформування державних та комунальних засобів масової інформації.

 

Квітень

 

 

 

Комітет з питань соціальної політики та праці

 

          Про стан виплати заробітної плати на підприємствах, в організаціях і установах всіх форм власності (слухання у комітеті).

 

Березень

 

          Про стан дотримання в Україні прав профспілок та організацій роботодавців відповідно до Конвенції Міжнародної організації праці №87 "Про свободу асоціації та захист прав на організацію" (слухання у комітеті).

 

Квітень

 

          Актуальні проблеми  застосування в Україні державних соціальних стандартів і державних соціальних гарантій (слухання у комітеті).

 

Червень

 

 

 

 

 

Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів

 

          Про хід реалізації положень Закону України "Про соціальний захист дітей війни" та напрями удосконалення законодавства у цій сфері (слухання у комітеті).

 

Травень

 

 

Спеціальна контрольна комісія з питань приватизації

 

          Про наслідки та перспективи приватизації підприємств, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави (слухання у комісії).

 

Червень

 

 

 

 

 

 


 РОЗДІЛ IV. Міжнародні та національні конференції, симпозіуми,

семінари та інші заходи, які будуть проводити комітети, або в яких братимуть участь народні депутати України

 

 

Комітет з питань правосуддя 

 

          Спільні щомісячні засідання Комітету, Науково-експертної ради Комітету, Ради юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ щодо опрацювання Концепції судової реформи в Україні.

 

Лютий-липень

 

 

Комітет з питань державного будівництва, регіональної

політики та місцевого самоврядування

 

 

          "Круглий стіл" щодо обговорення пропозицій (вето) Президента України до Закону України "Про Кабінет Міністрів України".

 

Лютий

 

          "Круглий стіл": "Про здійснення права та управління об’єктами комунальної власності" (обговорення законопроекту р.№1306).

 

Лютий

 

          Конференція: "Про концептуальні положення законопроекту про міністерства та інші центральні органи виконавчої влади України".

 

Березень

 

          "Круглий стіл": "Про стан та шляхи впорядкування адміністративно-територіального устрою України, як засобу зміцнення територіальної основи місцевого самоврядування".

 

Березень

 

          "Круглий стіл": "Можливі виборчі системи для застосування на парламентських та місцевих виборах" (до питання щодо комплексного вдосконалення виборчого законодавства в України).

 

Березень

 

          "Круглий стіл": "Про проблеми, що випливають із статусу населених пунктів, шляхи їх розв’язання".

 

Березень

 

          "Круглий стіл": "Про проект Закону про державну службу (нова редакція)".

 

Квітень

 

          "Круглий стіл": "Про посилення ролі місцевого самоврядування в регулюванні земельних відносин" (обговорення законопроекту р.№2576).

 

Квітень

 

          Науково-практична конференція: "Державні символи України: минуле, сучасне, майбутнє".

 

Квітень

 

          "Круглий стіл": "Про стан та шляхи забезпечення фінансування делегованих повноважень бюджетів місцевого самоврядування в процесі виконання Державного бюджету України на 2007 рік".

 

Квітень

 

          "Круглий стіл" щодо проекту Закону про Кодекс адміністративних процедур.

 

Травень

 

          "Круглий стіл" щодо нової редакції Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування".

 

Травень

          "Круглий стіл": "Про проблеми застосування органами місцевого самоврядування Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти".

Травень

 

          "Круглий стіл": "Про шляхи зміцнення бюджетів місцевого самоврядування" (пропозиції до бюджетної резолюції на 2008 рік та інших законодавчих ініціатив).

 

Травень, м.Донецьк

 

          Міжнародна конференція з питань транскордонного співробітництва та утворення єврорегіону в Чорному морі.

 

Червень, м.Одеса

 

          "Круглий стіл": "Про гарантії місцевого самоврядування на визначення структури та системи оплати праці в органах місцевого самоврядування".

 

Червень

 

          "Круглий стіл": "Про законодавче регулювання статусу добровільних об’єднань органів місцевого самоврядування".

 

Червень

 

          "Круглий стіл": "Зміст і обсяг виборчих прав громадян на парламентських та місцевих виборах" (до питання щодо комплексного вдосконалення виборчого законодавства в Україні).

 

Червень

 

          "Круглий стіл": "Про законодавче забезпечення статусу міліції місцевого самоврядування".

 

Липень

 

          "Круглий стіл": "Європейська хартія місцевого самоврядування – 10 років в  Україні".

 

Липень

 

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності

         

          "Круглий стіл": "Питання законодавчого забезпечення  реформування органів прокуратури України" (за участі Центру стратегічних досліджень).

 

Лютий-березень

 

          "Круглий стіл": "Питання вдосконалення українського законодавства по попередженню насильства в сім’ї" (спільно з Програмою сприяння парламенту України та Міжнародним центром "Ла Страда-Україна").

 

Лютий-березень

 

          "Круглий стіл": "Питання законодавчої та нормативно-правової діяльності в галузі охорони громадського порядку та боротьби із злочинністю" (з головами комісій з питань правоохоронної діяльності обласних рад). Укладання угоди Комітету  з комісіями відповідного профілю обласних рад про співробітництво і взаємодію.

 

Лютий-червень

 

          Науково-практичний семінар: "Проблеми ратифікації Конвенції Ради Європи про протидію торгівлі людьми" (спільно з Міжнародним центром "Ла Страда-Україна").

Березень

 

"Круглий стіл": "Актуальні проблеми формування національних превентивних механізмів попередження катувань (на прикладі МВС України)" (спільно з Харківською правозахисною групою).

 

Березень-квітень

 

          "Круглий стіл": "Законодавче забезпечення реформування правоохоронної системи" (за участі Центру стратегічних досліджень).

 

Квітень

 

 

          Науково-практична конференція: "Проблеми вдосконалення кримінального та адміністративного законодавства у сфері захисту прав дітей" (спільно з Міжнародним центром "Ла Страда-Україна").

 

Квітень-травень

 

          "Круглий стіл": "Питання реформування органів пенітенціарної системи" (за участі Представництва Фонду Ганса Зайделя).

 

Травень

 

          "Круглий стіл": "Актуальні проблеми формування національних превентивних механізмів попередження катувань (на прикладі Державного департаменту України з питань виконання покарань") (спільно з Харківською правозахисною групою).

 

Травень-червень

 

 

Комітет з питань національної безпеки і оборони

 

          "Круглий стіл": "Роль парламенту в системі забезпечення національної безпеки і оборони".

5 лютого

 

          Конференція: "Парламентський контроль у питаннях експорту озброєнь в країнах ЄС і країнах-сусідах ЄС".

28 лютого – 2 березня, Великобританія

 

          Конференція: "Безпека Чорноморського регіону" (за участі Центру ім.Маршала).

11-17 березня

 

          Міжнародний "круглий стіл" Україна – НАТО: "Парламентська роль в національній безпеці та обороні".

26 березня

 

 

          "Круглий стіл": "Національна безпека і економічна інтеграція".

11 квітня

 

          Конференція: "Чи існують межі розширення кордонів НАТО і ЄС" (за участі Центру ім.Маршала).

 

13-19 травня, ФРН

 

 

Комітет з питань прав людини, національних меншин

i міжнаціональних відносин

 

Проведення моніторингів та експертиз щодо упередження конфліктів на етнічному грунті в різних регіонах України (спільно з Програмою сприяння парламенту України, неурядовими організаціяим та Інститутом етнополітики та конфліктології).

 

Лютий-липень

 

          Взяти участь у проведенні:

          - "круглого столу": "Досвід боротьби з побутовим насильством над жінками в Херсонській області" (спільно з Програмою сприяння парламенту України);

Березень

 

- міжнародного  науково-практичного семінару щодо стану вивчення, обліку та перспективи повернення культурних цінностей кримськотатарського народу (спільно з Міністерством культури і туризму України);

Травень

 

Взяти участь у:

- культурно-мистецькій акції до Дня рідної мови "Мовна палітра";

Лютий

 

- святі румунських традицій та звичаїв "Мерцишор";

Березень

 

- конференції: "Залучення чоловіків до збереження здоров’я";

Квітень

 

- культурно-мистецькій акції до Дня слов’янської писемності і культури;

Травень

 

          - заходах, присвячених 63-й річниці депортації кримсько-татарського народу.

Травень

 

 

Комітет у закордонних справах

 

          Зимова сесія ПА ОБСЄ.

 

22-24 лютого, м.Відень

 

          9-те  засідання   Комітету  з парламентського співробітництва "Україна – ЄС".

27-28 лютого, м.Донецьк

 

 

Три засідання комітетів Парламентської Асамблеї НАТО.

 

Лютий (дати та місце уточнюються)

 

          Міжнародна науково-практична конференція МПА СНД "Тероризм і безпека на транспорті".

Лютий-березень, м.Москва 

 

          Регіональний семінар МПС для європейських та азійських парламентів, присвячений діяльності парламентів, бюджетному процесу та гендерним питанням.

 

Лютий-березень (дата та місце уточнюються)

 

          До десяти засідань комітетів ПАРЄ.

 

Лютий-червень (дати та місця уточнюються)

 

          "Круглий стіл": "Удосконалення нормативно-правових актів, спрямованих на підвищення якості та ефективності лікувально-профілактичної допомоги хворим на цукровий діабет у країнах СНД".

 

Березень, м. Санкт-Петербург

 

          Засідання Об’єднаної комісії з гармонізації законодавства у сфері боротьби з тероризмом, злочинністю та наркобізнесом в СНД.

 

Березень-квітень, м. Санкт-Петербург

 

 

          10 засідань постійних комісій МПА СНД.

 

Березень-квітень, м. Санкт-Петербург

 

          8 засідань робочих груп  МПА СНД з підготовки проектів модельних законодавчих актів.

 

Березень-квітень, м. Санкт-Петербург

 

 

          П’ять засідань комітетів ПА НАТО.

 

Березень-травень, (дати та місця уточнюються)

 

Засідання членів парламентських комітетів з питань прав людини МПС.

 

Березень-квітень, м.Женева 

 

Науково-практична конференція "Про дистанційну освіту  в державах-учасницях СНД".

 

Березень-квітень, м. Санкт-Петербург

 

 

Пленарна сесія ПА НАТО.

 

Березень-травень (дата та місце уточнюються)

 

 

Семінар з питань захисту інтелектуальної власності (спільно з Світовою організацією інтелектуальної власності).

 

Квітень, м. Санкт-Петербург

 

          Засідання Розширеного Бюро ПА ОБСЄ.

 

Квітень, м.Копенгаген

 

          Друга та третя частини сесії 2007 року Парламентської асамблеї Ради Європи.

16-20 квітня, м.Страсбург 

25-29 червня, м.Страсбург 

 

 

          116-та асамблея МПС та пов’язані з нею заходи.

 

29 квітня – 4 травня, м.Балі

 

 

          Засідання Комітету ПАРЄ з політичних питань.

 

Травень, м.Київ

 

          Двадцять восьме пленарне засідання МПА СНД.

 

31 травня, м.Санкт-Петербург

 

          Засідання парламентських делегацій у МПА СНД від держав-учасниць Угоди про формування Єдиного економічного простору.

 

31 травня, м.Санкт-Петербург 

 

          Міжнародна конференція МПА СНД і ПАРЄ з питань загальноєвропейського співробітництва.

 

1 червня, м. Санкт-Петербург

         

          Парламентські заходи МПС з нагоди 7-го Всесвітнього форуму щодо відновлення правління.

 

26-29 червня, м.Відень

 

Сесія Асамблеї Західноєвропейського союзу.

 

Червень, м.Париж

          Шістнадцята щорічна сесія ПА ОБСЄ.

 

5-9 липня, м.Київ

 

 

Комітет з питань європейської інтеграції 

 

          9-те засідання Комітету з парламентського співробітництва "Україна – ЄС".

27-28 лютого, м.Донецьк

 

          Засідання Робочої групи з розгляду заявки України щодо вступу до СОТ.

 

Лютий, м.Женева

 

          Засідання комітетів ПА НАТО.

 

Лютий-травень (дати та місця уточнюються)

 

          Засідання комітетів АЗЄС.

 

Лютий-червень (дати та місця уточнюються)

 

Засідання підкомітету "Юстиція, свобода і безпека" Комітету з питань співробітництва між Україною та Європейським Союзом.

 

Лютий, м.Брюссель

         

          Засідання підкомітету "Економічні та соціальні питання, фінанси та статистика" Комітету з питань співробітництва між Україною та Європейським Союзом.

Березень-червень, м.Київ

 

          Засідання підкомітету "Політика у сфері підприємництва, конкуренція та регуляторна політика" Комітету з питань співробітництва між  Україною та Європейським Союзом.

 

Березень-червень, м.Київ

 

         

 

Засідання підкомітету "Енергетика, транспорт, ядерна безпека та екологія" Комітету з питань співробітництва між  Україною та Європейським Союзом.

Березень-червень, м.Брюссель

 

          Засідання підкомітету "Митне та транскордонне співробітництво" Комітету з питань співробітництва між  Україною та Європейським Союзом.

 

Березень-червень, м.Брюссель

 

          Проведення днів Європи в Україні.

 

Травень (місця уточнюються)

 

          Пленарна сесія ПА НАТО.

 

Травень

 

          Засідання Конференції комітетів у справах Співтовариства і в європейських справах національних парламентів країн-членів Європейського Союзу та Європейського парламенту (COSAC).

 

Травень, м.Берлін

 

          Засідання Ради з питань співробітництва між Україною та ЄС.

 

Травень, м.Брюссель

 

          Сесія Асамблеї Західноєвропейського союзу.

 

Червень, м.Париж

 

 

          Візити в Україну делегацій парламентських комітетів з європейського співробітництва Грузії та Польщі.

 

Березень-червень

 

 

          Візити делегації Комітету на запрошення парламентів Литви, Латвії, Фінляндії, Німеччини.

 

Лютий-березень, м.Вільнюс

Лютий-червень, м.Рига

Лютий-червень, м.Берлін

Травень, м.Гельсінкі

 

 

 

Комітет з питань Регламенту, депутатської етики та

забезпечення діяльності Верховної Ради України

 

Одноденні виїзні семінари для помічників-консультантів народних депутатів України: "Організаційні засади забезпечення законотворчого процесу у Верховній Раді України" (за окремим планом та за підтримки Програми сприяння парламенту України).

 

Лютий-червень

 

 

Комітет з питань економічної політики

 

          "Круглий стіл":  "Нові підходи до приватизації державного майна у проекті Державної програми приватизації".

 

Березень

 

          "Круглий стіл": "Про хід розроблення проекту Державної програми економічного і соціального розвитку України на 2008 рік".

 

Травень

 

 

Комітет з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва

 

Участь у Міжнародній спеціалізованій виставці ПАК Експо 2007.

 

27 лютого-2 березня

 

Участь у 11 Міжнародній спеціалізованій виставці будівельних матеріалів, обладнання та послуг "Kiev Build-2007".

 

20-23 лютого, Броварський проспект, 15

 

Участь у Всеукраїнському форумі "Влада і бізнес - партнери".

 

Березень, Український дім

 

 

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу,

ядерної полiтики та ядерної безпеки

 

          "Круглий стіл": "Проблеми та шляхи реалізації плану науково-технічних заходів до 2010 року щодо реалізації Енергетичної стратегії України на період до 2030 року та Програми діяльності Кабінету Міністрів України "Конкурентна Україна" з питань розвитку гідроенергетики".

 

Лютий

 

          "Енергетична політика України. Поєднання екологічної та енергетичної безпеки в енергетиці та ядерній галузі" (громадські слухання).

 

Лютий-березень

         

          "Круглий стіл": "Про енергетичний баланс України".

 

Березень

 

Науково-технічна конференція: "Про ринок природного газу в Україні".

 

Квітень

 

"Круглий стіл": "Створення стратегічного резерву нафти і нафтопродуктів в Україні з урахуванням світового досвіду" (із залученням зацікавлених сторін з метою вибору оптимального механізму створення резерву).

Червень

 

 

 

Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства

 

          "Круглий стіл": "Шляхи подолання кадрової кризи у сфері проектування об’єктів будівництва, архітектури та містобудування".

 

Березень

 

          "Круглий стіл": "Демонополізація ринку послуг технічної інвентаризації" (спільно з Антимонопольним комітетом України).

 

Червень

 

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

 

Участь у роботі міжнародної виставки-ярмарку “Агро – 2007”.

 

 Травень, с.Чубинське, Експоцентр України

 

          "Круглий стіл": "Правове забезпечення формування і діяльності оптових ринків сільськогосподарської продукції в Україні".

 

Лютий

 

Комітет з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

 

          Участь у заходах з нагоди Всесвітнього метеорологічного дня та Дня водних ресурсів.

Березень

 

          Семінар з представниками громадських організацій щодо стану поводження з відходами.

Березень

 

          Участь у заходах, які пов’язані з відзначенням 21-ї річниці Чорнобильської катастрофи.

 

Квітень

 

          Участь у проведенні VІІІ науково-практичної конференції "Пожежна безпека 2007".

 

Травень

 

 

 Комітет з питань науки i освіти

 

          "Круглий стіл": "Проблеми автономії вищих навчальних закладів".

 

Березень

 

          Нарада з керівниками органів управління освіти та інститутів післядипломної освіти з проблем впровадження профільного навчання у старшій школі.

Квітень, м.Харків

 

          "Круглий стіл": "Формування державного замовлення на підготовку робітничих кадрів та працевлаштування випускників професійно-технічних навчальних закладів: проблеми та шляхи подолання".

 

Квітень

 

 

Комітет з питань охорони здоров¢я

 

          Семінар: "Рак молочної залози, європейські стандарти та можливості втілення їх в Україні".

Лютий

 

 

 

Комітет з питань культури i духовності

 

Участь у розширеному засіданні Колегії Міністерства культури і туризму України "Про підсумки діяльності установ, підприємств і організацій галузі культури в 2006 році та завдання на 2007 рік".

 

Лютий

 

Участь у заходах з підготовки та відзначення 120-річчя з дня народження видатного українського театрального діяча Леся Курбаса.

 

Лютий

 

          Семінари за участю експертів Ради Європи з питань підготовки доповіді "Національна культурна політика".

 

Лютий-березень

 

          Урочисті ювілейні збори, присвячені 100-річчю від дня народження Ірини Вільде.

Травень

 

          "Круглий стіл": "Обговорення виконання Закону України "Про Концепцію державної політики в галузі культури на 2005-2007 рр.".

Травень

 

 

Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму

 

"Круглий стіл" з обговорення проекту Закону про Загальнодержавну програму "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2016 року (спільно з ЮНІСЕФ).

 

7 лютого

 

Участь у Міжнародному туристичному ярмарку "Крим. Курорти. Туризм".

Лютий-березень, м.Ялта

 

          Участь у VІ Асамблеї туристичного бізнесу.

 

Квітень, м.Одеса

 

          Участь в організації та проведенні спортивних змагань, турнірів у складі команд народних депутатів України (з футболу, баскетболу та інших), (за окремим планом).

Березень-червень

 

          Семінари, "круглі столи", інші заходи щодо сприяння виконанню Загальнодержавної програми "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини"  на період до 2016 року (за окремим планом).

 

Березень-липень

 

          Участь у проведенні Всеукраїнських заходів в рамках Державної програми "Підтримка молоді на 2004-2008 р.р.".

 

Лютий-липень

 

          Участь у проведенні літнього чемпіонату Європи з біатлону.

 

Липень, м.Тисовец, Львівська область

 

 

Комітет з питань свободи слова та інформації

 

          "Круглий стіл": "Свобода слова - регіональний вимір" (спільно з Програмою сприяння парламенту України та Національною спілкою журналістів України).

Лютий

 

          "Круглий стіл": "Законодавче забезпечення діяльності недержавних засобів масової інформації" (спільно з Центром стратегічних досліджень).

 

Березень

 

          Нарада щодо розповсюдження друкованих засобів масової інформації в Україні та гарантії суб’єктам підприємницької діяльності на ринку розповсюдження преси.

 

Березень

 

          Нарада з питань контролю за виконанням ТРК законодавства в сфері реклами (за участі Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення).

Квітень-травень

 

 

Комітет з питань соціальної політики та праці

 

          "Круглий стіл": "Про проект Закону про соціальний діалог в Україні" (р.№2748).

Лютий

 

          Участь у міжнародному семінарі за участю експертів Ради Європи щодо підвищення поінформованості громадськості щодо Європейської соціальної хартії (переглянутої).

Лютий

 

          Участь у засіданні Колегії Міністерства праці та соціальної політики України "Про підсумки роботи Міністерства у 2006 році та основні завдання на 2007 рік".

 

Лютий

 

Семінар-нарада з головами постійних комісій з питань соціальної політики та праці обласних, Київської та Севастопольської міських рад.

 

Травень, м.Вінниця

 

Участь у засіданні Колегії Міністерства праці та соціальної політики України "Про стан поетапного наближення основних державних соціальних гарантій до прожиткового мінімуму".

 

Травень

 

          Участь у робочій нараді Міністерства праці та соціальної політики України "Про підсумки виконання регіональних програм зайнятості населення на 2006-2007 роки за 2006 рік та шляхи виконання завдань на 2007 рік, визначених регіональними програмами зайнятості та планом дій на 2007-2008 роки щодо реалізації Основних напрямів проведення державної політики зайнятості на період до 2009 року. Питання підготовки програм зайнятості на 2008-2009 роки".

 

Червень

 

 

 

 

          Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів

 

          "Круглий стіл": "Професійна пенсійна система: перспективи та проблеми" (спільно з Комітетом з питань фінансів і банківської діяльності за участі Мінпраці, Мінфіну, ПФУ та ін.).

 

Лютий

 

          Участь у семінарах Міністерства праці та соціальної політики України з питань:

          - забезпечення системи збору та обліку єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;

Лютий-березень

 

          - нагляду за додержанням вимог законодавства щодо призначення та виплати пенсій органами Пенсійного фонду України.

Лютий-березень

 

          Підготовка матеріалів та вирішення організаційних проблем до засідання Громадської ради ветеранів при Верховній Раді України з питань:

 

          - про стан забезпечення житлом ветеранів військової служби,  правоохоронних органів і воїнів-інтернаціоналістів;

Лютий

 

          - про виконання органами освіти і науки нормативно-правових актів України щодо необхідності правдивого висвітлення новітньої Вітчизняної історії.

Травень

 

          Участь в роботі "гарячої" багатоканальної лінії з питань реформування пенсійної системи.

Лютий-липень

 

          "Круглий стіл": "Зайнятість осіб з обмеженими фізичними можливостями в Україні" (за участі Мінпраці, Національної асамблеї  інвалідів України).

Березень

 

          "Круглий стіл": "Законодавчі підходи до вирішення проблем, пов’язаних зі старінням в Україні" (за участі представників ООН і окремих парламентів країн Європи).

Березень

 

          "Круглий стіл": "Права інвалідів. Міжнародний та вітчизняний досвід" (спільно з ВСГО "Конфедерація громадських організацій інвалідів України").

Квітень

 

          Науково-практична конференція: "Професійна та трудова реабілітація інвалідів в Україні: здобутки та перспективи" (спільно з Мінпраці – на базі Львівського міжрегіонального центру профреабілітації).

 

Квітень-травень, м.Львів

 

          Участь у заходах, присвячених:

          - 20-й річниці з дня створення Організації ветеранів України;

Березень

 

          - Дню Перемоги.

Травень

 

Спеціальна контрольна комісія з питань приватизації

 

          “Круглий стіл”: “Напрямки удосконалення законодавства з питань приватизації".

 

Лютий

 

 

 

Головне організаційне управління