ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 2 – 6 липня 2012 року

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.00)

 

3 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про садівництво громадян  (р.№9626, н.д. М.Зубець, В.Сінченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо стимулювання розвитку молочного і м'ясного скотарства (р.№10198, н.д. В.Шпак).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

4 липня

 

Інші питання:

 

Про окремі питання удосконалення вітчизняного антикорупційного законодавства.

Про практику застосування Закону України "Про протидію торгівлі людьми".

Про практику застосування Закону України "Про боротьбу з тероризмом".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

4 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 41 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (щодо компенсаційних виплат) (р.№10067, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання діяльності суб’єктів господарювання у сфері комунальних послуг (р.№10368, н.д. І.Глущенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо захисту зелених насаджень) (р.№10531, н.д. В.Олійник).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України щодо посилення контролю за використанням земель житлової та громадської забудови (р.№10370, н.д. Ю.Воропаєв, Б.Дейч).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

4 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо формування бюджету розвитку в Державному бюджеті України) (р.№9710, н.д. Ю.Ганущак та ін.).
Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо фінансування позашкільних навчальних закладів та загальноосвітніх спеціалізованих шкіл-інтернатів) (р.№9766, н.д. К.Самойлик).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

              

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і статтею 27 Бюджетного кодексу України (11 законопроектів: р.№№10516, 10544, 10551, 10545, 10550, 10540, 10541, 10511, 10548, 10542, 10547).

 

 Інші питання:

 

План роботи Комітету на одинадцяту сесію.

Погодження рішень Кабінету Міністрів України щодо перерозподілу і передачі бюджетних призначень головних розпорядників коштів державного бюджету та розподілу субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

4 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про зміну і встановлення меж міста Тячів Тячівського району Закарпатської області.

Про віднесення селища міського типу Чуднів Чуднівського району Житомирської області до категорії міст районного значення.

Про призначення позачергових місцевих виборів.

Проект Закону про місцеве та регіональне самоврядування в Україні (р.№10025, н.д. П.Симоненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус гірських населених пунктів в Україні" (щодо зміни висоти розташування населеного пункту) (р.№10545, н.д. М.Катеринчук).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про громадський контроль за використанням та охороною земель (р.№9656, н.д. А.Матвієнко, Г.Смітюх).

 

Інші питання:

 

Про інформацію Рахункової палати щодо результатів аудиту ефективності використання коштів державного бюджету, виділених на підготовку та підвищення кваліфікації державних службовців у 2010 - 2011 роках.

Про інформацію Рахункової палати щодо результатів аналізу взаємовідносин Державного бюджету України та місцевих бюджетів у 2010 - 2011 роках.

Звіт про роботу Комітету за десяту сесію.

Пропозиції Комітету до проекту порядку денного одинадцятої сесії.

План роботи Комітету на одинадцяту сесію.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 16.30)

 

2 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо вільного вибору санаторно-курортного закладу (р.№10437, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" щодо встановлення граничного віку виходу на пенсію громадянам, які проживають в екологічно небезпечних регіонах (р.№10605, н.д. М.Кравченко).

Проект Закону про основні засади державної політики у сфері попередження надзвичайних ситуацій та профілактики травматизму невиробничого характеру (р.№10606, н.д. С.Василенко).

 

4 липня, о 14.30

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо оптимізації повноважень органів виконавчої влади у сфері екології та природних ресурсів, у тому числі на місцевому рівні) (р.№10218, друге читання).

Проект Закону про реформування та вдосконалення дозвільної системи у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального і невиснажливого використання природних ресурсів та екологічної безпеки, зменшення регуляторного тиску на суб’єктів господарювання (р.№9139, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про надра (щодо спеціальних дозволів на користування надрами) (р.№9539, н.д. І.Рибаков та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо видобування корисних копалин з проявів, що не мають промислового значення (р.№10303, н.д. М.Шершун).

 

Інші питання:

 

Про виконання Загальнодержавної програми розвитку мінерально-сировинної бази України на період до 2030 року.

Звіт про роботу Комітету за десяту сесію.

План роботи Комітету на одинадцяту сесію.

Перелік законопроектів, які Комітет, за результатами їхнього попереднього розгляду, пропонує не включати до порядку денного одинадцятої сесії.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 14.15)

 

3 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Господарського кодексу України щодо фізичних осіб-підприємців" (р.№2398).

Пропозиції Президента України до Закону "Про Державну програму економічного і соціального розвитку України на 2012 рік та основні напрями розвитку на 2013 і 2014 роки" (р.№9159).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про природні монополії" (щодо діяльності на суміжних ринках) (р.№8358, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо вдосконалення законодавства про захист економічної конкуренції) (р.№10184, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо діяльності Міністерства фінансів, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується через відповідних міністрів) (р.№10223, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист економічної конкуренції" щодо забезпечення доказів у справах, що розглядаються органами Антимонопольного комітету України (р.№9508, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо безпеки продукції (р.№9733, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про акціонерні товариства" (щодо зниження планки кворуму проведення загальних зборів акціонерного товариства) (р.№10644, н.д. Ю.Воропаєв та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" (щодо створення сприятливих умов для ведення суб’єктами господарювання зовнішньоекономічної діяльності) (р.№10459, н.д. Л.Григорович).

Проект Закону про переведення економіки України на інноваційну модель розвитку (р.№10069, н.д. П.Симоненко та ін.).

Проект Закону про державний контроль над цінами на товари і послуги першої необхідності (р.№10061, н.д. П.Симоненко та ін.).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

4 липня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про приєднання України до Протоколу до Конвенції про договір міжнародного автомобільного перевезення вантажів (КДПВ) (р.№0262, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо заборони реклами лікарських засобів (р.№10563, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 21 Закону України "Про рекламу" (щодо обмеження реклами лікарських засобів, медичної техніки, методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації) (р.№10563-1, н.д. А.Павловський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту персональних даних (р.№10472, н.д. О.Шевчук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо безпечності харчових продуктів (р.№10495, КМУ).

Проект Закону про електронну соціальну картку (р.№9792, н.д. В.Коновалюк).

Проект Закону про піклувальні ради (р.№10243, н.д. В.Забарський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо імпорту товарів для книговидавничої справи) (р.№10141, н.д. О.Царьов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" (щодо ставок ввізного мита на шини) (р.№10624, н.д. Р.Зозуля).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо створення рівних умов при оподаткуванні податком на додану вартість деяких операцій Аграрного фонду) (р.№10541, н.д. О.Царьов).

Проект Закону про внесення зміни до статті 154 Податкового кодексу України (щодо державної підтримки соціальних підприємств) (р.№10623, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо забезпечення конституційного права на судовий захист) (р.№9487, н.д. Ю.Кармазін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" щодо вдосконалення діяльності Фонду та встановлення мінімальної суми граничного розміру відшкодування вкладів (р.№10520, н.д. Ю.Полунєєв).

Проект Закону про соціальні підприємства (р.№10610, н.д. О.Фельдман).

 Проект Закону про внесення змін до розділу ХІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про здійснення державних закупівель" щодо закупівлі послуг для забезпечення життєдіяльності Збройних Сил України (р.№9339, н.д. О.Надоша).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про залізничний транспорт" щодо забезпечення додаткових гарантій населенню на пасажирські перевезення (р.№10646, н.д. Ю.Гримчак).

                Законопроекти, що не належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, не регулюються нормами і принципами СОТ та не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи або регулюються національним законодавством країн – членів ЄС (40 законопроектів: р.№№9727, 10014, 9722, 9721, 10199, 10602, 10197, 10215, 10613, 10615, 10612, 10618, 10559, 10640, 10642, 10637-1, 10607, 10065, 9638, 10140, 10208, 10168, 10540,10577,10550, 10376, 10470, 10516, 10579, 10544, 10569, 10559, 10323, 10570, 10472-1, 10539, 10598, 10573, 10585, 10584).


 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

4 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Пропозиції Президента України до Закону ро внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення" (р.№7483).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо міліції міграційного контролю (р.№10599, н.д. В.Бевз).

 

Інші питання:

 

Звіт про роботу Комітету за десяту сесію.

План роботи Комітету на одинадцяту сесію.

Про доручення Голови Верховної Ради України щодо Резолюції Парламентської асамблеї Євронест щодо "Становища Юлії Тимошенко".

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 14.00)

 

3 липня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про приєднання України до Протоколу до Конвенції про договір міжнародного автомобільного перевезення вантажів (КДПВ) (р.№0262, Президент України).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту (р.№10428, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Протоколу між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Таджикистан про внесення змін до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Таджикистан про співробітництво в галузі технічного захисту інформації (р.№0257, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про правонаступництво України" (щодо міжнародних договорів) (р.№10556, н.д. С.Терьохін).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, зал пленарних засідань, о 15.00)

 

4 липня

 

Інші питання:

 

Парламентські слухання на тему: "Українська книга: реалії сьогодення та перспективи розвитку вітчизняного книговидавництва та книгорозповсюдження".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

4 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Пропозиції Президента України до Закону "Про державну підтримку розвитку індустрії програмної продукції" (р.№8267).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері інтелектуальної власності (р.№7526, друге читання). 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальну середню освіту" (щодо наповнюваності класів та реорганізації загальноосвітніх навчальних закладів) (р.№9062, повторне перше читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" (щодо впорядкування процедури обрання, затвердження та звільнення з посади керівника вищого навчального закладу) (р.№9432, н.д. Г.Задирко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону прав на промислові зразки" (щодо удосконалення деяких питань видачі та захисту патентів) (р.№9551, н.д. Ю.Кармазін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо заснування релігійними організаціями навчальних закладів) (р.№9580, н.д. В.Стретович та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення управління професійно-технічною освітою (р.№9587, друге читання).

Проект Закону про діяльність в Антарктиці (р.№10033, н.д. К.Самойлик).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про професійно-технічну освіту" та деяких інших законодавчих актів щодо вдосконалення підготовки працівників робітничих професій (р.№10058, н.д. П.Симоненко та ін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо діяльності Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства енергетики та вугільної промисловості, інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується через відповідних міністрів, Державного комітету телебачення і радіомовлення) (р.№10220, друге читання).

                

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо фінансування позашкільних навчальних закладів та загальноосвітніх спеціалізованих шкіл-інтернатів) (р.№9766, н.д. К.Самойлик).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення підготовки працівників робітничих професій (р.№10059, н.д. П.Симоненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Глави 14 Бюджетного кодексу України (щодо фінансування початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) (р.№10279, н.д. В.Коваль).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо закупівель товарів, робіт та послуг у сфері наукової діяльності) (р.№10315, н.д. М.Луцький та ін.).

Проект Постанови про відзначення 150-річчя від дня народження Бориса Дмитровича Грінченка (р.№10318, н.д. М.Луцький).

 

 Інші питання:

 

Про стан і перспективи організаційно-правового забезпечення освітньої політики щодо підготовки спеціалістів для авіації.

Звіт про роботу Комітету за десяту сесію.

План роботи Комітету на одинадцяту сесію.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00)

 

4 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо виконання військового обов’язку та особливостей проходження військової служби (р.№10603, КМУ).

Проект Закону   про внесення зміни до статті 36 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" (р.№9723, повторне перше читання).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(вул.Грушевського, 5, зал № 5, о 14.00)

 

4 липня

              

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

               Проект Закону про внесення змін до статті 16 Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров’я" (щодо недопущення закриття закладів охорони здоров’я) (р.№10159, н.д. І.Стойко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

               Проект Закону про внесення змін до статті 21 Закону України "Про рекламу" (щодо обмеження реклами лікарських засобів, медичної техніки, методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації) (р.№10563-1, н.д. А.Павловський та ін.).

 

Інші питання:

 

Про стан виконання рішення Комітету від 19 жовтня 2011 року
№ 04-24/4-103 "Про організацію та поліпшення діяльності служби крові в Україні".

План роботи Комітету на одинадцяту сесію.

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

4 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 13 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо першочергового безоплатного забезпечення санаторно-курортним лікуванням інвалідів війни) (р.№10532, н.д. В.Сушкевич та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо участі Збройних Сил України в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки (р.№10491, КМУ).

 

Інші питання:

 

План роботи Комітету на одинадцяту сесію.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

4 липня

              

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" (щодо порядку розгляду звернень) (р.№10323, н.д. О.Тищенко, Є.Шаго).

               Проект Закону про внесення змін до статей 14, 15 та 16 Закону України "Про звернення громадян" (щодо громадян, яким присвоєно звання Герой України) (р.№10439, н.д. Ю.Стець).

 

Інші питання:

 

План роботи Комітету на одинадцяту сесію.

Пропозиції Комітету до порядку денного одинадцятої сесії.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул. Грушевського, 5, зал. № 5, о 12.00)

 

3 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 536 Цивільного кодексу України (щодо розміру процентів за користування чужими коштами) (р.9220, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вчинення нотаріальних дій та надання нотаріальних послуг  (р.10433, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України щодо захисту прав дітей при поділі майна подружжя (р.№10238, н.д. Л.Литвинов, С.Майборода).

Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України щодо прав та обов'язків подружжя по утриманню, забезпечення рівних прав батьків на утримування дитини (р.№10378, н.д. В.Черній).

Проект Закону про Єдиний державний демографічний реєстр (р.№10492, н.д. В.Грицак).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну службу" (щодо використання службового транспорту) (р.№10475, н.д. Ю.Ганущак, А.Павловський).

Проект Закону про внесення змін до статей 10-1 та 11 Закону України "Про прокуратуру" (щодо повноважень прокурора Автономної Республіки Крим) (р.9369, н.д. В.Шемчук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо взаємодії Ради міністрів Автономної Республіки Крим з міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади (р.№10242, н.д. В.Забарський та ін.).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОСУДДЯ

____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 14.00)

 

4 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо усунення перешкод для перегляду рішень суду Верховним Судом України (р.№10573, н.д. Ю.Кармазін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо удосконалення окремих положень організації судової влади (р.№9740, н.д. С.Ківалов, Д.Шпенов).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (щодо соціального захисту суддів та членів їх сімей) (р.10670, КМУ).

Про внесення зміни до статті 53 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" (щодо відрядження суддів для роботи в міжнародній судовій установі, юрисдикція якої визнана Україною) (р.№10689, н.д. С.Ківалов, Д.Шпенов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо повноважень Верховного Суду України) (р.№10340, н.д. І.Бережна).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини" (щодо прискорення виконання судових рішень) (р.№10460, н.д. Л.Григорович).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо проведення кваліфікаційного іспиту (р.№10618, н.д. Д.Шпенов).

Проект Постанови про звільнення з посад суддів Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Міщенка С.М., Єлфімова О.В., Сахна Р.І. (р.10654, н.д. О.Шустік та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони дитинства (р.10625, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо вдосконалення правового регулювання адміністративних відносин між органами державного нагляду у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки і суб’єктами господарювання) (р.10529-1, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 5 Закону України "Про судовий збір" (щодо доповнення переліку пільгових категорій) (р.10525, КМУ).

Проект Закону про права інтелектуальної власності та репутацію Об’єднання європейських футбольних асоціацій (р.10267, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про судовий збір" (щодо ставок збору з позовних заяв про відшкодування моральної шкоди) (р.9694, н.д. С.Курпіль).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гарантування принципу пропорційності втручання в приватне життя (р.10031, н.д. Р.Князевич).

Проект Закону про внесення зміни до статті 5 Закону України "Про судовий збір" (щодо сплати судового збору) (р.10098, н.д. С.Майборода).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо введення інституту кримінальних проступків (р.10146, н.д. В.Швець).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо недопущення порушення прав боржників та запровадження процедури банкрутства фізичної особи (р.10163, н.д. М.Катеринчук).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за незаконні збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації (р.10299, н.д. О.Боднар).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гарантування внесків (вкладів) членів кредитних спілок на депозитні рахунки (р.10519, н.д. Ю.Полунєєв).

Проект Закону про внесення зміни до статті 5 Закону України "Про судовий збір" (щодо особливостей сплати збору Аграрним фондом) (р.10540, н.д. О.Царьов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо свободи мирних зібрань (р.10569, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України з метою забезпечення міжнародно-правових зобов’язань України (р.10628, н.д. В.Швець).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони звуження існуючого обсягу державних соціальних гарантій пенсіонерам, інвалідам, дітям війни, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, ветеранам війни, ветеранам праці та іншим громадянам похилого віку в Україні (р.10359, н.д. Д.Ветвицький).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запобігання обмеження економічної конкуренції) (р.9137, н.д. В.Шемчук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за посягання у сфері інформаційної безпеки (р.9575, н.д. В.Олійник).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення на фінансових ринках України системи захисту користувачів фінансових послуг (р.9594, н.д. Ю.Полунєєв).

Проект Закону про національні проекти України (р.9638, н.д. Ю.Мірошниченко).

 

Інші питання:

 

План роботи Комітету на одинадцяту сесію.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул. .Садова, 3а,  кімн.1034-а,  о 14.30)

 

5   липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про  внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо упорядкування діяльності з надання послуг посередництва у створенні сім'ї та знайомств (р.№10516,  н.д. Бережна та ін.).

Проект Закону про проведення економічного експерименту щодо державної підтримки суднобудівної промисловості (р.№10360, друге читання).

 

ІІІ. Інші питання.

 

Про виконання плану роботи Комітету за десяту сесію.

План роботи Комітету на одинадцяту сесію.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00)

 

4 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

                

Про проект календарного плану проведення одинадцятої сесії Верховної Ради України шостого скликання (вересень – грудень 2012 року).

Про зміни в складі комітетів.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

              

Про розгляд законопроектів на відповідність вимогам Регламенту Верховної Ради України (2 законопроекти: 10549, 10549-1).

 

 Інші питання:

 

План роботи Комітету на одинадцяту сесію.

Звіт про роботу Комітету за десяту сесію.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30)

 

3 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо перебування дитини у закладах громадського харчування та сфери розваг у нічний час) (р.№8750, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо захисту прав та інтересів дітей, над якими встановлюється опіка чи піклування, та посилення матеріальної підтримки сімей, у яких виховуються такі діти (р.№9197, друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до статті 40 Закону України "Про фізичну культуру і спорт" щодо страхування спортсменів на час участі у спортивних змаганнях (р.№5137, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України щодо прав та обов’язків подружжя по утриманню, забезпечення рівних прав батьків на утримування дитини (р.№10378, н.д. В.Черній).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціальних гарантій для молоді та інвалідів (р.№10485, н.д. О.Васильєв, В.Келестин).

Про проект Постанови про присудження Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування за 2012 рік.

  

Інші питання:

 

Про виконання Постанови Верховної Ради України "Про відзначення 110-річчя з дня народження матері-героїні Олександри Деревської".

План роботи Комітету на одинадцяту сесію.

 

 

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

3 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про зайнятість населення (р.№10497-1, друге читання).

 

4 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення гласності і прозорості у діяльності фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування) (р.№10357, н.д. В.Кириленко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання гарантій соціального захисту працівникам закладів освіти та охорони здоров’я (р.№10484, н.д. О.Васильєв, В.Келестин).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливості визнання витрат подвійного призначення (р.№10524, КМУ).

 

Інші питання:

 

Про  виконання рішення Комітету від 19 жовтня 2011 року "Про інформацію Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності виконання у 2010 році Проекту вдосконалення системи соціальної допомоги, що підтримується позикою Міжнародного банку реконструкції та розвитку".

Про виконання рішення Комітету від 19 жовтня 2011 року "Про інформацію Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності використання коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, виділених Донецькій та Луганській областям  на створення нових робочих місць для забезпечення  зайнятості населення вугледобувних регіонів".

Про виконання рішення Комітету від 19 жовтня 2011 року "Про інформацію Рахункової палати України  щодо результатів аудиту використання коштів Державного бюджету України на підготовку кадрів та підвищення кваліфікації для галузі соціального забезпечення та соціального захисту".

План роботи Комітету на одинадцяту сесію.

Пропозиції  Комітету до порядку денного одинадцятої сесії.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ, БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, зал № 2, о 14.15)

 

3 липня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

                

Проект Закону про реалізацію соціальних ініціатив Президента України щодо здешевлення вартості іпотечних кредитів (р.№10557, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України "Про цінні папери та фондовий ринок" щодо казначейських зобов’язань (р.№10630, н.д. І.Прасолов).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо казначейських зобов’язань (р.№10631, н.д. І.Прасолов).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо збільшення доходів Державного бюджету для реалізації соціальних програм) (р.№10331, н.д. П.Климець).

Про проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо зміни ставок деяких податків і зборів) (р.№10331-д).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування суб'єктів індустрії програмної продукції" (р.№9744).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо ринків фінансових послуг) (р.№9583, друге читання).

Проект Закону про інститути спільного інвестування (р.№9615, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо функціонування платіжних систем та розвитку безготівкових розрахунків) (р.№10656, НБУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування багатства та предметів розкоші (р.№10558, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування предметів розкоші (р.№10558-1, н.д. Ю.Ганущак).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо встановлення нових ставок податку з доходів фізичних осіб та оподаткування окремих транспортних засобів, що можуть бути віднесеними до предметів розкоші) (р.№10558-2, н.д. А.Павловський).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо запровадження прогресивної системи оподаткування та податку на розкіш) (р.№10197, н.д. П.Симоненко та ін.).

 

 

 

Головне організаційне управління

3 липня 2012 р.