ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 5 – 8 червня 2012 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.00)

 

5 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 3 Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України" (щодо регулювання закупівельних цін на молоко) (р.№10456, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Земельного і Водного кодексів України щодо земель водного фонду (р.№8693, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих  актів України (щодо плати за оренду земельних ділянок) (р.№10202, н.д. Є.Сігал).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 304 Податкового кодексу України (щодо розміру ставки фіксованого сільськогосподарського податку) (р.№10500, н.д. В.Бевзенко та ін.).

   

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

6 червня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо упорядкування діяльності з надання послуг посередництва у створенні сім’ї та знайомств (р.№10516,  н.д. І.Бережна та ін).

 

            Інші питання:

 

Про окремі питання вдосконалення вітчизняного антикорупційного законодавства.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

6 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про житлово-комунальні послуги" (щодо вдосконалення системи управління житловим фондом та вирішення окремих питань у сфері надання послуг) (р.№8391, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 265 Податкового кодексу України щодо податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (р.№10451, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 265 Податкового кодексу України (щодо скасування податку на об’єкти житлової нерухомості з невеликою загальною площею) (р.№10451-1, н.д. А.Павловський).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо часткового скасування податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки) (р.№9720, н.д. А.Павловський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення вимог кредиторів із передачі об’єктів будівництва та інвестування (р.№9334, н.д. Ю.Сербін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про фінансово-кредитні механізми і управління майном при будівництві житла та операціях з нерухомістю" щодо запровадження одного виду ФФБ (р.№9338, н.д. Ю.Сербін).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо захисту прав громадян-інвесторів житла у випадку банкрутства) (р.№10150, н.д. О.Фельдман).

 

Інші питання:

 

Інформація про проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо плати за приєднання до мереж суб’єктів природних монополій (р.№9011).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

6 червня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і статтею 27 Бюджетного кодексу України (17 законопроектів: р.№№10340, 10341, 10346, 10371, 10371-1, 10378, 10413, 10419, 10422, 10377, 10381, 10433, 10408, 10437, 10424, 10425, 10296).

 

 Інші питання:

 

Погодження рішень Кабінету Міністрів України щодо перерозподілу і передачі бюджетних призначень головних розпорядників коштів державного бюджету та розподілу субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

6 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про призначення позачергових місцевих виборів.

Про присвоєння найменування населеному пункту Мелітопольського району Запорізької області.

Про перейменування села Поляхове Теофіпольського району Хмельницької області.

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо взаємодії Ради Міністрів Автономної Республіки Крим з міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади (р.№10242, н.д. В.Забарський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування спеціальних пенсій народним депутатам України, членам Кабінету Міністрів України, суддям, державним службовцям і прирівняним до них особам, посадовим особам органів місцевого самоврядування (р.№10358, н.д. Д.Ветвицький).

Проект Закону про державну програму запровадження електронного голосування (р.№10079, н.д. О.Тищенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Кабінет Міністрів України" (щодо права громадян на внесення законопроекту, за наявності не менш як 100 тисяч підписів на його підтримку) (р.№10296, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (щодо обрання міських голів у два тури) (р.№10236, н.д. К.Куликов, І.Геращенко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 34 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" (щодо пропозицій спеціально уповноваженого органу) (р.№10426, КМУ).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

6 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо вільного вибору санаторно-курортного закладу (р.№10437, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення механізму правового регулювання та посилення відповідальності у сфері поводження з відходами (р.№10501, н.д. Ю.Льовочкіна, Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про землі рекреаційного призначення (р.№10367, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про мисливське господарство та полювання" (щодо виконання міжнародної Угоди про збереження афро-євразійських мігруючих водно-болотних птахів) (р.№10412, н.д. О.Голуб, В.Даниленко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про мисливське господарство та полювання" (щодо покращення заходів боротьби зі сказом та раціонального використання мисливських тварин) (р.№10384, н.д. О.Голуб).

Проект Закону про реформування та вдосконалення дозвільної системи у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального і невиснажливого використання природних ресурсів та екологічної безпеки, зменшення регуляторного тиску на суб’єктів господарювання (р.№9139, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" (щодо використання місцевих фондів охорони навколишнього природного середовища) (р.№10401, н.д. А.Семинога  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про надра (щодо спеціальних дозволів на користування надрами) (р.№9539, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Червону книгу України" (щодо посилення охорони рідкісних видів тварин і рослин) (р.№6472, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державного регулювання у сфері комунальних послуг (р.№10499, н.д. Ю.Льовочкіна, Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України "Про інформацію" (у новій редакції) та Закону України "Про доступ до публічної інформації" (р.№10455, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо захисту зелених насаджень) (р.№10531, н.д. В.Олійник).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про здійснення державних закупівель" щодо закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для реалізації проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій (р.№10502, н.д. С.Осика, І.Горіна).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо державного регулювання та управління у сфері транспорту та дорожнього господарства) (р.№10458, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення заходів по охороні рибних запасів (р.№10470, н.д. І.Заєць).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Монголії про співробітництво у галузі попередження надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків (р.№0258, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання створення нових робочих місць та належних умов для розвитку зайнятості населення (р.№10515,  н.д. Н.Королевська та ін.).

 

Інші питання:

 

Про фінансування Загальнодержавної цільової програми "Питна вода України" на 2011-2020 рр.

Затвердження рішення за результатами проведення круглого столу з питань будівництва малих ГЕС у гірській місцевості.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 14.15)

 

5 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав споживачів фінансових послуг (р.№9088, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист прав споживачів" (щодо вдосконалення захисту прав споживачів при придбанні товару неналежної якості) (р.№9653, н.д. Р.Князевич).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

6 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (Розвитком системи водопостачання та водовідведення в місті Миколаїв) та Листа про внесення змін до Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (Розвиток системи водопостачання та водовідведення в місті Миколаїв) (р.№0259, Президент України).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоров’я щодо забезпечення медичною допомогою осіб з рідкісними (орфанними) захворюваннями (р.№10383, н.д. В.Сушкевич, В.Карпук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціальних гарантій для молоді та інвалідів (р.№10485, н.д. О.Васильєв, В.Келестин).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо посилення правових гарантій на працевлаштування громадян (р.№10489, н.д. О.Васильєв, В.Келестин).

Проект Закону про внесення змін до статті 22 Закону України "Про рекламу" (щодо реклами натуральних вин, пива та визначення поняття спеціалізованого видання) (р.№9507, н.д. О.Голуб, П.Климець).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гарантування внесків (вкладів) членів кредитних спілок на депозитні рахунки (р.№10519, н.д. Ю.Полунєєв).

Проект Закону про внесення зміни до статті 4 Закону України "Про захист прав споживачів" (щодо права споживачів на фото- і відеозйомку у місцях продажу товарів) (р.№10479, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до статті 36 Закону України "Про автомобільний транспорт" щодо звільнення осіб, які мають право на безкоштовний проїзд, від сплати автостанційного збору (р.№10081, н.д. Д.Ветвицький).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо державного регулювання та управління у сфері транспорту та дорожнього господарства) (р.№10458, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання створення нових робочих місць та належних умов для розвитку зайнятості населення (р.№10515, н.д. Н.Королевська та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про здійснення державних закупівель" щодо закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для реалізації проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій   (р.№10502, н.д. С.Осика, І.Горіна).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення механізму правового регулювання та посилення відповідальності у сфері поводження з відходами (р.№10501, н.д. Ю.Льовочкіна, Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту тварин від жорстокого поводження (р.№10022, н.д. М.Комар та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту тварин (р.№10022-1, н.д. М.Кульчинський).

Проект Закону про організації роботодавців, їх об’єднання, права і гарантії їх діяльності (р.№10108, н.д. О.Шевчук та ін.).

Проект Закону про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці" (щодо працівників калійно-магнієвих копалень) (р.№10393, н.д. В.Келестин, О.Васильєв).

 Законопроекти, що не належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, не регулюються нормами і принципами СОТ та не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи або регулюються національним законодавством країн – членів ЄС (39 законопроектів: р.№№10314, 10317, 10324, 10331, 10332, 10322, 10317-1, 10320, 10323, 10317-3, 10341, 10345, 10346, 0252, 10317-2, 0251, 9040, 9724, 10238, 10349, 10354, 10362, 10347, 10357, 10373, 10355-1, 10380, 10355-2, 10352, 10353, 10342, 10340, 10355, 10364, 10368, 10370, 10358, 10363, 10359).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

6 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо продовження строку адміністративного затримання виключно за рішенням суду) (р.№3481, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо збільшення штрафних санкцій) (р.№3267, н.д. М.Рудченко, І.Белоусова).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо захисту економічної конкуренції (р.№5215, н.д. С.Осика).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запобігання обмеження економічної конкуренції) (р.№9137, н.д. В.Шемчук).

Проект Закону про внесення змін до статті 272 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо осіб, які не можуть бути допитані як свідки) (р.№4315, н.д. О.Стешенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо встановлення покарання за незаконне виготовлення, придбання, носіння або збут державних нагород  (р.№4534, н.д. О.Стешенко).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України щодо встановлення кримінальної відповідальності за незаконні дії з державними нагородами) (р.№4534-1, н.д. К.Куликов).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо підвищення розміру штрафу за адміністративні правопорушення в галузі житлово-комунального господарства та благоустрою) (р.№4592, н.д. В.Ландік).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо порушень у сфері торгівлі (р.№5158, н.д. Г.Москаль).

 Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за правопорушення у сфері охорони лісових ресурсів) (р.№8415, н.д. М.Шершун).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо залучення неповнолітніх до вчинення злочинних та антигромадських дій (р.№9526, н.д. В.Шемчук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за порушення порядку утримання тварин (р.№9040, н.д. І.Геращенко та ін.).

Проект Закону про внесення доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових у нічний час) (р.№8560, н.д. В.Даниленко).

Проект Закону про внесення змін до законодавчих актів України щодо посилення боротьби зі зловживаннями у сфері продажу та споживання пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв (р.№9621, н.д. А.Пінчук, О.Надоша).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення адміністративної відповідальності за самовільне будівництво на території об’єкта благоустрою населеного пункту) (р.№9433, н.д. А.Пінчук).

Проект Закону про внесення змін до статей 160 та 218 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо удосконалення окремих положень) (р.№8472, н.д. В.Чуднов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення відповідальності за незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару, та злочини, пов’язані з оборотом товарів, що не відповідають встановленим вимогам законодавства) (р.№9477, н.д. А.Кінах та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за посягання у сфері інформаційної безпеки (р.№9575, н.д. В.Олійник).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за розкрадання грунтів (р.№9607, н.д. В.Коновалюк).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за накидання сміття) (р.№9131, н.д. В.Кириленко).

Проект Закону про внесення змін до статті 262 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо адміністративного затримання органами внутрішніх справ) (р.№9134, н.д. В.Шемчук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення порядку виконання кримінального покарання у виді штрафу (р.№9641, н.д. І.Денькович).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо врегулювання питання відповідальності за вчинення насильства в сім’ї (р.№9622, н.д. І.Геращенко  та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відповідальності за ухилення від служби осіб цивільного захисту в особливий період) (р.№8684, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо кримінальної відповідальності за ухилення від відбування покарання) (р.№6681, друге читання).

 

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

 

6 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про спрощений порядок переміщення ділянкою автомобільної дороги Славутич - Чорнобильська АЕС, яка проходить територією Республіки Білорусь, працівників, транспортних засобів та вантажів Чорнобильської АЕС і підприємств, що провадять діяльність у зоні відчуження, а також іноземних спеціалістів, залучених до реалізації міжнародних проектів стосовно закриття Чорнобильської АЕС, та Протоколу до неї (р.№0256, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування спеціальних пенсій народним депутатам України, членам Кабінету Міністрів України, суддям, державним службовцям і прирівняним до них особам, посадовим особам органів місцевого самоврядування (р.№10358, н.д. Д.Ветвицький).

Проект Закону про внесення змін до статті 22-1 Закону України "Про залізничний транспорт" (щодо відповідальності перевізників, які здійснюють міжнародні пасажирські перевезення) (р.№10356, н.д. М.Мироненко, В.Бондаренко).

Проект Закону про внесення зміни до деяких законодавчих актів України (щодо повноважень Державної міграційної служби України) (р.№10268, н.д. В.Олійник).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

6 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національний архівний фонд та архівні установи" (щодо експертизи цінності документів) (р.№8755, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порядку зберігання архівних документів, пов’язаних із забезпеченням соціального захисту громадян (р.№9751, друге читання).

Проект Постанови про відзначення 1000-річчя від часу заснування Свято-Усікновенського Лядівського скельного чоловічого монастиря преподобним Антонієм Печерським (р.№10471, н.д. О.Зарубінський та ін.).

 

Інші питання:

 

Про підготовку проведення слухань у Комітеті на тему: "Про стан та невідкладні заходи зі збереження історико-архітектурної спадщини столиці України" (20 червня 2012 року).

Про підготовку проведення парламентських слухань на тему: "Українська книга: реалії сьогодення та перспективи розвитку вітчизняного книговидавництва та книгорозповсюдження" (4 липня 2012 року).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

6 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері інтелектуальної власності (р.№7526, друге читання). 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" (щодо впорядкування процедури обрання, затвердження та звільнення з посади керівника вищого навчального закладу) (р.№9432, н.д. Г.Задирко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону прав на промислові зразки" (щодо удосконалення деяких питань видачі та захисту патентів) (р.№9551, н.д. Ю.Кармазін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо заснування релігійними організаціями навчальних закладів) (р.№9580, н.д. В.Стретович та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про професійно-технічну освіту" та деяких інших законодавчих актів щодо вдосконалення підготовки працівників робітничих професій (р.№10058, н.д. П.Симоненко та ін).

             

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо фінансування позашкільних навчальних закладів та загальноосвітніх спеціалізованих шкіл-інтернатів) (р.№9766, н.д. К.Самойлик).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення підготовки працівників робітничих професій (р.№10059, н.д. П.Симоненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до "Прикінцевих положень" Господарського процесуального кодексу України (щодо захисту прав інтелектуальної власності під час проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні) (р.№10132, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до Глави 14 Бюджетного кодексу України (щодо фінансування початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) (р.№10279, н.д. В.Коваль).

Проект Постанови про відзначення 150-річчя від дня народження Бориса Дмитровича Грінченка (р.№10318, н.д. М.Луцький).

 

 Інші питання:

 

Про затвердження складу робочої групи з підготовки до другого читання проекту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення управління професійно-технічною освітою.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(вул.Грушевського, 5, зала № 5, о 14.00)

 

6 червня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від інфекційних хвороб (р.№8583, друге читання, зауваження Головного юридичного управління).

Проект Закону про виконання програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні (р.№10121, друге читання).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал № 3, о 14.30)

 

6 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо плати за приєднання до мереж суб’єктів природних монополій (р.№9011, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 43 Гірничого закону України (щодо соціальних гарантій працівників підприємств уранової промисловості) (р.№10328, н.д. Є.Волинець).

Проект Закону про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці" (щодо працівників калійно-магнієвих копалень) (р.№10393, н.д. В.Келестин, О.Васильєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо узгодження термінології при визначенні понять (р.№9771, н.д. І.Горіна, К.Ляпіна).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання діяльності суб’єктів господарювання у сфері комунальних послуг (р.№10368, н.д. І.Глущенко).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

6 червня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про кінематографію" щодо обов’язкового дублювання іноземних фільмів державною мовою (р.№10406, н.д. Ю.Костенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про зайнятість населення" (р.№10497, н.д. Н.Королевська та ін).

Проект Закону про зайнятість населення (р.№10497-1, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоров’я щодо забезпечення медичною допомогою осіб з рідкісними (орфанними) захворюваннями (р.№10383, н.д. В.Сушкевич, В.Карпук).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

6 червня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про порядок організації і проведення мирних заходів (р.№2450, повторне друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту (р.№10428, КМУ).

 

Інші питання:

 

Про хід підготовки на повторне перше читання проекту Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у сфері праці) (р.№8487).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.916, о 15.00)

 

6 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про звільнення суддів Конституційного Суду України (р.№10041, н.д. Ю.Кармазін).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо виконавчих органів юридичних осіб) (р.№10312, н.д. Ю.Воропаєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо уніфікації окремих положень стосовно поняття "треті особи") (р.№10342, н.д. Е.Шишкіна).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо вдосконалення контролю за дотриманням законодавства про рекламу) (р.№10138, н.д. А.Пінчук, І.Бережна).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України, що стосуються реєстрації місця проживання (р.№10254, н.д. В.Забарський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо взаємодії Ради міністрів Автономної Республіки Крим з міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади (р.10242, н.д. В.Забарський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення реалізації прав органів місцевого самоврядування (р.№10432, н.д. В.Литвин).

Проект Закону про місцеве та регіональне самоврядування в Україні (р.№10025, н.д. П.Симоненко та ін.).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Топонімічна реформа в Україні: передумови та перспективи" (4 липня 2012 року) (р.10476, н.д. Ю.Гнаткевич).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00)

 

6 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

             

Про зміни в складі комітетів.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

Про розгляд законопроектів на відповідність вимогам Регламенту Верховної Ради України (12 законопроектів: р.№№10393, 10413, 10418, 10359, 10423, 10404, 10436, 10455, 10408, 10458, 10421, 10428).

 

Інші питання:

 

Питання забезпечення діяльності та організації роботи Верховної Ради України.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.00)

 

6 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист суспільної моралі" (щодо державного нагляду) (р.№10447, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України "Про інформацію" (у новій редакції) та Закону України "Про доступ до публічної інформації" (р.№10455, КМУ).

Проект Закону про заборону спрямованої на дітей пропаганди гомосексуалізму (р.№10290, н.д. В.Колесніченко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо взаємодії Ради міністрів Автономної Республіки Крим з міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади (р.№10242, н.д. В.Забарський та ін.).

 

            Інші питання:

 

Про перешкоджання професійній діяльності журналістів Всеукраїнської правової газети "Дорожній контроль".

Про проведення слухань у Комітеті на тему: "Впровадження цифрових стандартів мовлення в Україні".

Про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Фартушного Миколу Всеволодовича, члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30)

 

5 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України щодо захисту прав дітей при поділі майна подружжя (р.№10238, н.д. Л.Литвинов, С.Майборода).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

 Проект Закону про заборону спрямованої на дітей пропаганди гомосексуалізму (р.№10290, н.д. В.Колесніченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" (щодо дотацій на працевлаштування) (р.№10422, н.д. В.Коновалюк).

 

 

 

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(виїзне засідання, м.Чернігів, проспект Миру, 43,

Обласна рада, зал засідань, о 13-00)

 

6 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про зайнятість населення (р.№10497-1, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про зайнятість населення" (р.№10497, н.д. Н.Королевська та ін.).

Проект Закону про організації роботодавців, їх об’єднання, права і гарантії їх діяльності (р.№10108, н.д. О.Шевчук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення сторін колективних переговорів (р.№10106, н.д. В.Хара та ін.).

Про відкликання проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" (щодо запровадження механізмів підтримки розвитку підприємницької діяльності та створення нових робочих місць) (р.№9596, н.д. В.Чуднов).

 

Інші питання:

 

Проблеми та напрями формування системи стимулювання роботодавців до  створення  та збереження робочих місць.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ, БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, зал № 2, о 14.30)

 

6 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

             

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України та виклад Закону України "Про страхування" у новій редакції (р.№9614, друге читання).

Проект Закону про інститути спільного інвестування (р.№9615, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо дипломатичних представництв) (р.№10402, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 5 Закону України "Про судовий збір" (щодо доповнення переліку пільгових категорій) (р.№10525, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 5 Закону України "Про судовий збір" (щодо особливостей сплати збору Аграрним фондом) (р.№10540, н.д. О.Царьов).

 

 

 

Головне організаційне управління

1 червня 2012 р.