ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 13 – 17 лютого 2012 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

15 лютого

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і статтею 27 Бюджетного кодексу України. (15 законопроектів: р.№№9590, 9646, 7277, 9525, 9659, 9517, 9657, 9537, 9712, 9727, 9708, 9709, 9663, 9691, 9697).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 10.00)

 

15 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про призначення позачергових місцевих виборів.

Про перейменування села Скригове Горохівського району Волинської області.

Проект Закону про внесення зміни до статті 23 Закону України "Про державну службу" (щодо граничного віку перебування на державній службі) (р.№9764, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про центральні органи виконавчої влади" щодо наказів центральних органів виконавчої влади (р.№9671, н.д. Є.Волинець).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (щодо порядку формування територіальних виборчих комісій) (р.№7480, н.д. М.Катеринчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Кабінет Міністрів України" (щодо патронатної служби) (р.№9224, друге читання).

Проект Закону про громадські організації (р.№7262-1, друге читання).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

15 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо забезпечення конституційних гарантій громадян, які перебувають під вартою і не визнані у встановленому законом порядку винними у вчиненні злочину) (р.№9307, н.д. Ю.Кармазін).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо удосконалення касаційного розгляду кримінальних справ) (р.№8578, н.д. І.Вернидубов, Д.Притика).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру" (щодо повноважень прокурора з попередження порушень закону) (р.№9499, н.д. В.Шемчук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за неприведення самовільно зайнятих земель у стан, придатний для використання за призначенням (р.№9430, н.д. А.Пінчук).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за порушення вимог законодавства про охорону праці та надр (р.№9071, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 292 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за втручання в роботу об'єктів трубопровідного транспорту (р.№9344, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо вдосконалення процедур здійснення конфіскації (р.№9208, друге читання, зауваження Головного юридичного управління).

 

Інші питання:

 

Інформація про стан виконання Рекомендацій за результатами проведення "круглого столу" з порядком денним: "Стан реалізації законодавства у сфері боротьби з торгівлею дітьми, дитячою проституцією і порнографією та перспективи його вдосконалення".

Інформація про результати розслідування низки кримінальних справ, порушених за окремими фактами дорожньо-транспортних пригод.

Інформація про результати перевірки депутатського звернення народного депутата України В.Коновалюка щодо протиправного володіння Міністерством юстиції України автомобілем: MERCEDESBENZ GL 420.

Інформація про результати перевірки депутатського звернення народного депутата України В.Стретовича щодо реагування на факти недопущення адвокатів до підозрюваних та проведення слідчих дій без залучення захисників протягом 6 днів.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 12.00)

 

15 лютого

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Закону України "Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори" (р.№9021).

 

Інші питання:

 

Про звернення громадськості з приводу передачі функцій з контролю безпеки харчових продуктів для здоров’я людини Державній ветеринарній та фітосанітарній службі України.

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 12.00)

 

17 лютого

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про Організацію ветеранів України (р.№7077,
н.д. П.Цибенко).

Проект Закону про внесення змін до статей 19 і 20 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" (щодо контролю за виконанням нормативу робочих місць) (р.№7379, КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 12.00)

 

14 лютого

 

Інші питання:

Про проведення Всеукраїнської спартакіади серед депутатів Верховної Ради України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад.

 

 

 

Головне організаційне управління

13 лютого 2012 р.