ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 17 – 20 квітня 2012 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ _____________________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 10.00)

 

18 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про призначення позачергових місцевих виборів.

Проект Постанови про запрошення представників іноземних держав та міжнародних організацій як офіційних спостерігачів на виборах народних депутатів України в жовтні 2012 року (р.№10144, н.д. А.Яценюк, Р.Князевич).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо оснащення приміщень для голосування веб-камерами) (р.№10149, н.д. В.Коновалюк).

Проект Закону про місцеві ініціативи (р.№9404, н.д. О.Черноморов).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (стосовно деяких питань організації роботи територіальних виборчих комісій) (р.№10123, н.д. Г.Арутюнов).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення управління професійно-технічною освітою (р.№9587, КМУ).

 

Інші питання:

 

Інформація робочої групи Комітету щодо ситуації, що склалася в Тростянецькій міській раді Сумської області.

Про Рекомендації комітетських слухань щодо правового статусу територіальних громад сіл, селищ, міст, які перебувають у складі інших територіальних громад.

Про звернення народного депутата України Ю.Гнаткевича щодо розгляду на засіданні Комітету проекту постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Топонімічна реформа в Україні: передумови та перспективи".

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 14.15)

 

18 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування повноважень державних органів у сферах природних монополій та у галузі зв’язку (р.№9750, друге читання).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

18 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо врегулювання питань авторського права і суміжних прав (р.№6523, н.д. М.Луцький та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про дошкільну освіту" (щодо безоплатного харчування дітей, які досягли п’ятирічного віку) (р.№9640, н.д. В.Курило).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про дошкільну освіту" (щодо виплати компенсації у випадку нестачі місця у дитячому садку) (р.№10083, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про освіту" (щодо державних гарантій педагогічним та науково-педагогічним працівникам) (р.№10173, н.д. А.Павловський, О.Дубовой).

             

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статей 89, 90 Бюджетного кодексу України (щодо правомірності здійснення видатків на утримання загальноосвітніх спеціалізованих шкіл-інтернатів) (р.№9327, н.д. О.Черпіцький).

Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України щодо участі батьків у додаткових витратах на повнолітніх дітей, які продовжують навчання (р.№9480, н.д. Ю.Ковалевська).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення умов призначення пенсії) (р.№10085, н.д. О.Тищенко).

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" (щодо державної фінансової підтримки шляхом надання безвідсоткової довгострокової позички КП "НВК "Іскра") (р.№10169, н.д. Я.Сухий).

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці" (щодо особливості здобуття освіти) (р.№10233, н.д. В.Турманов).

Проект Закону про внесення змін до статті 10 Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці" (щодо пільг дітей шахтарів) (р.№10278, н.д. Н.Королевська та ін.).

 

 Інші питання:

 

Про затвердження Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Освіта в сільській місцевості: кризові тенденції та шляхи їх подолання"
(14 березня 2012
 року).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(пл.Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 12.00)

 

18 квітня

           

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони штучного переривання вагітності (р.№10170, н.д. А.Шкіль). 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" (щодо забезпечення соціальних гарантій медичних та фармацевтичних працівників) (р.№10207, н.д. В.Карпук, С.Шевчук).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

18 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України "Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування" (щодо сплати збору на транспортні засоби) (р.№10110, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" (щодо відтермінування сплати страхових внесків для гірничих підприємств) (р.№10137, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо збільшення соціальних виплат та заробітних плат) (р.№10214, н.д. А.Яценюк).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.916, о 10.00)

 

18 квітня

 

Інші питання:

 

Круглий стіл: "Удосконалення правового регулювання діяльності Конституційного Суду України". 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним (о 15.00):

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо виконання судових рішень) (р.№10142, н.д. Д.Шпенов, М.Рудченко).

Проект Закону про внесення змін до статті 328 Цивільного процесуального кодексу України (щодо підстав відмови у відкритті касаційного провадження) (р.№10287, н.д. О.Шустік).

Проект Закону про впорядкування норм окремих законів України у відповідності до норм Закону України "Про інформацію" (р.№10157, н.д. В.Уколов). 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.30)

 

19 квітня

 

Інші питання:

 

Круглий стіл: "Про виконання Закону України "Про Загальнодержавну програму "Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини" на період до 2016 року.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ, БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, зал № 2, о 14.30)

 

19 квітня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо впорядкування податкового декларування) (р.№10281,  друге читання).

 

 

Головне організаційне управління

13 квітня 2012 р.