ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 19 – 23 березня 2012 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.00)

 

20 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пріоритетність соціального розвитку села та агропромислового комплексу в народному господарстві" (щодо надання індивідуальним сільським забудовникам державних пільгових кредитів) (р.№7209,  друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 7 Закону України "Про пестициди і агрохімікати" щодо упорядкування надання адміністративних послуг (р.№9395, КМУ).

Проект Постанови про погодження матеріалів місця розташування об’єкта (р.№9329, КМУ).

 

 

 

   

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

21 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про національне антикорупційне бюро (р.№9746, н.д. А.Яценюк).

 

         IІ. Законопроект, з опрацювання якого Комітет  є не головним:  

 

          Проект Закону про внесення зміни до статті 309 Кримінального кодексу України щодо звільнення від кримінальної відповідальності осіб, які вчинили злочини у сфері обігу наркотичних засобів, їх аналогів або прекурсорів (р.№10103, н.д. І.Денькович).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

21 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

   Проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків" (щодо житлового фонду пенітенціарної системи) (р.№9595, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Житлового кодексу Української РСР щодо забезпечення педагогічних та науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів освіти житлом в першочерговому порядку (р.№9702, н.д. Ю.Кармазін).

   Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення прибудинкової території (р.№9730, КМУ).

   Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей передачі в оренду чи концесію об'єктів у сферах теплопостачання, водопостачання та водовідведення, що перебувають у комунальній власності (р.№9739, КМУ).

   Проект Закону про внесення зміни до статті 41 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (р.№10067, КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

21 березня

           

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і статтею 27 Бюджетного кодексу України (18 законопроектів: р.№№9724, 9725, 9787, 9770, 9709, 9590, 9655, 9655-1, 9655-2, 10020, 10057, 10065, 10074, 10064, 10063, 10031, 10033, 10034).

 

Інші питання:

 

Погодження рішень Кабінету Міністрів України щодо перерозподілу і передачі бюджетних призначень головних розпорядників коштів державного бюджету.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

21 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про призначення позачергових місцевих виборів.

Про перейменування села Просокиряни Глибоцького району Чернівецької області.

Проект Закону про внесення змін до статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо забезпечення прозорості роботи місцевих рад) (р.№9599, н.д. А.Гриценко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні нагороди України" (щодо присвоєння звання Герой України) (р.№9537, н.д. А.Яценюк).

 Проект Постанови про присвоєння місту Путивль Сумської області почесного звання "Місто партизанської слави" (р.№9675, н.д. В.Даниленко). 

Проект Закону про статус міст-героїв Одеса та Керч (р.№4822, н.д. Л.Грач).

Проект Постанови про присвоєння місту Феодосія Автономної Республіки Крим вищого ступеня відзнаки - звання "Місто-Герой" (р.№5028, н.д. Б.Дейч).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо особливостей голосування виборців з особливими потребами) (р.№9306, н.д. В.Сушкевич, Я.Сухий).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

21 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про охорону зелених насаджень в містах та інших населених пунктах (р.№9628, н.д. І.Заєць, М.Шершун).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" (щодо посилення повноважень органів місцевого самоврядування) (р.№10009, н.д. А.Семинога та ін.).

Проект Закону про реформування та вдосконалення дозвільної системи у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального і невиснажливого використання природних ресурсів та екологічної безпеки, зменшення регуляторного тиску на суб'єктів господарювання (р.№9139, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" (щодо стимулювання виробництва електроенергії з альтернативних джерел енергії) (р.№10119, н.д. Ю.Льовочкіна, Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про екстрену медичну допомогу (р.№10155, н.д. Т.Бахтеєва).\

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України щодо посилення вимог стосовно охорони довкілля під час вирішення питань вилучення (викупу), надання, зміни цільового призначення земельних ділянок (р.№10066, КМУ).

 

Інші питання:

 

Про лист Рахункової палати України щодо результатів аудиту використання коштів державного бюджету, виділених Державному управлінню охорони навколишнього  природного середовища та Державним екологічним інспекціям в Харківській і Сумській областях.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 14.15)

 

20 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про зняття з розгляду проекту Закону України про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльность в Україні (р.№4487-1, н.д. О.Бондар та ін.). 

Про зняття з розгляду проекту Закону про регулювання оціночної діяльності в Україні (р.№4487, н.д. К.Куликов).

Про зняття з розгляду проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення відповідальності акціонерів акціонерних товариств, які є посадовими особами органів акціонерного товариства) (р.№9711, н.д. П.Лебедєв).

Проект Закону про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності (р.№10006, друге читання).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Господарського кодексу України щодо фізичних осіб-підприємців" (р.№2398).

Проект Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо безпеки продукції (р.№9733, КМУ).

Проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення умов поставок (р.№9602, КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

21 березня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 262 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо адміністративного затримання органами внутрішніх справ) (р.№9134, н.д. В.Шемчук).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо використання зображення лікарів) (р.№9736, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення рівності прав одиноких матерів та одиноких батьків (р.№10045, н.д. Ю.Ковалевська).

Проект Закону про внесення зміни до Податкового кодексу України (щодо переведення економіки України на інноваційну модель розвитку) (р.№10070, н.д. П.Симоненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України щодо створення рівних умов для реалізації прав жінок і чоловіків (р.№10074, н.д. Ю.Ковалевська).

Проект Закону про внесення змін до статті 304 Податкового кодексу України (щодо податкового стимулювання сільськогосподарських товаровиробників)  (р.№10094, н.д. Ю.Самойленко).

Проект Закону про внесення змін до статті 229 Податкового кодексу України (щодо особливостей оподаткування спирту етилового, який використовується для виробництва оцту спиртового) (р.№10109, н.д. П.Писарчук, В.Матвєєв).

 Проект Закону про внесення зміни до статті 41 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (щодо компенсаційних виплат) (р.№10067, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання в галузі зв'язку (р.№9747, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про доступ до публічної інформації" (щодо узгодження із Законом України "Про засади запобігання та протидії корупції") (р.№9142, н.д. Р.Князевич).

Проект Закону про внесення змін до статті 206 Податкового кодексу України щодо оподаткування товарів, які тимчасово ввозяться на митну територію України (р.№9227, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" (щодо стимулювання виробництва електричної енергії з біогазу) (р.№10183, н.д. М.Романюк).

Перелік законопроектів, що не належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, не регулюються нормами і принципами СОТ та не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи або регулюються національним законодавством країн – членів ЄС (15 законопроектів: р.№10096-,10096,10126,9641,9643,9216,9124,9059,10034,10051,10098,10038,10024,9720),          

 

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

 

21 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України" та деяких інших законодавчих актів України (щодо спрощення візового режиму для України) (р.№9592, н.д. І.Рибаков та ін.)

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про документи, що посвідчують особу, її спеціальний статус та підтверджують громадянство України (р.№10036, н.д. В.Коновалюк та ін.).

Проект Закону про документи України, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України, дають право на виїзд з України та в'їзд в Україну (р.№10036-1, КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

21 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про відзначення 90-річчя з дня народження Анатолія Дімарова (р.№10203, н.д. В.Яворівський та ін.).

Проект Постанови про відзначення 110-річчя з дня народження Зої Гайдай (р.№10204, н.д. В.Яворівський та ін.).

 

Інші питання:

 

Про пропозиції до проекту Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Стан суспільної моралі в Україні".  

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

21 березня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері інтелектуальної власності (р.№7526, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань освіти (щодо вдосконалення державної політики в галузі освіти) (р.№8622, н.д. К.Самойлик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення управління професійно-технічною освітою (р.№9587, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про безоплатну правову допомогу” (щодо юридичних клінік) (р.№9525, н.д. П.Мельник).

Проект Закону про систему професійних кваліфікацій (р.№9625, н.д. О.Шевчук та ін.).

 Проект Закону про внесення змін до Житлового кодексу Української РСР щодо забезпечення педагогічних та науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів освіти житлом в першочерговому порядку (р.№9702, н.д. Ю.Кармазін).

 

Інші питання:

 

Про реалізацію Закону України “Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки”.

Про результати проведення Рахунковою палатою України аудиту Національної бібліотеки України ім.В.І.Вернадського та заходи щодо поліпшення її діяльності.

Про результати аудиту ефективності використання коштів Державного бюджету на забезпечення навчальних закладів підручниками і посібниками.

Про результати аналізу формування і виконання у 2010-2011 роках Державного замовлення на поставку продукції для державних потреб.

Про призначення Тіран С.В. на вакантну посаду головного консультанта секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти.

Про призначення Шаламай М.І. на посаду старшого консультанта секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(вул. М.Грушевського, 5, зал № 5, о 14.00)

 

21 березня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення дозвільних процедур у сфері забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення (р.№9378, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заборони знаходження особи, яка не досягла 16-річного віку, у закладі, в якому здійснюється розпивання алкогольних напоїв у нічний час) (р.№8138, н.д. В.Даниленко). 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо протидії дитячій проституції (р.№9540, н.д. В.Шемчук та ін.).

 

Інші питання:

 

Епідемічна ситуація з грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій в Україні. Звіт про роботу Центру грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій ДЗ "Центральна санітарно-епідеміологічна станція МОЗ України" в епідемічному сезоні з грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій 2011-2012 рр.  

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

  (вул. Липська, 3, зал №3, о  14.30)

 

21 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про зняття з розгляду проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про теплопостачання" (щодо модернізації, реконструкції та будівництва об'єктів у сфері теплопостачання) (р.№4765, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлюваних джерел енергії, (р.№8455, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Гірничого закону України щодо компенсацій за оплату комунальних послуг (р.№5294, повторне перше читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (щодо відтермінування сплати страхових внесків для гірничих підприємств) (р.№10137, КМУ).

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул. М.Грушевського, 5, конференц-зал, о 14.00)

 

22 березня

 

   І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо уніфікації законодавства в частині нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів (р.№10016, н.д. В.Сушкевич, Є.Шаго).

 

Інші питання:

 

Про стан виконання Закону України "Про ратифікацію Конвенції про права  інвалідів і Факультативного протоколу до неї" № 1767-VI від 16 грудня 2009 року та про подальші заходи щодо імплементації основних положень Конвенції в національне законодавство.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

21 березня

           

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про проект Рекомендацій парламентських слухань: "Етнонаціональна політика України: здобутки та перспективи".

 

Інші питання:

 

Про результати аудиту ефективності використання коштів, виділених з Державного бюджету у 2009-2011 роках на розселення та облаштування в Автономній Республіці Крим депортованих кримських татар і осіб інших національностей, які були депортовані з території України.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул. Грушевського, 5, зал №5, о 12.00)

 

20 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо упорядкування питання надання адміністративних послуг (р.№8671, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 20 Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо гарантій трудових прав) (р.№10007, н.д. В.Шемчук).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Україною та Організацією Об'єднаних Націй про виконання вироків, винесених Міжнародним кримінальним трибуналом для колишньої Югославії (р.№0248, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо обговорення відповідей на депутатські запити (р.№9652, н.д. Р.Князевич).

Проект Постанови про зміну і встановлення меж міста Барвінкове Барвінківського району Харківської області (р.№10048, н.д. О.Омельченко  та ін.).

Проект Закону про Концепцію реформи місцевого самоврядування (р.№9646, н.д. Ю.Ганущак та ін.).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул.Садова, 3а,  кімн.1034-а,  о 14.30)

 

20 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури застосування реєстраторів розрахункових операцій (р.№10147,  н.д. Д.Омельянович).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про ліцензування певних видів господарської діяльності” (р.№9654, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності" (щодо питань цивільної авіації) (р.№9601,  друге читання).

Про проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо державно-приватного партнерства).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення зміни до статті 2 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" (р.№2779).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

21 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

             

Про зміни в складі комітетів.

Проект Закону про внесення змін до статті 20 Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо гарантій трудових прав народного депутата України)  (р.№10007, н.д. В.Шемчук).

 

Інші питання:

 

Питання забезпечення діяльності та організації роботи Верховної Ради України.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.00)

 

21 березня

 

Інші питання:

 

Про Звіт Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за 2011 рік.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

20 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення зміни до статті 61 Сімейного кодексу України щодо приведення у відповідність із Конституцією України" (р.№8639).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до статті 11 Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" щодо звуження переліку умов припинення виплат допомоги при народженні дитини" (р.№9370).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо повернення дитини) (р.№8003, н.д. Ю.Льовочкіна).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" (щодо визначення розміру допомоги) (р.№9003, н.д. А.Павловський).

Проект Закону про внесення зміни до статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) (р.№9547, н.д. В.Мойсик). 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо змін порядку оподаткування туроператорської та турагентської діяльності) (р.№10004, н.д. Б.Дейч).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення рівності прав одиноких матерів та одиноких батьків (р.№10045, н.д. Ю.Ковалевська).

 

Інші питання:

 

            Про виконання вимог Закону України "Про волонтерську діяльність" (щодо визначення центрального органу виконавчої влади у сфері волонтерської діяльності).

 

 

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

 

21 березня

 

Круглий стіл: "Оплата праці – українські реалії та перспективи реформування".

 

Інші питання: о 17.00

 

Про хід виконання Рекомендацій парламентських слухань на тему: "Про державну політику щодо вирішення проблеми повернення втрачених (знецінених) заощаджень громадян.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ, БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.30)

 

21 березня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про державні лотереї в Україні (р.№8652, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України з питань реалізації національного проекту "Повітряний експрес" - залізничне пасажирське сполучення м. Київ - міжнародний аеропорт "Бориспіль" і будівництво інших інфраструктурних об'єктів Київського регіону" (р.№9649,  н.д. О.Маліч).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Єдиний митний тариф" з питань реалізації національного проекту "Повітряний експрес" - залізничне пасажирське сполучення м. Київ - міжнародний аеропорт "Бориспіль" і будівництво інших інфраструктурних об'єктів Київського регіону" (р.№9650, н.д. О.Маліч).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо спеціального режиму оподаткування суб'єктів індустрії програмної продукції (р.№9744, н.д. Є.Царьков та ін.).

 

Інші питання:

 

Інформація Міністра фінансів України Колобова Ю.В. щодо основних напрямків роботи Міністерства фінансів України у 2012 році.

 

 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

_____________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 14.15)

 

22 березня

 

Інші питання:

 

            Про перелік підприємств, що  плануються до приватизації у 2012 році.

 

 

 

Головне організаційне управління

19  березня 2012 р.