ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 18 – 22 червня  2012 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.00)

 

19 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про аграрні розписки (р.№9610, н.д. С.Терещук, Г.Калетнік).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо Гарантійного фонду виконання зобов'язань за складськими документами на зерно) (р.№9611, н.д. С.Терещук).

Проект Закону про розвиток кооперації у сільському господарстві України  (р.№10257, н.д. Симоненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України" (щодо діяльності Аграрного фонду) (р.№10417, н.д. В.Хомутиннік).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

 (вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

20 червня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо державного регулювання та управління у сфері транспорту та дорожнього господарства) (р.№10458, КМУ).

 

Інші питання:   

 

Звіт про підсумки роботи Комітету у лютому-липні 2012 року.

План роботи Комітету на одинадцяту сесію.

        

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00)

 

20 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державного регулювання у сфері комунальних послуг   (р.№10499, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до законів України "Про архітектурну діяльність" та "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" (щодо ліцензування господарської діяльності в будівництві) (р.№10131, друге читання).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (Розвиток системи водопостачання та водовідведення в місті Миколаїв) та Листа про внесення змін до Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (Розвиток системи  водопостачання  та  водовідведення  в місті Миколаїв) (р.№0259, Президент України).

 

Інші питання:   

 

Інформація про розгляд проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо плати за приєднання до мереж суб'єктів природних монополій (р.№9011).

Інформація про проект Закону про засади державної регіональної політики (р.№6462, доопрацьований), підготовлений робочою групою для розгляду у повторному першому читанні.

План роботи Комітету на одинадцяту сесію.

             

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

20 червня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і статтею 27 Бюджетного кодексу України (16 законопроектів: р.№№0257, 0258, 10470, 10472, 10445, 10469, 10375, 10428, 10429, 10431, 10460, 10507, 10515, 10493, 10500, 10451-1).

 

Інші питання:   

Погодження рішень Кабінету Міністрів України щодо перерозподілу і передачі бюджетних призначень головних розпорядників коштів державного бюджету та розподілу субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ____________________________________________________________________

 (вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

20 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про присвоєння найменування населеному пункту Радомишльського району Житомирської області.

Про зміну і встановлення меж міста Тячів Тячівського району Закарпатської області.

Про призначення позачергових місцевих виборів.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну службу" (щодо використання службового транспорту) (р.№10475, н.д. Ю.Ганущак, А.Павловський).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту бездомних осіб (р.№9475, друге читання).

 

Інші питання:   

 

Інформація Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на підготовку та підвищення кваліфікації державних службовців.

Інформація Рахункової палати України щодо результатів аналізу взаємовідносин Державного бюджету України та місцевих бюджетів у 2010 – 2011 роках.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

20 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Кодексу цивільного захисту України (р.№10294, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підтримки бюджетних природоохоронних установ загальнодержавного і міжнародного значення (р.№10507, н.д. А.Семинога).

Проект Закону про внесення змін до статті 39 Закону України
"Про охорону навколишнього природного середовища" і визначення
земель у межах облікових категорій землі сільськогосподарського і лісогосподарського призначення природними об'єктами загальнодержавного значення (р.№10526, н.д. М.Шершун).

Проект Постанови про заходи щодо збереження регіонального ландшафтного парку "Бакальська коса" в Автономній Республіці Крим (р.№10604, н.д. В.Даниленко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус гірських населених пунктів в Україні" (щодо зміни висоти розташування населеного пункту) (р.№10545, н.д. М.Катеринчук).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо права складати протоколи про адміністративні правопорушення (р.№10517, н.д. Ю.Ковалевська).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо підтримки бюджетних природоохоронних установ загальнодержавного і міжнародного значення) (р.№10508, н.д. А.Семинога).

 Проект Закону про ратифікацію Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (Розвиток системи водопостачання та водовідведення в місті Миколаїв) та Листа про внесення змін до Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (Розвиток системи водопостачання та водовідведення в місті Миколаїв) (р.№0259, Президент України).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.Велика Житомирська, 11, кімн.304, о 14.15)

 

19 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про технічну інвентаризацію об'єктів нерухомого майна (р.№10286, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення та спрощення процедури державної реєстрації земельних ділянок та речових прав на нерухоме майно (р.№10365, друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до статті 16 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" (щодо права власності) (р.№10577, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 28 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень"
щодо отримання інформації співвласниками багатоквартирного будинку (р.№10547, КМУ).

Проект Закону про ціни і ціноутворення (р.№9361, друге читання).

Проект Закону про основи розвитку Автономної Республіки Крим та особливості провадження інвестиційної діяльності на її території     (р.№8763, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про регулювання товарообмінних (бартерних) операцій у галузі зовнішньоекономічної діяльності"(р.№10020, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей провадження господарської діяльності із забезпечення функціонування дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв міжнародних міжурядових організацій в Україні (р.№10411, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення умов поставок (р.№9602, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо використання моторних палив з вмістом біокомпонентів (р.№10572, н.д. П.Климець).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо виробництва та використання моторних палив з вмістом біокомпонентів (р.№10572-1, КМУ).

 

 

 

           

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3-а  кімн.620, о 15.00)

 

                                                                  20 червня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо удосконалення окремих положень діяльності Верховного Суду України (р.№10076, н.д. С.Ківалов, Д.Притика).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту персональних даних (р.№10472, н.д.  О.Шевчук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про
збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" щодо уточнення окремих положень (р.№10295, н.д. Н.Королевська
та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо вдосконалення контролю за дотриманням законодавства про рекламу)                   (р.№10138, н.д. А.Пінчук, І.Бережна).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у сфері праці) (р.№8487, н.д. О.Шевчук, Я.Сухий).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони проявів сексизму у рекламі (р.№10441, н.д. Ю. Ковалевська).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо    кримінальної    відповідальності  за пропаганду фашизму) (р.№9559, н.д. В.Матвєєв).

Проект Закону про внесення доповнень до Податкового кодексу України (щодо права на пільгове придбання автомобіля багатодітною сім'єю) (р.№10494, н.д. К.Лук’янова, В.Суслов).

Проект Закону про внесення доповнення до Закону України "Про охорону дитинства" (щодо надання пільг на придбання автомобіля багатодітних сімей) (р.№10504, н.д. К.Лук’янова, В.Суслов).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо перегляду граничного обсягу виручки від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню та застосування комунальними підприємствами спрощеної системи оподаткування) (р.№10260, н.д. С.Кошин).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України
та деяких інших законів України щодо підтримки національного товаровиробника (р.№10453, н.д. Н.Королевська та ін.).

Проект Закону про внесення змін до статті 22 Закону України "Про рекламу" (щодо реклами натуральних вин, пива та визначення поняття спеціалізованого видання) (р.№9507, н.д. О.Голуб, П.Климець).

Проект Закону про споживче кредитування (р.№9593, н.д. Ю.Полунєєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гарантування внесків (вкладів) членів кредитних спілок на депозитні рахунки (р.№10519, н.д. Ю.Полунєєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо участі Збройних Сил України в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки (р.№10491, КМУ).

Законопроекти, що не належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, не регулюються нормами і принципами СОТ та не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи або регулюються національним законодавством країн – членів ЄС (34 законопроекти: р.№№10522, 10526, 10494, 10529, 10530, 10374, 10503, 10511, 10496, 10525, 10395, 10517, 10506, 10512, 10505, 0257, 10499, 10451-1, 10482, 0258, 10528, 10365, 8614, 10507, 10378, 10367, 10275, 10484, 10463, 10531, 10533, 10534, 10532, 10106).

           

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

20 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення відповідальності за незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару, та злочини, пов'язані з оборотом товарів, що не відповідають встановленим вимогам законодавства) (р.№9477, н.д. А.Кінах та ін.).

 

Інші питання:   

 

Інформація про стан підготовки до другого читання проекту Закону "Про внесення змін до Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України (щодо відповідальності за незаконне поводження зі зброєю та вибуховонебезпечними матеріалами)" (р.№10554).

Інформація про стан підготовки до другого читання проекту Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за фальсифікацію або обіг фальсифікованих лікарських засобів" (р.№10561).

Інформація про стан підготовки до другого читання проекту Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо діяльності Міністерства внутрішніх справ, Міністерства надзвичайних ситуацій, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується через відповідних міністрів)" (р.№10219).

Інформація Рахункової палати України щодо результатів аудиту ефективності використання бюджетних коштів, виділених Державному науково-дослідному експертно-криміналістичному центру Міністерства внутрішніх справ України та науково-дослідним експертно-криміналістичним центрам при головних управліннях МВС України в м.Києві, Київській області та при Управлінні МВС на Південно-Західній залізниці.

Про затвердження рекомендацій "круглого столу" на тему: "Участь релігійних організацій у формуванні законодавчих ініціатив у сфері пенітенціарної політики" від 29.05.2012 року.

Щодо рішення Комітету за результатами розгляду 13.06.2012 р. питання про "Інформацію щодо аналізу практики застосування прийнятих законів України з питань, віднесених до предмету відання Комітету".

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

 (вул.Грушевського,5, третій поверх, о 12.00)

 

19 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди про порядок передачі зразків наркотичних засобів, психотропних речовин та їх прекурсорів (у межах країн СНД) (р.№0251, друге читання).

 

 

20 червня

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Монголії про співробітництво у галузі попередження надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків (р.№0258, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Договору між Україною та Туркменістаном про довгострокове торговельно-економічне співробітництво (р.№0260, Президент України).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

 Проект Закону про ратифікацію Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (Розвиток системи водопостачання та водовідведення в місті Миколаїв) та Листа про внесення змін до Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (Розвиток системи водопостачання та водовідведення в місті Миколаїв) (р.№0259, Президент України).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

 (вул.Грушевського, 5, конференц-зал, о 15.00)

 

20 червня

 

Інші питання:

 

Слухання у Комітеті: "Обговорення прийнятого у першому читанні за основу проекту Закону "Про засади державної мовної політики" (р.№9073).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн.1316, о 15.00)

 

20 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері інтелектуальної власності (р.№7526, друге читання). 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальну середню освіту" (щодо наповнюваності класів та реорганізації загальноосвітніх навчальних закладів) (р.№9062, повторне перше читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" (щодо впорядкування процедури обрання, затвердження та звільнення з посади керівника вищого навчального закладу) (р.№9432, н.д. Г.Задирко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону прав на промислові зразки" (щодо удосконалення деяких питань видачі та захисту патентів) (р.№9551, н.д. Ю.Кармазін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо заснування релігійними організаціями навчальних закладів) (р.№9580, н.д. В.Стретович та ін.).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення управління професійно-технічною освітою (р.№9587, друге читання).

Проект Закону про діяльність в Антарктиці (р.№10033, н.д. К.Самойлик).

 Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про професійно-технічну освіту" та деяких інших законодавчих актів щодо вдосконалення підготовки працівників робітничих професій (р.№10058, н.д. П.Симоненко та ін.).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним: 

 

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо фінансування позашкільних навчальних закладів та загальноосвітніх спеціалізованих шкіл-інтернатів) (р.№9766, н.д. К.Самойлик).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення підготовки працівників робітничих професій (р.№10059, н.д. П.Симоненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Глави 14 Бюджетного кодексу України (щодо фінансування початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) (р.№10279, н.д. В.Коваль).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо закупівель товарів, робіт та послуг у сфері наукової діяльності) (р.№10315, н.д. М.Луцький та ін.).

Проект Постанови про відзначення 150-річчя від дня народження Бориса Дмитровича Грінченка (р.№10318, н.д. М.Луцький).

 

Інші питання:

 

Про стан і перспективи організаційно-правового забезпечення освітньої політики щодо підготовки спеціалістів для авіації.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

 

____________________________________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн.1224, о 15.00)

20  червня    

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект  Закону про внесення змін до деяких законів України щодо участі Збройних Сил України в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки (р.№10491, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про організацію оборонного планування" (щодо удосконалення норм Закону) (р.№10431, КМУ).

Проект Закону про деякі питання заборгованості підприємств оборонно-промислового комплексу - учасників Державного концерну "Укроборонпром" та забезпечення їх стабільного розвитку (р.№10034, н.д. В.Забарський).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(вул.Грушевського, 5, кулуари третього поверху, о 14.00)

 

20  червня 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про екстрену медичну допомогу (р.№10155, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо вільного вибору санаторно-курортного закладу (р.№10437, КМУ).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

_______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал № 3, о 14.30)

 

20 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці" (щодо працівників калійно-магнієвих копалень) (р.№10393, н.д. В.Келестин, О.Васильєв).

Проект Закону про державне регулювання в енергетиці України (р.№0889, друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про електроенергетику" щодо забезпечення надійного (безперебійного) постачання електричної енергії споживачам та інвестування в інфраструктуру (р.№10337, друге читання).

Про зняття з розгляду проекту Закону про регулювання у сфері енергозбереження (р.№7231, друге читання) та визнання такою, що втратила чинність Постанови Верховної Ради України про прийняття за основу проекту Закону про регулювання у сфері енергозбереження (№2622-VI від 21 жовтня 2010 року).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 140 Податкового кодексу України (щодо витрат паливно-енергетичних ресурсів) (р.№10574, КМУ).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.30)

 

20 червня 

 

Інші питання (спільно з Комітетом з питань соціальної політики та праці):   

Щодо аналізу діяльності Фонду соціального захисту інвалідів.

 

 (вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 16.00)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 13 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо першочергового безоплатного забезпечення санаторно-курортним лікуванням інвалідів війни) (р.№10532, н.д. В.Сушкевич та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці" (щодо особливості здобуття освіти) (р.№10233, н.д. В.Турманов).

 

           

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 14.30)

 

21 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про Єдиний державний демографічний реєстр (р.№10492, н.д. В.Грицак).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення  рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у сфері праці), (р.№8487, повторне перше читання).

Проект Постанови про Рекомендації парламентських слухань на тему: "Етнонаціональна політика України: здобутки та перспективи" (р.№10247, друге читання).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1034-а, о 14.30)

 

19 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про  внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо упорядкування діяльності з надання послуг посередництва у створенні сім'ї та знайомств (р.№10516, н.д. І.Бережна та ін.).

Проект Закону України про   внесення змін до деяких законів України (щодо ліцензування імпорту лікарських засобів та визначення терміну "активний фармацевтичний інгредієнт") (р.№10562, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" щодо відміни плати за надання відомостей з Єдиного державного реєстру (р.№9729, друге читання).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00)

 

20 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про зміни в складі комітетів.

Про проект календарного плану роботи одинадцятої сесії Верховної Ради України шостого скликання (вересень – грудень 2012 року).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів на відповідність вимогам Регламенту Верховної Ради України (16 законопроектів: р.№№10484, 10485, 10494, 10508, 10444, 10398, 10480, 10415, 10464, 10440, 10451-1, 10434, 10466, 10528, 10548, 10511).

 

Інші питання:

 

План роботи Комітету на одинадцяту сесію.

 

 

 

                       

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.00)

 

21 червня

 

Інші питання:   

 

Про дотримання Міністерством соціальної політики України, Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України вимог законодавства щодо формування та реалізації  державної політики з питань  сім’ї та дітей,  молоді, фізичної культури та спорту.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.30)

 

20 червня

 

Інші питання (спільно з Комітетом у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів):   

Щодо аналізу діяльності Фонду соціального захисту інвалідів.

 

20 червня, о 16.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування здійснення державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про охорону праці" (р.№8484).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" (щодо дотацій на працевлаштування) (р.№10422, н.д. В.Коновалюк).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (щодо стимулювання створення нових робочих місць фізичними особами-підприємцями) (р.№10430, н.д. Н.Королевська та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо підвищення рівня народжуваності та престижу материнства) (р.№10413, н.д. А.Яценюк, Л.Оробець).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про призначення пенсії за віком особам, що мають дітей (р.№10376, н.д. К.Лук’янова).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо визначення зарплати для обчислення пенсії (р.№10386, н.д. В.Сушкевич).

Проект Закону про внесення змін до статті 43 Гірничого закону України (щодо соціальних гарантій працівників підприємств уранової промисловості) (р.№10328, н.д. Є.Волинець).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо вільного вибору санаторно-курортного закладу (р.№10437, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо повернення та компенсації втрачених (знецінених) заощаджень громадян)" (р.№10380, н.д. П.Симоненко, В.Матвєєв).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо стимулювання підвищення рівня народжуваності та престижу материнства) (р.№10414, н.д. А.Яценюк, Л.Оробець).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування спеціальних пенсій народним депутатам України, членам Кабінету Міністрів України, суддям, державним службовцям і прирівняним до них особам, посадовим особам органів місцевого самоврядування (р.№10358, н.д. Д.Ветвицький).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ І ЗВ‘ЯЗКУ

____________________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн.934, о 14.30)

 

20  червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Протоколу між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Таджикистан про внесення змін до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Таджикистан про співробітництво в галузі технічного захисту інформації (р.№0257, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 36 Закону України "Про автомобільний транспорт" щодо звільнення осіб, які мають право на безкоштовний проїзд, від сплати автостанційного збору (р.№10081, н.д. Д.Ветвицький). 

 Проект Закону про внесення змін до статті 7 Закону України "Про автомобільний транспорт" (щодо делегування повноважень на організацію приміських пасажирських перевезень) (р.№10372, н.д. В.Олійник). 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо державного регулювання та управління у сфері транспорту та дорожнього господарства) (р.№10458, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 25 Закону України "Про дорожній рух" щодо встановлення дорожніх знаків і розмітки на нерегульованих перехрестях (р.№10259, н.д. Ю.Прокопчук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання в галузі зв'язку (р.№9747, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо відомчої реєстрації транспортних засобів (р.№9209, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення безпеки дорожнього руху та регулювання дозвільної системи здійснення міжнародних перевезень пасажирів і вантажів (р.№5220-д, н.д. В.Олійник).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо відповідальності власників транспортних засобів за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху (р.№10371-1, н.д. Ю.Ганущак).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху (р.№10371, н.д. І.Савченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху (р.№10371-2, н.д. В.Стретович).

Проект Закону про державну програму запровадження електронного голосування (р.№10079,  н.д. О.Тищенко).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про спрощений порядок переміщення ділянкою автомобільної дороги Славутич - Чорнобильська АЕС, яка проходить територією Республіки Білорусь, працівників, транспортних засобів та вантажів Чорнобильської АЕС і підприємств, що провадять діяльність у зоні відчуження, а також іноземних спеціалістів, залучених до реалізації міжнародних проектів стосовно закриття Чорнобильської АЕС, та Протоколу до неї (р.№0256, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо місцевих податків і зборів) (р.№10349, н.д. О.Лукашук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо покращення умов пенсійного забезпечення бортпровідників повітряних суден цивільної авіації) (р.№10463, н.д. А.Сенченко).

 

Інші питання:   

 

Про результати підготовки до  виїзного засідання Комітету.

План основних заходів Комітету на одинадцяту сесію.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ, БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.30)

 

20 червня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України та виклад Закону України "Про страхування" у новій редакції (р.№9614, друге читання).

Проект Закону про інститути спільного інвестування (р.№9615, друге читання).

Проект Закону про систему депозитарного обліку цінних паперів (р.№9428, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо державної податкової служби у зв'язку з проведенням адміністративної реформи) (р.№10224, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" (щодо приведення ставок ввізного мита до критеріїв СОТ) (р.№9241-д, друге читання).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів" (р.№9462).

Проект Закону про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України (щодо реалізації проекту з будівництва інфраструктурних об'єктів Київського регіону) (р.№9649-д, друге читання).

 

 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

_____________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 14.15)

 

21 червня

 

 

Інші питання:

 

            Звіт Фонду державного майна України та хід виконання Державної програми приватизації у 2011 році.

 

 

Головне організаційне управління

19.06.2012 р.