ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 21 – 24 травня 2012 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.00)

 

22 травня 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів України щодо проведення робіт із землеустрою, пов‘язаних із встановленням і зміною меж адміністративно-територіальних одиниць (р.№10042, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності (р.№10043, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (про заходи щодо розвитку кооперації) (р.№9498, н.д. І.Горіна).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

23 травня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України "Про інформацію (у новій редакції) та Закону України "Про доступ до публічної інформації (р.№10455, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України та виклад Закону України "Про страхування" у новій редакції (р.№9614,  н.д. А.Пінчук, та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони звуження існуючого обсягу державних соціальних гарантій пенсіонерам, інвалідам, дітям війни, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, ветеранам війни, ветеранам праці та іншим громадянам похилого віку в Україні (р.№10359, н.д. Д.Ветвицький).

        

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, конференц-зал, о 14.15)

 

22 травня

 

Інші питання:   

 

Круглий стіл: "Про підготовку на повторне перше читання проекту Закону України про засади державної регіональної політики".

             

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

23 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" (щодо розрахунку перед Державним бюджетом України за наданими субкредитами) (р.№10395, н.д. В.Лук’янов).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо їх впливу на показники бюджету та відповідності законам, що регулюють бюджетні відносини, згідно з Регламентом Верховної Ради України і статтею 27 Бюджетного кодексу України.

 

Інші питання:  

 

Погодження рішень Кабінету Міністрів України щодо перерозподілу і передачі бюджетних призначень головних розпорядників коштів державного бюджету та розподілу субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

23 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про призначення позачергових місцевих виборів.

Проект Закону про державну програму запровадження електронного голосування (р.№10079, н.д. О.Тищенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо офіційного оприлюднення актів органів та посадових осіб місцевого самоврядування) (р.№10264, н.д. О.Кеменяш).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Кабінет Міністрів України" (щодо патронатної служби) (р.№9224, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Кабінет Міністрів України" (щодо визначення розподілу повноважень) (р.№10274, друге читання).

           

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про технічну інвентаризацію об‘єктів нерухомого майна (р.№10286, н.д. Г.Осика та ін.).

Проект Закону про технічну інвентаризацію об‘єктів нерухомого майна (р.№10286-1, КМУ).

 

Інші питання:   

 

Про доручення Голови Верховної Ради України В.Литвина про розгляд Постанови Центральної виборчої комісії від 08.05.2012 р. № 83 "Про пропозиції щодо  вдосконалення Закону України "Про вибори народних депутатів України" та про внесення пропозицій Комітетом з питань державного будівництва та місцевого самоврядування.

Про доручення Голови Верховної Ради України В.Литвина щодо внесення пропозицій Комітетом з питань державного будівництва та місцевого самоврядування у зв‘язку із численними зверненнями щодо строків проведення наступник виборів Київського міського голови та депутатів Київської міської ради, які були обрані на позачергових виборах у травні 2008 року.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.30)

 

21 травня

 

Інші питання:

 

"Круглій стіл": "Будівництво малих ГЕС у гірській місцевості".

 

23 травня, о 14.30

(вул.Шовковична, 4, кімн.306)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Кодексу цивільного захисту України (р.№10294, КМУ).

           

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" (щодо відновлення конституційних гарантій соціального захисту осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та деяких інших осіб) (р.№10390, н.д. Ю. Кармазін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" (щодо відновлення соціальних гарантій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) (р.№10390-1, н.д. В.Даниленко).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про спрощений порядок переміщення ділянкою автомобільної дороги Славутич – Чорнобильська АЕС, яка проходить територією Республіки Білорусь, працівників, транспортних засобів та вантажів Чорнобильської АЕС і підприємств, що провадять діяльність у зоні відчуження, а також іноземних спеціалістів, залучених до реалізації міжнародних проектів стовно закриття Чорнобильскої АЕС, та Протоколу до неї (р.№0256, КМУ).

 

Інші питання:

 

Про фінансування Загальнодержавної цільової програми "Питна вода України" на 2011-2020 рр.

Інформація Державного агентства екологічних інвестицій щодо звіту і плану роботи агентства.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.Велика Житомирська, 11, кімн.304, о 14.15)

 

22 травня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей провадження господарської діяльності із забезпечення функціонування дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв міжнародних міжурядових організацій в Україні (р.№10411, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо АК товариства "Державна продовольчо-зернова корпорація України") (р.№10283, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо мораторію на приватизацію майна культового призначення) (р.№9087, н.д. О.Боднар).

Проект Закону про повернення у державну власність приватизованих підприємств стратегічних галузей економіки (р.№10065, н.д. П.Симоненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про особливості приватизації підприємств Державної акціонерної компанії "Укррудпром" (щодо відповідальності покупця за невиконання зобов'язань умов приватизації) (р.№10266, н.д. А.Павловський та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення процедури передачі автомобільних доріг загального користування із державної у комунальну власність (р.№10168, н.д. О.Касянюк).

Проект Закону про внесення змін до статті 17 Закону України "Про захист прав споживачів" (щодо забезпечення прав споживачів у сфері торговельного та інших видів обслуговування) (р.№10322, н.д. Ю.Болдирєв).

Проект Закону про особливості здійснення закупівлі за державні кошти послуг поштового зв'язку, поштових марок та маркованих конвертів (р.№9519, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення державних закупівель (р.№9451, друге читання).

 

           

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн. 620, о 15.00)

 

23 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про ратифікацію Конвенції про міжнародні майнові права на рухоме обладнання та Протоколу до Конвенції про міжнародні майнові права на рухоме обладнання з питань авіаційного обладнання (р.№0255, Президент України).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про мисливське господарство та полювання" (щодо покращення заходів боротьби зі сказом та раціонального використання мисливських тварин) (р.№10384, н.д. О.Голуб).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про мисливське господарство та полювання" (щодо виконання міжнародної Угоди про збереження афро-євразійських мігруючих водно-болотних птахів) (р.№10412, н.д. О.Голуб,  В.Даниленко).

Проект Закону про внесення доповнень до Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів" щодо забезпечення оптимального йодного харчування  (р.№10128, н.д. І.Горіна, Р.Князевич).

Проект Закону про внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоров'я щодо забезпечення медичною допомогою осіб з рідкісними (орфанними) захворюваннями (р.№10383, н.д. В.Сушкевич, В.Карпук ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони володіння та (або) споживання алкогольних та тютюнових виробів особами, які не досягли 18 років та вагітними жінками (р.№10210, н.д. О.Тищенко, О.Рябека).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо підвищення доступності та конкурентоздатності внутрішнього та в'їзного туризму) (р.№10195, н.д. Б.Дейч та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо погашення заборгованості підприємств централізованого водопостачання і водовідведення) (р.№10333, н.д. В.Лук’янов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (щодо впровадження максимальних відпускних цін на тютюнові вироби) (р.№10288, н.д. А.Пінчук).

Проект Закону про споживче кредитування (р.№9593, н.д. Ю.Полунєєв).

Проект Закону про внесення доповнень до статті 15 Закону України "Про захист прав споживачів" (щодо покращення інформованості споживачів фінансових послуг) (р.№10403, н.д. В.Баранов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення діяльності бюро кредитних історій (р.№10292, н.д. В.Горбаль).

Проект Закону про внесення змін до статті 3 Закону України "Про доступ до судових рішень" (щодо вдосконалення умов доступу громадян до рішень судів загальної юрисдикції) (р.№9468,  н.д. А.Гриценко).

Проект Закону про внесення змін до статті 43 Гірничого закону України (щодо соціальних гарантій працівників підприємств уранової промисловості) (р.№10328, н.д. Є.Волинець).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" щодо забезпечення надійного (безперебійного) постачання електричної енергії споживачам та інвестування в інфраструктуру (р.№10337, КМУ).

 

Інші питання:   

 

Законопроекти, що не належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, не регулюються нормами і принципами СОТ та не стосуються зобов’язань України в рамках Ради Європи або регулюються національним законодавством країн – членів ЄС (36 законопроектів: 10279, 10274, 10278, 10231-1, 10268, 10280, 9607, 9746, 9753, 10015, 9773, 9745, 9740, 9751, 10132, 10131, 10129, 10076-1, 10143, 10139, 10142, 10136, 10192, 10189-1, 10291, 10221, 10220, 10222, 10219, 10226, 10290, 10283, 10223, 10310, 10310-1, 10432).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

23 травня 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заборони знаходження особи, яка не досягла 16-річного віку, у закладі, в якому здійснюється розпивання алкогольних напоїв у нічний час) (р.№8138, н.д. В.Даниленко).

Проект Закону про внесення змін до статті 321-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо уточнення строку адміністративного арешту) (р.№5076, н.д. С.Кошин).

Проект Постанови про звернення до Президента України Януковича В.Ф. з пропозицією про звільнення з посади Голови Державної пенітенціарної служби України Лісіцкова О.В. (р.№10400, н.д. М.Томенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо встановлення відповідальності за незаконне стягнення плати з громадян за доступ на пляжну зону) (р.№9304, н.д. В.Коновалюк).

Проект Закону про внесення зміни до статті 309 Кримінального кодексу України щодо звільнення від кримінальної відповідальності осіб, які вчинили злочини у сфері обігу наркотичних засобів, їх аналогів або прекурсорів (р.№10103, н.д.  І.Денькович).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення кримінальної відповідальності за жорстоке поводження з тваринами) (р.№10096, н.д. К.Куликов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення кримінальної відповідальності за жорстоке поводження з тваринами) (р.№10096-1, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення кримінальної відповідальності за умисне вбивство (р.№10213, н.д. В.Кисельов).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо взаємодії Ради міністрів Автономної Республіки Крим з міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади (р.№10242, н.д. В.Забарський та ін.).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

 

23 травня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Конвенції про міжнародні майнові права на рухоме обладнання та Протоколу до Конвенції про міжнародні майнові права на рухоме обладнання з питань авіаційного обладнання (р.№0255, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо найменувань національних комісій, що здійснюють державне регулювання у сфері ринку цінних паперів та ринків фінансових послуг (р.№10404, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей провадження господарської діяльності із забезпечення функціонування дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв міжнародних міжурядових організацій в Україні (р.№10411, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо дипломатичних представництв) (р.№10402, КМУ).

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, об 11.00)

 

23 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про відзначення на державному рівні 14 жовтня 2012 року 360-річчя заснування Чортомлицької Запорозької Січі та вшанування пам‘яті кошового отамана І.Д.Сірка (р.№9608, н.д. Л.Кожара, П.Жебріський).

Проект Постанови про відзначення 80-річчя з дня народження Анатолія Борисовича Солов‘яненка (р.№10289, н.д. О.Голуб).

Проект Постанови про відзначення 145-річчя з дня заснування Національного оперного театру ім. Т.Г.Шевченка (р.№10366, н.д. О.Голуб).

Проект Постанови про відзначення 150-річчя від дня народження Бориса Дмитровича Грінченка (р.№10318, н.д. М.Луцький).

Проект Постанови про відзначення 55-річчя створення Канівського училища культури і мистецтв (р.№10391, н.д. Б.Губський, В.Журавський).

Проект Постанови про відзначення 100-річчя від дня заснування
смт. Кача м. Севастополь (р.№10427, н.д. В.Колесніченко).

Проект Постанови про відзначення 100-річчя з дня народження Сабріє Ереджепової (р.№10438, н.д. М.Джемілєв).

Проект Постанови про відзначення 100-річчя з дня народження вченого-астрофізика Сєвєрного Андрія Борисовича (р.№10449, н.д. Л.Грач).

Проект Постанови про відзначення 800-річчя заснування міста Городка Львівської області (р.№10477, н.д. В.Яворівський та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист суспільної моралі" (щодо державного нагляду) (р.№10447, КМУ).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн.1316, о 15.00)

 

23 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких Законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері інтелектуальної власності (р.№7526,  КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України Про вищу освіту (щодо впорядкування процедури обрання, затвердження та звільнення з посади керівника вищого навчального закладу) (р.№9432, н.д. Г.Задирко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо заснування релігійними організаціями навчальних закладів) (р.№9580, н.д. В.Стретович та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про професійно-технічну освіту" та деяких інших законодавчих актів щодо вдосконалення підготовки працівників робітничих професій (р.№10058, н.д. П.Симоненко та ін.).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення підготовки працівників робітничих професій (р.№10059, н.д. П.Симоненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо фінансування позашкільних навчальних закладів та загальноосвітніх спеціалізованих шкіл-інтернатів) (р.№9766, н.д. К.Самойлик).

Проект Закону про внесення змін до "Прикінцевих положень" Господарського процесуального кодексу України (щодо захисту прав інтелектуальної власності під час проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні) (р.№10132, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до Глави 14 Бюджетного кодексу України (щодо фінансування початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) (р.№10279, н.д. В.Коваль).

Проект Постанови про відзначення 150-річчя від дня народження Бориса Дмитровича Грінченка (р.№10318, н.д. М.Луцький).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

 (вул.Грушевського, 5, зал пленарних засідань, о 15.00)

 

23 травня

 

 

Інші питання:

 

Парламентські слухання на тему: "Про стан та перспективи розвитку Воєнної організації та сектору безпеки України".

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(вул.Грушевського, 5, зал № 5, о 14.00)

 

23 травня

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди про порядок передачі зразків наркотичних засобів, психотропних речовин та їх прекурсорів (у межах країн СНД) (р.№0251, КМУ).

Проект Постанови про відзначення 75-річчя від часу заснування Лебединського медичного училища імені професора М.І.Сітенка (р.№10256, н.д. В.Камчатний, В.Даниленко).

 

Інші питання:   

 

Про інформацію Міністерства охорони здоров’я України про проведеня у 2012 році закупівлі імунобіологічних препаратів, лікарських засобів і виробів медичного призначення та стан забезпечення ними регіонів України.

 Про інформацію Міністерства охорони здоров’я України щодо заходів, спрямованих на вдосконалення підходів до ціноутворення на лікарські засоби, запровадження референтних цін на них, механізму відшкодування їх вартості та податку на додану вартість на операції з їх постачання.

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №3, о 14.30)

 

23 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо узгодження термінології при визначенні понять (р.№9771, н.д. І.Горіна, К.Ляпіна).

 Проект Закону про внесення змін до статті 43 Гірничого закону України (щодо соціальних гарантій працівників підприємств уранової промисловості) (р.№10328, н.д. Є.Волинець).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо плати за приєднання до мереж суб'єктів природних монополій (р.№9011, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання діяльності суб'єктів господарювання у сфері комунальних послуг (р.№10368, н.д. І.Глущенко).

 

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.15)

 

23 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 1 Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо сплати збору на транспортні засоби) (р.№10110, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус гірських населених пунктів в Україні (щодо збільшення державних гарантій в соціально-економічному розвитку) (р.№10353, н.д. Д.Шлемко, Ю.Ганущак).

Проект Закону про забезпечення молодих спеціалістів першим робочим місцем (р. №10250, н.д. І.Бережна, А.Пінчук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо збереження назв вулиць, пов'язаних з Великою Вітчизняною війною 1941-1945 років) (р.№10194, н.д. В.Даниленко, П.Цибенко).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

23 травня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до деяких законодавчих актів України (щодо повноважень Державної міграційної служби України (р.№10268, н.д. В.Олійник).

Проект Закону про відновлення прав осіб, депортованих за національною ознакою (р.№5515, повторне перше читання).

Проект Закону про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні (р.№10468, КМУ).

 

 

 

 

           

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.916,  о 15.00)

 

23 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про адвокатуру та адвокатську діяльність (р.№10424, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони штучного переривання вагітності (абортів) (р.10170,  н.д. А.Шкіль).

Проект Закону про внесення зміни до статті 37 Закону України "Про нотаріат" щодо повноважень на вчинення нотаріальних дій у населених пунктах за відсутності державних нотаріусів (р.10252, н.д. І.Вернидубов).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення реалізації прав органів місцевого самоврядування (р.№10432, н.д В.Литвин).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо виконавчих органів юридичних осіб)  (р.№10312,  н.д. Ю.Воропаєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав споживачів фінансових послуг (р.№9088, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо експертизи проектів нормативно-правових актів з метою недопущення звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод людини і громадянина) (р.№9787,  н.д. В.Колесніченко).

 

             

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(Виїзне засідання, м.Миколаїв)

 

23 травня

 

            Інші питання:

 

Актуальні питання розвитку суднобудівної промисловості України.

             

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00)

 

23 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Питання щодо створення тимчасових слідчих комісій Верховної Ради України.

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

  Про розгляд законопроектів на відповідність вимогам Регламенту Верховної Ради України (26 законопроектів: 9614, 10288, 10341, 10328, 10376, 10339, 10355-1, 10239, 10230, 10358, 10331, 10414, 10302, 10390, 10380, 10300, 10361, 10349, 10374, 10363, 10382, 10322, 10344, 10353, 10355-2, 10324). 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30)

 

22 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 125 Сімейного кодексу України щодо визначення походження дитини, батьки якої не перебувають у шлюбі між собою (р.№10113, н.д. К.Лук’янова, Ю.Кармазін).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про списання заборгованості за спожитий природний газ та електричну енергію для деяких категорій громадян України (р.№10239, н.д. О.Фельдман).

 

Інші питання:   

 

Щодо результатів аудиту ефективності використання коштів державного бюджету на керівництво та управління у сфері освіти і науки, молоді та спорту (за матеріалами аудиту Рахункової палати).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

23 травня     

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України" (щодо вдосконалення механізму повернення) (р.№10355, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо повернення та компенсації втрачених (знецінених) заощаджень громадян) (р.№10355-1, н.д. П.Симоненко, В.Матвєєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо  гарантій відповідальності держави за повернення заощаджень громадян) (р.№10355-2, н.д. А.Павловський).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України" (щодо використання вкладниками знецінених заощаджень) (р.№10355-3, н.д. В.Коновалюк).

Проект Закону про внесення зміни до статті 56 Кодексу законів про працю України щодо робочого часу для жінок, що мають дітей дошкільного віку) (р.№10304, н.д. К.Лук‘янова).

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов‘язкове державне соціальне страхування" щодо уточнення окремих положень (р.№10295, н.д. Н.Королевська та ін.).

 

            ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про державний контроль над цінами на товари і послуги першої необхідності (р.№10061, н.д. П.Симоненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про освіту" (щодо державних гарантій педагогічним та науково-педагогічним працівникам) (р.№10173, н.д. А.Павловський, О.Дубовой).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виплати грошового забезпечення особам, які надають соціальні послуги з  догляду дітям-інвалідам та інвалідам 1 групи (р.№10240, н.д. В.Сушкевич).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і  статус суддів" (щодо уточнення деяких положень щодо трудового стажу і винагороди суддів) (р.№10341, н.д. Е.Шишкіна).

           

Інші питання:

 

Про виконання рішення Комітету від 11.02.2012 року "Про стан виконання рекомендацій "круглого столу" на тему: "Про збереження трудового потенціалу в галузі гірничо-металургійного комплексу України".

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ТРАНСПОРТУ І ЗВ‘ЯЗКУ

____________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.934, о 14.30)

 

23 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про телекомунікації" (щодо інформування споживачів про ціну послуги, яка непередбачена договором) (р.№9633, н.д. О.Зарубінський).

Проект Закону про внесення змін до статті 22-1 Закону України "Про залізничний транспорт" (щодо відповідальності перевізників, які здійснюють міжнародні пасажирські перевезення) (р.№10356, н.д. М.Мироненко, В.Бондаренко).

Проект Закону про внесення змін до статті 25 Закону України "Про дорожній рух" (щодо встановлення дорожніх знаків і розмітки на нерегульованих перехрестях) (р.№10259, н.д. Ю.Прокопчук).

Проект Закону про внесення змін до статті 46 Закону України "Про автомобільний транспорт" (щодо перевізників – претендентів) (р.№9126, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо оснащення приміщень для голосування веб-камерами) (р.№10149, н.д. В.Коновалюк).

Проект Закону про внесення змін до статті 2 Закону України "Про здійснення державних закупівель" щодо особливостей процедури закупівлі товарів, робіт і послуг підприємствами суднобудівної галузі (р.№10272, н.д. О.Журавко).

Проект Закону про ратифікацію Конвенції про міжнародні майнові права на рухоме обладнання та Протоколу до конвенції про міжнародні майнові права на рухоме обладнання з питань авіаційного обладнання (р.№0255, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо державно-приватного партнерства) (р.№10228, н.д. Н.Королевська).

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо діяльності Міністерства внутрішніх справ, Міністерства надзвичайних ситуацій,  Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується через відповідних міністрів) (р.№10219, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо  діяльності Міністерства аграрної політики та продовольства, Міністерства соціальної політики, інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується через відповідних міністрів) (р.№10222,  н.д. Ю.Мірошниченко).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ, БАНКІВСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.30)

 

23 травня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо узгодження деяких норм податкового і митного законодавства (р.№10452, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про інститути спільного інвестування (пайові та корпоративні інвестиційні фонди)" (щодо захисту майнових інтересів учасників строкових ІСІ) (р.№10087, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 288 Податкового кодексу України (щодо плати за користування земельними ділянками) (р.№10209, н.д. Є.Сігал).

Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо дипломатичних представництв) (р.№10402, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 157 Податкового кодексу України (щодо Національної академії наук України) (р.№9090, КМУ).

 

 

 

Головне організаційне управління

22.05.2012 р.