ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 1 – 4 вересня 2009 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00 )

 

1 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до  статті 18 Закону України "Про міський електричний транспорт" (р.№2486, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до статті 76 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" (щодо будівництва автотранспортної магістралі через річку Дніпро в місті Запоріжжі) (р.№4758, н.д. М.Деркач, О.Пеклушенко).

            Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про питну воду та питне водопостачання" (р.№4671, н.д. В.Герасимчук та ін.).

 

Інші питання:        

            Про затвердження Програми виїзного засідання Комітету: "Про стан підготовки м.Києва до проведення Євро-2012" (спільно з Київміськбудом).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

2 вересня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

            Про розгляд законопроектів щодо впливу на доходну та/або видаткову частини бюджетів та на виконання закону про Державний бюджет України у поточному бюджетному періоді відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України.

 

 Інші питання:

            Про погодження пропозиції перерозподілу напрямів використання коштів Стабілізаційного фонду на поточний рік відповідно до статті 76 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" для часткової компенсації відсоткової ставки за кредитами, наданими комерційними банками молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво і придбання житла.

            Про перерозподіл бюджетних призначень відповідно до статті 26 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік":

            Міністерству внутрішніх справ України;

            Українському інституту національної пам’яті;

            Міністерству праці та соціальної політики України;

            Центральній виборчій комісії;

            Державному комітету телебачення і радіомовлення;

            Міністерству України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи України;

            Національній академії наук України;

            Міністерству фінансів України (Державна податкова адміністрація);

            Міністерству охорони здоров’я України;

            Міністерству оборони України;

            Міністерству України у справах сім’ї, молоді та спорту.

            Про підготовку до другого читання проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" (р.№4707).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 10.00)

 

2 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Про призначення позачергових місцевих виборів.

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Центральну виборчу комісію" (щодо питань організації діяльності комісії)  (р.3144,
н.д. О.Лукаш).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо статусу депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад (р.2310, н.д. О.Доній).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо офіційного оприлюднення актів органів та посадових осіб місцевого самоврядування) (р.4638, н.д. О.Кеменяш).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо забезпечення влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування) (р.4292, н.д. В.Уколов).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо декларування видатків державних службовців  (р.4121,
н.д. О.Новіков).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо несумісності окремих посад з правом володіння корпоративними правами та іншою діяльністю)  (р.4017, н.д. В.Даниленко).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

2 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Протоколу між Урядом України та Урядом Чеської Республіки про внесення змін до Угоди між Урядом України та Урядом Чеської Республіки про сприяння та взаємний захист інвестицій, підписаної 17 березня 1994 року в м. Празі (р.№0137, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про боротьбу із захворюванням на туберкульоз" (р.№4164,  н.д. Т. Бахтеєва, В. Пєрєдєрій).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення боротьби із споживанням неповнолітніми алкогольних напоїв, пива та тютюнових виробів) (р.№4320, н.д. Е.Шишкіна).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо вдосконалення законодавства у сфері відповідальності за незаконний обіг лікарських засобів) (р.№2274, н.д. Ю. Гайдаєв, В. Корж).

Проект Закону про лікарські засоби (р.№2446, н.д. П. Жебрівський).

Проект Закону про внесення зміни до статті 7 Закону України "Про страхування" (щодо обов'язкового страхування туристів) (р.№1180,
н.д. Ю. Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження позапланових заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності (р.№4815, н.д. А. Гриценко).

Проект Закону про тендери (р.№4591, н.д.П. Бурлаков).

Проект Закону про державну підтримку авіаційного лізингу (р.№3600, н.д. В. Богуслаєв, Я. Сухий).

Проект Закону про внесення зміни до деяких законодавчих актів України (щодо подолання наслідків фінансової кризи і забезпечення стабільної роботи промислового комплексу) (р.№4287, н.д. О.Гейман та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо тимчасової надбавки до діючих ставок ввізного мита) (р.№4767,
н.д. С. Терьохін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб із їх числа  (р.№3676,  КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо автомобільних доріг) (р.№4350, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України (щодо розміру ставок) (р.№4726, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне  регулювання ринку цінних паперів в Україні" (р.№4434, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" щодо реклами на ринку цінних паперів (р.№4317, КМУ).

 

Інші питання:

  Про підсумки законотворчої роботи за період четвертої сесії    Верховної Ради України шостого скликання (2 лютого – 17 липня 2009 року).

  Перелік законопроектів, що не належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, не регулюються нормами і принципами ГАТТ/СОТ, зобов’язаннями України в рамках Ради Європи, або регулюються виключно національним законодавством.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

2 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 101 Кримінально-процесуального кодексу України (щодо участі органів охорони державного кордону у кримінальному судочинстві) (р.№5004, КМУ).

            Проект Закону про пробацію (р.№3412, н.д. В.Швець).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гуманізації кримінального законодавства та організаційно-правових передумов впровадження пробації) (р.№3413, н.д. В.Швець).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо гуманізації кримінального законодавства шляхом впровадження пробації) (р.№3413-1, н.д. О.Фельдман).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за фальшування марок акцизного збору (р.№4736, н.д. В.Грицак).

            Проект Закону про внесення зміни до статті 155 Кримінально-процесуального кодексу України (щодо обґрунтованості застосування взяття під варту) (р.№4771, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України щодо вдосконалення статусу потерпілого (р.№4492, н.д. В.Мойсик).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення права осіб, що тримаються під вартою, та засуджених осіб на безперешкодне листування з адвокатом (р.№2460, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оперативно-розшукову діяльність" щодо міжнародного співробітництва (р.№4438, н.д. В.Бевз).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про міліцію” щодо міжнародного співробітництва (р.№4441, н.д. В.Бевз).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поміщення дітей у приймальники-розподільники для дітей (р.№4449, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до статті 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо стихійної торгівлі) (р.№4629, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за порушення вимог природоохоронного законодавства (р.№4341, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за порушення порядку видачі документів дозвільного характеру (р.№4830, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо вдосконалення механізму захисту конституційних прав громадян при провадженні оперативно-розшукової та контррозвідувальної діяльності) (р.№4663, н.д. С.Міщенко та ін.).

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

2 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Постанови про надання Українській Греко-Католицькій Церкві статусу репресованої церкви (р.№4845, н.д. В.Деревляний та ін.).

            Проект Постанови про запровадження мораторію на виселення творчих спілок (р.№4766, н.д. П.Мовчан).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про відновлення історичних назв населених пунктів України та про впорядкування усіх топонімічних об’єктів відповідно до сучасних реалій (р.№4543, н.д. Ю.Гнаткевич).

Проект Постанови про відзначення 90-річчя з дня народження тричі Героя Радянського Союзу Кожедуба Івана Микитовича (р.№4673, н.д. В.Матвєєв, В.Даниленко).

 

Інші питання:

            Про підготовку проекту Постанови про відзначення пам’ятних дат та ювілеїв у 2010 році.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 15.00)

 

2 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України “Про вищу освіту” (щодо надання права вдруге безкоштовно здобувати вищу освіту за важливими для держави напрямками) (р.№3173, н.д. В.Олійник).

Проект Постанови про відзначення 75-річчя з часу заснування Національного Ботанічного саду ім.М.М.Гришка НБС НАН України
(р.№4458, н.д. І.Геращенко, О.Третьяков).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: “Про Основні засади сталого розвитку України на 2010-2020 роки” (9 грудня 2009 року) (р.№5001, н.д. В.Полохало).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 8 Закону України “Про спеціальний режим інноваційної діяльності технологічних парків” (р.№3643, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України “Про спеціальний режим інноваційної діяльності технологічних парків” (щодо технологічного парку “Ресурс” (м.Харків) (р.№4589, н.д. В.Потапов та ін.).

 

 Інші питання:

Інформація про початок нового 2009-2010 навчального року.

План роботи Комітету на період  пятої сесії шостого скликання.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(пл.Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 15.00)

 

2 вересня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону  про  внесення змін до Закону України «Про курорти» (р.№3249, друге читання).

Проект Закону про затвердження Загальнодержавної програми боротьби   з    онкологічними    захворюваннями   на  період   до  2016  року (р.№4605, КМУ).

Проект Постанови про заслуховування звіту Міністра охорони здоров‘я України Князевича В.М. щодо ситуації, що склалася на фармацевтичному ринку України у зв‘язку з проведеною реорганізацією органів державного контролю якості та безпечності лікарських засобів (р.№5035, н.д. В.Пєрєдєрій та ін.).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Про стан, заходи і перспективи подолання епідемії туберкульозу в Україні" (р.№4823, н.д. Т.Бахтеєва, В.Пєрєдєрій).

 

Інші питання:

Про проведення 16 вересня 2009 року позапланового виїзного засідання Комітету на базі Дніпропетровського обласного управління охорони здоров’я на тему: "Про ситуацію, що склалася в охороні здоров’я Дніпропетровської області, та стан  надання  медичної  допомоги  хворим".

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

2 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо страхового стажу) (р.№4694, н.д. В.Хара та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо порядку обчислення стажу роботи для призначення трудових пенсій) 
(р.№4645, н.д. О.Васильєв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" (р.№5012, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал засідань №2, о 14.15)

 

3 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 5 Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо звільнення від ПДВ операцій із ввезення у митному режимі імпорту Біблій релігійними організаціями) (р.№5026, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про внесення змін до деяких законів України" (щодо скасування окремих положень, що не узгоджуються з чинним законодавством) (р.№4770, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Єдиний митний тариф" (щодо процедури застосування особливих видів мита) (р.№4523, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України (щодо розміру ставок) (р.№4726, КМУ).

 

Інші питання:

Щодо інформації Служби зовнішньої розвідки України про проблемні аспекти співробітництва України зі Світовою організацією торгівлі.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.916, о 14.30)

 

1 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо повноважень Конституційного Суду України, особливостей провадження у справах за конституційними зверненнями та недопущення зловживань правом на конституційне подання (р.№4817, друге читання).

            Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Про стан та перспективи розвитку конституційного судочинства в Україні" (листопад 2009 року) (р.№5059, н.д. В.Пилипенко).

           

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОСУДДЯ

____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, об 11.00)

 

2 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Про обрання суддів.

            Про звільнення суддів.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, конференц-зал, о 15.00)

 

2 вересня

 

Інші питання:

            З нагоди святкування Дня підприємця (розширене засідання Комітету).

  

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(пл.Лесі Українки, 1, кімн.305, о 15.00)

 

2 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про рекламу” (щодо приведення у відповідність до Європейської конвенції про транскордонне  телебачення) (р.№3081, повторне друге читання).

 

Інші питання:

Про ситуацію щодо житлового будівництва на території
 Національної радіокомпанії України.

Про заміщення вакансії завідувача секретаріату комітету.

 

 

 

 

Головне організаційне управління

28 серпня 2009 р.