ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 2    6 листопада 2009 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

4 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо розширення прав спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України та Служби безпеки України) (р.№4728, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю" щодо посилення протидії корупції спеціальними підрозділами МВС" (р.№4329, н.д. Г.Москаль, С.Мошак).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо встановлення відповідальності за порушення встановлених правил виробництва, придбання, перевезення, пересилання, зберігання, відпустку та обліку комбінованих лікарських засобів (р.№5178, н.д. В.Малишев).

 

Інші питання:   

Про звернення Голови комісії ректорату Київського національно університету імені Тараса Шевченка Конверського А.Є. щодо правової оцінки дій колишнього керівництва університету стосовно виділення земельних ділянок і відчуження майна учбового закладу.

Про звернення народного депутата України Зубця М.В. щодо незаконного відчуження державного майна дитячого оздоровчого табору "Лелека" (Херсонська область).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00 )

 

4 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про внесення доповнення до Закону України "Про благоустрій населених пунктів" (щодо визначення поняття малої архітектурної форми) (р.№5143, н.д. К.Куликов).

Проект Закону про додаткові заходи зниження негативного впливу об’єктів будівництва на навколишнє середовище (р.№5210, н.д. К.Бондарєв).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про розміщення, проектування та будівництво централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива реакторів типу ВВЕР вітчизняних атомних електростанцій (р.№5050, КМУ).

Проект Закону про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації (р.№5052, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про концесії» щодо обмеження надання у концесію деяких об'єктів державної чи комунальної власності (р.№4813, н.д. О.Новіков).

 

Інші питання:

 

Інформація щодо законодавчого врегулювання питання альтернативного опалення житлового та нежитлового фондів шляхом використання електричних котлів українського виробництва.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

            (вул. Банкова, 6-8, кімн. 510, о 15.00)

 

4 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про Державний бюджет України на 2010 рік" (р.№5000, КМУ).

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо впливу на доходну та/або видаткову частини бюджетів та на виконання закону про Державний бюджет України у поточному бюджетному періоді відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України (22 законопроекти), а також законопроекти, на які надійдуть експертні висновки Міністерства фінансів України.

 

Інші питання:

Про погодження пропозицій перерозподілу напрямів використання коштів Стабілізаційного фонду на поточний рік відповідно до статті 76 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік", у тому числі:

Для проведення заходів, пов’язаних з підготовкою та святкуванням 360-ї річниці Зборівської битви.

Для завершення у 2009 році будівництва пускового комплексу другої черги обласного онкологічного диспансеру в м. Рівному.

На будівництво автотранспортної магістралі через р. Дніпро у м. Запоріжжі.

Про перерозподіл бюджетних призначень на 2009 рік за бюджетними програмами головних розпорядників коштів державного бюджету відповідно до статті 26 Закону України «Про Державний бюджет України на 2009 рік», у тому числі:

По Міністерству праці та соціальної політики України.

По Міністерству освіти і науки України.

По Державній службі експортного контролю.

По Міністерству України у справах сім’ї, молоді та спорту.

По Державному комітету статистики України.

По Міністерству охорони здоров’я України.

По Національній академії наук України.

По Міністерству фінансів України.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн. 416, о 13:00)

 

2 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виборів Президента України (р.№5263, н.д. В.Писаренко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань виборів Президента України (р.№5263-1, н.д. О.Лукаш).

Пропозиції Президента України до Закону "Про всеукраїнський референдум" (р.№1374).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

4 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Водного кодексу України (р.№2634, н.д. М.Шершун та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо соціального захисту студентів) (р.№4821, н.д. А.Семинога).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про захист тварин від жорстокого поводження" (щодо уточнення норм та термінів) (р.№1264, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення державного контролю (нагляду) у сфері житлово-комунального господарства (р.№5217, КМУ).

Проект Закону про енергоефективність (р.№5016, н.д. С.Тітенко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення умов ведення бізнесу в Україні (р.№5235, н.д. Н.Королевська та ін.).

Проект Закону про особливості державного нагляду у сфері господарської діяльності з розподілу та постачання природного газу (р.№5049, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо приведення у відповідність з вимогами Закону України "Про державну реєстрацію осіб та фізичних осіб-підприємців" (р.№5146, КМУ).

 

Інші питання:

 

Про затвердження рішення Комітету щодо комітетських слухань на тему: "Про основні засаді впровадження більш чистих виробництв та екологічно чистої продукції".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 14.15)

 

3 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо орендних відносин (р.№5145, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо захисту державних секретів) (р.№5104, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 43 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо підприємств, які у своїй діяльності використовують ядерну енергію) (р.№5107, КМУ).

Проект Закону про доповнення статті 26 Закону України "Про захист прав споживачів" (р.№3579, повторне перше читання).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до статті 26 Закону України "Про захист прав споживачів" (щодо проведення експертизи продукції неналежної якості) (р.№3579-1, н.д. Ю.Кармазін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб - підприємців відомостей про акредитованих іноземних юридичних осіб) (р.№5148-1, н.д. К.Ляпіна).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн. 620, о 15.00)

 

4 листопада

 

Інші питання:   

 

Слухання у Комітеті: “Розвиток транскордонного та міжрегіонального співробітництва в рамках єврорегіонів на кордоні України з Європейським Союзом”.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, зал засідань, о 15.00)

 

4 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кримінального та Кримінально-виконавчого кодексів України щодо запровадження корекції соціальної поведінки осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням (р.№3329, друге читання).

Проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони культурної спадщини (р.№3190, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері пожежної безпеки (р.№4529, н.д. К.Ващук, С.Василенко).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо порушення правил утримання собак" (р.№5126, н.д. І.Геращенко, О.Герасим‘юк).

Проект Постанови про інформацію Генеральної прокуратури України та Міністерства внутрішніх справ України щодо діяльності правоохоронних органів у зв'язку з поширенням останнім часом у засобах масової інформації повідомлень про вчинення злочинних дій проти статевої свободи та статевої недоторканості неповнолітніх (р.№5273, н.д. В.Сівкович).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо протидії вчиненню злочинів проти статевої свободи та недоторканості неповнолітніх) (р.№5228, н.д. В.Сівкович).

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

 

4 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про дипломатичну службу" (щодо регламентування правового статусу та порядку присвоєння дипломатичних рангів) (р.№4785, н.д. Б.Тарасюк та ін.).

Проект Закону про ратифікацію Конвенції між Україною і Великою Соціалістичною Народною Лівійською Арабською Джемагирією про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи (р.№0148, Президент України).

Проект Закону про ратифікацію Конвенції між Урядом України і Урядом Ісламської Республіки Пакистан про уникнення подвійного  оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи і Протоколу до неї (р.№0146, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Рамкової угоді між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Індонезія про співробітництво у  сфері дослідження та використання космічного простору в мирних цілях (р.№0149, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про Концепцію державної міграційної політики (р.№5085, КМУ).

Проект Закону про Концепцію державної міграційної політики (р.№5085-1, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо приведення окремих положень Кодексу у  відповідність із Конституцією України та Кримінальним кодексом України) (р.№3104, н.д. О.Новіков).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кім.209, о 15.00)

 

4 листопада

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо спрощення умов ведення бізнесу в Україні (р.№5235, н.д. Н.Королевська та ін.).

 

Інші питання:

 

Про розв‘язання проблеми щодо надання Музею історії міста Києва повноцінного приміщення.

Про стан підготовки парламентських слухань 11 листопада 2009 року на тему: "Національна ідентичність в Україні в умовах глобалізаційних викликів: проблеми та шляхи збереження".

Про підготовку проекту Постанови Верховної Ради України про відзначення пам'ятних дат та ювілеїв у 2010 році. 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

 (вул. Садова 3а, кімн., о 15.00)

 

4 листопада

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо приведення у відповідність до чинного законодавства) (р.№4724, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" (щодо доведення мобілізаційних завдань (замовлень) (р.№5069, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Службу безпеки України" щодо забезпечення законності дій співробітників СБУ при виконанні ними службових обов‘язків (р.№4162, н.д. С.Олійник та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування повноважень Служби безпеки України у  відповідності до Конституції України (р.№4175, н.д. С.Олійник, А.Портнов).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону органів державної влади України та посадових осіб" (щодо оптимізації об‘єктів державної охорони та видатків на її здійснення) (р.№4336, н.д. Г.Москаль).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про деякі невідкладні заходи, спрямовані на реформування Служби безпеки України (р.№4099, н.д. О.Омельченко).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації щодо заходів з охорони технологій у зв‘язку зі співробітництвом у сфері дослідження і використання космічного простору в мирних цілях і в створенні та експлуатації ракетно-космічної і ракетної техніки (р.№0150, КМУ).

 

Інші питання:

 

            Погодження перерозподілу коштів Стабілізаційного фонду для Міністерства оборони України.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

            (вул. М.Грушевського, 18/2,  кінм.11, о 15.00)

 

4 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів" (щодо свободи вживання продуктів харчування) (р.№4644, н.д. Л.Бірюк).

Проект Закону про внесення доповнень до статті 13 Закону України "Про охорону дитинства" (щодо пільгового кредитування на поліпшення житлових умов багатодітних сімей) (р.№4617, н.д. Б.Губський).

 

IІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про органічне виробництво (р.№4814, н.д. Ю.Литвин).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" (щодо збільшення видатків на лікування громадян за кордоном) (р.№5237, н.д. В.Литвин, М.Деркач).

Проект Постанови про відзначення на державному рівні 100-річчя Українського лікарського товариства (р.№4816, н.д. В.Карпук та ін.).

 

Інші питання:

 

Про неблагополучну епідемічну ситуацію в Україні, спричинену стрімким поширенням пандемічного грипу A(HINI), та заходи, що вживаються для локалізації епідемії грипу та мінімізації її  наслідків.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул. Липська, 3, зал №3, о 14.15 )

 

3 листопада

 

Інші питання:

 

Інформація Міністерства вугільної промисловості та Міністерства палива та енергетики щодо стану виконання Постанови Верховної Ради України "Про поточну ситуацію у вугільній промисловості та тепловій енергетиці і шляхи подолання кризових явищ в енергетичній сфері" від 25.06.2009р. №1558-VI.

 

 

 

4 листопада, о 14.30

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про енергоефективність (р.№5016, н.д. С.Тітенко та ін.).

Проект Закону про ефективне використання паливно-енергетичних ресурсів (р.№4361, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" (щодо встановлення спеціальних тарифів на електричну енергію - "зелені" тарифи) (р.№4693, н.д. Ю.Воропаєв, Ю.Звягільський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо відновлюваних джерел енергії (р.№5103, КМУ).

 

Інші питання:

Інформація Мінпаливенерго, НАК "Нафтогаз України" та ДК "Укртрансгаз" щодо стану виконання положень Закону України "Про внесення зміни до статті 7 Закону України "Про трубопровідний транспорт" щодо зняття заборони на приватизацію житлового фонду державних підприємств магістрального трубопровідного транспорту від 17.02.2009р.№993-VI.

Про порядок погодження Комітетом доповнень до переліку техніки, обладнання, устаткування, технічних та транспортних засобів, що використовуються для розвитку виробництва і споживання біологічних видів палива.

 

                       

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

4 листопада

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про громадянство України" (щодо усунення колізій, які дозволяють подвійне громадянство) (р.№2752, друге читання).

Про рекомендації Парламентських слухань "Закордонне українство: сучасний стан та перспективи співпраці".

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за наругу над могилою або знищення, руйнування або пошкодження пам'яток-об'єктів культурної спадщини з мотивів національної, расової чи релігійної ненависті або ворожнечі (р.№4076, н.д. О.Новіков).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ І РЕГУЛЯТОРНОЇ

ПОЛІТИКИ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА

_______________________________________________________

(вул. .Садова, 3а,  кімн.1034-а,  о 15.оо)

 

4  листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення їх у відповідність із Законом України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" (р.№3277, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо визначення порядку та строків зберігання деяких категорій документів (р.№2402, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо видачі експлуатаційних дозволів (р.№3227, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Рамкової угоди між Кабінетом Міністрів України і Урядом Республіки Індонезія про співробітництво у сфері дослідження та використання космічного простору в мирних цілях (р.№0149,  КМУ)..

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо приведення у відповідність з вимогами Закону України "Про державну рацію осіб та фізичних осіб-підприємців") (р.№5146, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запровадження системи електронної державної рації суб'єктів господарювання) (р.№5147, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо акредитації на території України відокремлених підрозділів іноземних юридичних осіб (р.№5148,  КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців відомостей про акредитованих іноземних юридичних осіб) ( р.№5148-1, н.д. К.Ляпіна).

 

Інші питання

 

Про підготовку до другого читання законопроекту "Про індустріальні (промислові) парки (р.№3071) (затвердження складу робочої групи та графіків її роботи, розгляд проекту листа на ім’я Голови ВРУ В.М.Литвина).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

4 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

             

Проект Закону про внесення змін до ст.8 та ст.33 Закону України "Про статус народного депутата України" (р.№5162, н.д. О.Тищенко).  

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин щодо можливих порушень чинного законодавства України з боку посадових осіб Державного підприємства "Дельта Лоцман" м. Миколаїв (р.№5203, н.д Р.Забзалюк та ін.).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів, повідомлених у депутатських запитах групи народних депутатів України, щодо незаконної діяльності та вчинення дій, що не відповідають високому званню судді, Головою Окружного адміністративного суду міста Києва Бачуном Олегом Володимировичем (р.№5244, н.д. К.Бондарєв).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул. М.Грушевського, 5, зал № 5, о 14.00)

 

4  листопада  

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про призначення О.Наливайка на посаду Голови Державного комітету телебачення і радіомовлення України (р.№4733, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо приведення у відповідність до Європейської конвенції про транскордонне телебачення) (р.№3081, повторне друге читання).

   Проект Закону про внесення змін до ст. 31 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" щодо зменшення впливу світової економічної кризи на діяльність електронних засобів масової інформації в Україні (р.№5096, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких комітет не є головним:

 

Проект Закону про Державний бюджет України на 2010 рік (р.№5000, КМУ).

 

Інші питання:

 

Про ситуацію щодо житлового будівництва на території Національної радіокомпанії України.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

4 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 8 Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (р.№5102, КМУ).

           

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про заборону ліквідації, перепрофілювання, відчуження та передачі в оренду оздоровчих закладів для провадження діяльності, не пов‘язаної з оздоровленням та відпочинком (р.№5268, КМУ).

Проект Закону про внесення доповнень до статті 13 Закону України "Про охорону дитинства" (щодо пільгового кредитування на поліпшення житлових умов багатодітних сімей) (р.№4617, н.д. Б.Губський).

           

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.15)

 

4 листопада

 

Інші питання:

Круглій стіл: "Репрезентативність організацій роботодавців та працівників у відповідності до стандартів Міжнародної організації праці".

 

 

4 листопада, о 16.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо надання допомоги за державним соціальним страхуванням) (на заміну) (р.№5159, н.д. О.Шевчук).

           

            Інші питання:

 

Про виконання рішення Комітету від 4 березня 2009 року "Про інформацію Рахункової палати України щодо результатів аналізу упорядкування умов оплати праці працівників бюджетної сфери на основі Єдиної тарифної сітки".

 

 

СПЕЦІАЛЬНА КОНТРОЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ПРИВАТИЗАЦІЇ

________________________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.15)

 

5 листопада

 

Інші питання:   

 

Про виконання рішення Комісії щодо стану справ на підприємствах колишньої ДХК "Олексадріявугілля".

 

 

 

Головне організаційне управління

03.11.2009 р.