ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 5 – 9 жовтня 2009 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.30)

 

6 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про особливості здійснення страхування сільськогосподарської продукції з державною фінансовою підтримкою (р.№5063, н.д. М.Присяжнюк).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про Державний бюджет України на 2010 рік (р.№5000, КМУ).

 

   

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, другий поверх, кінозал, о 15.00 )

 

7 жовтня

 

Інші питання:        

Слухання у Комітеті: "Про стан підготовки до опалювального сезону 2009-2010 років".

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

7 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" (р.№4707, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Про розгляд законопроектів щодо впливу на доходну та/або видаткову частини бюджетів та на виконання закону про Державний бюджет України у поточному бюджетному періоді відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України (19 законопроектів), а також законопроекти, на які надійдуть експертні висновки Міністерства фінансів України.

 

 Інші питання:

Про погодження пропозиції перерозподілу напрямів використання коштів Стабілізаційного фонду на поточний рік відповідно до статті 76 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік":

Для фінансування витрат Міністерства охорони здоров’я, пов’язаних з придбанням автомобілів швидкої медичної допомоги.

Для забезпечення діяльності кореспондентських пунктів Українського національного інформаційного агентства "Укрінформ" за кордоном.

Для забезпечення участі України у авіаційно-космічних салонах за кордоном, збільшення видатків Мінпромполітики за бюджетною програмою 2601210 "Забезпечення міжнародного співробітництва у воєнно-промисловій та військово-технічній сферах".

Про перерозподіл бюджетних призначень на 2009 рік за бюджетними програмами головних розпорядників коштів державного бюджету відповідно до статті 26 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік":

По Міністерству України у справах сім’ї, молоді та спорту.

По Головному управлінню державної служби України.

По Міністерству праці та соціальної політики України.

По Центральній виборчій комісії.

По Міністерству охорони здоров’я України.

По Міністерству внутрішніх справ України.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

7 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Про призначення позачергових місцевих виборів.

Проект Постанови про внесення зміни до Постанови Верховної Ради України "Про заходи щодо упорядкування окремих видатків Державного бюджету України" (р.№4221, н.д. В.Каплієнко та ін.).

Проект Постанови про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про заходи щодо упорядкування окремих видатків Державного бюджету України" (р.№5154, н.д. М. Томенко).

Проект Постанови про вжиття додаткових заходів щодо упорядкування окремих видатків Державного бюджету України, направлених на підвищення розмірів державних соціальних стандартів та гарантій (р.№5115,
н.д. Г.Герман).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний реєстр виборців" (щодо статусу і здійснення повноважень органів Державного реєстру виборців та складання списків виборців до створення Державного реєстру виборців) (р.№3469, повторний розгляд, друге читання).

 

Інші питання:

Про звернення судді Конституційного суду України І.Домбровського до Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування щодо надання позиції Комітету по конституційному поданню Президента України щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень Закону України "Про вибори Президента України", Кодексу адміністративного судочинства, Закону України "Про Державний реєстр виборців", Кримінального кодексу України, Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо виборів Президента України" від 21 серпня 2009 року
№1616-
VI.

Про звернення судді Конституційного суду України В.Кампо до Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування щодо надання позиції Комітету по конституційному поданню Вищого адміністративного суду України щодо офіційного тлумачення окремих положень частини першої статті 143 Конституції України, статті 12 Земельного кодексу України, пункту 1 частини першої статті 17 Кодексу адміністративного судочинства України.

Про звернення народного депутата України С. Льовочкіна до Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування з пропозицією щодо звернення від Комітету до Президента України щодо зупинення дії розпоряджень Кабінету Міністрів України від 3 червня 2009 року №583-р, від 3 червня 2009 року №584-р, від 10 червня 2009 року №612-р, від 8 липня 2009 року №761-р, від 8 липня 2009 року №762-р, від 8 липня 2009 року №769-р та від 8 липня 2009 року №770-р з мотивів невідповідності Конституції України з одночасним зверненням до Конституційного Суду України щодо їх неконституційності.

Про підготовку щодо перебування членів Комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування з 12 по 16 жовтня 2009 року в Автономній Республіці Крим та про підготовку до круглого столу "Севастополь - місто, регіон. Його правовий статус в українському законодавстві", який відбудеться 14 жовтня 2009 року  у м. Севастополь.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.30)

 

7 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про мисливське господарство та полювання" (щодо покращення охорони деяких видів тварин, внесених до Конвенції 1979 року про охорону дикої флори і фауни та природних середовищ існування в Європі) (р.№4628, н.д. А.Пшонка  та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо заборони вилучення ділянок суші і водного простору зі складу земель природно-заповідного фонду (р.№5125, н.д. А.Семинога).

Проект Закону про розміщення, проектування та будівництво централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива реакторів типу ВВЕР вітчизняних атомних електростанцій (р.№5050, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку" (щодо компенсації населенню 30-кілометрової зони ризику за розміщення атомних електростанцій) (р.№4541, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо відновлюваних джерел енергії (р.№5103, КМУ).

Проект Закону про прилеглу зону України (р.№5014, КМУ).

 

Інші питання:

Про стан виконання постанов Верховної Ради України і рішень Комітету та стан співпраці між Комітетом та органами виконавчої влади.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 15.00)

 

7 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо приведення у відповідність з вимогами Закону України "Про державну реєстрацію осіб та фізичних осіб-підприємців") (р.№5146, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запровадження системи електронної державної реєстрації суб'єктів господарювання) (р.№5147, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо акредитації на території України відокремлених підрозділів іноземних юридичних осіб (р.№5148, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо ціноутворення (р.№5152, КМУ).

Проект Постанови про мораторій на підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги для населення (р.№5093, н.д. В.Литвин).

Проект Постанови про державне регулювання цін на споживчі товари, які мають суттєве соціальне значення для населення (р.№5094,
н.д. В.Литвин).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо формування статутних капіталів господарських товариств) (р.№2639, друге читання).

Проект Закону про внесення зміни до статті 52 Закону України "Про господарські товариства" (щодо розміру статутного капіталу) (р.№3488-1, друге читання).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

7 жовтня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про страхування" (щодо створення Українського Об'єднання Страховиків) (р.№5122,
н.д. О.Клименко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо неможливості нав'язування споживачу третейського розгляду та безумовного права споживача звернутись за захистом до державного суду) (р.№4260, н.д. О.Фельдман, О.Гейман).

Проект Закону про внесення змін до Сімейного кодексу України та Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо захисту інтересів окремих категорій дітей з числа сиріт, позбавлених батьківського піклування, та "напівсиріт") (р.№2579,  н.д. О.Зарубінський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо книги відгуків і пропозицій) (р.№4120, н.д. О.Боднар).

Проект Закону про внесення змін до статті 21 Закону України "Про рекламу" (щодо супроводження реклами лікарських засобів попередженням про загрозу самолікування) (р.№4708, н.д. О.Зарубінський, О.Шепелев).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про надра щодо видобування питних підземних вод (р.№4679, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" (щодо  встановлення спеціальних тарифів на електричну енергію - "зелені" тарифи) (р.№4693, н.д. Ю.Звягільський, Ю.Воропаєв).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо визначення порядку призначення суддів на адміністративні посади та звільнення з цих посад) (р.№3163, н.д. С.Ківалов, О.Лавринович).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо прав журналістів на збір інформації та збереження в таємниці її джерела) (р.№2644, н.д. О.Фельдман).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо збільшення штрафних санкцій) (р.№3267, н.д. М.Рудченко, І.Белоусова).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань акцизного збору (щодо автоматичної індексації ставок та питань продажу марок) (р.№4657, н.д. П.Климець).

 Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань акцизного збору щодо індексації ставок (р.№4657-1, н.д. В.Шпак).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону прав на промислові зразки" (щодо використання російської мови) (р.№1066, н.д. В.Колесніченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону прав на топографії інтегральних мікросхем" (щодо вживання мов при оформленні заявок на реєстрацію) (р.№1069, н.д. В.Колесніченко).

Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про транспортно-експедиторську діяльність" (щодо створення гарантійного фонду) (р.№5127, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про цінні папери і фондовий ринок" щодо інсайдерської інформації (р.№5013, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 15 Закону України "Про кінематографію" (щодо права та умов розповсюдження і демонстрування фільму) (р.№4490, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України стосовно вдосконалення регулювання у сфері природних монополій (р.№4729, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" (щодо мита на електричні провідники) (р.№5134, КМУ).

 

            Інші питання:

Розгляд пропозицій Комісії з європейських справ Парламенту Румунії стосовно розвитку українсько-румунських відносин.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, конференц-зал, о 15.00)

 

7 жовтня

 

Інші питання:

Слухання у Комітеті: "Про практику застосування та стан виконання Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху" (№586-IV)".

 

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

 

7 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про ратифікацію Договору між Україною та Сирійською Арабською Республікою про правові відносини і взаємну правову допомогу в цивільних і кримінальних справах (р.№0144, Президент України).

            Проект Постанови про Звернення Верховної Ради України до Організації з безпеки і співробітництва в Європі щодо фіксації фактів систематичного порушення законів України військовослужбовцями Чорноморського флоту Російської Федерації на території України, що може спровокувати силові акції (р.№4832, н.д. І.Заєць та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

            Проект Закону про Службу безпеки України (р.№4839,
н.д. О.Скибінецький, Ю.Самойленко).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

7 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про мови (р.№1015-2, н.д. П.Мовчан, В.Яворівський).

Проект Постанови про відзначення 70-ої річниці возз'єднання західноукраїнських земель у складі єдиної України (р.№5089, н.д. О.Голуб).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про телебачення та радіомовлення" (щодо використання мов національних меншин у телерадіомовленні) (р.№4692, н.д. Б.Колесніков та ін.)

Проект Закону про прилеглу зону України (р.№5014, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо приведення у відповідність з вимогами Закону України "Про державну реєстрацію осіб та фізичних осіб-підприємців") (р.№5146, КМУ).

 

Інші питання:

Про підготовку проекту Постанови Верховної Ради України про відзначення пам'ятних дат та ювілеїв у 2010 році.        

Про передачу цілісного майнового комплексу Державного історико-культурного заповідника м. Дубна у державну власність.         

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(м.Дніпропетровськ, вул.Набережна Леніна, 18,

Дніпропетровський університет економіки та права, о 14.00)

 

5 жовтня

 

 Інші питання:

Слухання у Комітеті: “Промислова власність в інноваційній економіці України: ефективність застосування законодавства та державного регулювання”.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00 )

 

7 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону прав на винаходи і корисні моделі" (щодо охорони прав на секретні винаходи і корисні моделі) (р.№2750, н.д. С.Давимука).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну таємницю" (р.№3664, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Службу безпеки України" щодо забезпечення законності дій співробітників СБУ при виконанні ними службових обов’язків (р.№4162, н.д. Ю.Крук).

            Проект Закону про Службу безпеки України (р.№4839,
н.д. О.Скибінецький, Ю.Самойленко).    

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань військової служби, соціального захисту військовослужбовців, осіб, звільнених з військової служби, та членів їх сімей (р.№2478, н.д. С.Гриневецький та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо носіння форменого одягу використання знаків розрізнення та символіки (р.№4585, н.д. В.Грицак та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" (щодо розміру пенсій в разі втрати годувальника) (р.№5108,
н.д. А.Гриценко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

            Проект Закону про внесення змін до статті 101 Кримінально-процесуального кодексу України (р.№5004, КМУ).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(пл.Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 15.00)

 

7 жовтня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про мораторій на підвищення цін і тарифів на лікарські засоби і вироби медичного призначення (р.№3426, н.д. П.Симоненко, В.Матвєєв).

 Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів" (щодо свободи вживання продуктів харчування) (р.№4644, н.д. Л.Бірюк).

Проект Закону про внесення доповнень до статті 13 Закону України "Про охорону дитинства" (щодо пільгового кредитування на поліпшення житлових умов багатодітних сімей) (р.№4617, н.д. Б.Губський).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про органічне виробництво (р.№4814, н.д. Ю.Литвин).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну систему біобезпеки при створенні, випробуванні, транспортуванні та використанні генетично модифікованих організмів" (р.№5029, КМУ).

 

Інші питання:

Про техніко-економічне обґрунтування інвестиційних проектів, ухвалених  постановами Кабінету Міністрів України від 05.08.2009 р. 
№№ 818 та 819 для залучення у 2009 році іноземних кредитів
на проектування, будівництво та оснащення фельдшерсько-акушерських пунктів і сільських амбулаторій та на забезпечення лікувально-профілактичних закладів обладнанням, транспортними засобами, виробами медичного призначення та лікарськими засобами під державну гарантію.

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

7 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про соціальний захист дітей війни" (щодо надання пільг) (р.№4542, н.д. М.Соколов, О.Бобильов).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 208 Земельного кодексу України про умови використання ділянок громадськими організаціями інвалідів (р.№5120, н.д. М.Комар, А.Пшонка).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" (щодо виділення коштів на виготовлення ювілейних медалей "65 лет Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.") (р.№5057, КМУ).

 

 

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.Липська, 3, великий зал, о 14.30)

 

8 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 5 Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо звільнення від ПДВ операцій із ввезення у митному режимі імпорту Біблій релігійними організаціями) (р.№5026, КМУ).

Проект Податкового кодексу України (р.№2215, н.д. М.Катеринчук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Єдиний митний тариф" (щодо процедури застосування особливих видів мита)
(р.№4523, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України (щодо розміру ставок) (р.№4726, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про внесення змін до деяких законів України" (щодо скасування окремих положень, що не узгоджуються з чинним законодавством) (р.№4770, КМУ).

Проект Закону про вдосконалення спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва (р.№4549-2,
н.д. А.Гриценко).

Проект Закону про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва (р.№4112-1, н.д. О.Фельдман, О.Гейман).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" (щодо нарахування та сплати податку) (р.№5082, н.д. О.Ляшко).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 14.30)

 

7 жовтня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про Концепцію державної міграційної політики (р.№5085, КМУ).

Проект Закону про Концепцію державної міграційної політики (р.№5085-1, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відповідальності за приховування факту перебування у громадянстві іншої держави або набуття такого громадянства) (р.№3102, друге читання).

Про проект Постанови про зняття з розгляду проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" (щодо реєстрації місця проживання особи).

 

            Інші питання:

Про схвалення  пропозицій Комітету до проекту Державного бюджету України на 2010 рік (в розрізі компетенції комітету).

Про хід підготовки до парламентських слухань: “Закордонне українство: сучасний стан та перспективи співпраці”. (Спільне засідання Комітету і членів  робочої групи з підготовки та проведення парламентських слухань.)

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 14.00 )

 

7 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

             

Проект Постанови про проведення спеціального пленарного засідання Верховної Ради України (р.№5150, н.д. В.Литвин).

Проект Постанови про припинення діяльності Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин смерті народного депутата України IV скликання І.Плужникова та заволодіння невідомими особами його власністю, акціями телекомпанії "Інтер" (р.№5075, н.д. А.Портнов).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про звіт Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань реформування Служби безпеки України та його законодавчого забезпечення (р.№4714, н.д. О.Скибінецький).

 

 

 

Проект Постанови про результати заслуховування звіту Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування обставин незаконного затримання
6 квітня 2005 року Головним слідчим управлінням Міністерства внутрішніх справ України голови Донецької обласної ради Колесникова Бориса Вікторовича, утримання його під вартою, а також порушення стосовно нього кримінальної справи (р.№5167, н.д. М.Джига).

 

Інші питання:

Про доручення Голови Верховної Ради України від 16.09.2009 про розгляд листа Голови Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики народного депутата України Терьохіна С.А. від 16.09.2009 № 04-27/866.

 

 

           

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, зал №5, о 14.00)

 

7 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Постанови про призначення О.Наливайка на посаду Голови Державного комітету телебачення і радіомовлення України (р.№4733, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо приведення у відповідність до Європейської конвенції про транскордонне телебачення) (р.№3081, повторне друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про Державний бюджет України на 2010 рік (р.№5000, КМУ).

 

Інші питання:

            Про ситуацію щодо житлового будівництва на території Національної радіокомпанії України.

 

 

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

7 жовтня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про Державний бюджет України на 2010 рік (р.№5000, КМУ).

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

7 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо використання в Україні праці іноземців та осіб без громадянства) (р.№4684, н.д. Б.Губський).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про встановлення прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати у 2010 році (р.№4762,  н.д. О.Зарубінський).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження позапланових заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності (р.№4815, н.д. А.Гриценко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 9 Закону України "Про природні монополії" (р.№5036, КМУ).

Проект Постанови про прийняття до розгляду рекомендацій до проекту Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" щодо розмірів прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати (р.№5062,
н.д. М.Папієв).

Проект Постанови про державне регулювання цін на споживчі товари, які мають суттєве соціальне значення для населення (р.№5094,
н.д. В.Литвин).

Проект Закону про Державну програму економічного і соціального розвитку України на 2010 рік (р.№5140, КМУ).

 

Інші питання:

Про аналіз практики застосування законодавства України з питань охорони праці Державним комітетом України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду.  

 

 

 

 

Головне організаційне управління

05.10.2009 р.