ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 7 – 11 вересня 2009 року

 

 

 

  КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.30)

 

8 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Пропозиції Президента України до Закону "Про відчуження земельних ділянок, інших об’єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності" (р.№3682).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо повноважень органів виконавчої влади у галузі земельних відносин)  (р.№3378, КМУ).

Проект Закону про доповнення Закону України "Про охорону земель" щодо видачі та анулювання спеціальних дозволів на зняття та перенесення ґрунтового покриву (р.№4528, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо спрощення порядку набуття прав на землю) (р.№4430,  друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань діяльності неприбуткових організацій  (р.№4563, друге  читання).

Проект Закону про внесення змін до законів України щодо реформування деяких галузей агропромислового комплексу  (р.№4719, н.д. М.Присяжнюк та ін.).

Проект Закону  про внесення змін до Закону України "Про державну систему біобезпеки при створенні, випробуванні, транспортуванні та використанні генетично модифікованих організмів" (р.№5029, КМУ).

Проект Закону про доповнення статті 3 Закону України "Про фермерське господарство" (щодо уточнення родинних стосунків, що дають право бути членами господарства) (р.№4746, н.д. М.Присяжнюк).

 

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про молоко та молочні продукти" (щодо відповідності якості та безпеки молочних продуктів показникам, які встановлені законодавством і стандартами України) (р.№0923, друге читання).

Проект Постанови про погодження матеріалів вибору місця розташування земельних ділянок (р.№4804, н.д. М.Присяжнюк, М.Шершун).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації" (щодо виключення об'єктів біологічної промисловості) (р.№4837, н.д. М.Присяжнюк). 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

9 вересня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування повноважень Служби безпеки України у відповідності до Конституції України (р.№4175,  н.д. С.Олійник, А.Портнов).           

 Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо приведення у відповідність до чинного законодавства) (р.№4724, КМУ).             

Проект Закону про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації (р.№5052, КМУ).

 

Інші питання:

Про звернення Голови правління ЗАТ "Індар" Лазарєва О.П. щодо рейдерських дій стосовно підприємства.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00 )

 

9 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 18 Закону України "Про міський електричний транспорт" (р.№2486, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про житлово-комунальні послуги" (р.№4686, КМУ).

Проект Закону про Національну комісію України з контролю за впровадженням, функціонуванням та удосконаленням Єдиної державної системи моніторингу виробництва, постачання, транспортування, споживання та оплати за паливно-енергетичні ресурси і житлово-комунальні послуги (р.№0954, друге читання). 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про питну воду та питне водопостачання" (р.№4671, н.д. В.Герасимчук та ін.).

 

Інші питання:        

 

Про затвердження Програми виїзного засідання Комітету "Про стан підготовки м. Києва до проведення Євро-2012" (спільно з Київміськбудом).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Грушевського, 5, третій поверх, кулуари, кімн.5, о 9.30)

 

8 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України" (р.№2709).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" (р.№4707, друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

Про розгляд законопроектів щодо впливу на доходну та/або видаткову частини бюджетів та на виконання закону про Державний бюджет України у поточному бюджетному періоді відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України, а також законопроекти, на які надійдуть експертні висновки Міністерства фінансів України.

 

 Інші питання:

 

Звіт про виконання Закону України "Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України".

Про перерозподіл напрямів використання коштів Стабілізаційного фонду відповідно до статті 76 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік".

Про перерозподіл бюджетних призначень на 2009 рік за бюджетними програмами головних розпорядників коштів державного бюджету відповідно до статті 26 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 15.00)

 

9 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Призначення позачергових місцевих виборів.

            Пропозиції Президента України до Закону "Про всеукраїнський референдум" (р.№1374).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо статусу депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад (р.№2310, н.д. О.Доній).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо офіційного оприлюднення актів органів та посадових осіб місцевого самоврядування) (р.№4638, н.д. О.Кеменяш).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо делегування повноважень) (р.№4615, н.д. О.Кеменяш).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну службу" щодо декларування видатків державних службовців (р.№4121, н.д. О.Новіков).

            Проект Закону про внесення змін та доповнень до деяких законодавчих актів України (щодо несумісності окремих посад з правом володіння корпоративними правами та іншою діяльністю) (р.№4017, н.д. В.Даниленко).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про органи самоорганізації населення" (щодо строку повноважень органу самоорганізації населення) (р.№1444, н.д. В.Бондаренко та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про органи самоорганізації населення" (р.№2108, н.д. О.Омельченко та ін.).

            Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про органи самоорганізації населення" (щодо спрощення порядку дозволів та легалізації органів самоорганізації населення) (р.№2355, н.д. В.Борисов та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул.Шовковична, 4, кімн.306, о 14.30)

 

9 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про надра щодо видобування питних підземних вод (р.№4679, н.д. Н.Королевська).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про питну воду та питне водопостачання" (р.№4671, н.д. В.Герасимчук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері поводження з відходами (р.№2459, н.д. В.Стретович).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про землі енергетики та правовий режим спеціальних зон енергетичних об'єктів (р.№4680, н.д. С.Пашинський).

Проект Закону про ратифікацію Поправки до додатка В до Кіотського протоколу до Рамкової Конвенції Організації Об'єднаних Націй про зміну клімату (р.№0138, Президент України).

 

Інші питання:

План роботи Комітету на період  птої сесії.

Інформація про виконання рішень Комітету.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 15.00)

 

9 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо припинення провадження у справі про банкрутство) (р.№3528, н.д. С.Міщенко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо здійснення управління підприємством-боржником (банкрутом) (р.№2088, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо прав концесіонерів) (р.№4674, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 8 Закону України "Про спеціальний режим інноваційної діяльності технологічних парків" (р.№3643, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 4-2 Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності" (р.№4571, КМУ).

Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення зміни до Закону України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Цивільного кодексу України" (р.№2081).

 

Інші питання:

 

План роботи Комітету на період п’ятої сесії.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.620, о 15.00)

 

9 вересня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 21 Закону України "Про рекламу" (щодо супроводження реклами лікарських засобів попередженням про загрозу самолікування) (р.№4708, н.д. О.Зарубінський, О.Шепелев).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу" (щодо створення сприятливих умов машинобудівним підприємствам для виробництва нової ресурсозберігаючої сільськогосподарської техніки) (р.№4757, н.д. В.Шпак).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про концесії" щодо обмеження надання у концесію деяких об'єктів державної чи комунальної власності (р.№4813, н.д. О.Новіков).

Проект Закону про внесення зміни до статті 7 Закону України "Про страхування" (щодо обов'язкового страхування туристів) (р.№1180, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про мисливське господарство та полювання" (щодо покращення охорони деяких видів тварин, внесених до Конвенції 1979 року про охорону дикої флори і фауни та природних середовищ існування в Європі) (р.№4628, н.д. А.Пшонка та ін.).

Проект Закону про  створення та використання стабілізаційного фонду  природного газу (р.№4507, н.д. Т.Стецьків).

 Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про насіння і садивний матеріал" (р.№4590, н.д. С.Рижук).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за правопорушення у сфері використання природних ресурсів (р.№4586, н.д. Ю.Прокопчук).

Проект Закону про зупинення дії Угоди між Україною та Європейським Співтовариством про реадмісію осіб (р.№3131, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про прийняття поправки до Статей угоди Міжнародного банку реконструкції та розвитку (р.№0139, Президент України).

Проект Закону про внесення зміни до статті 21 Закону України "Про рекламу" (щодо удосконалення законодавства стосовно контролю за рекламою лікарських засобів) (р.№4772, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 5 Закону України "Про  податок на додану вартість" (щодо звільнення від ПДВ операцій із ввезення у митному режимі імпорту Біблій релігійними організаціями) (р.№5026, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо приведення у відповідність до чинного законодавства) (р.№4724, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 9 Закону України "Про участь України в миротворчих операціях" (р.№4794, КМУ).

 

Інші питання:

Про виконання рішення Комітету від 15 квітня 2009 року щодо реалізації Державної цільової програми інформування громадськості з питань європейської інтеграції на 2008-2011 роки.

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

9 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за незаконне поводження із спеціальними технічними засобами негласного отримання інформації (р.№3358, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо порядку визначення розмірів штрафу як виду кримінального покарання) (р.№4214, н.д. Ю.Прокопчук).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо вдосконалення механізму кримінальної відповідальності за злочини, вчинені в стані сильного душевного хвилювання (р.№2786, н.д. Ю.Прокопчук).

            Проект Закону про внесення змін до статті 18 Закону України "Про Державну кримінально-виконавчу службу України" щодо державного нагляду за безпечним веденням робіт (р.№4428, н.д. Ю.Прокопчук).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності державних службовців (р.№4500, н.д. В.Грицак).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо недопущення незаконного обмеження конституційних прав людини під час досудового слідства, оперативно-розшукової та контррозвідувальної діяльності) (р.№4106, н.д. С.Олійник, А.Портнов).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за завідомо неправдиве показання та відмову від давання показань (р.№4424, н.д. С.Олійник, А.Портнов).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності посадових осіб фінансових установ) (р.№4695, н.д. М.Азаров).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за порушення правил безпеки дорожнього руху у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння (р.№4408,
н.д. С.Олійник).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення відповідальності за порушення законодавства у сфері діяльності з проведення азартних ігор) (р.№3272, н.д. О.Білозір).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за злочини проти дітей) (р.№3558, н.д. В.Левцун).

            Проект Закону про внесення змін до статей 346, 351, 385 та 386 Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за створення штучних перешкод у роботі тимчасових слідчих комісій, спеціальної тимчасової слідчої комісії і тимчасових спеціальних комісій Верховної Ради України (р.№3594, н.д. Ю.Кармазін).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за наругу над могилою або знищення, руйнування або пошкодження пам’яток-об’єктів культурної спадщини з мотивів національної, расової чи релігійної ненависті або ворожнечі (р.№4076, н.д. О.Новіков).

            Проект Закону про внесення змін до статті 212 Кримінального кодексу України щодо конкретизації ознак складу злочину) (р.№4230, н.д. О.Новіков).

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 16.00)

 

9 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Постанови про заяву Верховної Ради України "Про подолання кризи в українсько-російських відносинах" (р.№5051, н.д. І.Геращенко та ін.).

            Проект Закону про ратифікацію Додаткового протоколу до Женевських конвенцій від 12 серпня 1949 року, що стосується прийняття додаткової відмітної емблеми (Протокол ІІІ) (р.№0135, Президент України).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо символіки) (р.№4665, Президент України).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Протоколу про збереження і стале використання біологічного та ландшафтного різноманіття до Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат, підписаної у м. Києві 22 травня 2003 року (р.№0142, КМУ). 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.209, о 15.00)

 

9 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про надання Українській Греко-Католицькій Церкві статусу репресованої церкви (р.№4845, н.д. В.Деревляний та ін.).

Проект Постанови про запровадження мораторію на виселення творчих спілок (р.№4766, н.д. П.Мовчан).

Проект Постанови про відзначення 800-річчя заснування м. Бібрки Львівської області та 540-річчя надання місту Магдебурзького права (р.№4755, н.д. М.Косів).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про відновлення історичних назв населених пунктів України та про впорядкування усіх топонімічних об'єктів відповідно до сучасних реалій (р.№4543, н.д. Ю.Гнаткевич).

Проект Постанови про відзначення 90-річчя з дня народження тричі Героя Радянського Союзу Кожедуба Івана Микитовича (р.№4673, н.д. В.Матвєєв, В.Даниленко).

Проект Постанови про відзначення 90-річчя з дня народження тричі Героя Радянського Союзу, маршала авіації Івана Микитовича Кожедуба (р.№4673-1, н.д. В.Колесніченко).

 

Інші питання:

 

Про створення робочої групи з підготовки та проведення 11 листопада 2009 року парламентських слухань на тему: "Національна ідентичність в Україні в умовах глобалізаційних викликів: проблеми та шляхи збереження".

Про підготовку проекту Постанови Верховної Ради України про відзначення пам'ятних дат та ювілеїв у 2010 році.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1316, о 14.30)

 

8 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України "Про вищу освіту" (щодо надання права вдруге безкоштовно здобувати вищу освіту за важливими для держави напрямками) (р.№3173, н.д. В.Олійник).

            Проект Постанови про відзначення 75-річчя з часу заснування Національного Ботанічного саду ім.М.М.Гришка НБС НАН України (р.№4458, н.д. І.Геращенко, О.Третьяков).

            Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Про Основні засади сталого розвитку України на 2010-2020 роки" (9 грудня 2009 року) (р.№5001, н.д. В.Полохало).

             

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про спеціальний режим інноваційної діяльності технологічних парків" (щодо технологічного парку "Ресурс" (м.Харків) (р.№4589, н.д. В.Потапов та ін.).

 

 Інші питання:

 

Інформація про початок нового 2009-2010 навчального року.

План роботи Комітету на період п’ятої сесії.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

____________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1224, о 15.00 )

 

9 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" (щодо служби у військовому резерві) (р.№3340, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до статті 15 Закону України "Про правовий режим воєнного стану" (р.№3638, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до ст.29 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" (р.№3644, друге читання).

 

            Інші питання:

 

            План роботи Комітету на період п’ятої сесії.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(пл.Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 15.00)

 

9 вересня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про затвердження Загальнодержавної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2009-2015 роки (р.№4677, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів" (щодо свободи вживання продуктів харчування) (р.№4644, н.д. Л.Бірюк).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про ратифікацію Додаткового протоколу до Женевських конвенцій від 12 серпня 1949 року, що стосується прийняття додаткової відмітної емблеми (Протокол ІІІ) (р.№0132, Президент України).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо символіки) (р.№4665, Президент України).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул.Липська, 3, великий зал, о 14.30)

 

9 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Пропозиції Президента України до Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування питань соціального захисту населення, яке проживає на території зони спостереження підприємств з видобування і переробки уранових руд, ядерних установок і об’єктів, призначених для поводження з радіоактивними відходами" (р.№2174).

            Проект Закону про внесення змін до закону України "Про дозвільну діяльність у сфері використання ядерної енергії" (р.№2324, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про теплопостачання" (щодо модернізації, реконструкції та будівництва об’єктів у сфері теплопостачання) (р.№4765, н.д. С.Тітенко, С.Пашинський).

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

9 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про увічнення перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років" (щодо порядку офіційного використання автентичних копій Прапора Перемоги)  (р.№4355, н.д. П.Цибенко, Є.Царьков).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам" (щодо державної соціальної допомоги на догляд інвалідам війни) (р.№4535, н.д. П.Цибенко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови про забезпечення доброякісною питною водою населені пункти Запсільської та Бондарівської сільрад Кременчуцького району Полтавської області, що постраждали від забруднення ставком-випарником АТ "Укртатнафта" (р.№4159, н.д. М.Кульчинський).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал № 2, о 14.30)

 

8 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 5 Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо звільнення від ПДВ операцій із ввезення у митному режимі імпорту Біблій релігійними організаціями) (р.№5026, КМУ).

Проект Податкового кодексу України (р.№2215, нова редакція,
н.д. М.Катеринчук та ін.).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 15.00)

 

9 вересня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відповідальності за приховування факту перебування у громадянстві іншої держави або набуття такого громадянства) (р.№3102, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" (щодо реєстрації місця проживання особи) (р.№4532, н.д. В.Яцуба).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" (щодо реєстрації місця проживання особи) (р.№4532-1, н.д. В.Дубіль).

 

Інші питання:

 

Про хід підготовки до парламентських слухань “Закордонне українство: сучасний стан та перспективи співпраці”. (Спільне засідання Комітету і членів  робочої групи з підготовки та проведення парламентських слухань).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, зал № 5, о 14.00)

 

9 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про рекламу” (щодо приведення у відповідність до Європейської конвенції про транскордонне телебачення) (р.№3081, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про телебачення і радіомовлення” (щодо використання мов національних меншин у телерадіомовленні) (р.№4692, н.д. Б.Колесніков та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про збір на розвиток національної кінематографії (р.№2259, н.д. Ю.Кармазін, П.Мовчан).

Проект Закону про загальнодержавний збір на розвиток театрального мистецтва та кінематографії в Україні (р.№4764, н.д. С.Терьохін).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

9 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про фізичну культуру і спорт" (щодо участі фізичної особи у спортивних змаганнях) (р.№4414, н.д. Л.Бірюк).

            Проект Закону про внесення змін до статті 62 Сімейного кодексу України (щодо об’єктів права спільної власності подружжя) (р.№4493, н.д. Ю.Мірошниченко).


ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" (щодо збільшення суми коштів на часткову компенсацію відсоткової ставки кредитів комерційних банків молодим сім’ям на придбання житла) (р.№5025, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до статті 7 Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям" (р.№4795, КМУ).

 

 

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.525, о 14.30)

 

9 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо захисту  прав безробітних)  (р.№4608, н.д. М.Папієв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України" (щодо механізму повернення заощаджень) (р.№4662, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо тривалості робочого дня (зміни) (р.№4682, н.д. В.Марущенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 44 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» (щодо відрахування коштів на культурно-масову, фізкультурну і оздоровчу діяльність) (р.№4774,  н.д. В.Хара, О.Стоян).

Проект Закону про внесення змін до статті 7 Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям" (р.№4795, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статей 4 та 5 Закону України "Про прожитковий мінімум" (р.№1469, н.д. М.Папієв).

Проект Закону про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про прожитковий мінімум" (щодо виконання рішень Конституційного Суду України) (р.№5018, н.д. В.Хара та ін.).  

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 37 Закону України "Про державну службу" та статті 21 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" (щодо пенсійного забезпечення) (р.№4389, н.д. С.Гордієнко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну службу" (щодо граничного віку перебування на державній службі) (р.№4545, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо унормування  порядку  визначення  показників,  які  застосовуються для розрахунку пенсій) (р.№4683, н.д. М.Папієв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо страхового стажу) (р.№4694, н.д. В.Хара та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей,  позбавлених  батьківського  піклування"  (щодо  віку  осіб) (р.№4620, н.д. Б.Губський).

Проект Закону про фінансування охорони здоров'я та обов'язкове соціальне медичне страхування  в   Україні  (р.№4744, н.д. Т.Бахтеєва та ін.).

Проект Закону про встановлення прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати у 2010 році (р.№4762, н.д. О.Зарубінський).

Проект Постанови про деякі невідкладні заходи, спрямовані на підвищення соціального захисту населення  (р.№4796, н.д. С.Гриневецький, О.Зарубінський).

 

Інші питання:

 

Про проведення "круглого столу" на тему: "Репрезентативність організацій роботодавців та працівників у відповідності до стандартів Міжнародної організації праці".

 

 

 

 

Головне організаційне управління

04.09.2009 р.