ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 7 – 11 грудня 2009 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

_______________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 510, о 15.00)

 

9 грудня

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про прийняття Рекомендації Ради Митного Співробітництва стосовно внесення змін до Конвенції про створення Ради Митного Співробітництва (р.№0136, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (щодо ставки податку) (р.№4807, н.д. П.Симоненко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо мінімізації впливу фінансової кризи на розвиток вітчизняної промисловості (р.№5009, н.д. Н.Королевська та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ставки акцизного збору і ввізного мита на деякі товари (продукцію)" (щодо фінансування розвитку дорожньої інфраструктури для зменшення перевитрат учасниками дорожнього руху паливно-мастильних матеріалів у зв’язку з низьким швидкісним режимом) (р.№5285, н.д. Ю.Кармазін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основи соціальної захищенності інвалідів в Україні" (щодо соціального захисту інвалідів першої групи) (р.№4747, н.д. Г.Самофалов).

Проект Закону про соціальне замовлення у сфері надання соціальних послуг (р.№5236, н.д. О.Доній). 

Інші питання:

Про погодження пропозицій перерозподілу напрямів використання коштів Стабілізаційного фонду на поточний рік відповідно до статті 76 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік".

Про перерозподіл бюджетних призначень на 2009 рік за бюджетними програмами головних розпорядників коштів державного бюджету відповідно до статті 26 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік".

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.303, о 14.00)

 

9 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо врегулювання питань управління об‘єктами державної власності) (р.№5380, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спільної діяльності (р.№5328, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення процедур банкрутства (р.№5281, КМУ).

Проект Закону про заборону ліквідації, перепрофілювання, відчуження та передачі в оренду оздоровчих закладів для впровадження діяльності, не пов‘язаної з оздоровленням та відпочинком (р.№5268, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження дії мораторію на примусову реалізацію майна боржника (р.№5350, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо орендних відносин (р.5145, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (щодо захисту державних секретів) (р.№5104, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 43 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (щодо підприємств, які у своїй діяльності використовують ядерну енергію) (р.5107, КМУ).

Проект Закону про доповнення статті 26 Закону України “Про захист прав споживачів” (р.№3579, повторне перше читання).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до статті 26 Закону України “Про захист прав споживачів” (щодо проведення експертизи продукції неналежної якості) (р.№3579-1, н.д. Ю.Кармазін).

Проект Закону про аудиторську діяльність (р.№5375,
н.д. М.Катеринчук, А.Шкіль).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України “Про спеціальний режим інноваційної діяльності технологічних парків” (щодо технологічного парку “Ресурс” (м. Харків) (р.№4589, н.д. В.Потапов та ін.)

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб-підприємців відомостей про акредитованих іноземних юридичних осіб) (р.№5148-1, н.д. К.Ляпіна).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Грушевського, 5, сесійна зала, о 15.00)

 

9 грудня

 

Інші питання:

Парламентські слухання: "Національна ідентичність в Україні в умовах глобалізаційних викликів: проблеми та шляхи збереження".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

            (пл. Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 10.00)

 

9 грудня

 

Інші питання:

            Засідання Дорадчої ради при Комітеті Верховної Ради України з питань охорони здоров’я з опрацювання проекту Закону про лікарські засоби (нова редакція).

 

10 грудня

 

Інші питання:

            Засідання Дорадчої ради при Комітеті Верховної Ради України з питань охорони здоров’я з опрацювання проекту Закону про фінансування охорони здоров’я та обов’язкове соціальне медичне страхування в Україні (р.№4744).

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

9 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо першочергового безоплатного забезпечення автомобілями інвалідів війни) (р.№5229, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про волонтерський рух (р.№4345, КМУ).

Проект Закону про волонтерську діяльність в Україні (р.№4345-1,
н.д. І.Єресько та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.30)

 

8 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

  Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів" (р.№5362, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державної підтримки літакобудівної промисловості в Україні (р.№2515, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 11 Закону України "Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України" (щодо короткотермінового відвідування) (р.№4166, н.д. О.Білорус та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (р.№1171, друге читання).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо оподаткування доходів від операцій зворотного викупу уживання товарів) (р.№4385, друге читання).

 

Інші питання:

Проект змін до форми Декларації з податку на прибуток підприємства та Порядку її складання, поданий Державною податковою адміністрацією України на узгодження.

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.916, о 15.00)

 

9 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо звернення стягнення на предмет іпотеки на підставі виконавчого напису нотаріуса) (р.№5039, н.д. Р.Зварич).

Проект Постанови про проведення парламентських слухань на тему: "Про конституційне судочинство в Україні" (р.№5224, н.д. О.Єфремов та ін.).

Проект Постанови про Заяву Верховної Ради України щодо неприпустимості дій з боку Президента України, які направлені на підрив здійснення Верховною Радою України та Урядом цілеспрямованої політики по запобіганню впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва (р.№5017, н.д. С.Пашинський). 

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (р.№5098, н.д. В.Іваненко).

Проект Закону про великий Державний Герб України (р.№5118,
н.д. О.Білозір та ін.).

Проект Закону про Державний Герб України (р.№5118-1, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (щодо вилучення виборчих блоків політичних партій із суб'єктів виборчого процесу) (р.№4799, н.д. О.Лавринович).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (щодо вилучення виборчих блоків політичних партій із суб'єктів виборчого процесу) (р.№4800, н.д. О.Лавринович). 

 

Головне організаційне управління

04.12.2009 р.