ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 9 – 13 листопада 2009 року

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

11 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

            Проект Закону про Державний бюджет України на 2010 рік (р.№5000, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

           

            Про розгляд законопроектів щодо впливу на доходну та/або видаткову частини бюджетів та на виконання закону про Державний бюджет України у поточному бюджетному періоді відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України, на які надійдуть експертні висновки Міністерства фінансів України.

 

 Інші питання:

            Про погодження пропозицій перерозподілу напрямів використання коштів Стабілізаційного фонду на поточний рік відповідно до статті 76 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік".

            Про перерозподіл бюджетних призначень на 2009 рік за бюджетними програмами головних розпорядників коштів Державного бюджету відповідно до статті 26 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 14.00)

 

11 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо орендних відносин (р.№5145, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо захисту державних секретів) (р.№5104, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 43 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо підприємств, які у своїй діяльності використовують ядерну енергію) (р.№5107, КМУ).

Проект Закону про доповнення статті 26 Закону України "Про захист прав споживачів" (р.№3579, повторне перше читання).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до статті 26 Закону України "Про захист прав споживачів" (щодо проведення експертизи продукції неналежної якості) (р.№3579-1, н.д. Ю.Кармазін).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб - підприємців відомостей про акредитованих іноземних юридичних осіб) (р.№5148-1, н.д. К.Ляпіна).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 14.30)

 

11 листопада

 

Інші питання:

            Круглий стіл: "Вдосконалення законодавства у сфері захисту прав дитини від торгівлі дітьми, сексуального насильства та експлуатації".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(виїзне засідання, Черкаська обл., м.Канів)

 

11 листопада

 

Інші питання:

Про стан проведення реставраційно-ремонтних робіт у Шевченківському національному заповіднику.

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(пл.Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 15.00)

 

11 листопада

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про затвердження Загальнодержавної програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини на період до 2011 року (р.№4769, КМУ).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів" (щодо свободи вживання продуктів харчування) (р.№4644, н.д. Л.Бірюк).

Проект Закону про внесення доповнень до статті 13 Закону України "Про охорону дитинства" (щодо пільгового кредитування на поліпшення житлових умов багатодітних сімей) (р.№4617, н.д. Б.Губський).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 21 Закону України "Про рекламу" (щодо супроводження реклами лікарських засобів попередженням про загрозу самолікування) (р.№4708, н.д. О.Зарубінський, О. Шепелев).

Проект Закону про внесення зміни до статті 21 Закону України "Про рекламу" (щодо удосконалення законодавства стосовно контролю за рекламою лікарських засобів) (р.№4772, КМУ).

Проект Закону про органічне виробництво (р.№4814, н.д. Ю.Литвин).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" (щодо збільшення видатків на лікування громадян за кордоном) (р.№5237, н.д. В.Литвин, М.Деркач).

Проект Постанови про відзначення на державному рівні 100-річчя Українського лікарського товариства (р.№4816, н.д. В.Карпук та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

11 листопада

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про звернення до Кабінету Міністрів України з вимогою про скасування постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2009 р. № 366 "Про сплату внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування фізичними особами – суб’єктами підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування" (р.№4526, н.д. Ю.Костенко, Я.Джоджик).

Проект Постанови про Постанову Кабінету Міністрів України № 366 від 14 квітня 2009 р. "Про сплату внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування фізичними особами – суб’єктами підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування" (р.№4526-1, н.д. В.Кириленко, К.Ляпіна).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (щодо захисту прав суб’єктів малого підприємництва, які обрали особливий спосіб оподаткування) (р.№4536, н.д. О.Лукаш).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про особливості застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва у період виходу економіки України зі стану фінансової кризи (р.№4549, н.д. І.Акімова, Ю.Новікова).

Проект Закону про вдосконалення спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва (р.№4549-2, А.Гриценко).

 

 

 

Головне організаційне управління

06.11.2009 р.