ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 12  – 16 жовтня 2009 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул.Грушевського, 5, конференц-зал, об 11.00)

 

 

13 жовтня

 

 Інші питання:

    Слухання у Комітеті: "Про забезпечення ефективного використання врожаю зернових культур 2009 року на внутрішньому та зовнішньому ринках".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

14 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Проект Закону про встановлення прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати (р.№4762, друге читання).

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Про розгляд законопроектів щодо впливу на доходну та/або видаткову частини бюджетів та на виконання закону про Державний бюджет України у поточному бюджетному періоді відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України 56 законопроектів, а також законопроектів, на які надійдуть експертні висновки Міністерства фінансів України.

Інші питання:

Про погодження пропозиції перерозподілу напрямів використання коштів Стабілізаційного фонду на поточний рік відповідно до статті 76 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік":

Для забезпечення участі України в авіаційно-космічних салонах за кордоном збільшення видатків Мінпромполітики за бюджетною програмою 2601210 "Забезпечення міжнародного співробітництва у воєнно-промисловій та військово-технічній сферах".

Для фінансування інвестиційних проектів Мінпрополітики у ВАТ "СЕЛМІ" - підготовка виробничої програми розроблення та виготовлення високотехнологічного приладобудування і ВАТ "Суднобудівний завод "Залів" - технічне переоснащення виробничих потужностей підприємства.

Для здійснення заходів з підтримки зв’язків із закордонними українцями.

Для збільшення статутних капіталів відкритого акціонерного товариства "Державний ощадний банк» та відкритого акціонерного товариства "Державний експортно-імпортний банк" у тому числі для іпотечного кредитування житла.

Для забезпечення підготовки та проведення в Україні дитячого пісенного конкурсу "Євробачення".

Про перерозподіл бюджетних призначень на 2009 рік за бюджетними програмами головних розпорядників коштів державного бюджету відповідно до статті 26 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік":

По Центральній виборчій комісії.

По Міністерству охорони здоров’я України.

По Міністерству внутрішніх справ України.

По Міністерству фінансів України.

По Генеральній прокуратурі України.

Від Національного космічного агентства України до Національного агентства України з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів.

По Міністерству праці та соціальної політики України.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 10.00)

 

14 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Кабінет Міністрів України" (щодо розширення вимог до членів Кабінету Міністрів України та встановлення граничної чисельності керівного складу центральних органів виконавчої влади) (р.4558, н.д. М.Папієв).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про органи самоорганізації населення" (щодо строку повноважень органу самоорганізації населення) (р.1444, н.д. В.Бондаренко та ін.).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про органи самоорганізації населення" (щодо спрощення порядку дозволів та легалізації органів самоорганізації населення) (р.2355, н.д. В.Борисов та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про органи самоорганізації населення" (р.2108, н.д. О.Омельченко та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Державний реєстр виборців" (щодо статусу і здійснення повноважень органів Державного реєстру виборців та складання списків виборців до створення Державного реєстру виборців) (р.№3469, повторний розгляд,  друге читання).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про теплопостачання" (р.4008, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо повноважень органів виконавчої влади у галузі земельних відносин) (р.3378, КМУ).

Проект Закону про мораторій на видалення зелених насаджень на окремих об'єктах благоустрою зеленого господарства м.Києва (р.2393,
н.д. Ю.Костенко, І.Заєць).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо встановлення покарання за незаконне придбання, збут або підроблення державних нагород) (р.4534, н.д. О.Стешенко).

Проект Закону про внесення доповнення до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за незаконне придбання або збут державних нагород) (р.4534-1, н.д. К.Куликов).

Проект Закону про упорядкування сільської поселенської мережі, поглиблення принципів місцевого самоврядування у сільській місцевості та сприяння деурбанізації народонаселення (р.4028, н.д. Ю.Одарченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення" (щодо скасування вікових обмежень стосовно кандидатів на посаду члена ради та уточнення окремих положень) (р.4454, н.д. В.Павленко).

 

Інші питання:

Про звернення народного депутата України С.Льовочкіна до Комітету з пропозицією щодо звернення від Комітету до Президента України стосовно зупинення дії розпоряджень Кабінету Міністрів України від 3 червня 2009 року №583-р, від 3 червня 2009 року №584-р, від 10 червня 2009 року №612-р, від 8 липня 2009 року №761-р, від 8 липня 2009 року №762-р, від 8 липня 2009 року №769-р та від 8 липня 2009 року №770-р з мотивів невідповідності Конституції України з одночасним зверненням до Конституційного Суду України щодо їх неконституційності.

 

 

14 жовтня, о 14.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2010 році (р.№5097,
н.д. О.Лавринович, А.Портнов).

Проект Постанови про перенесення чергових виборів сільських, селищних та міських голів, обраних на чергових виборах 26 березня 2006 року, на один рік та проведення їх разом з виборами депутатів місцевих рад шостого скликання 27 березня 2011 року (р.4141, н.д. І.Кріль та ін.).

 

Інші питання:

Про перспективні напрямки співпраці Комітету з Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва.

Презентація Муніципальної програми врядування та сталого розвитку (ПРООН) "Ефективні моделі організації громад як шлях до реформи місцевого самоврядування".

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 14.00)

 

14 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про Державну програму економічного і соціального розвитку України на 2010 рік (р.№5140, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо орендних відносин (р.№5145, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо захисту державних секретів) (р.№5104, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 43 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо підприємств, які у своїй діяльності використовують ядерну енергію) (р.№5107, КМУ).

Проект Закону про доповнення статті 26 Закону України "Про захист прав споживачів" (р.№3579, повторне перше читання).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до статті 26 Закону України "Про захист прав споживачів" (щодо проведення експертизи продукції неналежної якості) (р.№3579-1, н.д. Ю.Кармазін).

 Проект Постанови про державне регулювання цін на споживчі товари, які мають суттєве соціальне значення для населення (р.№5094, друге читання).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

14 жовтня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до статті 410 Кримінального кодексу України щодо відповідальності військовослужбовців за корисливі посягання на військове майно (р.№5119, н.д. Ю.Прокопчук).

Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального та Кримінального кодексів України (щодо обмеженої осудності) (р.№4521, н.д. В.Мойсик).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо позбавлення батьківських прав) (р.№3384, н.д. В.Швець).

 

Інші питання:

 

Про стан підготовки до другого читання законопроекту (р.№2491).

Про стан підготовки до розгляду на засіданні Комітету законопроектів, з яких Комітет визначено неголовним.

Про звернення народного депутата України Грицака В.М. щодо фінансування  із Загального фонду Державного бюджету  Державної міграційної служби.

 

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

 

14 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про ратифікацію Конвенції між Україною і Великою Соціалістичною Народною Лівійською Арабською Джамагирією  про  уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи (р.№0148, Президент України).

            Проект Закону про ратифікацію Конвенції між Урядом України і Урядом Ісламської Республіки Пакистан про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи і Протоколу до неї (р.№0146, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про Концепцію державної міграційної політики (р.№5058, КМУ).

            Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України (щодо приведення окремих положень Кодексу у відповідність із Конституцією України та Кримінальним кодексом України) (р.№3104, н.д. О.Новіков).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(пл.Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 15.00)

 

12 жовтня

           

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про мораторій на підвищення цін і тарифів на лікарські засоби і вироби медичного призначення (р.№3426, друге читання).

 Проект Закону про внесення змін та доповнень до Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів" (щодо свободи вживання продуктів харчування) (р.№4644, н.д. Л.Бірюк).

Проект Закону про внесення доповнень до статті 13 Закону України "Про охорону дитинства" (щодо пільгового кредитування на поліпшення житлових умов багатодітних сімей) (р.№4617, н.д. Б.Губський).

 

IІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про органічне виробництво (р.№4814, н.д. Ю.Литвин).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну систему біобезпеки при створенні, випробуванні, транспортуванні та використанні генетично модифікованих організмів" (р.№5029, КМУ).

 

 Інші питання:  

Про техніко-економічне обґрунтування інвестиційних проектів, ухвалених  постановами Кабінету Міністрів України від 05.08.2009 р. № № 818 та 819  для залучення у 2009 році іноземних кредитів на проектування, будівництво та оснащення фельдшерсько-акушерських пунктів і сільських амбулаторій та на забезпечення лікувально-профілактичних закладів обладнанням, транспортними засобами, виробами медичного призначення та лікарськими засобами під державну гарантію.

 

 

14 жовтня

(виїзне засідання, м. Луцьк, Головне управління охорони

здоров’я Волинської  обласної державної адміністрації)

 

Інші питання:

Досвід роботи та проблемні питання охорони здоров’я Волинської області.

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 14.00)

 

13 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект  Закону про внесення змін до Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" (щодо соціального захисту інвалідів першої групи) (р.№4747, н.д. Г.Самофалов).

           

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення доповнень до Закону України  "Про податок з доходів фізичних осіб" (щодо податкових соціальних пільг для учасників бойових дій) (р.№4621, н.д. Б.Губський).

            Проект Закону  про внесення змін до статті 6 Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (щодо пільгового оподаткування доходів осіб, яким встановлено статус, визначений Законом України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (р.№4282,
н.д. В.Коновалюк) .

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Грушевська, 5, сесійна зала, о 14.00)

 

14 жовтня

           

Інші питання:

Парламентські слухання на тему: "Закордонне українство: сучасний стан та перспективи співпраці".

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОВОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.916, о 14.30)

 

13 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до Цивільного кодексу України (щодо терміну дії довіреності на вчинення правочинів щодо земельної ділянки) (р.№4781, н.д. І.Заєць, Я.Джоджик).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення у відповідність до Конституції України (стосовно державної реєстрації речових прав на нерухоме майно) (р.№5007, н.д. Ю.Мірошниченко).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення порядку створення об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (р.№4289,  н.д. А.Семинога).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВОСУДДЯ

____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.536, о 11.00)

 

14 жовтня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

Про обрання суддів

Проект Закону про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України (щодо запровадження автоматизованої системи документообігу) (р.№4400, н.д А.Портнов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження автоматизованої системи документообігу в загальних судах (р.№4401, н.д А.Портнов).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо автоматизованого розподілу справ між суддями на випадковій основі) (р.№4476, н.д Ю.Кармазін та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

 Проект Закону про Державний бюджет на 2010рік (р.№5000, КМУ).

 

 

Головне організаційне управління

12 жовтня  2009 р.