ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 14 – 18 вересня 2009 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.510, о 15.00)

 

16 вересня

             

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

Про розгляд законопроектів щодо впливу на доходну та/або видаткову частини бюджетів та на виконання закону про Державний бюджет України у поточному бюджетному періоді відповідно до статті 27 Бюджетного кодексу України, на які надійдуть експертні висновки Міністерства фінансів України.

Проект Закону про внесення зміни до статті 155 Кримінально-процесуального кодексу України (щодо обгрунтованості застосування взяття під варту) (р.№4771, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 101 Кримінально-процесуального кодексу України (щодо участі органів охорони державного кордону у кримінальному судочинстві) (р.№5004, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Таджикистан про повітряне сполучення (р.№0140, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Радою Міністрів Боснії і Герцеговини про повітряне сполучення (р.№0141, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України про внесення змін до деяких законів України (щодо скасування окремих положень, що не узгоджуються з чинним законодавством) (р.№4770, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України (щодо розміру ставок) (р.№4726, КМУ).

 

Інші питання:

Про перерозподіл напрямів використання коштів Стабілізаційного фонду відповідно до статті 76 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" для забезпечення діяльності кореспондентських пунктів Українського національного інформаційного агентства "Укрінформ" за кордоном.

Про перерозподіл бюджетних призначень на 2009 рік за бюджетними програмами головних розпорядників коштів державного бюджету відповідно до статті 26 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік":

по Міністерству України у справах сім’ї, молоді та спорту;

по Міністерству охорони здоров’я України.

           

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.416, о 10.00)

 

16 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про звернення Верховної Ради України до Президента України з пропозицією щодо звільнення Сіленкова Бориса Віталійовича з посади голови Херсонської обласної державної адміністрації (р.№4691,
н.д. І.Калєтнік та ін.).

Проект Постанови про звернення Верховної Ради України до Кабінету Міністрів України з приводу Розпоряджень Кабінету Міністрів України про відставку Балюка А.І. з посади Голови Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку та призначення на цю посаду Петрашка С.Я. (р.№4761, н.д. І.Акімова, Ю.Новікова).

 Проект Закону про внесення змін до статті 37 Закону України "Про державну службу" (щодо пенсійного забезпечення державних службовців) (р.№3297, н.д. А.Парубій).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" (щодо декларації про доходи) (р.№3196, н.д. В.Ландік).

 Проект Закону про внесення змін до статті 37 Закону України "Про державну службу" та статті 21 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" (щодо пенсійного забезпечення) (р.№4389, н.д. С.Гордієнко та ін.).

Проект Закону про територіальну організацію виборів і референдумів в Україні (р.№2630, друге читання).

 

ІI. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про Уповноваженого Верховної Ради України з прав дитини (р.№2580, н.д. О.Фельдман).

 

Проект Закону про внесення змін до статті 218 Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо уточнення деяких положень відносно підвідомчості розгляду справ про адміністративні правопорушення в сфері торгівлі і надання послуг) (р.№2503, н.д. В.Олійник).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо запобігання корупційним діянням та хабарництву у сфері земельних відносин) (р.№2517, н.д. В.Бевзенко та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул.В.Житомирська, 11, кімн.304, о 15.00)

 

16 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації (р.№5052, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 4-2 Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності" (р.№4571, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до статті 22 Господарського кодексу України (щодо зміцнення фінансової дисципліни при використанні коштів та майна товариств) (р.№5055, КМУ).

Проект Закону про господарські об'єднання (р.№5045, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про спеціальний режим інвестиційної діяльності на територіях пріоритетного розвитку в Чернігівській області" (щодо відновлення податкових пільг) (р.№3512, н.д. А.Клюєв, М.Комар).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо орендних відносин (р.№4473, н.д. О.Бондар, С.Осика).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо черговості задоволення вимог при заборгованості із заробітної плати) (р.№1105, повторне друге читання).

Проект Закону про внесення змін до статті 8 Закону України "Про спеціальний режим інноваційної діяльності технологічних парків" (р.№3643,  друге читання).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

16 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Закону про оперативно-розшукову діяльність (р.№2134,
н.д. Д.Швець та ін.).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

            Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про контррозвідувальну діяльність" (щодо здійснення контррозвідувальної діяльності виключно Службою безпеки України) (р.№4263, н.д. Г.Москаль).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо прав журналістів на збір інформації та збереження в таємниці її джерела) (р.№2644, н.д. О.Фельдман).

            Проект Закону про заходи безпеки під час проведення змагань серед професіональних футбольних клубів (р.№3332, н.д. О.Доній).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо боротьби з фінансуванням тероризму) (р.№4309, н.д. О.Рябека та ін.).

            Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо запобігання легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом) (р.№4819, н.д. О.Рябека та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 16.00)

 

16 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

            Проект Постанови про заяву Верховної Ради України "Про подолання кризи в українсько-російських відносинах" (р.№5051, н.д. І.Геращенко та ін.).

            Проект Закону про ратифікацію Протоколу про відповідальність і компенсацію за шкоду, заподіяну в результаті транскордонного перевезення небезпечних відходів та їхнього видалення (р.№0134, Президент України).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Протоколу між Урядом України та Урядом Чеської Республіки про внесення змін до Угоди між Урядом України та Урядом Чеської Республіки про сприяння та взаємний захист інвестицій, підписаної 17 березня 1994 року в м. Празі (р.№0137, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(Івано-Франківська обл., м.Яремча, вул.Івана Петраша, 30,

база відпочинку “Карпати”, об 11.00)

 

18 вересня

 

 Інші питання:

Круглий стіл: "Законодавче та нормативно-правове забезпечення розвитку медичної та фармацевтичної освіти в Україні".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(виїзне засідання, м.Дніпропетровськ, Головне управління охорони

здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації)

 

16 вересня

           

Інші питання:

Про ситуацію, що склалася в охороні здоров‘я Дніпропетровської області, та стан надання медичної допомоги хворим.

 

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 10.00)

 

17 вересня

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про адвокатуру"  (р.№4353, н.д. С.Власенко, І.Бережна).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про адвокатуру"  (р.№4353-1, н.д. А.Портнов та ін.).

Проект Закону про адвокатуру  (р.№1430, н.д. Ю.Мірошниченко та ін.).

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________

(вул.Липська, 3, зал №2, о 14.30)

 

15 вересня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення зміни до статті 5 Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо звільнення від ПДВ операцій із ввезення у митному режимі імпорту Біблій релігійними організаціями) (р.№5026, КМУ).

Проект Податкового кодексу України (р.№2215, н.д. М.Катеринчук та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Єдиний митний тариф" (щодо процедури застосування особливих видів мита) (р.№4523, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України (щодо розміру ставок) (р.№4726, КМУ).

Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про внесення змін до деяких законів України" (щодо скасування окремих положень, що не узгоджуються з чинним законодавством) (р.№4770, КМУ).

Проект Закону про вдосконалення спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва (р.№4549-2, н.д. А.Гриценко).

Проект Закону про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва (р.№4112-1, н.д. О.Фельдман, О.Гейман).

 

 КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРАЦІ

________________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.30)

 

16 вересня

Інші питання:

Круглий стіл: "Репрезентативність організацій роботодавців та працівників у відповідності до стандартів Міжнародної організації праці".

 

Головне організаційне управління

11 вересня 2009 р.