ГРАФІК

ЗАСІДАНЬ КОМІТЕТІВ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

 

Питання, які плануються до розгляду

на 14  – 18 грудня 2009 року

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ

ТА ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН

_____________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.30)

 

15 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки агропромислового комплексу в умовах світової фінансової кризи (р.№5416, н.д. К.Ващук, М.Присяжнюк).

Проект Закону про внесення змін до статті 13 Закону  України "Про державну підтримку сільського господарства" (р.№5277, КМУ).

Проект Закону про органічне виробництво (р.№4814, н.д. Ю.Литвин).

 

16 грудня

(вул. Грушевського, 5, конференц-зал, о 14.30)

 

 

Інші питання:

Cлухання у Комітеті: "Про стан справ та перспективу  розвитку цукрової галузі".

 

17 грудня

(вул. Грушевського, 18/2, кімн.12, о 14.30)

 

 

Інші питання:

Круглий стіл: "Законодавче забезпечення запровадження ринку земель сільськогосподарського  призначення в Україні".

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БОРОТЬБИ З ОРГАНІЗОВАНОЮ ЗЛОЧИННІСТЮ І КОРУПЦІЄЮ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.330, о 15.00)

 

16 грудня

 

           ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

         Проект Закону про встановлення довічного позбавлення волі за розповсюдження наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, а також за організацію або утримання місць для їх незаконного вживання (р.№4842, н.д. І.Богословська).

        Проект Закону про адвокатуру в Україні (р.№1430, н.д. Ю.Мірошниченко  та ін.).

         Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про адвокатуру" (р.№4353, н.д. С.Власенко та ін.).

         Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про адвокатуру" (р.№4353-1, н.д. А.Портнов та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І ЖИТЛОВО-­­­­­­­КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА

РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

_________________________________________________________

(вул.Інститутська, 8, кімн.104, о 15.00 )

 

16 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про увічнення пам’яті осіб, що загинули внаслідок воєн та політичних репресій (р.№2509, КМУ, доопрацьований Комітетом).

Проект Закону про внесення зміни до статті 14 Закону України "Про поховання та похоронну справу" (щодо безоплатного поховання батьків та вдів загиблих воїнів) (р.№4283, н.д. В.Коновалюк).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Закону України "Про плату за землю" (р.№5265, н.д. С.Соболєв, В.Дубіль).

Проект Закону про ефективне використання паливно-енергетичних ресурсів (р.№4361, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 297 Кримінального кодексу України (щодо посилення кримінальної відповідальності за наругу над пам’яттю радянських  воїнів-визволителів) (р.№4362, н.д. В.Коновалюк, І.Алексєєв).

 

Інші питання:   

Затвердження графіка засідань Робочої групи з доопрацювання проекту Житлового кодексу України.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

___________________________________________

(вул. Банкова, 6-8, кімн. 510, о 15.00)

 

16 грудня

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про прийняття Рекомендації Ради Митного Співробітництва стосовно внесення змін до Конвенції про створення Ради Митного Співробітництва (р.№0136, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (щодо ставки податку)" (р.№4807, н.д. П.Симоненко, та ін.).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо мінімізації впливу фінансової кризи на розвиток вітчизняної промисловості" (р.№5009, н.д. Н.Королевська та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ставки акцизного збору і ввізного мита на деякі товари (продукцію)" (щодо фінансування розвитку дорожньої інфраструктури для зменшення перевитрат учасниками дорожнього руху паливно-мастильних матеріалів у зв’язку з низьким швидкісним режимом) (р.№5285, н.д. Ю.Кармазін).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" (щодо соціального захисту інвалідів першої групи) (р.№4747, н.д. Г.Самофалов).

Проект Закону про соціальне замовлення у сфері надання соціальних послуг (р.№5236, н.д. О.Доній).

 

Інші питання:

Про погодження пропозицій перерозподілу напрямів використання коштів Стабілізаційного фонду на поточний рік відповідно до статті 76 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік".

Про перерозподіл бюджетних призначень на 2009 рік за бюджетними програмами головних розпорядників коштів державного бюджету відповідно до статті 26 Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік".

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОГО БУДІВНИЦТВА ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ __________________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн. 416, о 09.00)

 

14 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про вибори Президента України" (щодо унеможливлення фальсифікацій у виборчому процесі) (р.№5419, н.д. С.Подгорний та ін.).

 

16 грудня, о 15.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих повноважень Центральної виборчої комісії щодо організації підготовки і проведення виборів Президента України) (р.№5388, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо уточнення обсягу права голови ради на суміщення своєї діяльності) (р.№4669, н.д. Ю.Ключковський).

Проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до статті 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо уточнення обсягу права голови ради на суміщення своєї діяльності) з урахуванням пропозиції щодо надання права голові місцевої ради обиратись депутатом місцевої ради вищого рівня (р.№4669/П, н.д. В.Бондаренко).

 Проект Закону про внесення змін до статті 77 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо відповідальності органів та посадових осіб місцевого самоврядування за завдану шкоду) (р.№4102, н.д. О.Стешенко).

Проект Закону про внесення зміни до статті 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні (щодо повноважень виконавчих органів міських рад за додержанням вимог законодавства при призначенні і виплаті пенсій) (р.№5222, н.д. У.Мостіпан).

 

ІI. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до додатка №3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2009 рік" (щодо врегулювання фінансового забезпечення підготовки до виборів Президента України у 2010 році) (р.№5232, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо орендних відносин (р.№5145, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо впорядкування взаємовідносин у сфері теплопостачання) (р.№2505, н.д. З.Шкутяк та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Земельного кодексу України (щодо зміни меж областей) (р.№3049, н.д. В.Писаренко).

 

Інші питання:   

Про затвердження роз’яснення Комітету з питань державного будівництва та місцевого  самоврядування окремих положень Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" в частині направлення депутатського запиту до органів прокуратури України.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ ПОЛІТИКИ,

ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

____________________________________________________

 (вул. Грушевського, 18/2, кімн.12, о 15.00)

 

14 грудня

 

Інші питання:

Слухання у Комітеті: "Вдосконалення законодавства у сфері надрокористування".

 

16 грудня

(вул. Грушевського, 18/2, кімн.11, о 14.30)

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про мисливське господарство та полювання" (щодо покращення охорони деяких видів тварин, внесених до Конвенції 1979 року про охорону дикої флори і фауни та природних середовищ існування в Європі) (р.№4628, н.д. А.Пшонка та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи (щодо зняття заборони певних видів діяльності у зоні гарантованого добровільного відселення та зоні посиленого радіоекологічного контролю) (р.№5245, н.д. К.Бондарєв).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо скасування пільг при вступі у вищі навчальні заклади) (р.№5177, н.д. В.Яворівський.

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зменшення навантаження на суди (р.№5370, А.Портнов, В.Пилипенко).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за випалювання рослинності або її залишків) (р.№5170, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за випалювання рослинності або її залишків) (р.№5171, н.д. Ю.Кармазін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про електроенергетику" (щодо встановлення спеціальних тарифів на електричну енергію - "зелені" тарифи) (р.№4693, н.д. Ю.Воропаєв, Ю.Звягільський).

 

Інші питання:

Про хід виконання рішення Комітету від 04.03.2009р. №42/2 “Про стан справ у зоні відчуження, на Чорнобильській АЕС та у місті Славутич”.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЕКОНОМІЧНОЇ ПОЛІТИКИ

______________________________________________

(вул. Велика Житомирська, 11, кімн.304, о 14.15)

 

15 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо врегулювання питань управління об‘єктами державної власності) (р.№5380, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спільної діяльності (р.№5328, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення процедур банкрутства (р.№5281, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо орендних відносин (р.№5145, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо захисту державних секретів) (р.№5104, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 43 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо підприємств, які у своїй діяльності використовують ядерну енергію) (р.№5107, КМУ).

Проект Закону про аудиторську діяльність (р.№5375, н.д. М.Катеринчук, А.Шкіль).

Проект Закону України про внесення зміни до Закону України "Про спеціальний режим інноваційної діяльності технологічних парків" (щодо технологічного парку "Ресурс" (м. Харків) (р.№4589,  н.д. В.Потапов та ін.).

Проект Закону про запровадження монополії держави на здійснення  лотерейної діяльності (р.№5417, н.д. А.Яценко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про запровадження мораторію на видачу ліцензій на провадження господарської діяльності з випуску та проведення лотерей" (р.№5418, н.д. А.Яценко).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ

_______________________________________________

(вул.Садова, 3-а, кімн. 620, о 15.00)

 

16 грудня

 

IІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є  головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону прав на промислові зразки" (щодо використання російської мови) (р.№1066, н.д. В.Колесніченко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про охорону прав на зазначення походження товарів" (щодо мовних питань при реєстрації кваліфікованого походження товарів) (р.№1067, н.д. В.Колесніченко).

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо збільшення штрафних санкцій) (р.№3267, н.д. М.Рудченко, І.Белоусова).

Проект Закону про Державну міграційну службу України (р.№4797, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо Державної міграційної служби України (р.№4798, н.д. Г.Москаль).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та протидії алкоголізму (р.№5168, н.д. М. Присяжнюк).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України з питань підакцизних товарів (р.№4339-1, н.д. С.Терьохін та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ставки акцизного збору і ввізного мита на деякі товари (продукцію) (щодо збільшення дохідної частини Державного бюджету України шляхом підвищення ставки акцизного збору на пиво із солоду (солодове) (р.№5250, н.д. Д. Ветвицький та ін.).

Проект Закону провнесення змін до Закону України "Про ставки акцизного збору на спирт етиловий та алкогольні напої" (щодо збільшення дохідної частини Державного бюджету України шляхом підвищення ставки акцизного збору на спирт етиловий, деякі зброджені напої, суміші із зброджених напоїв і суміші із зброджених напоїв з безалкогольними напоями) (р.№5251, н.д. Д.Ветвицький та ін.).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ставки акцизного  збору  на  спирт  етиловий  та  алкогольні  напої" (щодо підвищення ставки акцизного збору на спирт) (р.№5251-1, н.д. Я.Джоджик, А.Давиденко).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про ставки акцизного збору на спирт етиловий та алкогольні напої" (щодо наповнення бюджету) (р.№5251-2, н.д. П.Климець).

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо посилення контролю продажу алкогольних та тютюнових виробів) (р.№5230, КМУ).

Проект Закону про громадські організації (р.№3371, КМУ).

 

Інші питання:   

Перелік законопроектів, що не належать до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, не регулюються нормами і принципами ГАТТ/СОТ, зобов’язаннями України в рамках Ради Європи або регулюються виключно національним законодавством.

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ЗАКОНОДАВЧОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.727, о 15.00)

 

16 грудня  

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення (доповнивши санкції таким видом стягнення, як громадські роботи) (р.№5231, КМУ).

 Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за посягання на життя і здоров'я осіб у зв'язку з виконанням ними службових обов'язків (р.№5342, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до статті 297 Кримінального кодексу України (щодо посилення кримінальної відповідальності за наругу над пам'яттю радянських воїнів-визволителів) (р.№4362, н.д. В.Коновалюк, І.Алексєєв).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності посадових осіб фінансових установ) (р.№4695, н.д. М.Азаров).

Проект Закону про внесення змін і доповнень до Кримінального кодексу України (щодо криміналізації злочину катування стосовно матеріально залежних осіб) (р.№4754, н.д. В.Марущенко).

Проект Закону про внесення змін до статті 410 Кримінального кодексу України щодо відповідальності військовослужбовців за корисливі посягання на військове майно (р.№5119, н.д. Ю.Прокопчук).

Проект Закону про внесення змін та доповнень до статті 36 Кримінального кодексу України (щодо необхідної оборони) (р.№5361, н.д. В.Яворівський).

Проект Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо відповідальності за публічне заперечення вироку Міжнародного військового трибуналу у м. Нюрнберг) (р.№4745, н.д. П.Симоненко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо посилення боротьби із споживанням неповнолітніми алкогольних напоїв, пива та тютюнових виробів) (р.№4320, н.д. Е.Шишкіна).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо забезпечення здорового способу життя) (р.№5123, н.д. В.Писаренко). 

КОМІТЕТ У ЗАКОРДОННИХ СПРАВАХ

_____________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.833, о 15.00)

 

16 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про утримання автодорожніх мостів на українсько-молдовському державному кордоні (р.№0147, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Конвенції про охорону та заохочення розмаїття форм культурного самовираження (р.№0151, Президент України).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Постанови щодо схвалення Декларації Верховної Ради України про гідність, свободу і права людини (р.№5027, н.д. В.Колесніков).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ  І ДУХОВНОСТІ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кім.209, о 15.00)

 

16 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про відзначення пам'ятних дат і ювілеїв у 2010 році (р.№5413, н.д. В.Яворівський).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо мораторію на приватизацію майна культового призначення) (р.№3347, н.д. О.Боднар).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про гастрольні заходи в Україні" (р.№5128, КМУ).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ НАУКИ І ОСВІТИ

_______________________________________

(вул.Садова, 3-а, кім.1316, о 14.30)

 

17 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки" (р.№0937, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до законів України щодо надання інформації про вміст у продукції генетично-модифікованих компонентів (р.№3230, н.д. О.Зарубінський, О.Шепелев).

Проект Закону про використання відкритого програмного забезпечення в органах державної влади та органах місцевого самоврядування (р.№4704, н.д. Є.Царьков).

Проект Постанови про присудження Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим у галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2009 рік (р.№5384, н.д. К.Самойлик та ін.).

 Проект Постанови про призначення у 2010 році іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих вчених (р.№5385, н.д. К.Самойлик та ін.).

 

 

II. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним: 

 

Проект Постанови про відновлення історичних назв населених пунктів України та про впорядкування усіх топонімічних об‘єктів відповідно до  сучасних реалій (р.№4543, н.д. Ю.Гнаткевич).

Проект  Закону  про  внесення  зміни  до  статті 488 Цивільного кодексу України (щодо усунення дублювання норми) (р.№4548, н.д. Ю.Мірошниченко).

Проект Закону про національну систему кваліфікацій (р.№4843, н.д. О.Шевчук).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо приведення у відповідність з вимогами Закону України "Про державну реєстрацію осіб та фізичних осіб-підприємців") (р.№5146, КМУ).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про планування і забудову територій" (р.№3645-д, н.д. В.Рибак).

Проект Постанови про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до Закону України "Про планування і забудову територій" (р.№3645-дП, н.д. В.Рибак).

Проект Закону про внесення змін до статті 8 Закону України "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" (р.№5102, КМУ).

Проект Закону про ратифікацію Конвенції про охорону та заохочення розмаїття форм культурного самовираження (р.№0151, Президент України).

 

 

Інші питання:

Законодавче та нормативно-правове забезпечення розвитку медичної та фармацевтичної освіти в Україні.

 

 

 

 

            КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

_______________________­­­­__________________________

(пл. Лесі Українки, 1, п’ятий поверх, зал засідань, о 14.00)

 

14 грудня

 

Інші питання:

Про проект Закону про фінансування охорони здоров’я та обов’язкове соціальне медичне страхування в Україні (р.№4744) (засідання робочої групи).

 

16 грудня, о 15.00

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення доповнень до статті 13 Закону України "Про охорону дитинства" (щодо пільгового кредитування на поліпшення житлових умов багатодітних сімей) (р.№4617, н.д. Б.Губський).

 

П. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо обмеження реклами тютюнових виробів та алкогольних напоїв) (до р.№1014-1, н.д. А.Гриценко).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо заборони реклами, спонсорства та стимулювання продажу тютюнових виробів) (р.№5164, н.д. Ю.Мірошниченко та ін.). 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо зняття заборони певних видів діяльності у зоні гарантованого добровільного відселення та зоні посиленого радіоекологічного контролю) (р.№5245, н.д. К.Бондарєв).

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ, ЯДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ЯДЕРНОЇ БЕЗПЕКИ

______________________________________________________________

(вул. Грушевського, 18/2, кімн. 12, об 11.00)

 

15 грудня

           

Інші питання:

Науково-практична конференція "Про визначення сфери застосування "зеленого" тарифу як механізму стимулювання розвитку альтернативних джерел енергії, вторинних енергетичних ресурсів тощо".

 

КОМІТЕТ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ

ТА ІНВАЛІДІВ

_________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.319, о 15.00)

 

16 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (щодо першочергового безоплатного забезпечення автомобілями інвалідів війни) (р.№5229, КМУ).

 

ІІ. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет не є головним:

 

Проект Закону про волонтерський рух (р.№4345, КМУ).

Проект Закону про волонтерську діяльність в Україні (р.№4345-1,
н.д. І.Єресько та ін.).

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПРАВ ЛЮДИНИ, НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН І МІЖНАЦІОНАЛЬНИХ ВІДНОСИН

________________________________________________________________

(вул.Банкова, 5-7, кімн.214, о 14.30)

 

16 грудня

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо громадянства (р.№5318, Президент України).

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відповідальності за приховування факту перебування у громадянстві іншої держави або набуття такого громадянства) (р.№3102, друге читання).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні" (щодо статусу осіб, які в дитинстві потерпіли від політичних репресій) (р.№5040, Президент України).

 

 

 

 

           

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ РЕГЛАМЕНТУ, ДЕПУТАТСЬКОЇ ЕТИКИ

ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

______________________________________________________________

(вул.Банкова, 6-8, кімн.418, о 15.00 )

 

16 грудня

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

           

Про проект Регламенту Верховної Ради України.

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування обставин щодо можливих порушень чинного законодавства України з боку посадових осіб Державного підприємства "Дельта Лоцман" м. Миколаїв (р.№5203, н.д. Р.Забзалюк, та ін.).

Проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України зі з'ясування питань рейдерського захоплення підприємств Одеської області (р.№5279, н.д. І.Горіна).

           

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА ТА ІНФОРМАЦІЇ

____________________________________________________

(вул. М.Грушевського, 5, зал № 5, о 14.00)

 

16  грудня  

 

 

І. Законопроекти, з опрацювання яких Комітет визначено головним:

 

Проект Постанови про рекомендації  парламентських слухань "Про стан свободи слова в регіональних засобах масової інформації".

Проект Закону про гарантії рівності парламентських партій при освітленні їх діяльності державними телеканалами і радіоканалами  (р.№5314, н.д. Л.Грач, Г.Герман).

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо уточнення поняття "спеціалізоване видання" та усунення протиріч між окремими положеннями Закону) (р.№5316, н.д. О.Кондратюк, М.Баграєв).

 

 

 

 

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СІМ’Ї, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ,

СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ

_____________________________________________________

(вул.Садова, 3а, кімн.1016, о 14.30 )

 

17 грудня

 

Інші питання:   

Про стан дотримання Міністерством України у справах сім‘ї, молоді та спорту вимог законодавства під час проведення реконструкції НСК "Олімпійський", зокрема, дотримання вимог статті 29 Закону України "Про фізичну культуру і спорт".

 

 

Головне організаційне управління

11.12.2009 р.